Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (449)Юристам - Наукова електронна бібліотека (64)Юристам - Реферативна інформація (1205)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (1)Юристам - Електронні колекції (2)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ЕКСПЕРТИЗ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 102
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Можаровська Н.О. 
Адміністративно-правові аспекти набуття права на торговельні марки, їх охорони та захисту в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.О. Можаровська ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 21 с. — укp.

У дослідженні вперше здійснено систематизацію положень, які сприяють створенню цілісного уявлення про торговельну марку як об'єкт промислової власності та об'єкт адміністративно-правової охорони та захисту. Доведено, що предмет права промислової власності включає, перш за все, відносини на стадії визнаня та експертизи її об'єктів, зокрема і торговельних марок, які за своєю суттю є відносинами, що характеризуються правовою нерівністю сторін і тому регулюються, в першу чергу, нормами адміністративного права. Запропоновано розгорнуту класифікацію юридичних фактів, які припиняють дію права на торговельну марку: негативні правоприпинні юридичні факти, наслідком яких є юридичне знищення торговельної марки як об'єкта правовідносин та позитивні правоприпинні юридичні акти, наслідками яких є припинення суб'єктивного права на торговельну марку в однієї особи, яке є підставою виникнення чи можливістю за передбачених законом обставин виникнення такого права в іншої особи. Запропоновано авторське визначення поняття "легітимація права на торговельні марки" як адміністративний порядок набуття права на торговельну марку, первинний спосіб набуття права власності на торговельну марку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39 + Х819(4УКР)120.014 +
Шифр НБУВ: РА368280
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Ковальов В.В. 
Взаємодія слідчого з працівниками експертної служби МВС України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальов ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено сучасну наукову концепцію взаємодії слідчого з працівниками експертно-криміналістичних підрозділів МВС України на етапі досудового провадження. Розкрито сутність, принципи, форми та напрями взаємодії слідчого з працівниками експертної служби. Наведено характеристику експертів-криміналістів як осіб, що володіють спеціальними знаннями і залежно від мети та їх участі у досудовому слідстві, набувають процесуального статусу спеціаліста, експерта, фахівця, визначеного чинним КПК України. Розкрито зміст поняття координації та здійснено її відмежування від взаємодії. Встановлено процесуальний статус слідчого як основної фігури й організатора взаємодії на досудовому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного КПК України, зокрема, обгрунтовано необхідність проведення судової експертизи до порушення кримінальної справи з метою підвищення ефективності процесу розкриття та розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х893.9(4УКР)722.013-96 + Х819(4УКР)113.042 +
Шифр НБУВ: РА355385
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Фенцик В.Л. 
Визначення видової належності, статі, краніотипу і зросту за морфологічними та остеометричними ознаками скроневих кісток (на скелетованих, фрагментованих і спалених черепах): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / В.Л. Фенцик ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено критерії діагностики видової, статевої належності, краніотипу та зросту за факторними ознаками нативних і спалених кроневих кісток. Виявлено факторні анатомо-морфологічні та метричні параметри видової належності та статі за цими кістками. Уперше встановлено зміни структурної організації скроневих кісток за дії високої температури та виявлено взаємозв'язок між метричними параметрами скроневих кісток та краніотипом. За результатами проведеного кореляційно-регресійного аналізу кваліфіковано метричні параметри скроневих кісток, які за умов їх врахування у розрахованих рівняннях регресії дозволяють визначати зріст людини та її стать. Відзначено, що розроблена методика відтворення загальних ознак за метричними та морфологічними ознаками скроневих кісток підвищує об'єктивність і результативність судово-медичних експертиз. Зауважено, що сформульована концепція може слугувати теоретичною засадою для обгрунтування інтегративного підходу до розв'язання проблеми ототожнення загальних ознак загиблої людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.55 + Х893.9(4УКР)413.1 +
Шифр НБУВ: РА340403
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

4.
Кужель В.П. 
Визначення дальності видимості дорожніх об'єктів в темну пору при експертизі ДТП: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / В.П. Кужель ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему визначення дальності видимості дорожніх об'єктів у світлі автомобільних фар з метою покращання експертиз дорожньо-транспортних пригод (ДТП), які сталися у темну пору доби за умов неточності вихідних даних, шляхом розробки математичної моделі на підставі теорії нечітких множин. Визначено задачі автотехнічної експертизи під час проведення аналізу механізму ДТП, що дозволило виявити недоліки існуючої експертної методики. За результатами теоретичних і експериментальних досліджень удосконалено методику визначення дальності видимості об'єктів на дорозі з урахуванням комплексного взаємозв'язку певних факторів впливу, а саме: прозорості атмосфери, розташування перешкоди на дорозі відносно осі руху автомобіля, коефіцієнта засліплення, рівня завантаження автомобіля, освітленості дороги, тривалості роботи водія з кермом, контрасту розрізнення об'єкта з фоном, гостроти зору водія, навіть за умов неточності почтакових даних, занесених у протоколи ДТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.03 + Х893.9(4УКР)413.91 +
Шифр НБУВ: РА361718
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Бедь В.В. 
Використання адвокатом-захисником психологічних знань у кримінальному процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / В.В. Бедь ; Нац. акад. внутр. справ МВС України. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Висвітлюються теоретичні і прикладні аспекти проблеми використання психологічних знань адвокатом-захисником для підвищення ефективності кримінального процесу. На основі праць юристів, психологів та досліджень автора розкриваються суть психологічного пізнання у кримінальному процесі, його юридичні й психологічні передумови, аналізуються особливості застосування психологічних знань адвокатом. Здійснена психологічна характеристика адвокатської діяльності та її вимог до особистості, на основі проведеного дослідження розроблена психограма адвоката-захисника. Викладено рекомендації і пропозиції щодо психологічного забезпечення адвокатської діяльності, яке повинне здійснюватись по таких напрямах : 1) залучення адвокатом різних форм психологічного пізнання (використання можливостей психологічної консультації, висновків судово-психологічної експертизи, взаємодія з фахівцем-психологом); 2) безпосереднє використання психологічних знань адвокатом, який отримав психологічну підготовку. Остання передбачає розвиток загальної психологічної культури та формування спеціальної психологічної підготовленості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)16
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Шавловський Г.С. 
Використання смартфонів і комунікаторів в судово-медичній експертизі: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / Г.С. Шавловський ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено можливості використання смартфонів і комунікаторів у судово-медичній експертизі. За допомогою смартфона створено 31 оригінальну судово-медичну комп'ютерну програму для їх використання у процесі експрес-діагностики часу настання смерті, странгуляції, у разі автомобільної травми та перелому кісток черепа, а також для встановлення статі, віку, зросту загиблих і визначення механізму утворення слідів крові та дистанції пострілу. Розроблено оригінальні підходи щодо створення ілюстративного матеріалу (схематичних зображень) на місці пригоди під час огляду трупа або його ексгумації, для чого складено більше, ніж 100 комп'ютерних рисунків, представлених у вигляді атласу з судової медицини. Апробовано функцію відеозйомки смартфоном для об'єктивної реєстрації змін трупних плям у процесі їх дослідження на місці пригоди з метою прогнозування часу настання смерті, а також для фіксації етапів відтворення умов і обставин скоєння злочину. Створено методику використання текстового редактора смартфорна (комунікатора) та способи передачі текстової та графічної інформації по системі мобільного зв'язку. Доведено, що комунікаційні можливості смартфонів успішно можуть замінити використання Інтернету для судово-медичних завдань. Встановлено, що функція електронної пошти (E-Mail) смартфона дозволяє передачу графічної (фотографії, рисунка, відеофайлів) або текстової інформації на будь-який стаціонарний комп'ютер (підключений до Інтернету) або інший смартфон, що створює умови для використання широкої мережі передачі інформації (наприклад, виконаних в лабораторії "Актів судово-медичного дослідження") між різними підрозділами бюро судово-медичної експертизи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811 с + Х893.9(4УКР)413.1 с +
Шифр НБУВ: РА357970
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Дондик Н.Я. 
Використання спеціальних бухгалтерських знань при розслідуванні економічних злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.Я. Дондик ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сутність та наведено класифікацію економічних злочинів з урахуванням особливостей механізму їх відображення у документах. Розроблено класифікацію документів, в яких знаходять відображення злочинні дії з використанням фінансово-господарських операцій. Проаналізовано зміст методів документального та фактичного контролю суб'єкта господарювання в стадії перевірки матеріалів щодо економічних злочинів. Визначено особливості завдань, що вирішує бухгалтер під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано сутність судово-бухгалтерської експертизи за умов розслідування економічних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА343219
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Дячук В. І. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні дорожньо-транспортних пригод: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. І. Дячук ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито основні теоретико-прикладні аспекти форм використання спеціальних автотехнічних знань і шляхів їх подальшого розвитку. Визначено основні напрями вдосконалення використання спеціальних знань за розслідування дорожньо-транспортних злочинів, а також розроблено криміналістичні рекомендації з оптимального використання спеціальних автотехнічних знань за проведення слідчих дій, фіксації їх ходу та результатів за розслідування дорожньо-транспортних злочинів. З'ясовано особливості призначення та проведення окремих видів судових експертиз за розслідування дорожньо-транспортних пригод, з'ясовано сучасні можливості судово-автотехнічної експертизи. Сформульовано пропозиції для внесення змін і доповнень до проекту КПК України №1233, а також до нормативно-правових актів, які регламентують діяльність з організації та проведення судових експертиз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.91 + Х894.9(4УКР)312.1
Шифр НБУВ: РА376444 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Пашнєв Д.В. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, вчинених із застосуванням комп'ютерних технологій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.В. Пашнєв ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено типові способи застосування комп'ютерних технологій у злочинних цілях. Зазначені способи диференційовано згідно підготовчого, основного та заключного етапів вчинення комп'ютерних злочинів. Зазначено, що комп'ютерні сліди виникають під впливом комп'ютерних технологій і являють собою якісні та кількісні зміни комп'ютерної інформації. Досліджено структуру та форми використання спеціальних знань під час розслідування комп'ютерних злочинів. Відзначено, що фахівці повинні мати основні спеціальні технічні знання та додаткові юридичні знання. Запропоновано систему принципів створення комп'ютерних технологій збирання комп'ютерних слідів. Наведено існуючі програмно-технічні засоби їх дослідження. Значну увагу приділено застосуванню спеціальних знань на стадії порушення кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо проведення на цій стадії судової експертизи. Розглянуто особливості роботи спеціаліста для проведення слідчих дій залежно від ситуацій. Надано визначення предмету комп'ютерно-технічної експертизи, її задач і об'єктів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)126 + Х894.9(4УКР)312.6 +
Шифр НБУВ: РА350241
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Косміна Н. М. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н. М. Косміна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність, форми та структуру спеціальних знань обізнаних осіб, які залучаються слідчим для розслідування злочинів. Розглянуто непроцесуальні форми використання спеціальних знань в стадії порушення кримінальної справи, проведення попередніх досліджень, а також для участі в оперативно-розшукових заходах у лікарських установах, де використовуються наркотичні засоби та психотропні речовини. Визначено класифікаційні, ідентифікаційні та діагностичні завдання, які виносяться на експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Запропоновано алгоритми вирішення типових завдань експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х893.9(4УКР)413.5
Шифр НБУВ: РА378930 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Курилін І.Р. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.Р. Курилін ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми використання спеціальних знань у процесі розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Розглянуто різні види та наведено характеристику інтелектуальної власності як об'єкта кримінально-правової охорони. Визначено зміст поняття та наведено криміналістичну характеристику злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Розкрито сутність спеціальних знань, які використовують в процесі розслідування даного виду злочинів. Охарактеризовано процесуальну й непроцесуальну форми та розроблено правові й організаційні засади використання спеціальних знань. Встановлено функціональні обов'язки спеціаліста в процесі реалізації окремих слідчих дій. Визначено порядок проведення та підстави для призначення окремих видів судових експертиз. Встановлено критерії оцінки висновків експертів під час розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення окремих форм використання спеціальних знань під час розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х893.9(4УКР)413.9 +
Шифр НБУВ: РА353840
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Стрілець Г.О. 
Генезис системи судово-експертних установ в Україні та напрямки їх діяльності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.О. Стрілець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено генезис (виникнення, розвиток і становлення) систем судово-експертних установ МЮ, МВС. МО, МОЗ СБУ і ДПС, їх сучасну систему та структуру в Україні. Наведено визначення поняття "судово-експертна діяльність", показано основні напрямки, завдання й особливості судово-експертної діяльності. Проаналізовано класифікації судових експертиз, які проводяться в судово-експертних установах. Запропоновано поділ судових експертиз. Увагу приділено правовій регламентації експертної діяльності та її вдосконаленню, підготовці кадрів судових експертів, створенню єдиної системи судово-експертних установ, незалежної від міністерств, відомств, які займаються правоохоронною діяльністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)130.42 +
Шифр НБУВ: РА363856
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Кризина Н.П. 
Державна політика України в галузі охорони здоров'я: механізми формування та реалізації: автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / Н.П. Кризина ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2008. — 36 с. — укp.

Визначено теоретико-методологічні основи формування та реалізації державної політики України в галузі охорони здоров'я, розроблено її інформаційно-аналітичну модель. З використанням системного підходу опрацьовано дану модель, яка передбачає наявність певних елементів, а саме: комплексного аналізу показників здоров'я населення, зокрема, показників психічного здоров'я; регіональних особливостей території України; можливостей ресурсного (фінансового та кадрового) забезпечення, належного правового регулювання медичної діяльності; результатів наукових досліджень даної проблеми; активної участі громадських організацій у формуванні та проведенні експертизи державної політики; врахування зарубіжного досвіду. Розкрито суть поняття "державна політика у галузі охорони здоров'я" - стратегію і тактику політичного курсу, взаємопов'язаного з діяльністю держави щодо збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я, а також соціального благополуччя населення України як найважливішої складової її національного багатства, втілені у законодавстві країни та які мають прояв у забезпеченні розвитку людського потенціалу українського народу. За результатами дослідження сформульовано практичні рекомендації для органів державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) к + Х819(4УКР)14 +
Шифр НБУВ: РА360617
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Бєліченко А.В. 
Державне регулювання забезпечення населення лікарськими засобами: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Бєліченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретико-методичні засади та розроблено комплексний механізм і методи державного регулювання забезпечення населення лікарськими засобами, впровадження яких дозволить підвищити доступність фармацевтичної допомоги. Розкрито сутність поняття "механізм державного регулювання забезпечення населення лікарськими засобами" як сукупності соціально-економічних, адміністративних, організаційних і правових засобів впливу держави, спрямованих на підвищення доступності, забезпечення якості та раціонального використання ліків. Проаналізовано сучасні напрямки реформування вітчизняної системи охорони здоров'я та фармації й обгрунтовано необхідність впровадження комплексу пріоритетних методів державного регулювання забезпечення населення лікарськими засобами, зокрема, соціально-економічних. Наведено пропозиції щодо удосконалення механізму ціноутворення на ліки та компенсації (реімбурсації) їх вартості з урахуванням протиріч, що склалися у чинному фармацевтичному законодавстві та результатів експертного опитування фахівців. Доведено, що впровадження запропонованої процедури державної експертизи та реєстрації межових оптових цін виробників (митної вартості) на основні лікарські засоби сприятиме створенню збалансованої та прозорої системи цін на лікарські засоби, здійсненню ефективного моніторингу цін реалізації та контролю за ціновою дисципліною у фармацевтичній галузі. За результатами аналізу впровадження референтного ціноутворення у світовій практиці за умов обов'язкового медичного страхування та реімбурсації вартості фармацевтичної допомоги населенню визначено основні підходи, відмінні та спільні методологічні принципи, функції, об'єкти та суб'єкти системи референтних цін, введення якої дозволить суттєво підвищити доступність ліків в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)26 к + Х819(4УКР)148 +
Шифр НБУВ: РА370797 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Халецький А.В. 
Державний механізм попередження економічної злочинності в забезпеченні національної безпеки: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Халецький ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та практичні рекомендації щодо вдосконалення державного механізму запобігання економічної злочинності. Визначено теоретичні та методологічні засади державного механізму управління національною безпекою. Проаналізовано стан економічної безпеки та загрози даній безпеці. Розкрито механізм запобіжного впливу на економічну злочинність, удосконалено організаційно-правовий механізм державного управління національною безпекою створенням Центру експертизи її стану при Апараті Голови облдержадміністрації як підгрунтя міжвідомчої взаємодії, інформаційного обміну та незалежної експертизи у захисті національних інтересів та забезпеченні економічної безпеки держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356085
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Бабенко В.В. 
Доказування в господарському процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.В. Бабенко ; Акад. прав. наук України, НДІ приват. права і підприємництва. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні аспекти доказування в господарському процесі. На підставі теоретичних здобутків вчених-юристів різних історичних періодів, аналізу чинного законодавства України висвітлено основні етапи розвитку доказового права, розкрито поняття, зміст, предмет доказування в господарському процесі. Визначено елементи доказування, види доказів і критерії їх оцінки. Розглянуто елементи судової експертизи. Особливу увагу приділено питанням правового статусу суб'єктів доказування, визначенню їх прав, обов'язків і ролі в процесі. Охарактеризовано правовий режим засобів доказування в господарському процесі. Виявлено прогалини і колізії в чинному законодавстві з даних проблем і запропоновано шляхи їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4Укр)14 + Х892.19(4Укр)189.4 +
Шифр НБУВ: РА351931
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Ліщенко В. М. 
Доказування на досудових стадіях кримінального процесу у справах про одержання хабара: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. М. Ліщенко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано визначення статусу "запідозрена особа" щодо особи, яка безпосередньо затримана на місці давання - одержання хабара до порушення щодо неї кримінальної справи та є суб'єктом доказування в стадії порушення кримінальної справи. Удосконалено процесуальний статус особи, до якої порушено кримінальну справу і яка є суб'єктом доказування. Сформовано пропозиції щодо внесення змін й доповнень до КПК України, законів України "Про оперативно-розшукову діяльність" і "Про боротьбу з корупцією". Розглянуто особливості провадження слідчих дій у справах цієї категорії, зокрема, огляд місця події, допит підозрювального, обвинуваченого, свідків, призначення та проведення експертиз. Розкрито важливість речових доказів, протоколів слідчих дій та інших документів під час доказування вини хабарника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127.4 + Х893.9(4УКР)722.07 + Х893.9(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА379138 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Карпенко Г.Л. 
Експертиза в митній справі: організаційно-правовий аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.Л. Карпенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 17 с. — укp.

Досліджено правову природу та зміст інституту експертизи у митній справі. Розкрито сутність поняття та правові засади здійснення митної справи в Україні. Наведено визначення понять "спеціальні знання в митній справі" та "експертиза в митній справі". Розглянуто особливості проведення експертиз у митній справі. Визначено правовий статус експертних установ та експертів у митній справі. Наведено класифікацію експертиз, які застосовуються в митній справі. З урахуванням результатів комплексного аналізу правоохоронної та правозастосовної діяльності митних органів наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства України, що регулює порядок організації та проведення експертизи у митній справі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 с +
Шифр НБУВ: РА351579
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Бичкова С.С. 
Експертиза в цивільному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.С. Бичкова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Вперше в Україні теоретично досліджено інститут судової експертизи в цивільному процесі України. На основі аналізу наукової літератури, норм чинного законодавства, з урахуванням положень перспективного законодавства, зокрема проекту нового Цивільного процесуального кодексу (ЦПК) України, розкрито поняття та характерні риси судової експертизи, наведено її класифікацію, визначено поняття предмета та об'єкта. Розглянуто структуру та зміст ухвали суду про призначення експертизи, специфічні риси висновку експерта як засобу доказування в цивільному процесі. Сформульовано ряд нових наукових висновків і пропозицій щодо удосконалення чинного і перспективного законодавства, зокрема щодо внесення конкретних змін та доповнень до Закону України "Про судову експертизу", до нового ЦПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)141.3 +
Шифр НБУВ: РА327086
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Калаянова Л. В. 
Експертиза при провадженні справ про порушення митних правил та контрабанду: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л. В. Калаянова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто поняття та місце експертизи в адміністративно-юрисдикційній діяльності митних органів, визначено її мету та предмет. Подано докладний аналіз розслідування справ про порушення митних правил. Досліджено статус органів та осіб, уповноважених проводити експертизу цієї категорії справ. Висвітлено процедуру призначення експертизи, охарактеризовано структуру та зміст експертних висновків за результатами дослідження об'єктів, що становлять інтерес митних органів в адміністративному провадженні, а також оцінування цих висновків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х893.9(4УКР)413.9
Шифр НБУВ: РА313207 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського