Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Автореферати дисертацій (215)Реферативна база даних (1521)Книжкові видання та компакт-диски (60)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНВЕСТОР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   монографія   
1.


Раціональне фінансування науки як передумова розбудови знаннєвого суспільства в Україні [Електронний ресурс] / Б. А. Маліцький [и др.]. - К. : Фенікс, 2004. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На основі аналізу світового досвіду та ряду попередніх робіт авторів продемонстровані найбільш раціональні підходи до фінансування наукових досліджень, механізми його забезпечення як за рахунок Державного бюджету, так і шляхом державного стимулювання залучення для цієї мети коштів вітчизняних та зарубіжних інвесторів. Показана функціональна роль фундаментальних та прикладних досліджень в інноваційному процесі, підтверджені світовою практикою оптимальні співвідношення в забезпеченні їх ресурсами. Проаналізовано стан справ з фінансуванням науки в Україні та найважливіші проблеми в його організації, які необхідно вирішити. Виконано розрахунки можливих варіантів виходу на передбачені законодавством параметри фінансування науки і проаналізовано зумовлені ними особливості інноваційного розвитку. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення структури бюджетних призначень та основних напрямів бюджетної політики в сфері науки та інновацій на 2005 і наступні роки.



Кл.слова:
бюджетна політика -- макроекономіка

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Євтушевський, В. А.
Інвестування [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. А. Євтушевський, Ю. В. Ніколенко, О.Д. Данілов. - Ірпінь : [б. в.], 2001. - 377 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику викладені теоретичні позиції щодо фінансових інструментів інвестиційної діяльності, охарактеризовані окремі фінансові інструменти, особливості їх випуску, обігу та методи оцінки вартості, розрахунку фондових індексів, формування та управління інвестиційним портфелем, оцінки ефективності і ризику портфелю. Висвітлюються питання управління реальними інвестиціями, розглядається порядок обгрунтування, методи експертної діагностики інвестиційних рішень та управління інвестиційним проектом. Навчальний посібник призначений для підготовки бакалаврів та магістрів усіх спеціалізацій економічних та юридичних навчальних закладів, а також для економістів та фінансистів підприємств, банків, інвестиційних та фінансових компаній, які здійснюють розробку та експертизу інвестиційних проектів, спеціалістів, які приймають рішення щодо інвестування в ті чи інші фінансові проекти.



Кл.слова:
вільна економічна зона -- інвестор -- макроекономіка

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.

Ендовицкий, Д. А.
Учет ценных бумаг [Електронний ресурс] : учебное пособие / Д. А. Ендовицкий, Н. А. Ишкова ; под ред. Д. А. Ендовицкого. - 2-е изд., стер.. - М. : КНОРУС, 2009. - 336 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Раскрываются организационно-правовые и методические вопросы учета и налогообложения операций с основными ценными бумагами: акциями, облигациями и векселями. Дается детальная методика учета долевых и долговых ценных бумаг у эмитента и инвестора. Рассматривается порядок раскрытия информации о ценных бумагах в бухгалтерской (финансовой) отчетности. В приложениях приводятся необходимые законодательные и нормативные акты, относящиеся к области регулирования операций с ценными бумагами и их учета. Для студентов, аспирантов и преподавателей экономических вузов, слушателей системы послевузовского образования и учебно-методических центров аттестации профессиональных бухгалтеров, а также для учетно-финансовых работников организаций и специалистов коммерческих банков, финансовых менеджеров. и аудиторов.



Кл.слова:
оподаткування -- інвестор -- нормативний акт -- бухгалтерська звітність

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.


Бізнес-планування у ресторанному господарстві [Електронний ресурс] : опорний конспект лекцій / Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2009. - 72 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Бізнес-план - це поширений у ринковій економіці інструмент менеджменту, основа конкретної маркетингової, фінансової, матеріально-технічної, кадрової політики сучасного бізнесу. Бізнес-план - це візитна картка, за якою потенційні партнери по бізнесу оцінюють шанси на успіх підприємницької справи, це мова ведення переговорів з закордонними партнерами та майбутніми інвесторами. В умовах ринкової економіки жодне підприємство не може працювати стабільно та прибутково без ретельно складеного плану. Процес планування дозволяє уявити весь комплекс майбутніх операцій підприємницької діяльності та запобігти небажаним подіям. Особливо важливе бізнес-планування у виробничій та комерційній діяльності, де потрібні як передбачення на довгострокову перспективу, так і ґрунтовні попередні дослідження, що передують плануванню. При виході на ринок підприємець повинен реально уявляти можливі результати своєї діяльності, критично оцінювати власні можливості, правильно розподіляти цілі за часом, навчитися ефективно використовувати ресурси тощо. Досвід роботи вітчизняних підприємств свідчить, що в умовах швидких змін у внутрішньому та зовнішньому середовищі, посилення конкурентної боротьби, прискорення темпів науково-технічного прогресу тощо планування роботи суб'єктів підприємницької діяльності набуває все більшого значення. Сьогодні успіх будь-якої справи, в тому числі і виходу підприємства на ринок з новим продуктом чи послугою, неможливий без повного і чіткого уявлення про перспективи підприємницької справи, без розробки надійних попередніх орієнтирів і реального плану дій. Серед актуальних завдань бізнес-плану - отримання відповідей на питання: як почати свою справу; як ефективно організувати виробництво; як забезпечити просування товару на ринок; коли будуть отримані перші прибутки; як зменшити ризик від реалізації запропонованої комерційної ідеї; як вижити і перемогти в конкурентній боротьбі тощо. В даному навчальному посібнику розглянуто основні питання побудови та розробки бізнес-плану, який повинні вміти складати студенти, що навчаються за спеціальністю "Менеджмент організацій” та студенти технічних спеціальностей, що мають наміри розпочати власну справу.



Кл.слова:
бізнеc -- сфера послуг -- заклади харчування -- економіка
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського