Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (30)Реферативна база даних (377)Книжкові видання та компакт-диски (255)Журнали та продовжувані видання (14)
Пошуковий запит: (<.>A=СОКОЛОВСЬК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   методичний посібник   
1.
 


Соколовський, В. С.
Лікувальна фізична культура [Електронний ресурс] / В. С. Соколовський, Н. О. Романова, Ю. Г. Юшковська. - О. : Одес. держ. мед. ун-т, 2005. - 234 с.. - (Серія "Бібліотека студента-медика")

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Основна мета підручника полягає в теоретичному осмисленні студентом значення засобів, якими користується лікувальна фізкультура, оволодінні майбутніми лікарями методиками і навичками проведення занять із лікувальної фізкультури. Доцільність такого напряму фахової підготовки медика зумовлена сучасними потребами лікарської практики, яка вимагає від нього знань і навичок, що стосуються різних аспектів лікування хворого. Це сприятиме суттєвому зменшенню існуючої диспропорції між рівнем теоретичних знань із багатьох дисциплін і практичними вміннями випускника медичного вищого навчального закладу. Організаційна структура підручника адаптована до тематики конкретних системних захворювань. Така його композиційна особливість сприятиме орієнтації студента або лікаря у пошуку відповідного навчального матеріалу при позааудиторній підготовці до кожного заняття і під час його проведення. У підручнику висвітлено сучасні погляди на процеси реабілітації, місце лікувальної фізичної культури в комплексі реабілітаційних заходів, механізми лікувальної дії фізичних вправ при захворюваннях і травмах, необхідність використання рухів і фізичних вправ з лікувальною метою. Матеріал докладно викладено і систематизовано, а в деяких випадках істотно доповнено новими повідомленнями про застосування лікувальної фізичної культури в клініці внутрішніх хвороб, при захворюваннях і травмах нервової системи, оперативних втручаннях на органах грудної клітки, захворюваннях дитячого віку та ін. Окремий розділ присвячено історії виникнення і розвитку лікувальної фізичної культури, в якому авторами узагальнені відомості про шлях становлення ЛФК в Україні, приділена особлива увага видатним українським вченим, лікарям і педагогам, що відіграли неабияку роль у науковому обгрунтуванні, організації та впровадженні ЛФК у комплексне лікування хворих на різних етапах відновної терапії. Загальні основи лікувальної фізичної культури, викладені з принципово нових позицій, базуються на уявленнях про вирішальну роль механізмів саногенезу в процесі видужання. Заслуговує на увагу класифікація фізичних вправ, акцентовано увагу на таких формах ЛФК, як трудотерапія, райттерапія і музикотерапія та ін. Підручник «Лікувальна фізична культура» цілковито відповідає вимогам, викладеним у «Положенні про порядок підготовки і видання навчальної та навчально-методичної літератури для вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації».



Кл.слова:
лікування -- оздоровлення -- вправи

   Тип видання:   монографія   
2.


Протидія агресивному податковому плануванню: світовий досвід та виклики для України [Електронний ресурс] : монографія / С. С. Брехов [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики. - Київ : Алерта, 2017. - 344 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.58 Мб


У монографії досліджено теоретичні основи протидії агресивному податковому плануванню як особливому виду мінімізації податків, а також встановлено особливості ідентифікації схем агресивного податкового планування. Визначено загальні світові тенденції протидії використанню схем мінімізації податків цього виду, значну увагу звернено на План дій BEPS та особливості імплементації механізмів протидії агресивному податковому плануванню у країнах, що розвиваються. Охарактеризовано основні способи мінімізації сплати податків українськими податковими агентами, а також сучасний стан використання в Україні механізмів контролю за трансфертним ціноутворенням та іншими транскордонними схемами агресивного податкового планування і протидії внутрішньодержавним схемам мінімізації податків. Обґрунтовано потребу в реалізації в Україні комплексу заходів, як стратегічного, так і тактичного характеру, із протидії агресивному податковому плануванню. Зокрема, визначено перспективи та напрями інституціонального становлення механізмів протидії агресивному податковому плануванню, надано пропозиції щодо інфраструктурного забезпечення реалізації таких механізмів, а також запропоновано заходи щодо вдосконалення процесів моніторингу та управління ризиками агресивного податкового планування.

Видання розраховане на науковців, спеціалістів, діяльність яких пов’язана з окресленою проблематикою.



Кл.слова:
агресивне податкове планування -- платник податку -- податок

   Тип видання:   монографія   
3.


Розвиток постмитного аудиту в Україні [Електронний ресурс] : монографія. Том 123. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / С. С. Брехов [и др.] ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики. - Київ : Алерта, 2018. - 326 с.

  Текст у форматі PDF 3.69 Мб


У монографії досліджено теоретико-організаційні та практичні аспекти розвитку постмитного аудиту в Україні. Розкрито становлення та особливості здійснення постмитного аудиту в нашій державі. Проаналізовано міжнародні стандарти постмитного аудиту та визначено основні тенденції та пропозицій щодо розвитку та забезпечення ефективності постмитного аудиту в Україні. Визначено нагальну потербу в оновленні процедур застосування системи управління ризиками. Розроблено систему індикаторів встановлення рівня ризиковості суб’єкта ЗЕД і виявлення митних ризиків для цілей постмитного контролю, а також методичні рекомендації щодо здійснення постмитного аудиту за основними його етапами. Запропоновано структуру системи національних стандартів постмитного аудиту та окреслено орієнтири для їх формування, розроблено спеціальний Опитувальник для проведення постмитного аудиту, у якому враховано специфіку процесів, пов’язаних із міжнародною торгівлею суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності.

Видання розраховане на науковців, спеціалістів, діяльність яких пов’язана з окресленою проблематикою.



Кл.слова:
постмитний аудит -- реалізація результатів перевірок -- вітчизняне митне законодавство
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського