Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (11)Реферативна база даних (141)Книжкові видання та компакт-диски (87)
Пошуковий запит: (<.>K=ЛІФТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   методичний посібник   
Категорія: Транспорт   
1.

Нахов, Б. С.
Монтаж, наладка и эксплуатация лифтов [Електронний ресурс] / Б. С. Нахов, Б. Ф. Скрипка. - М. : Стройиздат, 1973. - 248 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге приведены сведения об устройстве пассажирских лифтов различных конструкций. Рассмотрены вопросы монтажа механического и электрического оборудования лифтов, освещены индустриальные методы строительно-монтажных работ. Изложены вопросы наладки, эксплуатации, технического обслуживания и ремонта лифтов. Книга предназначена для инженерно-технических работников, занимающихся монтажом, эксплуатацией и ремонтом лифтов.



Кл.слова:
ліфт -- ліфтове обладнання

   Тип видання:   художня література   
2.
 


Бахман, Інґеборґ.
Радіоп'єси [Електронний ресурс] / Інґеборґ Бахман. - Л. : ВНТЛ-Класика, 2005. - 198 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Інґеборґ Бахман — одна з тих, хто започаткували жанр радіоп’єси. Місце дії першої з них — «Торгівля снами» — центр Відня, «міста мрій, міста снів». Молодий дрібний службовець Лауренц переживає у снах, які бачить у дивній крамничці, свої згнічені страхи й бажання. Бажаючи придбати один із них, він дізнається, що має заплатити в незвичайний спосіб. «Цикади» — це філософсько-музична інтерпретація Платонової притчі про долю тих, хто перестав «їсти, пити й кохати, щоб безперестанку співати». Мотив ескапізму, поданий у середземноморських шатах, це історії людей, які прагнуть піти від дійсності у світ ілюзій і мрій. Дія відбувається на острові, якого «не існує». «Поетичний твір, що вражає нас просто в серце, а розум приводить у захват», — сказав Вернер Вебер про найвідомішу радіоп’єсу Інґеборґ Бахман «Добрий Бог Мангеттену», за яку вона отримала Премію сліпих ветеранів війни. Це драматична балада про кохання між двома молодими людьми: Яном, чоловіком зі Старого світу, та Дженніфер, дівчиною з Нового світу. Їхня випадкова зустріч у Мангеттені переростає в почуття поза часом і простором, яке, урівнобіж з рухом ліфта у небосязі, піднімає їх вище й вище, до сонму «вічних закоханих». Однак за межею вічності — смерть. Любовні сцени чергуються із засіданнями «високого суду», звинуваченим на якому постає утаємничений Добрий Бог. Усі три радіоп’єси об’єднує одне устремління: вийти за межі буденного, пересічного й сірого в нашому житті.



Кл.слова:
австрійська література -- драматургія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського