Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1299)Юристам - Наукова електронна бібліотека (107)Юристам - Реферативна інформація (5011)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (14)Юристам - Електронні колекції (3)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (4)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=РЕАЛІЗАЦІЯ$<.>+<.>K=МИТНОЇ$<.>+<.>K=ПОЛІТИКИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 519
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Отрішко О.В. 
Автоматизовані системи обліку і контролю використання інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Отрішко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальну модель, яка пов'язує організаційну структуру та правові її засади, інформаційні та управлінські потоки у системі органів регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Запропоновано моделі та алгоритми керування розподіленим інформаційно-аналітичним середовищем опису, аналізу та експертного оцінювання об'єктів даної власності. Наведено та проаналізовано комплексну модель інвестиційно-інноваційної та податкової політики, яка висвітлює регуляторні фактори взаємодії даних сфер за умов розвитку сучасного ринку інтелектуальної власності. У межах даної моделі розв'язано задачу пошуку такого оптимального значення ставки оподаткування, що дозволяє за умов ринкової економіки максимізувати інвестиції для регіону або галузі виробництва на засадах інноваційної діяльності. Запроваджено методологічні засади розробки та впровадження у практичну діяльність банку даних об'єктів інтелектуальної власності у межах інформаційно-аналітичних систем обліку та контролю її використання, який є невід'ємною складовою частиною інфраструктури сучасного ринку інтелектуальної власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41 + Х839(4УКР)3с51 +
Шифр НБУВ: РА324299
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Берегой Т.А. 
Агентство регіонального розвитку як механізм управління розвитком регіону на засадах демократичного врядування: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Т.А. Берегой ; Одес. рег. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано роль агентств регіонального розвитку у процесі формування інституційної інфраструктури управління розвитком регіону на засадах демократичного врядування. Доведено, що вдосконалення інституційної інфраструктури управління даним розвитком шляхом залучення до її складу агентств регіонального розвитку забезпечить ефективну реалізацію регіональної політики, підвищить дієвість і результативність процесу управління розвитку регіону. За результатами дослідження розроблено теоретичну модель механізму такого управління на засадах демократичного врядування з залученням агентств регіонального розвитку, запропоновано "Стратегічний план становлення агентств регіонального розвитку" та розроблено проект нормативно-правового акту "Про діяльність агентства регіонального розвитку", що надасть належного статусу цим структурам. На підставі резутатів дослідження діяльності "Агентства регіонального розвитку в Одеській області" виявлено фактори стримування його становлення та сформульовано практичні рекомендації щодо підвищення його функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91 +
Шифр НБУВ: РА358336
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Педешко А.І. 
Адміністративна відповідальність за порушення митних правил: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.І. Педешко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні й практичні питання правового регулювання адміністративної відповідальності за порушення митних правил, наведено її соціально-правову характеристику. Розкрито поняття, сутність та призначення митної справи в Україні, а також проаналізовано систему порушень митних правил. Значну увагу приділено загальній характеристиці особливостей провадження в справах про порушення митних правил. Визначено і здійснено аналіз ефективності форм і методів взаємодії митних органів з іншими правоохоронними органами. Обгрунтовано теоретичні та практичні рекомендації і пропозиції, спрямовані на удосконалення законодавства щодо адміністративної відповідальності та провадження в справах про порушення митних правил, зокрема, пропозиції до нової редакції Митного кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х819(4УКР)012.8
Шифр НБУВ: РА308089 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Приймаченко Д.В. 
Адміністративна діяльність митних органів у сфері реалізації митної політики держави: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / Д.В. Приймаченко ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 39 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади формування митної політики держави й аспекти її реалізації митними органами. Вивчено соціальну роль і зміст діяльності митних органів за сучасних умов. Зауважено, що сприяє принципово новий погляд на адміністративну діяльність даних органів, її значення для утвердження державності та засад громадянського суспільства. Висвітлено мету, завдання, функції митних органів, форми та методи їх адміністративної діяльності. Проаналізовано міжнародний досвід реалізації митної політики даними органами. Значну увагу приділено проблемам і перспективам модернізації їх адміністративної діяльності. Сформульовано пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення митного законодавства, яке регулює організаційно-правові засади адміністративної діяльності митних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА350601
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Орел М.Г. 
Адміністративне реформування в Україні в умовах глобалізації: теоретико-методологічний аспект: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / М.Г. Орел ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади адміністративного реформування в Україні за умов глобалізації. Сформовано інформаційно-аналітичну модель адміністративного реформування, визначено функціональне призначення її елементів. Обгрунтовано нову парадигму стратегічного планування адміністративного реформування. З метою здійснення підтримки внутрішньої упорядкованості системи державного управління науково аргументовано необхідність переходу до прогнозно-сценарної парадигми стратегічного планування адміністративної реформи в Україні. З метою врахування та моніторингу реалізації національних інтересів у процесі визначення цілей реформування обгрунтовано доцільність аналізу впливу глобалізації, ціннісних та інноваційних вимірів адміністративної реформи. Удосконалено понятійно-категорійний апарат дослідження, проаналізовано вплив процесів глобалізації на ефективність функціонування національних політичних інститутів. Обгрунтовано перспективні завдання державної політики з питань адміністративної реформи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 +
Шифр НБУВ: РА358693
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Пономаренко Є.В. 
Адміністративно-правове забезпечення євроінтеграційних процесів у діяльності органів виконавчої влади України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Є.В. Пономаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено систему суб'єктів забезпечення євроінтеграційних процесів в Україні, до якої належать органи державної влади, міждержавні утворення та недержавні суб'єкти. Визначено місце органів виконавчої влади у системі суб'єктів забезпечення євроінтеграційних процесів в Україні, роль Кабінету Міністрів України, а також центральних і місцевих органів виконавчої влади. Досліджено поняття та сутність європейських стандартів правозастосовчої діяльності органів виконавчої влади. Визначено особливості організаційних форм діяльності органів виконавчої влади у сфері реалізації євроінтеграційної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01:Х915.232.5-383.1 +
Шифр НБУВ: РА370882 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Тиндик Н.П. 
Адміністративно-правове забезпечення правоохоронними органами імміграційного процесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.П. Тиндик ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано основні принципи імміграційної політики України, які передбачають диференційований підхід держави до легальних іммігрантів, біженців, а також нелегалів. Обгрунтовано положення, що цілісність системи державного управління даним процесом в Україні може бути досягнута лише шляхом розвитку функціональної, адміністративно-організаційної, фінансово-економічної та регіональних структур багатовідомчої міграційної служби України, а також скоординованої діяльності правоохоронних органів усіх рівнів. Виявлено можливості та доцільності залучення Україною до боротьби з нелегельною імміграцією коштів та інших ресурсів сусідніх держав. Розроблено методику проведення процедури надання статусу біженця в Україні. Удосконалено підходи щодо розвитку законодавчо-нормативної бази з проблем імміграції відповідно до загальновизнаних міжнародних актів і згідно з інтересами нашої країни. Розвинуто механізми розробки плану дій відповідних державних органів влади України щодо реалізації сучасної імміграційної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА331529
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Андрєєва Д.Є. 
Адміністративно-правове регулювання в галузі молодіжної політики в Україні: організаційно-правові аспекти: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.Є. Андрєєва ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено організаційно-правові аспекти адміністративно-правового регулювання у галузі молодіжної політики в Україні. Розкрито сутність понять "молодь", "молодіжна політика", "державна молодіжна політика" як об'єктів адміністративно-правового регулювання. Простежено генезу наукових досліджень і стан сучасної правової доктрини щодо визначення адміністративно-правового регулювання у галузі молодіжної політики. Виділено й охарактеризовано основні елементи організаційно-правового режиму адміністаривно-правового регулювання у галузі молодіжної політики в Україні. Описано систему суб'єктів адміністативно-правового регулювання у галузі молодіжної політики в Україні, визначено межі їх компетенції. Наведено характеристику основних методів і форм адміністративно-правового регулювання у галузі молодіжної політики в Україні, проаналізовано особливості їх прояву. Узагальнено зарубіжний досвід адміністративно-правового регулювання у галузі молодіжної політики, наведено рекомендації щодо його впровадження в Україні. Проаналізвано актульні проблеми й обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення вітчизняного законодавства з питань адміністративно-правового регулювання у галузі молодіжної політики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)342 + Х819(4УКР)13 + Ф75(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА368170
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Князька Л. А. 
Адміністративно-правове регулювання в галузі соціального захисту населення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Л. А. Князька ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено сутність та специфіку соціальної політики в історичному аспекті й її взаємозв'язок із соціальною державою та соціальним захистом. З'ясовано поняття та визначено принципи соціального захисту, його співвідношення із соціальним забезпеченням і соціальною безпекою, проаналізовано різні наукові погляди та теорії. Висвітлено адміністративно-правовий статус органів управління у сфері соціального захисту, його форми та методи. Запропоновано напрями вдосконалення адміністративного законодавства у сфері забезпечення права громадян на соціальний захист. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень щодо низки нормативно-правових актів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15
Шифр НБУВ: РА373573 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Голяшкін О. В. 
Адміністративно-правове регулювання інноваційної діяльності в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Голяшкін ; Акад. праці і соц. відносин Федерації проф. спілок України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Науково-теоретично обгрунтовано напрями вдосконалення адміністративно-правового регулювання інноваційної діяльності на основі здійсненого аналізу нормативно-правової бази й узагальнення правозастосовної практики державного управління у сфері науково-технічної й інноваційної політики України. Здійснено аналіз теоретико-методологічних засад інноваційної діяльності, визначено особливості її правового регулювання. Уточнено сутність адміністративно-правового регулювання інноваційної діяльності. Досліджено сучасний стан адміністративно-правового регулювання даної діяльності в Україні. Обгрунтовано напрями вдосконалення адміністративно-правового регулювання інноваційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА380090 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Бандурка О.О. 
Адміністративно-правове регулювання міграційного процесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Бандурка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розвинуто визначення міграційного процесу як правового явища та розкрито його зміст через властивості, ознаки, риси та якості носіїв міграційної правосвідомості - мігрантів. Виділено окремі категорії мігрантів. Вперше механізм адміністративно-правового регулювання даного процесу досліджено як динамічну категорію на засадах виокремлення наступних стадій зазначеного регулювання: формування та дія юридичних норм, виникнення, а також реалізація прав та обов'язків. Розглянуто типи адміністративно-правових відносин у сфері міграційного процесу, визначено їх особливості. Представлено класифікацію юридичних фактів за наступними ознаками: місця юридичного факту в механізмі адміністративно-правового регулювання, за вольовим принципом та наслідками. Докладно охарактеризовано зміст юридичних фактів. Залежно від ознаки певної стадії механізму даного регулювання визначено юридичні факти у сфері міграційного процесу та обгрунтовано існування послідовності юридичних фактів. Наведено систему суб'єктів адміністративно-правових відносин у сфері міграційного процесу та вивчено їх правовий статус. Запропоновано класифікацію та проаналізовано суб'єкти адміністративно-правового регулювання міграційних процесів за наступними ознаками: компетенцією, повноваженнями щодо надання відповідного статусу або прийняття рішень стосовно окремих категорій осіб. Висвітлено проблеми адміністративної відповідальності за порушення загальнообов'язкових правил у сфері міграційного процесу та обгрунтовано пропозицію з метою виділення в окрему главу КУпАП адміністративних проступків у сфері вищезгаданого процесу. Сформульовано широке коло пропозицій з метою удосконалення системи чинного законодавства, приведення його у відповідність міжнародним нормам і стандартам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Х819(4УКР)112.033.1 + Х911.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА320446 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Костюкевич О. К. 
Адміністративно-правове регулювання реалізації права громадян на звернення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. К. Костюкевич ; Міжрегіонал. акад. упр. персоналом. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Проаналізовано види звернень громадян, їх форму та зміст. Розглянуто шляхи вдосконалення правового регулювання розгляду звернень громадян неюрисдикційного характеру, реалізація права на звернення в сфері адміністративної юрисдикції. Досліджено гарантії забезпечення права громадян на звернення, напрямки підвищення їх дієвості й ефективності. Розглянуто питання дебюрократизації як важливого чинника належної реалізації права громадян на звернення. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання реалізації права громадян на звернення, оптимізації правого статусу суб'єктів відповідних правовідносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА383278 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


13.
Максименко Н. В. 
Адміністративно-правове регулювання службової діяльності жінок у міліції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. В. Максименко ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто тенденції та проблеми тендерної нерівності. Висвітлено актуальні питання проходження служби жінками в органах внутрішніх справ, причини нерівності жінок. Проаналізовано та розкрито основні шляхи формування гендерної культури та набуття гендерної освіти працівниками органів внутрішніх справ. Розкрито особливості реалізації політики рівних прав чоловіків і жінок у підрозділах поліції та виділено шляхи його впровадження у діяльність української міліції. Внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та висвітлено шляхи вирішення тендерних проблем в ОВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011 п
Шифр НБУВ: РА373202 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Бедрак Н.О. 
Адміністративно-правове регулювання туристичною галуззю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н.О. Бедрак ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Акцентовано увагу на особливостях механізму правового регулювання, завдяки якому забезпечується реалізація туристичного режиму. Зазначено, що засоби правового регулювання даного механізму утворюють дві групи, а саме: до першої належать адміністративно-правові засоби дозвільного характеру, до другої - адміністративно-правові засоби впливового характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.14(4УКР) в2:Х
Шифр НБУВ: РА372047 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Дубенко О.І. 
Адміністративно-правовий механізм забезпечення безпеки особи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.І. Дубенко ; Нац. ун-т Держ. подат. служби України. — Ірпінь, 2009. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне теоретико-прикладне дослідження організаційно-правових засад адміністративно-правового механізму забезпечення безпеки особи в державі. Розглянуто актуальні питання суті та змісту поняття безпеки особи. На підставі аналізу національного законодавства визначено напрями державної політики у дослідженій сфері, а також міжнародний досвід з метою з'ясування можливості його використання в Україні. Доведено необхідність проведення наукового дослідження компетенції органів, уповноважених забезпечувати безпеку особи, а також порядку та форм їх діяльності. Розглянуто завдання та функції органів внутрішніх справ у сфері забезпечення безпеки громадян. Проаналізовано співвідношення понять "безпека особи", "правопорядок", "суспільна безпека", "суспільний порядок". Досліджено особисту безпеку громадян у аспекті її змісту та місця в системі особистих прав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Х819(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА365025
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Алфьоров С. М. 
Адміністративно-правовий механізм протидії корупції в органах внутрішніх справ: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / С. М. Алфьоров ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 38 с. — укp.

Проаналізовано проблеми визначення сутності корупції та виявлено особливості корупції в Україні. Розкрито поняття корупції як правової категорії, здійснено грунтовний аналіз Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції". Встановлено соціально-правову небезпеку корупції в Україні. Вивчено діяльність щодо протидії корупції як напрямок реалізації державної політики, визначено завдання, функції, принципи, форми та методи діяльності щодо протидії корупції в ОВС. Надано визначення поняття правового статусу працівника ОВС та з'ясовано значення його законодавчого закріплення для протидії корупції. Здійснено характеристику прав та обов'язків, правообмежень працівників ОВС і визначено їх значення для протидії корупції, з'ясовано особливості відповідальності працівників ОВС. Розкрито зміст адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС, зокрема, визначено суб'єктів протидії корупції в ОВС, досліджено організаційно-правові заходи та заходи адміністративного примусу в механізмі протидії корупції в ОВС. Проаналізовано сучасний зарубіжний досвід протидії корупції в поліції, визначено можливі шляхи його використання в Україні. Сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-7 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА383301 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


17.
Дукова Н. М. 
Адміністративно-правовий статус митної варти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. М. Дукова ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 18 с. — укp.

Уперше запропоновано новий критерій класифікації суб'єктів адміністративного права - в залежності від норм галузі права, що встановлюють обсяг адміністративно-юрисдикційних повноважень суб'єкта. Обгрунтовано пропозиції щодо визначення митного органу як особливого суб'єкта адміністративного права. Визначено адміністративно-правовий статус митної варти. Проаналізовано правові джерела організації та діяльності митної варти і запропоновано конкретні рекомендації щодо удосконалення правового регулювання статусу митної варти. Удосконалено визначення місця митної варти у митній системі, погляд на історію створення та на розвиток митної варти в Україні, функції та повноваження митної варти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038
Шифр НБУВ: РА382798 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Мельник О. М. 
Адміністративно-правовий статус працівника митної служби: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. М. Мельник ; Акад. праці і соц. відносин Федер. профспілок України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено етіологію поняття правовий статус, узагальнено його розуміння в науці та практиці. Визначено поняття, структуру й особливості адміністративно-правового статусу працівника митної служби. Запропоновано дефініції "адміністративно-правовий статус працівника митних служби", "митний орган", "державна служба в митних органах України", "економічна безпека". Виділено ознаки, притаманні працівнику митної служби. Проаналізовано наведені підстави класифікації державних службовців на види: залежно від обсягу владних повноважень і від службових обов'язків. Проаналізовано змістовність основних прав, обов'язків, обмежень і морально-етичних вимог до поведінки працівників митної служби. Визначено низку пропозицій до законодавства з питань митної справи з метою вдосконалення гарантій проходження служби працівниками митної служби, їх соціально-правового захисту й юридичної відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх посадових обов'язків. Запропоновано поділ прав та обов'язків працівників митних органів. Зазначено, що залежно від характеру протиправних дій та ступеня їх громадської безпеки працівники митної служби можуть нести кримінальну, матеріальну, адміністративну або дисциплінарну відповідальність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 п + Х819(4УКР)012.1
Шифр НБУВ: РА384050 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


19.
Тучак Р.М. 
Адміністративно-правові засади боротьби з корупцією: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Р.М. Тучак ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Розкрито суть і зміст поняття "корупція". Розглянуто актуальні питання щодо історичного становлення цього негативного явища та його аспектів. На підставі аналізу національного законодавства визначено напрямки державної політики у дослідженій сфері та вивчено міжнародний досвід з метою з'ясування можливості його використання в Україні. Наголошено на необхідності наукового дослідження компетенції органів, уповноважених здійснювати боротьбу з корупцією, а також порядку та форм їх діяльності. Установлено, що чітка класифікація суб'єктів боротьби з корупцією за групами залежно від основних завдань їх роботи, може допомогти у подальшому розподілі конкретних повноважень для кожного суб'єкта з метою збільшення якості їх взаємодії та роботи у різних сферах суспільних відносин. Досліджено питання щодо запобігання та припинення корупційних діянь. Зазначено, що антикорупційна діяльність державних органів усіх рівнів має базуватися на вихованні громадян України на засадах нетерпимості до проявів корупції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.8 + Х819(4УКР)072.8 +
Шифр НБУВ: РА354156
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Ярмак О.М. 
Адміністративно-правові засади взаємодії органів державної влади України у правоохоронній сфері: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Ярмак ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні й адміністративно-правові засади взаємодії органів державної влади України у правоохоронній сфері й обгрунтовано шляхи підвищення її ефективності. Проаналізовано проблематику правового забезпечення прав і свобод людини та громадянина в органічному зв'язку з удосконаленням взаємодії органів державної влади України. Запропоновано модель якісної взаємодії даних органів у правоохоронній сфері, складовими якої є стратегічна та тактична взаємодія. Розроблено адміністративно-правовий механізм її здійснення на підставі формування державної політики та системи державного управління у правоохоронній сфері. Обгрунтовано доцільність дослідження правоохоронної сфери як системи державного управління та розгляду державного управління у контексті не владного впливу, а взаємодії. Визначено й охарактеризовано суб'єкти державного управління у правоохоронній сфері, запропоновано шляхи забезпечення їх системної організації й обгрунтовано адміністративно-правові засади діяльності з урахуванням європейських принципів і правових стандартів. Розроблено адміністративно-правові й організаційні заходи щодо удосконалення взаємодії органів державної влади України у правоохоронній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 + Х809(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА368814
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського