Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (58)Юристам - Наукова електронна бібліотека (8)Юристам - Реферативна інформація (345)Юристам - Електронні колекції (3)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=РЕВОЛЮЦІЙНІ$<.>+<.>K=ПОДІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 35
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Онисько О.І. 
Види слідів та використання їх при розслідуванні незаконного перетинання державного кордону (За матеріалами органів дізнання Прикордонних військ України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Онисько ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 21 с. — укp.

Досліджено розвиток, становлення та використання слідів у криміналістиці, криміналістичне поняття, а також наведено класифікації слідів, слідів людини та супутніх їм слідів. Розглянуто закономірності їх утворення, а також можливості та способи встановлення з їх допомогою окремих фактів й обставин у діяльності органів дізнання Прикордонних військ України. На підставі вивчення теорії та практики органів дізнання Прикордонних військ України наведено пропозиції щодо удосконалення огляду місця події і роботи з різними слідами людини та супутніми їм слідами (рук людини, транспорту, тварин, запаху, мікрослідами) у ході розслідування незаконного перетинання державного кордону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.13 + Ц68,8(4УКР)1-33 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА324068
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Бірюков В.В. 
Використання комп'ютерних технологій для фіксації криміналістично значимої інформації у процесі розслідування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Бірюков ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних проблем щодо використання комп'ютерних технологій для фіксації криміналістично значимої інформації у процесі розслідування, розглянутий як інформаційний, і метою якого є створення об'єктивної інформаційної моделі події злочину, що мав місце в минулому. У даному разі важливо, у якій формі та яким методом зафіксовано інформацію. Досліджено специфічні питання, що виникають у разі використання науково-технічних засобів (НТЗ) для фіксації криміналістично значимої інформації, обгрунтовано допустимість і доцільність використання у цій діяльності комп'ютерних технологій. Результатом дослідження є методики фіксації інформації з їх використанням. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до норм КПК стосовно використання НТЗ у процесі розслідування. Розглянуто питання забезпечення співробітників, які здійснюють фіксацію, необхідним комплектом НТЗ для фіксації криміналістично значимої інформації за польових умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.1с2:397 + Х893.9(4УКР)072с11
Шифр НБУВ: РА312282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Бульба Т.М. 
Виявлення, попереднє дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.М. Бульба ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено криміналістичні й організаційні проблеми виявлення, попереднього дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв. Розглянуто загальнотеоретичні положення щодо виникнення та розвитку криміналістичної вибухотехніки як галузі криміналістичної техніки, визначено її засоби та методи. Розкрито причини та цілі застосування злочинцями саморобних вибухових речовин, а також можливості встановлення особи злочинця за результатами огляду місця події під час виявлення саморобних вибухових пристроїв. Узагальнено науково-технічні дані про вибухові речовини, конструктивні характеристики саморобних пристроїв, з урахуванням яких розроблено методику формування навичок роботи в осіб, які беруть участь в огляді місця події за фактом виявлення, дослідження та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Розроблено методику виявлення, попереднього дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.9 + Х894.9(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА363520
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Стратонов В.М. 
Відтворення обстановки і обставин події як метод пізнання під час розслідування злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Стратонов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено питання розробки та вдосконалення процесу розслідування шляхом використання пізнавальних можливостей відтворення обстановки й обставин події. Розглянуто відтворення обстановки й обставин події як слідчу дію, процесуальну форму та метод пізнання. Визначено, що існуюча процесуальна форма обмежує пізнавальні можливості слідчої дії. Запропоновано шляхи вирішення даної проблеми, розроблено методичні рекомендації щодо підготовки, проведення, фіксації слідчої дії та використання отриманих результатів. Доведено, що ефективному розслідуванню сприятиме комплексне використання таких методів пізнання, як експеримент, реконструкція, моделювання та спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)23
Шифр НБУВ: РА314401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Тертишник В.М. 
Гарантії прав і свобод людини та забезпечення встановлення істини в кримінальному процесі України: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Тертишник ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 40 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми реалізації принципу верховенства права у сфері правосуддя, забезпечення встановлення істини та захисту прав і свобод людини у кримінальному судочинстві, використання у доказуванні у кримінальних справах матеріалів, одержаних органами оперативно-розшукової й адміністративної юрисдикції. Розроблено теоретичні моделі нових слідчих дій. Сформульовано концептуальну модель системи принципів кримінального процесу та принципів доказового права. Визначено гарантії недоторканності сфери особистого життя людини. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства, розвитку юридичної форми, теорії та практики доказування. Обгрунтовано пропозиції щодо регламентації у Кримінально-процесуальному кодексі України як нової слідчої дії "дослідження місця події групою спеціалістів". Обгрунтовано необхідність доповнити систему існуючих слідчих дій такими методами одержання інформації, як "безпосереднє спостереження" та "затримання на місці злочину з речовим доказом".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 +
Шифр НБУВ: РА368763
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Ліщенко В. М. 
Доказування на досудових стадіях кримінального процесу у справах про одержання хабара: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. М. Ліщенко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано визначення статусу "запідозрена особа" щодо особи, яка безпосередньо затримана на місці давання - одержання хабара до порушення щодо неї кримінальної справи та є суб'єктом доказування в стадії порушення кримінальної справи. Удосконалено процесуальний статус особи, до якої порушено кримінальну справу і яка є суб'єктом доказування. Сформовано пропозиції щодо внесення змін й доповнень до КПК України, законів України "Про оперативно-розшукову діяльність" і "Про боротьбу з корупцією". Розглянуто особливості провадження слідчих дій у справах цієї категорії, зокрема, огляд місця події, допит підозрювального, обвинуваченого, свідків, призначення та проведення експертиз. Розкрито важливість речових доказів, протоколів слідчих дій та інших документів під час доказування вини хабарника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127.4 + Х893.9(4УКР)722.07 + Х893.9(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА379138 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Благодир А.А. 
Застосування примусу під час провадження слідчих дій: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.А. Благодир ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено питання співвідношення понять права та свободи особистості, сутності та правової природи державно-правового та кримінально-процесуального примусу. З'ясовано правові передумови застосування примусу в кримінальному судочинстві, визначено види заходів примусу, що застосовують під час провадження слідчих дій. Проведено комплексний науковий аналіз норм чинного законодавства та проектів кримінально-процесуального кодексу України, що регулюють порядок застосування заходів примусу під час провадження слідчих дій, і проаналізовано правозастосовчу практику. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до частини 2 і 3 ст. 30 Конституції України, Кримінально-процесуального кодексу України (статті 177, 178, 183, 190, 193, 194, 199), а також пропозиції до проекту кримінально-процесуально кодексу (КПК) України, що стосуются примусового проведення обшуку, огляду, виїмки, освідування, відтворення обстановки й обставин події, одержання зразків для експертного дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА369576 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Войтенко Д.О. 
Історичний розвиток концепцій обгрунтування у логіці та філософії права (від античності до початку ХІХ сторіччя): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / Д.О. Войтенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено дослідження історії проблеми обгрунтування у праві у часовому інтервалі від епохи античності до початку XIX ст. Показано теоретичну значимість філософсько-правового та логіко-методологічного аналізів процедури обгрунтування, специфіку обгрунтування у праві у порівнянні з обгрунтуванням в інших науках. Запропоновано визначення обгрунтування у праві як універсальної для всієї форми права логіко-методологічної процедури пошуку та встановлення переконливих (необхідних і достатніх) підстав для наших суджень про юридично-значимі події, їх правової оцінки та прийняття адекватних їм рішень. Проаналізовано головні підходи до обгрунтування у праві від виникнення перших логіко-правових теорій античності (Аристотеля, Цицерона) до концепцій, висунутих мислителями XVIII - на початку XIX ст. (Лейбніцем, Вольтером, Бентамом). Установлено типологію стратегій обгрунтування - моністичних, дуалістичних, плюралістичних. Показано специфіку аподиктичного та топічного (діалектичного), аналітичного та пробабілістичного підходів до проблеми обгрунтування у філософії права та практичної юриспруденції. Аргументовано положення про парадигмальний зсув в історії методології правового обгрунтування від аналітики до топіки. Визначено перспективні напрямки подальшого дослідження проблеми обгрунтування в юриспруденції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002 в +
Шифр НБУВ: РА340808
Рубрики:

9.
Синчук В.Л. 
Кореляційні залежності між елементами криміналістичної характеристики та їх використання у методиці розслідування вбивств: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.Л. Синчук ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми удосконалення й оптимізації розслідування вбивств на підставі застосування методу виявлення та використання кореляційних залежностей між елементами криміналістичної характеристики даного виду злочинів. Розглянуто поняття криміналістичної характеристики вбивств як інформаційної моделі та робочого інструментарію слідчого, її елементний склад та призначення, взаємозв'язок з криміналістичною класифікацією. Наведено пропозиції щодо використання відомостей, відображених у криміналістичній характеристиці вбивств, у процесі розкриття та розслідування конкретного злочину. Запропоновано процедуру формування довідкових таблиць на підставі аналізу кореляційних залежностей між елементами криміналістичної характеристики вбивств, в яких розглянуто типові версії щодо особи вбивці та мотиву злочину. Наведено рекормендації для побудови складної моделі особи злочинців, які зникли з місця події, та запропоновано алгоритм їх пошуку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.2 +
Шифр НБУВ: РА333540
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Гізімчук С.В. 
Кримінальна відповідальність за порушення правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.В. Гізімчук ; Ун-т внутріш. справ. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)124.5
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Скільська Л. Д. 
Кримінально-процесуальні та тактико-криміналістичні особливості фіксації результатів огляду місця події: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. Д. Скільська ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено поняття фіксації доказової інформації та класифікація методів фіксації результатів слідчої дії, процесуальні особливості застосування основних і додаткових методів фіксації результатів огляду місця події, тактико-криміналістичні особливості фіксації результатів огляду місця події.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)22
Шифр НБУВ: РА375838 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Калюга К. В. 
Матеріально-фіксовані носії інформації про особу злочинця та їхнє використання на початковому етапі розслідування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / К. В. Калюга ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше в Україні на монографічному рівні досліджено теоретичні та практичні аспекти проблеми матеріально-фіксованих носіїв інформації про особу злочинця та їх використання на початковому етапі розслідування. Проаналізовано та систематизовано питання, що дозволяють побудувати відповідну технологію, спрямовану на підвищення ефективності зі збору таких даних. Сформульовано вимоги до організаційної роботи і розкриття злочину за "гарячими слідами". Виявлено та типізовано фізико-біологічні та соціальні властивості людини, що відображаються у матеріальному середовищі під час вчинення злочину. Класифіковано понад 107 категорій носіїв інформації про особу злочинця в процесі дослідження матеріальної обстановки місця події. Узагальнено недоліки та прогалини сучасної системи кримінальної реєстрації за результатами проведених анкетувань, експертів і слідчих. Удосконалено існуючі методики збору інформації про матеріально-фіксовані носії інформації про особу злочинця та їх використання на початковому етапі розслідування, а також використання отриманої інформації у процесі проведення розшукових і слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)17 + Х893.9(4УКР)722.07
Шифр НБУВ: РА384458 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Василенко Д.Л. 
Обмеження окремих прав громадян під час досудового провадження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Л. Василенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено теоретичні, практичні та правові проблеми, пов'язані з обмеженням конституційних прав громадян на досудових стадіях кримінального судочинства України. Розкрито сутність і характер державного примусу, визначено зміст поняття юридичної відповідальності, розглянуто процес її реалізації. Наведено класифікацію заходів кримінально-процесуального примусу. Проаналізовано правові проблеми, які виникають під час виконання необхідних процесуальних дій і слідчої дії (огляду місця події) до моменту порушення кримінальної справи; перебування особи під вартою; кримінально-процесуального затримання; відправлення особи до психіатричного стаціонару; обрання запобіжного заходу, не пов'язаного з ізоляцією особи від суспільства; використання інших примусових заходів, які можуть застосовуватися відносно осіб, які не є підозрюваними або обвинуваченими.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х893.9(4УКР)722.014 +
Шифр НБУВ: РА359557
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Літвін Ю.І. 
Огляд місця події при порушенні державного кордону України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 20.02.03 / Ю.І. Літвін ; Академія Прикордонних військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 1998. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)111 + Х894.9(4УКР)22 + Ц4,8(4УКР)1-5
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Алєксєйчук 
Огляд місця події: тактика і психологія: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Вікторія Іванівна Алєксєйчук ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)22
Шифр НБУВ: РА352434
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Гончаренко О. М. 
Організаційно-правове забезпечення функціонування окупаційної адміністрації Райхскомісаріату "Україна" (1941 - 1944 рр.): автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.01 / О. М. Гончаренко ; ДВНЗ "Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди". — Переяслав-Хмельницький, 2011. — 44 с. — укp.

Уперше в історіографії у дослідженні здійснено спробу комплексного аналізу реалізації окупаційної політики, яка проводилась військовою та цивільною адміністрацією Райхскомісаріату "Україна" у всіх сферах життя суспільства. Обрано методологічні підходи, що дозволили трактувати досліджувані події в контексті перманентного конфлікту між німецькою владою та українським суспільством у різноманітних його проявах упродовж усіх без винятку хронологічних періодів. Вдосконалено підходи до визначення ефективності роботи німецького управлінського апарату, зокрема, визначено чинники політичної кризи гітлерівського окупаційного режиму. Проаналізовано правове поле, в якому діяла окупаційна адміністрація, розглянуто теоретичні положення, що інтерпретують гітлерівську окупаційну політику як систему комплексних заходів адміністації Райхскомісаріату "Україна" у сфері активної експтуатації потенціалу захопленої території, включно силового, репресивно-карального врегулювання стосунків з місцевим суспільством, виразно закріплену в нормативних приписах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)622.8 + Х919.121.2(4НІМ)-52
Шифр НБУВ: РА383826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Фурман Я.В. 
Основи методики розслідування контрабанди культурних цінностей: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Я.В. Фурман ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито структуру криміналістичної характеристики контрабанди культурних цінностей, до якої включено предмет злочинного посягання, спосіб злочину, особу злочинця. Встановлено типові слідчі ситуації розслідування досліджуваного виду злочинів. Наведено типові версії у справах про контрабанду культурних цінностей, які класифіковані за об'єктивною стороною злочину, джерелами придбаних культурних цінностей, способами їх переміщення через митний кордон, способами маскування, місцями збуту та зберігання, кількістю епізодів злочинної діяльності, суб'єктом і суб'єктивною стороною злочину. Досліджено тактичні прийоми слідчого огляду, призначення судових експертиз, обшуку, затримання, допиту, виїмки, відтворення обстановки та обставин події, освідування, пред'явлення для впізнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.3 + Х819(4Укр)112.038.1 + Х894.9(4Укр)311.73 +
Шифр НБУВ: РА368447
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Буханченко О. А. 
Особливості огляду місця кримінального вибуху за участю спеціаліста-вибухотехніка: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. А. Буханченко ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розроблено теоретичні та практичні засади огляду місця кримінального вибуху за участю спеціаліста-вибухотехніка, визначено його особливості на підставі існуючих правових норм і теоретичних положень криміналістики з питань організації огляду місця події, попереднього дослідження речових доказів за кримінальними справами, пов'язаними з вибухами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)413.92
Шифр НБУВ: РА373577 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Журба А.І. 
Особливості предмета доказування у справах про комп'ютерні злочини: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.І. Журба ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження особливостей предмета доказування у справах про комп'ютерні злочини. Наведено теоретичні положення та практичні рекомендації, а також висвітлено результати комплексного аналізу наукових досліджень у юридичному та технічному аспектах. Проаналізовано досвід, одержаний у інших країнах внаслідок боротьби з такими злочинами. Запропоновано визначення поняття "комп'ютерні злочини", шляхи вирішення питань щодо предмета доказування. Розкрито суть елементів предмета доказування у справах цієї категорії. Виявлено й обгрунтовано їх особливості. Досліджено певні елементи предмета доказування, а саме: події злочину, обставини, які характеризують особу обвинуваченого та впливають на його покарання, характер і розмір заподіяної комп'ютерним злочином шкоди, причини й умови, які сприяли його вчиненню. За результатами дослідження наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального та кримінально-процесуального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)126.01 + Х893.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА356135
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Завидняк В.І. 
Особливості розслідування злочинів, вчинених проти інкасації грошових коштів, цінностей та цінних паперів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.І. Завидняк ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Наведено загальну характеристику злочинів, вчинених проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, розглянуто особливості їх розкриття та розслідування. Досліджено історію виникнення та поширення даного типу злочинів з часів існування Київської Русі до сучасного періоду. Проаналізовано джерела, за якими передбачено відповідальність за інкасаторські злочини. Розглянуто основні етапи формування та розвитку й охарактеризовано сучасний стан служби інкасації, що забезпечує охорону коштів, цінностей і цінних паперів. Описано способи вчинення злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, розглянуто систему організації охорони інкасаторських коштів. Визначено роль слідчого в організації оперативно-розшукових заходів у процесі розкриття та розслідування даного виду злочинів. Наведено криміналістичну характеристику злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, вчинених організованими злочинними групами. Проаналізовано типові ситуації, розглянуто особливості проведення окремих слідчих процедур, зокрема, огляду місця події, допиту осіб і призначення експертних досліджень. Обгрунтовано шляхи усунення недоліків у процесі розслідування злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів. Визначено форми та зміст взаємодії служби інкасації з оперативними працівниками та слідчими під час розслідування даного виду злочинів. Наведено рекомендації щодо усунення найбільш типових помилок, які допускаються під час здійснення інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА369028  Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського