Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (596)Юристам - Наукова електронна бібліотека (9)Юристам - Реферативна інформація (452)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х893.9(4Укр)722$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 73
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Патик А. А. 
Взаємодія слідчих та оперативно-розшукових підрозділів при розкритті та розслідуванні майнових злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. А. Патик ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 17 с. — укp.

Розглянуто історичний шлях виникнення та розвитку взаємодії. Вивчення та узагальнення нормативно-правового забезпечення розкриття та розслідування майнових злочинів уможливило виявити низку недоліків, які впливають на взаємодію слідчих та оперативно-розшукових підрозділів. Систематизовано наукову інформацію щодо особливостей взаємодії слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування таких майнових злочинів як крадіжка, грабіж і розбійний напад, шахрайство. Сформовано такі поняття як: "взаємодія", "взаємодія слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування майнових злочинів", "оптимізація форм взаємодії слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування майнових злочинів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.013 + Х894.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА380343 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Ковальов В.В. 
Взаємодія слідчого з працівниками експертної служби МВС України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальов ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено сучасну наукову концепцію взаємодії слідчого з працівниками експертно-криміналістичних підрозділів МВС України на етапі досудового провадження. Розкрито сутність, принципи, форми та напрями взаємодії слідчого з працівниками експертної служби. Наведено характеристику експертів-криміналістів як осіб, що володіють спеціальними знаннями і залежно від мети та їх участі у досудовому слідстві, набувають процесуального статусу спеціаліста, експерта, фахівця, визначеного чинним КПК України. Розкрито зміст поняття координації та здійснено її відмежування від взаємодії. Встановлено процесуальний статус слідчого як основної фігури й організатора взаємодії на досудовому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного КПК України, зокрема, обгрунтовано необхідність проведення судової експертизи до порушення кримінальної справи з метою підвищення ефективності процесу розкриття та розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х893.9(4УКР)722.013-96 + Х819(4УКР)113.042 +
Шифр НБУВ: РА355385
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Гультай М.М. 
Виявлення і виправлення слідчих та судових помилок у кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.М. Гультай ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття слідчих і судових помилок і наведено їх класифікацію. Розглянуто проблемні питання виявлення та виправлення слідчих помилок у стадіях досудового розслідування попереднього розгляду справи суддею, судового розгляду й апеляційного провадження. Приділено увагу питанням активності суду апеляційної інстанції і межам судового розсуду під час виправлення помилок, яких припустився суд першої інстанції. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, а також проекту Кримінально-процесуального кодексу України (реєстраційний номер 1233) у частині виявлення та виправлення слідчих і судових помилок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.073 + Х893.9(4УКР)740.781 +
Шифр НБУВ: РА361434
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Гаврилюк Л.В. 
Відповідальність слідчого: кримінально-процесуальні засади: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.В. Гаврилюк ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Комплексно вивчено відповідальність слідчих у кримінально-процесуальному аспекті як соціальне явище, правову категорію та правовий інститут. Розкрито суть понять, підстави кримінально-процесуальної відповідальності слідчих у позитивному та негативному аспектах. Охарактеризовано поняття та складові кримінально-процесуальних правопорушень слідчих. Установлено та проаналізовано чинники, які негативно впливають на їх діяльність і спонукають до вчинення таких правопорушень. Досліджено заходи щодо реалізації кримінально-процесуальної відповідальності. Обгрунтовано, що зміст кримінально-процесуальної відповідальності визначається з урахуванням її позитивного та негативного аспектів, що висвітлює сучасне призначення даного інституту. Показано доцільність існування двох форм реалізації кримінально-процесуальної відповідальності (добровільної та примусової). Відзначено, що безпосередню роль у механізмі її реалізації відіграє діяльність уповноважених посадових осіб (начальника слідчого відділу, прокурора та судді).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)128 + Х893.9(4УКР)722.073 +
Шифр НБУВ: РА364823
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Стратонов В.М. 
Відтворення обстановки і обставин події як метод пізнання під час розслідування злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Стратонов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено питання розробки та вдосконалення процесу розслідування шляхом використання пізнавальних можливостей відтворення обстановки й обставин події. Розглянуто відтворення обстановки й обставин події як слідчу дію, процесуальну форму та метод пізнання. Визначено, що існуюча процесуальна форма обмежує пізнавальні можливості слідчої дії. Запропоновано шляхи вирішення даної проблеми, розроблено методичні рекомендації щодо підготовки, проведення, фіксації слідчої дії та використання отриманих результатів. Доведено, що ефективному розслідуванню сприятиме комплексне використання таких методів пізнання, як експеримент, реконструкція, моделювання та спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)23
Шифр НБУВ: РА314401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Смоков С.М. 
Внутрішнє переконання слідчого і його роль при прийнятті процесуальних рішень: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.М. Смоков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль слідчого для оцінки доказів у кримінальній справі. Обгрунтовано точку зору, що процесуальні рішення слідчого це форма реалізації внутрішнього переконання. Розглянуто роль внутрішнього переконання та процесуальної самостійності у разі прийняття найважливіших рішень, у ході порушення кримінальної справи, затримання підозрюваного, обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, пред'явлення обвинувачення, складання обвинувального висновку та закриття кримінальної справи. Розроблено шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування переконання слідчого. Доведено необхідність підпорядкування слідчого апарату органів внутрішніх справ безпосередьо Головному слідчому управлінню МВС України. Внесено пропозиції до чинного КПК та проекту нового КПК України щодо підвищення ролі органів досудового слідства, зміцнення процесуальної самостійності слідчого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА321318
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Літвінова І.Ф. 
Гарантії недоторканності житла чи іншого володіння особи у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І.Ф. Літвінова ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні питання гарантій прав особи у кримінальному процесі та практичних проблем їх дії у разі обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння у кримінальному процесі. Розглянуто поняття, систему та види гарантій прав у кримінальному судочинстві, їх співвідношення з іншими правовими гарантіями. Визначено поняття, зміст і загальні умови правомірного обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння. Розглянуто підстави та процесуальний порядок проведення обшуку, виїмки й огляду в житлі чи іншому володінні особи, законність та обгрунтованість рішень слідчого, прокурора та судді про їх проведення, прокурорський нагляд, судовий і відомчий контроль за законністю проведення цих слідчих дій. Внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА375056 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Ліщенко В. М. 
Доказування на досудових стадіях кримінального процесу у справах про одержання хабара: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. М. Ліщенко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано визначення статусу "запідозрена особа" щодо особи, яка безпосередньо затримана на місці давання - одержання хабара до порушення щодо неї кримінальної справи та є суб'єктом доказування в стадії порушення кримінальної справи. Удосконалено процесуальний статус особи, до якої порушено кримінальну справу і яка є суб'єктом доказування. Сформовано пропозиції щодо внесення змін й доповнень до КПК України, законів України "Про оперативно-розшукову діяльність" і "Про боротьбу з корупцією". Розглянуто особливості провадження слідчих дій у справах цієї категорії, зокрема, огляд місця події, допит підозрювального, обвинуваченого, свідків, призначення та проведення експертиз. Розкрито важливість речових доказів, протоколів слідчих дій та інших документів під час доказування вини хабарника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127.4 + Х893.9(4УКР)722.07 + Х893.9(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА379138 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Конюшенко Я. Ю. 
Доказування на досудовому провадженні у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Я. Ю. Конюшенко ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми доказування на досудовому кримінальному провадженні. Проаналізовано його сутність і особливості, досліджено стан розробки в юридичній літературі. Визначено поняття доказів, доказування та його суб'єктів, розроблено нові критерії їх класифікації. Вивчено етапи, завдання, функції та мету кримінально-процесуального доказування на досудовому провадженні. Встановлено особливості доказування, його предмету та меж на стадіях порушення кримінальної справи та досудового розслідування, висвітлено шляхи спрощення кримінального провадження на цих стадіях. Визначено основні шляхи оптимізації прокурорського нагляду, судового та відомчого контролю за доказуванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)722
Шифр НБУВ: РА376566 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Бабій І.В. 
Досудове провадження у кримінальних справах щодо окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Бабій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Вивчено актуальні правові, теоретичні та практичні проблеми досудового провадження у кримінальних справах про злочини окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище. Розглянуто види впроваджень у кримінальному судочинстві. Досліджено правовий статус зазначених осіб, а також їх імунітет. Проаналізовано процесуальний порядок порушення кримінальної справи, проведення процесуальних дій і застосування заходів процесуального примусу щодо них. Наведено пропозиції з метою вдосконалення законодавчого врегулювання досудового провадження щодо окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище, покращання слідчої та судової практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.014 +
Шифр НБУВ: РА363030
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Кутоманов Д.Є. 
Забезпечення конституційних прав особи в досудовому провадженні по кримінальних справах: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Є. Кутоманов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше виявлено та розкрито системні зв'язки між принципами кримінального процесу, закріпленими в Конституції України в аспекті їх додатковості, а також повноту їх відбиття в нормах чинного КПК України. Досліджено сутність гарантій, у тому числі й судових, забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина на досудових стадіях кримінального процесу, визначено їх нормативний зміст. З'ясовано специфіку процесуальних механізмів, що забезпечують дію конституційних принципів в їх взаємозв'язку і взаємодоповненості в досудовому провадженні у кримінальних справах. Запропоновано суттєву зміну законодавчої регламентації порядку судового провадження у зв'язку з розглядом подань органів досудового розслідування про проведення слідчих дій і застосування такого запобіжного заходу, як взяття під варту, а також скарг учасників кримінального процесу на дії і рішення органу дізнання, слідчого та прокурора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х893.9(4УКР)722.014 +
Шифр НБУВ: РА368562
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Шаповалова А.О. 
Забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.О. Шаповалова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному судочинстві. Запропоновано визначення поняття банківської таємниці як особливо цінної інформації, що умисно приховується службовцями банку, яку вони одержують у процесі роботи, зокрема, під час обслуговування клієнтів банку, а також відомості про діючих клієнтів і про клієнтів, які припинили свої відносини з банком або через певні причини ними не стали. Запропоновано розмежування понять "конфеденційність" і "таємниця", банківська таємниця та комерційна, службова та професійна, "розкриття банківської таємниці" та "розголошення банківської таємниці". Запропоновано визначення суб'єктів права на банківську таємницю - власника банківської таємниці та її утримувача. На конкретних прикладах з практики розслідування злочинів описано механізм розкриття інформації, яка становить банківську таємницю. Наведено пропозиції щодо внесення доповнень до КПК України. Уточнено положення про закритий судовий розгляд і неприпустимість розглошення даних досудового слідства з урахуванням кримінально-процесуальних гарантій охорони банківської таємниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х849(4УКР)042 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА362909
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Савченко В.А. 
Забезпечення прав та законних інтересів суб'єктів кримінального судочинства у досудових стадіях в Україні та Федеративній Республіці Німеччині: порівняльний аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.А. Савченко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Здійснено порівняльно-правове дослідження теоретичних і практичних проблем щодо забезпечення прав і свобод осіб, що виникають у досудових стадіях в Україні та ФРН. Розглянуто теоретичні питання стосовно забезпечення суб'єктивних прав і свобод, процесуальні гарантії за умов запровадження досудового розслідування. Вивчено особливості забезпечення прав та інтересів осіб, що потерпіли від злочинних посягань, обвинувачених, свідків, інших учасників кримінального процесу зазначених країн. Проаналізовано законодавче врегулювання проведення слідчих дій і застосування заходів процесуального примусу. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з метою максимального захисту прав та інтересів осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.01 + Х893.9(4НІМ)722.01 + Х999.891/896 +
Шифр НБУВ: РА356889
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

15.
Черняк Н.П. 
Забезпечення права обвинуваченого на захист у системі кримінального судочинства: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.П. Черняк ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено аспект забезпечення обвинуваченому права щодо захисту у кримінальному судочинстві України, зокрема реалізацію принципів презумпції невинуватості та змагальності сторін. Розкрито зміст історичних витоків формування статусу обвинуваченого, а також сучасні проблеми щодо статусу обвинуваченого. Розглянуто основні питання його процесуальних гарантій на стадії досудового слідства, зокрема, прав обвинуваченого та обов'язків прокурора, спрямованих на охорону та забезпечення законних інтересів і прав обвинуваченого. Установлено історичні джерела формування статусу обвинуваченого та сучасні проблеми його визначення, які розвивають наукову теорію кримінального процесу. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства щодо захисту, кримінально-процесуальних прав і законних інтересів обвинуваченого як особи, до якої можуть застосовуватися заходи кримінально-процесуального примусу. Розроблено теоретичні положення та конкретні рекомендації стосовно реалізації обвинуваченим права щодо захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.014 +
Шифр НБУВ: РА356834
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Марущак Н. В. 
Забезпечення права особи на повагу до її гідності на стадії досудового розслідування у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н. В. Марущак ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано комплекс теоретичних положень, на яких базується висновок про те, що забезпечення поваги до гідності особи є самостійним принципом кримінального процесу. Досліджено систему процесуальних гарантій принципу поваги до гідності особи, з'ясовано особливості дії процесуальних гарантій поваги до гідності особи в кримінальному процесі. Розглянуто моральну шкоду як наслідок приниження гідності особи в кримінальному процесі, досліджено порядок і стан відшкодування моральної шкоди, що завдана незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду на стадії досудового розслідування в кримінальному процесі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.014
Шифр НБУВ: РА376966 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Чорнобук В.І. 
Законність та обгрунтованість процесуальних рішень судді в порядку судового контролю у досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.І. Чорнобук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 19 с. — укp.

Проведено порівняльно-правовий аналіз виникнення і розвитку інституту судового контролю у кримінальному процесі, визначено його сутність та якість рішень органів досудового розслідування, які є об'єктом судового контролю. Розглянуто правову природу, класифікацію та механізм прийняття рішень суддею у досудових стадіях кримінального процесу: стадії порушення кримінальної справи та досудового розслідування. Висвітлено правові якості та порядок прийняття процесуальних рішень суддею за поданням органу дізнання, слідчого і прокурора та рішень судді по розгляду скарг учасників процесу у досудовому провадженні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.073 + Х893.9(4УКР)78 +
Шифр НБУВ: РА353792
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Глобенко Г.І. 
Закриття кримінальних справ з нереабілітуючих підстав: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.І. Глобенко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми процесуального порядку закриття кримінальних справ з нереабілітуючих підстав. Досліджено поняття та суть форм закінчення досудового слідства, наведено їх систему. Проаналізовано процесуальні підстави для закриття кримінальних справ, порядок їх направлення слідчим або прокурором до суду для вирішення питання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності та закриття у суді першої інстанції. Сформульовано пропозиції стосовно чинного кримінально-процесуального законодавства України (проекту КПК України) з метою вдосконалення процесуального порядку закриття кримінальних справ з нереабілітуючих підстав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)03 + Х893.9(4УКР)722.072 +
Шифр НБУВ: РА350238
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Ковальчишина Н.І. 
Зміни у мотиваційній сфері особистості слідчих на ранніх стадіях професіоналізації: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Н.І. Ковальчишина ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено мотиваційний комплекс слідчих на ранніх етапах професіоналізації. Виявлено взаємозв'зок мотиваційних комплексів з професійною ідентифікацією, кар'єрними орієнтаціями слідчих у період професійного становлення. Розроблено мотиваційну тренінгову програму "Мотор" для формування адекватної мотивації до професійної діяльності у слідчих на зазначених етапах професіоналізації. Розвинуто підходи до вивчення мотиваційно-ціннісної структури особистості слідчих, а також засоби та методи формування адекватної мотивації професійної діяльності слідчих у період їх професійного становлення. Удосконалено психологічний інструментарій для вивчення мотиваційної сфери особистості слідчих на ранніх стадіях професіоналізації. Запропоновано порядок та процедуру проведення тренінгів для підготовки та перепідготовки персоналу в системі органів внутрішніх справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х893.9(4УКР)722.013-9 +
Шифр НБУВ: РА356356
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Сергєєва Д.Б. 
Зняття інформації з каналів зв'язку: кримінально-процесуальні і криміналістичні засади: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Б. Сергєєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Здійснено комплексне кримінально-процесуальне та криміналістичне дослідження наявних проблем зняття інформації з каналів зв'язку як слідчої дії. На підставі аналізу норм кримінально-процесуального законодавства, теоретичного матеріалу, даних анкетування слідчих, проведено дослідження кримінально-процесуального, криміналістичного, організаційно-тактичного, морально-етичного аспектів даної слідчої дії. Визначено та розкрито суть поняття, мету та завдання стосовно зняття інформації з каналів зв'язку як слідчої дії. Проаналізовано правове підгрунтя, а також фактичні й юридичні підстави її проведення. Установлено етапи у структурі технології проведення даної слідчої дії, елементи підготовчого етапу, положення щодо доцільності проведення зняття інформації в автоматичному режимі безперервно шляхом функціонування спеціального пристрою. Визначено й обгрунтовано процесуальні та криміналістичні заходи, дотримання та подальша розробка який має сприяти забезпеченню прав особи під час зняття інформації з каналів зв'язку. Розроблено науково обгрунтовані пропозиції з метою вдосконалення кримінально-процесуального законодавства, що регламентує проведення зазначеної слідчої дї. Сформульовано практичні рекомендації щодо ефективного провадження зняття інформації з каналів зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х893.9(4УКР)41 + Х894.9(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА358327
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського