Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1989)Юристам - Наукова електронна бібліотека (74)Юристам - Реферативна інформація (1232)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х894.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 177
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Єрмоленко В.А. 
Методика розслідування порушень авторського права і суміжних прав: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В.А. Єрмоленко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено комплекс теоретичних і практичних рекомендацій, пов'язаних з удосконаленням методики розслідування порушень авторського права та суміжних прав як системи організаційних і тактичних заходів. Узагальнено елементи криміналістичної характеристики порушень авторського права та суміжних прав, зокрема, визначено особливості предмета злочинного посягання, наведено класифікацію найбільш типових способів учинення порушень авторського права та суміжних прав, розкрито організаційні, методичні та тактичні особливості їх розслідування. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення профілактичних заходів і напрямів співробітництва на державному та міжнародному рівнях щодо протидії порушенням авторського права та суміжних прав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х894.9(4УКР)311.5
Шифр НБУВ: РА371731 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Івакін Е.О. 
Теоретичні та методичні питання неідентифікаційних досліджень в судовому почеркознавстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Е.О. Івакін ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

За результатами проведеного узагальнення експертної практики, анкетування експертів-почеркознавців і представників правоохоронних органів, а також аналізу літературних джерел визначено коло неідентифікованих завдань, які можуть бути вирішені на сучасному етапі розвитку судового почеркознавства. Надано критичну оцінку можливостей існуючих методик для вирішення класифікаційних і діагностичних задач. Обгрунтовано необхідність розробки такої формалізованої системи ознак почерку та процесу їх виділення, яка б надала можливість однозначного їх сприйняття будь-яким експертом. Виявлено найбільш поширені недоліки, притаманні існуючим методикам щодо вирішення класифікаційних задач, які призводять до необгрунтованих висновків експертів. Розроблено методичні рекомендації щодо формулювання оціночних суджень експертів з вирішення діагностичних завдань на кожному з етапів дослідження та формування висновку, а також оформлення висновків судово-почеркознавчої експертизи для вирішення такого типу задач.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)151 +
Шифр НБУВ: РА325570
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Алєксєєв О.О. 
Оптимізація криміналістичної підготовки слідчих в системі МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Алєксєєв ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних та практичних питань щодо оптимізації криміналістичної підготовки слідчих у системі МВС. Досліджено сутність та особливості даного процесу, адекватного сучасним потребам слідчої практики. Запропоновано найбільш оптимальні форми та методи проведення криміналістичної підготовки слідчих на різних етапах криміналістичного навчання (що за змістом відповідають розділам криміналістики), виділено основні форми та методи удосконалення криміналістичної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)3-34 + Х891.9(4УКР)7-90
Шифр НБУВ: РА331058
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Алєксєйчук 
Огляд місця події: тактика і психологія: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Вікторія Іванівна Алєксєйчук ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)22
Шифр НБУВ: РА352434
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Андрєєв О.О. 
Розслідування вбивств, вчинених неповнолітніми: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Андрєєв ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу наукових праць вітчизняних і закордонних вчених, слідчої та експертної практики визначено, що методика розслідування досліджених злочинів є підвидом загальної методики розслідування вбивств. Розроблено криміналістичну характеристику вбивств, вчинених неповнолітніми. Надано класифікацію потерпілих, свідків, неповнолітніх злочинців та проаналізовано їх типові соціально-демографічні, психофізіологічні, кримінальні ознаки. Докладно розглянуто загальні та додаткові обставини, що підлягають встановленню під час розслідування зазначених злочинів. Проаналізовано форми, зміст і цілі взаємодії слідчого з оперативними співробітниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Досліджено проблеми слідчих ситуацій початкового етапу розслідування вбивств, вчинених неповнолітніми. Розроблено типові програми їх розслідування залежно від слідчих ситуацій, що склалися. Наведено рекомендації щодо тактики підготовки та проведення огляду місця події, допиту обвинуваченого, проведення судово-психологічної експертизи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.011.2 + Х894.9(4УКР)311.201.12 +
Шифр НБУВ: РА350240
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Аркуша Л. І. 
Основи виявлення та розслідування легалізації доходів, одержаних у результаті організованої злочинної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Л. І. Аркуша ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 40 с. — укp.

Вперше розкрито зміст поняття легалізації доходів, одержаних в результаті організованої злочинної діяльності, як динамічної системи стійко повторюваних дій, спрямованих на здійснення операцій з коштами чи майном, одержаним злочинним шляхом, з метою приховання їх безпосереднього походження для подальшого введення в легальний обіг. На основі аналізу взаємообумовленості та співвідношення з іншими суспільно-небезпечними соціальними явищами, такими як тіньова економіка, організована злочинність, корупція, науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження джерел та умов, що сприяють легалізації досліджуваних доходів. Концептуально узагальнено в межах теорії криміналістики сучасні методи та засоби забезпечення протидії легалізації цих доходів з визначенням пріоритетності криміналістичних та оперативно-розшукових можливостей протидії. З урахуванням сучасних умов визначено та систематизовано особливості технології вчинення легалізації цих доходів і досліджено окремі її елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА381415 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Ахтирська Н.М. 
Криміналістична тактика: принципи і функції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.М. Ахтирська ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Досліджуються питання криміналістичної тактики. Розглядаються проблеми принципів та функцій криміналістичної тактики, їх наукове обгрунтування, історичний аспект, узгодженість з вимогами українського та міжнародного законодавства, практичне застосування. Вносяться пропозиції щодо алгоритмізації тактичних прийомів, розробки нових тактичних прийомів відносно методик розслідування окремих видів злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)2
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Бєгов Д.Д. 
Сучасні технології в судовій акустиці (проблеми автоматизації експертних досліджень): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Д. Бєгов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено наукові засади судової акустики, визначено сучасні підходи до механізмів мовотворення та сприйняття мовлення людиною. Визначено, що найбільш перспективним у сучасній теорії сприйняття мовлення є системно-адаптивний підхід, який дає змогу виділити та сформувати комплекс акустичних параметрів усного мовлення для вирішення задач судової акустики. Визначено необхідність створення єдиної гібридної системи дослідження усного мовлення на підставі ретроспективного аналізу досліджень в галузі судової акустики, а також їх сучасного стану, різних підходів до дослідження усного мовлення (акустичних сигналів). Розвинуто предмет і задачі судової акустики, види та об'єкти акустичних досліджень, методологічні засади криміналістичної ідентифікації в судовій акустиці. Запропоновано комплекс ідентифікаційних і діагностичних ознак усного мовлення людини, які відображаються фізичними характеристиками мовленнєвого сигналу. Показано вплив змін фонетичного, семантичного та вимовного плану на результати експертизи. Уточнено роль звукових слідів в системі доказів. Обгрунтовано можливість використання функцій усного мовлення як джерел інформації про людину. Зазначено шляхи створення технічних систем для розпізнавання емоційного стану людини за його усним мовленням. Визначено можливості використання сучасних технологій дослідження усного мовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.9:В32 + Х894.9(4УКР)16:В32 +
Шифр НБУВ: РА324372
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Білоус І. М. 
Особливості розслідування злочинних посягань, вчинених на грунті проповідування деструктивних ідеологій чи виконання релігійних обрядів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. М. Білоус ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено питання розслідування злочинних посягань, вчинених на грунті проповідування деструктивних ідеологій чи виконання релігійних обрядів. Визначено загальну характеристику релігійних організацій, діяльність яких побудовано на деструктивних ідеологіях, і надано їм кримінально-правову характеристику. Досліджено елементи криміналістичної характеристики злочину, передбаченого ст. 181 КК України, обставини, що підлягають встановленню. Визначено особливості порушення кримінальної справи, типових слідчих ситуацій початкового етапу розслідування, проведення окремих слідчих дій (огляд, обшук, допит), підготовки матеріалів і призначення типового комплексу судових експертиз, взаємодії слідчого з оперативними підрозділами правоохоронних органів. Сформовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення діяльності правоохороних органів у боротьбі зі злочинними посяганнями, які вчинені на грунті проповідування деструктивних ідеологій чи виконання релігійних обрядів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.5 + Х881.9(4УКР)115
Шифр НБУВ: РА378540 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Білоус В.В. 
Проблеми методики розслідування фіктивного підприємництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Білоус ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики злочину - фіктивного підприємництва (спосіб злочину, час, місце й обстановка, особа злочинця й типові сліди). Визначено їх особливості. З'ясовано суть і криміналістичні ознаки фіктивних підприємств і конвертаційних центрів. Установлено взаємозв'язок фіктивного підприємництва з іншими злочинами, зокрема легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Досліджено питання початкового етапу розслідування фіктивного підприємництва. Розроблено рекомендації щодо планування та організації даного виду злочинів і висунення версій. Розглянуто особливості застосування спеціальних знань та проведення слідчих дій у разі розслідування фіктивного підприємництва (виїмки, слідчого огляду документів, допиту, призначення та проведення судових експертиз). Запропоновано найбільш доцільні тактичні (оперативно-тактичні) операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА331178
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Бірюков В. В. 
Інформаційно-довідкове забезпечення розслідування злочинів: проблеми теорії і практики: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / В. В. Бірюков ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 31 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію вчення, його термінологію і понятійний апарат. Показано взаємозалежність теорії та практичної діяльності, загального розвитку наукової думки та науково-технічного прогресу. Доведено необхідність концептуального перегляду його теорії, предмета, термінології та понятійного апарату. Досліджено шляхи вдосконалення криміналістичних методик, показано можливості аналізу баз даних інтегрованих інформаційних систем підсистемами аналізу та пошуку. Розглянуто процесуальний статус реєстраційної інформації в розслідуванні злочинів і правове підгрунтя функціонування інформаційних систем, наведено пропозиції щодо їх удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР) с2 я2 + Х894.9(4УКР)72 ф
Шифр НБУВ: РА379948 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Басиста І.В. 
Пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Басиста ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання теоретичного та практичного характеру щодо процесуального порядку та тактики проведення процедури пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням. Визначено історичні передумови виникнення процедури пред'явлення для впізнання як самостійної слідчої дії, показано її місце в системі інших слідчих дій. Уточнено основні види пред'явлення для впізання, розкрито сутність кожного з них. Запропоновано оригінальне тлумачення пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням, розглянуто його нормативно-правове регулювання та відповідність міжнародно-правовим актам щодо гарантування заходів безпеки учасників кримінального судочинства. Висвітлено проблемні аспекти, які виникають під час проведення процедури пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням. Проаналізовано практику застосування даної слідчої дії органами досудового слідства й обгрунтовано шляхи усунення виявлених недоліків і впровадження передового досвіду зарубіжних країн. Розроблено єдині науково обгрунтовані методичні рекомендації щодо проведення пред'явлення для впізнання поза візуальним спостереженням особи, запропоновано ряд змін і доповнень до чинного законодавства КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)26 +
Шифр НБУВ: РА343801
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Белькова О.В. 
Правовий статус свідка в кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Белькова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання правового регулювання залучення свідка до кримінального судочинства, а саме - правовій регламентації його правового статусу. Проаналізовано положення чинного законодавства та положення проекту КПК України щодо змісту прав і обов'язків свідка, запропоновано обмежити виконання обов'язків цим суб'єктом певними рамками. Сформульовано висновок про участь свідка у правовідносинах, взаємопов'язаних і невзаємопов'язаних з доказуванням, якими є: правовідносини щодо одержання відшкодування витрат, зумовлених викликом для дачі показань; оскарження дій дізнавача та слідчого; забезпечення безпеки шляхом застосування заходів, передбачених законом. Визначено недоліки їх правового регулювання, а також сформульовано конкретні положення щодо його удосконалення. Доведено наявність у свідка законного інтересу та внесено пропозиції стосовно механізму забезпечення свідка правом на правову допомогу під час їх відстоювання. Вивчено спірні питання наділення правовим статусом свідка осіб, які виконували оперативно-розшукові заходи, проводили дізнання, були слідчими або понятими. Зроблено висновок про неможливість наділення їх правовим статусом свідка у тій же справі. Визначено правову природу особи, відносно якої є дані про її причетність до вчинення злочину: але немає підстав для наділення її статусом підозрюваного. Наголошено на доцільності її допиту як свідка з дотриманням меж предмету показань цього суб'єкта кримінального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х893.9(4УКР)411 + Х894.9(4УКР)25 +
Шифр НБУВ: РА341398
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Богачук В. С. 
Тактичні операції при розслідуванні підроблення грошей: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. С. Богачук ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено стан наукової розробки проблеми розслідування підроблення грошей. Розкрито поняття, сутність та структуру тактичних операцій. Висвітлено місце тактичної операції в системі тактичних засобів за розслідування підроблення грошей. Розглянуто особливості організації та тактики проведення окремих слідчих дій у разі реалізації тактичних операцій під час розслідування даних злочинів. Вивчено форми та механізм взаємодії суб'єктів розслідування за проведення тактичних операцій. Розкрито окремі тактичні операції груп ("збір інформації", "фіксація", "пошук", "перевірка") та показано особливості їх проведення. Розглянуто й узагальнено вітчизняний і закордонний досвід проведення тактичних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА373175 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Бондар В.С. 
Проблеми теорії і практики використання спеціальних криміналістичних знань в розслідуванні крадіжок з проникненням у житло: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Бондар ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено актуальні теоретичні та практичні проблеми використання спеціальних криміналістичних знань у розслідуванні крадіжок, здійснених за умов проникнення у житло. Досліджено питання формування концепції інтегративної моделі використання спеціальних криміналістичних знань у розслідуванні таких крадіжок. Розглянуто правову природу й елементи їх криміналістичної характеристики, взаємозв'язок з криміналістичною класифікацією. Розроблено пропозиції щодо використання відомостей, відображених у криміналістичній характеристиці крадіжок, здійснених під час проникнення у житло, у процесі науково-методичного забезпечення використання спеціальних криміналістичних знань у розслідуванні конкретного злочину. Досліджено питання вдосконалення організаційних і криміналістичних засад використання цих знань; участі спеціаліста-криміналіста під час проведення конкретних слідчих дій; особливості призначення та проведення окремих видів судових експертиз; проведення обліків стосовно конкретних кримінальних справ під час розслідування крадіжок, здійснених з проникненням у житло. Наведено пропозиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення їх подальшого правового врегулювання та практик застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.6 +
Шифр НБУВ: РА360089
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Бондаренко Д.А. 
Розслідування зловживань владою або службовим становищем та перевищень влади або службових повноважень (криміналістична характеристика та початковий етап розслідування): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.А. Бондаренко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Виділено та розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики зловживань владою або службовим становищем та перевищень влади або службових повноважень (спосіб вчинення злочину, "слідова картина" злочину, особа злочинця), наведено їх детальну характеристику. Досліджено особливості початкового етапу розслідування зложивань владою або службовим становищем і перевищень влади або службових повноважень, а саме: організацію та планування роботи слідчих і оперативних підрозділів, типових слідчих ситуацій початкового етапу розслідування, слідчі версії, що висуваються на цьому етапі розслідування, специфіку першочергових слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127 + Х894.9(4УКР)312.7 +
Шифр НБУВ: РА365398
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Борець Т.О. 
Провадження слідчих дій в житлі чи іншому володінні особи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.О. Борець ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Комплексно досліджено проблематику проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи. Проаналізовано чинне законодавство України та ратифіковані міжнародні акти. Досліджено матеріали слідчої практики та погляди працівників певних слідчих підрозділів та розкрито процесуальні особливості проведення зазначених слідчих дій. Розкрито суть понять "слідча дія", "житло", "інше володіння особи". Визначено основні ознаки, зміст і завдання слідчих дій, що здійснюються у житлі чи іншому володінні особи. Розкрито кримінально-процесуальні гарантії забезпечення прав особи у разі проведення таких дій. Висвітлено особливості прокурорського нагляду та судового контролю. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України, яке визначає порядок ведення слідчих дій, зокрема, дій у житлі чи іншому володінні особи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА364721
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Будзієвський М.Ю. 
Техніко-криміналістичне дослідження документів на транспортні засоби: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.Ю. Будзієвський ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано історичні шляхи виникнення техніко-криміналістичного дослідження документів і його становлення як самостійного виду дослідження. Систематизовано методи техніко-криміналістичного дослідження документів. Розкрито особливості призначення та проведення досліджень та експертиз документів, пов'язаних з водінням, володінням і керуванням автомобільним транспортом. Виявлено та проаналізовано основні причини експертних помилок під час проведення техніко-криміналістичного дослідження цього виду об'єктів, запропоновано шляхи їх вирішення та подальшого недопущення. Розроблено та запропоновано власну класифікацію документів за сферами злочинних посягань, спрямовану на систематизацію й узагальнення вчинених злочинів, де об'єктом і предметом вчиненого злочину є документ. Розроблено та впроваджено в практичну діяльність методичні рекомендації щодо особливостей призначення та проведення техніко-криміналістичної експертизи документів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА368431
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Бульба Т.М. 
Виявлення, попереднє дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.М. Бульба ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено криміналістичні й організаційні проблеми виявлення, попереднього дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв. Розглянуто загальнотеоретичні положення щодо виникнення та розвитку криміналістичної вибухотехніки як галузі криміналістичної техніки, визначено її засоби та методи. Розкрито причини та цілі застосування злочинцями саморобних вибухових речовин, а також можливості встановлення особи злочинця за результатами огляду місця події під час виявлення саморобних вибухових пристроїв. Узагальнено науково-технічні дані про вибухові речовини, конструктивні характеристики саморобних пристроїв, з урахуванням яких розроблено методику формування навичок роботи в осіб, які беруть участь в огляді місця події за фактом виявлення, дослідження та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Розроблено методику виявлення, попереднього дослідження та вилучення саморобних вибухових пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.9 + Х894.9(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА363520
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського