Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (406)Реферативна база даних (2600)Книжкові видання та компакт-диски (97)Журнали та продовжувані видання (10)
Пошуковий запит: (<.>K=НАДХОДЖЕНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

   Тип видання:   нормативно-правовий акт   
1.


Бюджетний кодекс України [Електронний ресурс]. - К. : [б. в.], 2001. - 68 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
борг -- запозичення -- видатки -- надходження -- грошовий обіг -- дефіцит -- профіцит

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Філімоненков, О. С.
Фінанси підприємств [Електронний ресурс] : навчальний посібник / О. С. Філімоненков. - 2-е вид., перероб. і доп.. - К. : Вид-во МАУП, 2004. - 328 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику розглядаються фінанси підприємств і принципи їх організації; грошові кошти, канали їх надходження, порядок зберігання і витрачання; фінансові результати, їх види, порядок формування і розподілу; податки, їх класифікація, порядок розрахунку і сплати в бюджет; організація оборотних коштів і кредитування підприємств; капітальні вкладення, їх види, порядок здійснення і фінансування; фінансове планування, його види і характеристика; зміст і порядок складання фінансового плану підприємства. Для студентів економічних спеціальностей, які вивчають курс "Фінанси підприємств", і практичних працівників, які займаються питаннями економіки, бухгалтерського обліку та оподаткування підприємств.



Кл.слова:
гроші -- фінансування -- бюджет

   Тип видання:   монографія   
3.


Розвиток державних фінансів України в умовах глобалізації [Електронний ресурс] : колективна монографія / Національна академія наук України, Інститут економіки та прогнозування ; за ред. І. О. Луніної. - Київ : [б. в.], 2014. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.89 Мб


Досліджено теоретико-методичні проблеми аналізу та оцінки впливу зовнішніх та внутрішніх ризиків на стан державних фінансів в умовах глобалізації. Виявлено факто-ри, що несуть потенційну загрозу збільшення зобов’язань держави. Досліджено роль зовнішніх корпоративних позик як фактора ризику для боргової стійкості держави. Запропоновано інструментарій оцінки загроз для стабільності державних фінансів. Проаналізовано розподіл податкового навантаження на працю, капітал та кінцеве споживання в Україні з урахуванням впливу факторів глобального фінансового середо-вища, обґрунтовано пропозиції щодо забезпечення національної податкової системи надійними джерелами доходів. Досліджено інструменти державної підтримки підпри-ємств в умовах глобалізації. Визначено напрями реформування державної підтримки економіки України з урахуванням вимог СОТ та ЄС. Для спеціалістів з питань бюджетно-податкової політики, науковців, викладачів, аспірантів і студентів ВНЗ.



Кл.слова:
фіскальні ризики -- корпоративний борг -- трансфертне ціноутворення -- бюджетні надходження

   Тип видання:   автореферат   
4.

Малиновська, Вікторія Геннадіївна.
Визначення показників амоніо- та ацидогенезу для діагностики та оцінки ефективності лікування гастроурологічної патології у дітей [Електронний ресурс] : автореф. дис. ... канд. біолог. наук : 14.01.32 / В. Г. Малиновська ; Луганський державний медичний університет. - Луганськ : [б. в.], 2012. - 23 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.20 Мб


Концентрація іонів водню – одна з найбільш постійних констант організму людини. Навіть незначні зсуви рН можуть дуже сильно впливати на швидкість метаболічних процесів та стабільність білків. Основну роль у підтриманні рН у межах слаболужних значень відіграють нирки. Нирковий амоніогенез разом з ацидогенезом і секрецією калію є засобом, що дозволяє виводити з організму надлишок аніонів нелетких кислот без втрати іонів натрію. Амоніогенез і карбоангідразна реакція забезпечують також регенерацію гідрогенкарбонатного буфера. Використання природних лікувальних факторів є основою лікувально- профілактичних комплексів для упередження прогресування дисметаболічних нефропатій. Головною особливістю дії природних факторів є стимуляція адаптаційних можливостей організму, підвищення толерантності до впливу екзогенних та ендогенних факторів. Одним з найефективніших засобів профілактики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту є середньомінералізовані вуглекислі гідрокарбонатні натрієві мінеральні води (МВ), зокрема, Поляна Квасова, Поляна Купіль. З одного боку, МВ служить джерелом надходження гідрокарбонатів, поповнення мінеральних речовин в організмі, але з другого боку, її курсовий прийом або постійне вживання викликає підвищене навантаження на буферну кислотно-лужну рівновагу (КЛР) та видільну системи організму



Кл.слова:
амоніогенез -- ацидогенез -- мінеральні води -- педіатрія

   Тип видання:   аналітична доповідь   
5.

Твердохлібова, Діна Вікторівна.
Депозитні та кредитні операції: вплив на доходи бюджету України [Електронний ресурс] : наукова доповідь / Д. В. Твердохлібова ; Національна академія наук України, Інститут економіки та прогнозування. - Київ : [б. в.], 2016. - 140 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.74 Мб


У науковій доповіді оцінено та проаналізовано податкові надходження і втрати Зведеного бюджету України від депозитних та кредитних операцій економічних агентів – резидентів (банків, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб) у цілому по Україні за I кв. 2004 р. – II кв. 2016 р., визначено фактори, що на них впливають, та важелі управління ними. З цією метою побудовано математичні моделі впливу депозитних та кредитних операцій на доходи бюджету, рівняння яких отримано шляхом формалізації фінансових результатів від депозитних і кредитних операцій та порядків нарахування і сплати трьох податків – податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Окрему увагу приділено впливу на доходи бюджету курсових різниць та порядків на- рахування і сплати податку на прибуток підприємств. Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
господарські операції -- бюджетні надходження -- фіскальний облік

   Тип видання:   аналітична доповідь   
6.

Малиновська, О. А.
Перекази мігрантів з-за кордону: обсяги, канали, соціально-економічне значення [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. А. Малиновська ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 60 с.. - (Серія «Економіка» ; випуск 18)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.37 Мб


Розглянуто динаміку міжнародних приватних переказів у світі та в Україні, їх вплив на економічний розвиток. На основі даних опитування українських працівників-мігрантів у семи країнах ЄС проаналізовано трансфертну поведінку заробітчан, запропоновано можливі шляхи заохочення переказів мігрантів та їх спрямування в інтересах розвитку економіки України. Для фахівців-міграціологів, спеціалістів у сфері управління державними фінансовими потоками та державних управлінців.



Кл.слова:
трудова міграція -- грошові перекази -- трансфертна поведінка -- валютні надходження

   Тип видання:   монографія   
7.

Зварич, О. В.
Податкові надходження: методологія прогнозування [Електронний ресурс] : монографія / О. В. Зварич ; Київський національний торговельно-економічний університет. - Київ : [б. в.], 2013. - 444 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 12.13 Мб


Висвітлено теоретичні та методологічні засади розвитку державних фінансів України в частині прогнозування податкових надходжень. Розкрито сутність прогнозування доходів бюджету як складової формування зведеного бюджету держави на коротко- і середньостроковий період. Здійснено оцінку чинників, які суттєво впливають на ефективність і результативність процесу прогнозування податкових надходжень. Особливу увагу приділено розробленню підходів до економічного аналізу надходжень бюджету, методологічних засад прогнозування основних бюджетоутворюючих податків: податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість, включаючи відшкодування цього податку, податку на прибуток підприємств. Запропоновано систему фінансово-економічних показників, які є базовими у методологічних засадах прогнозування доходів бюджету. Розроблено методологію прогнозування податкових надходжень адміністративно-територіальних одиниць. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів, фахівців у сфері державних і місцевих фінансів, оподаткування.



Кл.слова:
бюджетоутворення -- економічний аналіз -- державні фінанси

   Тип видання:   наукове видання   
8.


Модернізація системи контролю за обігом тютюнових виробів [Електронний ресурс] / Н. В. Новицька [и др.]. - Хмельницький : ПП Мельник А.А., 2020. - 120 с.

  Текст у форматі PDF 10.86 Мб


У роботі систематизовано міжнародний досвід функціонування систем виявлення та відстеження марок акцизного податку та тютюнових виробів, зокрема розглянуто їхній вплив на ринок та податкові надходження. Аргументовано доцільність застосування таких систем, визначено їх функціонал, вартість запровадження, механізм фінансування витрат, стейкхолдерів тощо. Проведено класифікацію технологічних рішень щодо виявлення та відстеження за критеріями відстеження марки акцизного податку та продукції. Запропоновано концептуальні підходи до створення та запровадження електронної системи контролю за виробництвом та обігом тютюнових виробів в Україні.




   Тип видання:   навчальний посібник   
9.

Хільчевський, Валентин Кирилович.
Агрогідрохімія [Електронний ресурс] : підручник / В. К. Хільчевський ; Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : ДІА, 2021. - 176 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.65 Мб


Розглянуто основні проблеми, пов'язані з хімізацією землеробства і охороною водних ресурсів. Дано уявлення про формування балансу хімічних речовин у ґрунті, застосування різних видів добрив і пестицидів, можливі шляхи їхнього надходження у водні об'єкти. Наведено методи розрахунку надходження хімічних речовин у водні об’єкти. Теоретичні положення ілюструються матеріалами про вплив агрохімічних засобів на хімічний склад річкових вод у басейні Дніпра.

Підручник розраховано на студентів спеціальності «Науки про Землю» освітніх програм гідрологічного профілю.



Кл.слова:
ґрунт -- добрива -- характеристика пестицидів

   Тип видання:   каталог   
10.

Проців, Олег Романович.
Олег Проців – дослідник історії публічного управління Галичини в частині використання тваринного світу [Електронний ресурс] : бібліографічний покажчик / О. Р. Проців ; Універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2019. - 73 с.

  Текст у форматі PDF 1.56 Мб


Бібліографічний покажчик висвітлює праці науковця з питань історії ведення мисливського господарства, полювання та рибальства у Галичині наприкінці ХІХ –початку ХХ століття. Переважна більшість наукових досліджень автора пов’язана зі Станиславівщиною. Видання знайомить, зокрема, з опублікованими монографічними дослідженнями О. Проціва про історію мисливства і рибальства у Станиславівському та Долинському повітах, та окремими науковими статтями – по кожному повіту Станиславівщини. У покажчику представлений перелік монографій, книг, статей, опублікованих в наукових збірниках, матеріалах конференцій, фахових виданнях впродовж 2007-2019 років, а також Інтернет-ресурси. Окремий розділ подає інформацію про монографії Олега Проціва, представлену на веб-сайті обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у розділі «Нові надходження». Матеріали у розділах розташовані за алфавітом. Бібліографічний опис та скорочення слів здійснено згідно діючих стандартів. Відбір літератури завершений у травні 2019 року.

Видання адресоване науковцям, історикам, краєзнавцям, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться історією рідного краю у відповідній галузі.



 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського