Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1339)Юристам - Наукова електронна бібліотека (203)Юристам - Реферативна інформація (6170)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (18)Юристам - Електронні колекції (60)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=УСТАНОВ$<.>+<.>K=ВИКОНАНН$<.>+<.>K=ПОКАРАН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 822
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Діке Ученна Кеннет 
Міжнародні договори у Конституціях федеративних держав: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Діке Ученна Кеннет ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т міжнар. відносин. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертація містить комплекс теоретичних та практичних питань, пов'язаних із міжнародними договорами в конституціях федеративних держав і, зокрема, внутрішньодержавним і міжнародно-правовим регулюванням договірних зв'язків членів федерації. В роботі проведено порівняльний аналіз конституційного законодавства різних федеративних держав в області зовнішніх зносин, специфіки взаємовідносин міжнародного і внутрішньодержавного права з точки зору дії міжнародного права на території федеративної держави, і виконання договірних зобов'язань федеративною державою і її суб'єктами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х91-383.1
Рубрики:

2.
Жиліна Л.С. 
Прокурорський нагляд за додержанням законів при провадженні слідчих дій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Л.С. Жиліна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Досліджуються спірні питання діяльності прокуратури на етапі формування правової держави, поняття та система слідчих дій, методика нагляду прокурора за провадженням слідчих дій. Розглянуті проблеми участі прокурора в провадженні слідчих дій, здійсненні нагляду за виконанням закону в стадії порушення кримінальної справи. Запропоновані заходи, спрямовані на вдосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х891.9(4УКР)62
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Молодик В.В. 
Кримінологічні та кримінально-правові аспекти відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.В. Молодик ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичним і прикладним проблемам протидії податковій злочинності. Визначено місце податкових злочинів у структурі економічної злочинності з властивими їм особливими ознаками, подано їх кримінологічну характеристику. Досліджено вплив чинників соціального середовища на динаміку і структуру податкових злочинів. Наведено кримінологічну характеристику особи податкового злочинця. Обгрунтовано необхідність активізації застосування кримінально-правових засобів боротьби з правопорушеннями у сфері оподаткування. Це дозволяє значно збільшити ефективність і дієвість заходів, що вживаються в умовах, коли приховування прибутків від оподаткування стає основним засобом здійснення "тіньової" та деякою мірою легальної економічної діяльності, тоді як застосування дисциплінарного, адміністративного або матеріального видів юридичної відповідальності не досягає своєї мети. Розкрито кримінально-правове поняття "умисне ухилення від сплати податків". Запропоновано встановити кримінальну відповідальність за несплату податків або неповну їх сплату, у випадку, коли ці дії пов'язані з недбалим чи несумлінним ставленням посадової особи платника податків - юридичної особи або громадянина, який займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, до виконання покладених на них функцій. Розроблено пропозиції щодо удосконалення ст. 148-2 КК України: доповнити її частиною четвертою, яка б передбачала звільнення від кримінальної відповідальності особи, що вперше вчинила умисне або необережне ухилення від сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів, якщо ця особа сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала держа ві завдані своїми діями збитки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА307931 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Ісаханова Н.І. 
"Міжнародно-правове регулювання зовнішньоекономічних зв'язків України з державами-учасницями СНД": Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Н.І. Ісаханова ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 1999. — 21 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних та практичних аспектів, пов'язаних з міжнародно-правовим регулюванням зовнішньоекономічних зв'язків України з державами-учасницями СНД. Особлива увага приділяється питанням організаційно-правового механізму економічного співробітництва України з державами-учасницями СНД, а також аналізу особливостей двосторонніх і багатосторонніх міжнародних економічних відносин держав-учасниць СНД. Обгрунтовуються висновки щодо оптимальної моделі інтеграції в рамках СНД, щодо створення більш чіткої правової бази в рамках СНД шляхом забезпечення єдності та узгодження норм міжнародного права і внутрішньодержавного законодавства та необхідності створення ефективного діючого механізму забезпечення виконання міжнародно-правових норм, які містяться в багатосторонніх та двосторонніх договорах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х913 + Х915.212.025.7
Рубрики:

5.
Скригонюк М.І. 
Прокурорський нагляд за додержанням законів України при умовно-достроковому звільненні засуджених від кримінального покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.І. Скригонюк ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам вдосконалення прокурорського нагляду за додержанням законів України при умовно-достроковому звільненні (УДЗ) засуджених від кримінального покарання і охоплює комплекс концептуальних знань про загальні закономірності і конкретні методи його здійснення. Дано визначення поняття предмета, об'єкта прокурорського нагляду за додержанням законів при УДЗ засуджених від кримінального покарання. Досліджено: суть і значення нагляду прокуратури за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах; становлення і правову природу УДЗ засуджених від кримінального покарання та його правове регулювання за чинним законодавством; проблеми підвищення ефективності прокурорського нагляду. Запропоновано правовий механізм підвищення ефективності прокурорського нагляду при УДЗ засуджених від кримінального покарання. Висунуто і обгрунтовано ідею необхідності прийняття норми права, спрямованої на те, щоб не зняте і не погашене у встановленому законом порядку стягнення, застосоване за діяння, що формально містять ознаки порушення засудженим режиму, не були підставою для відмови в застосуванні УДЗ, а також норми права, яка б надавала суду можливість остаточно вирішувати питання застосування чи не застосування цього виду звільнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)62
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Білоусов Ю.В. 
Судове провадження у справах за скаргами військовослужбовців на неправомірні дії і рішення органів військового управління та військових посадових осіб: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 20.02.03 / Ю.В. Білоусов ; Акад. прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена проблемам судового захисту прав військовослужбовців від неправомірної військової управлінської діяльності. В роботі окреслено шляхи і напрями вдосконалення правової теорії та чинного законодавства в цій сфері, визначено військову управлінську діяльність не тільки як сферу державного управління, але й як сферу реалізації ряду суб'єктивних прав військовослужбовців та членів їхніх сімей, подано характеристику основних способів захисту прав військовослужбовців та співвідношення між ними, охарактеризовано передумови права на звернення до суду у цій категорії справ, порядок реалізації цього права, особливості судового розгляду, доказування обставин справи, винесення судового рішення і його виконання у справах за скаргами військовослужбовців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х882.9(4УКР)
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Георгіца А.З. 
Сучасний парламентаризм: проблеми теорії та практики: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.02 / А.З. Георгіца ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 31 с. — укp.

З урахуванням новітніх досягнень конституційно-правової науки та на основі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду державотворення висвітлюються актуальні проблеми теорії та практики сучасного парламентаризму: розглядаються питання становлення та еволюції цього явища, робиться політико-правовий аналіз його теоретичних засад; аналізуються основні питання організації парламентів; досліджуються повноваження та функції парламентських установ під кутом зору активізації їхньої діяльності як необхідної умови утвердження парламентаризму в державно-правовій практиці країн світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Вересов В.М. 
Кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів (на матеріалах Автономної Республіки Крим): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.М. Вересов ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.0-2
Рубрики:

9.
Ковітіді О.Ф. 
Інститут співучасті у кримінальному праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.Ф. Ковітіді ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена розгляду проблем одного із складних, теоретично і практично важливих інститутів кримінального права України - співучасті у злочині. Вперше на базі судової практики Автономної Республіки Крим досліджено: спірні питання, поняття співучасті (запропоновано розширене і уточнене визначення співучасті у новому КК); його розвиток у теорії і законодавстві України та колишнього СРСР; класифікацію форм співучасті, її об'єктивні і суб'єктивні ознаки; види співучасників і значення їх класифікації для кваліфікації злочинів; підстави, межі відповідальності і складні питання співучасників; організована злочинність як окремий вид групової злочинності; корупція та ін. Проаналізовані дві основні групи форм співучасті в злочині; загальні форми - проста і складна, за попереднім зговором і без такого та форми співучасті в злочинах особливого роду (передбачених у конкретних статтях Особливої частини КК). Серед останніх окремо вирізняються ті, що безпосередньо пов'язані з організованою злочинністю - організована злочинна група і злочинне співтовариство (організація). Пропонується передбачити в новому КК кримінальну відповідальність за участь у діяльності злочинних організацій, зокрема, за: керівництво цими організаціями; виконання їх окремих доручень; збір для них матеріальних коштів; відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом; використання таких коштів для організації й участі у сходках лідерів злочинного світу, "ворів у законі" та ін. Пропонується також передбачити у проекті нового Кримінально-виконавчого кодексу України утримання позбавлених волі лідерів злочинного світу в спеціально організованих для цього закладах з найсуворішою ізоляцією від інших засуджених. Розглянуто й окреслено підстави та межі кримінальної відповідальності співучасників у залежності від форми співучасті і тієї ролі, яку вони виконували у спільно вчиненому злочині. На підставі аналізу спеціальних питань відповідальності співучасників зроблено висновки щодо необхідності регламентації в новому КК добровільної відмови співучасників, ексцесу виконавця, співучасті у злочині із спеціальним суб'єктом, невдалої співучасті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Грищенко К.Г. 
Правове регулювання видатків на вищу освіту: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.Г. Грищенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання поняття і правової природи видатків на вищу освіту, їх трансформацію у період проведення ринкових реформ та існування недержавних форм власності. Розкрито правові форми фінансування видатків на вищу освіту в умовах існування підприємств, установ і організацій загальнодержавної, комунальної, колективної та приватної форм власності. Внесено пропозиції щодо конкретних змін нормативних актів України відповідно до правового регулювання фінансування вищої освіти. Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів, що регулюють видатки на вищу освіту, розроблено структуру і основні положення даних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132 + Х829(4УКР)39
Шифр НБУВ: РА307932 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Лаврінчук І.П. 
Правовий статус державного службовця як учасника трудових правовідносин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / І.П. Лаврінчук ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Вперше в умовах становлення нової законодавчої бази досліджується сутність та зміст правового статусу державних службовців як суб'єктів трудового права - рівноправних учасників трудових правовідносин, а також особливості регламентації цих правовідносин за їх участю нормами трудового та спеціального законодавства. Проведено історичний та порівняльний аналіз формування правового положення цієї категорії працівників. Визначено складові поняття державної служби як форми трудової діяльності по виконанню державою суспільнонеобхідних функцій. Розглянуті ознаки поняття державного службовця, що виступають критеріями об'єктивного визначення кола працівників з цим статусом. Правовий статус державного службовця сформульовано як сукупність належних їм прав та обов'язків, додаткових пільг і гарантій, підвищеного рівня відповідальності, що зумовлені їх роллю в державній організації суспільства і що встановлюються нормами трудового та спеціального законодавства, колективним договором та трудовою угодою. Договір про державну службу визначено як окремий вид трудового договору. На підставі теоретичних висновків та аналізу чинного законодавства розроблені та внесені пропозиції щодо вдосконалення правового механізму регулювання питань проходження державної служби працівниками, забезпечення їх правового статусу, суб'єктивних трудових прав та обов'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Шеремета П.М. 
Правове регулювання митної діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / П.М. Шеремета ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертаційна робота є науковим дослідженням проблем правового регулювання митної діяльності в Україні. В ній аналізуються недостатньо вивчені аспекти процесу виникнення, формування і розвитку митних органів в Україні, стану правового забезпечення митної справи, засоби реалізації митної політики. Значну увагу приділено дослідженню фінансових правовідносин митних установ з державним бюджетом. У дисертації теоретично осмислено процес вдосконалення моделі використання доходів митниць, впровадження у їх діяльність елементів госпрозрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Ващенко С.В. 
Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі торговельної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.В. Ващенко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена теоретичним і практичним питанням адміністративної відповідальності за правопорушення в галузі торговельної діяльності. Досліджуються сутність та значення торговельної діяльності у розвитку суспільних відносин в Україні, особливості її правового регулювання, дається правова характеристика правил торгівлі та адміністративно-правових засобів забезпечення їх виконання. Аналізуються сутність та підстави адміністративної відповідальності в зазначеній сфері, процедури її реалізації, а також система та види адміністративних проступків у галузі торговельної діяльності. Визначаються шляхи удосконалення правового регулювання адміністративної відповідальності в сфері торгівлі, сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до КпАП України, розробки та прийняття ряду законодавчих та інших нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)127
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Тимощук О.В. 
Охоронний апарат Української Держави (квітень - грудень 1918 р.): історико-правове дослідження: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Тимощук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2000. — 39 с. — укp.

Висвітлено історичні передумови та організаційно-правові засади створення охоронного апарату Української Держави 1918 р., визначено сутність охоронної концепції гетьмана П. Скоропадського та форми її нормативного забезпечення. Встановлено, що структурними елементами охоронної системи останнього українського гетьманату були підрозділи Державної варти МВС, воєнізована адміністрація та служба безпеки голови держави, центральні установи та територіальні військово-охоронні підрозділи, військові частини особливого призначення, охоронні установи та збройні сили міністерств фінансів, шляхів і земельних справ, судовий апарат і заклади виконання покарань, а також добровольчі охоронні формування. Доведено, що розгалужений гетьманський охоронний апарат створювався на підставі широкого використання російської імперської нормативної спадщини з урахуванням українських національних особливостей та історичного моменту. Неспроможність охоронної системи, збудованої П.Скоропадським забезпечити непохитність його влади зумовлена причинами не організаційного, а політичного характеру. Спростовано визначення державно-політичного режиму гетьмана як "диктаторського", "маріонеткового", а його охоронного апарату як "карального", "репресивного".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)611-621 + Т3(4УКР)611-32
Шифр НБУВ: РА311794 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Харченко Т.О. 
Становлення місцевих органів виконавчої влади та самоврядування в Українській державі (квітень - грудень 1918 р.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Т.О. Харченко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз законотворчої та організаційної діяльності уряду Гетьмана П.Скоропадського щодо формування дієздатної системи місцевих органів влади. Встановлено мотиви державної політики Гетьманату, спрямованої на реформування виконавчої вертикалі та установ самоврядування на місцях. Розглянуто стосунки місцевих самоврядувань і гетьманської влади. Всебічно охарактеризовано позицію громадськості та опозиційних кіл стосовно перетворення дум і земств. Введення до наукового обігу широкого кола джерел дозволило спростувати традиційні для історіографії твердження та визначити нові підходи до висвітлення проблеми становлення місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)611-54 + Х2(4Укр)611-523.7/8
Шифр НБУВ: РА312184 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Виноградова О.І. 
Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 22 с. — укp.

На основі аналізу наукової літератури з міжнародного співробітництва, в галузі боротьби зі злочинністю, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних правозастосовних органів, національного законодавства України та інших країн, досліджено кримінально-процесуальний зміст загальних і спеціальних принципів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю та особливостями національної імплементації міжнародних договорів у кримінально-процесуальне законодавство. Відзначено, що на сьогодні сформовано принципи міжнародного кримінально-процесуального права, які мають важливе значення для визначення нормативного змісту принципів національних кримінально-процесуальних процедур. Об'єктом даного дослідження визначено правові відносини, що виникають у процесі підготовки, укладання та виконання міжнародних договорів про правову допомогу та співробітництво у кримінальних справах; в процесі здійснення міжнародних заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю та правовий механізм регулювання основних видів міжнародного співробітництва. Предметом даного дослідження були сутність та зміст діяльності судів, органів, які здійснюють боротьбу зі злочинністю, та органів юстиції під час надання правової допомоги у різних видах міжнародного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310832 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Раданович Н.М. 
Національна імплементація міжнародних договорів щодо прав людини: загальнотеоретичне дослідження (на матеріалах впровадження конвенції про захист прав і основних свобод людини): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Н.М. Раданович ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено загальні особливості національної імплементації міжнародних договорів про права людини на основі аналізу наукової літератури у галузі прав людини, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних (європейських) правозастосовчих органів, національного законодавства України та інших країн. Сформульовано низку положень і рекомендацій, спрямованих на вдосконалення законодавства і судової практики щодо забезпечення виконання на національному рівні міжнародно-правових зобов'язань держави у галузі прав людини (насамперед, Конвенції про захист прав і основних свобод людини).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.3-383.1(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310309 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Лозінська С.В. 
Інститут почесних консулів в міжнародному праві та практиці України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / С.В. Лозінська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти діяльності почесних консулів. Проаналізовано критерії інституту почесних консулів, розглянуто його використання в міжнародному праві та консульській практиці України. Зроблено порівняльно-правовий аналіз законодавчих актів зарубіжних країн, які регулюють правовий статус почесних консулів та очолюваних ними консульських установ з урахуванням судової практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х913.33
Шифр НБУВ: РА314711 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

19.
Вінгловська О.І. 
Імплементація міжнародних стандартів прав дитини в національному законодавстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.І. Вінгловська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти міжнародно-правового аналізу юридичного змісту міжнародних стандартів прав дитини та ступеня виконання Україною зобов'язань згідно з конвенцією про права дитини. Наведено рекомендації стосовно надання відповідності даним стандартам українського законодавства, удосконаленню національного механізму їх реалізації та підвищенню відповідальності державних органів і посадових осіб за порушення прав дитини, визнаних в усьому світі. З метою кращого забезпечення інтересів дітей запропоновано прийняття Закону України про права дитини та сформульовано наукові рекомендації щодо цілей, принципів та окремих норм даного Закону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.42-383.1(4УКР) + Х809(4УКР)34
Шифр НБУВ: РА310204 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Гамалій І.В. 
Теоретичні проблеми правового регулювання діяльності міліції щодо забезпечення реалізації конституційних прав і свобод громадян: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.В. Гамалій ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні та практичні проблеми правового регулювання діяльності міліції стосовно забезпечення реалізації конституційних прав і свобод громадян України. Визначено основні напрямки та шляхи оптимізації роботи правоохоронних органів за сучасних умов. Внесено конкретні пропозиції щодо вирішення наявних проблем з метою більш повного виконання міліцією покладених на неї функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.02
Шифр НБУВ: РА312127 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського