Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (133)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (108)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х883.9(4УКР)2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

1.
Сорочик Ю. Ю. 
Адміністративно-правове забезпечення протидії організованій злочинності в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. Ю. Сорочик ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 19 с. — укp.

Визначено поняття "організована злочинність", сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативних актів України, норми яких встановлюють організаційно-правові основи протидії організованій злочинності. Вдосконалено визначення елементів адміністративно-правового забезпечення протидії організованій злочинності. Охарактеризовано систему суб'єктів протидії організованій злочинності на національному рівні, здійснено аналіз діяльності таких суб'єктів на міжнародному рівні, вирішено проблемні питання співпраці з суб'єктами національного рівня. Проаналізовано причини й умови організованої злочинності в Україні, внесено пропозиції щодо вдосконалення норм законодавства, які регламентують діяльність суб'єктів протидії організованій злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 + Х881.9(4УКР)017 + Х819(4УКР)112.011.013.3
Шифр НБУВ: РА376756 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Пожидаєв Г.П. 
Адміністративно-правові засади протидії організованій транснаціональній злочинності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.П. Пожидаєв ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність, особливості та шляхи удосконалення адміністративно-правових засад протидії організованій транснаціональній злочинності (ОТЗ) як невід'ємної складової системи забезпечення національної безпеки України. Запропоновано та обгрунтовано доцільність розробки та впровадження нової моделі удосконалення цієї протидії, яка грунтується на формуванні системи управління у сфері протидії ОТЗ та стратегії системної протидії цій злочинності. З метою дослідження та удосконалення державного управління у сфері протидії ОТЗ запропоновано комплексний підхід щодо розробки відповідного адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Запропоновано системну форму організації суб'єктів управління та складові цієї системи - органи загальної та спеціальної компетенції. Удосконалено підхід щодо управлінського трактування діяльності ОВС України у сфері протидії ОТЗ та відповідні заходи для створення адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Обгрунтовано структуризацію сфери протидії ОТЗ як об'єкта державного управління; запропоновано організаційно-правові заходи щодо удосконалення об'єкта управління. Досліджено значення реалізації концепції подолання корупції для переведення протидії злочинності на якісно новий рівень. Запропоновано адміністративно-правові та організаційні засади міжнародного співробітництва суб'єктів державного управління у сфері протидії ОТЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х819(4УКР)112.01-9 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА368088
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Іваненко І.В. 
Бандитизм: кримінологічне та кримінально-правове дослідження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.В. Іваненко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, практичні та прикладні проблеми наукового вивчення, законодавчого регулювання, правозастосування правоохоронними та судовими органами кримінального законодавства щодо відповідальності за організацію озброєної банди, участь у ній та здійснюваному нападі (бандитизм), а також питання підвищення ефективності попередження та протидії бандитизму. Здійснено детальний аналіз кримінально-правового поняття бандитизму, елементів його складу, кримінологічного змісту понять "злочинна організація", "банда", "участь у банді", "озброєність банди". Проаналізовано сучасний кримінологічний стан злочинності в Україні, пов'язаної з бандитизмом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 + Х881.9(4УКР)017 +
Шифр НБУВ: РА324852
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Семикопний А. Д. 
Боротьба з організованою злочинністю в УСРР у роки нової економічної політики (1921 - 1929 рр.): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / А. Д. Семикопний ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Висвітлено питання трактування явища "організованої злочинності" у соціоправовому вимірі, починаючи з 1920-х рр. і до нашого часу, правову регламентацію протидії організованій злочинності з боку партійних і державних органів влади, особливості кримінального законодавства УСРР у контексті боротьби з організованою злочинністю. Досліджено механізм діяльності організованих злочинних угруповань та основні фактори, що сприяли існуванню, поширенню та відтворенню організованої злочинності у 1920-ті рр. Обгрунтовано основні проблеми та досягнення у організаційному та правовому забезпеченні протидії організованій злочинності з боку правоохоронних структур, висвітлено основні напрямки діяльності щодо припинення та профілактики різних форм організованої злочинності під час непу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2-1 + Х628.329(2УК)
Шифр НБУВ: РА380888 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Заброда Д.Г. 
Взаємодія суб'єктів боротьби з корупцією (адміністративно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.Г. Заброда ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано суть корупції як об'єкта впливу правоохоронної системи. Сформульовано поняття взаємодії суб'єктів боротьби з корупцією. Розкрито його зміст і з'ясовано форми, види та принципи спільної діяльності у цій сфері. Запропоновано класифікацію даних суб'єктів і проаналізовано специфіку їх антикорупційних повноважень, а також проблеми розмежування компетенції між цими органами. Досліджено сучасні схеми організації боротьби з корупцією в Україні та інших державах. З'ясовано ознаки, яким має відповідати модель взаємодії суб'єктів цієї боротьби в Україні. Висвітлено механізм організації міжнародної взаємодії з даної проблеми та визначено шляхи підвищення її ефективності. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01-7 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА337075
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Мантуляк Ю.В. 
Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації як обставина, що виключає злочинність діяння: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.В. Мантуляк ; Акад. адвокатури України. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Досліджено питання характеристики виконання спеціального завдання з метою запобігання чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації як однієї з обставин, що виключають злочинність діяння. Проаналізовано поняття та місце виконання спеціального завдання у системі таких обставин. Визначено юридичний склад правомірного вчинку виконання спеціального завдання як систему структурних компонентів (безпосереднього об'єкта, діяння, наслідків, причинового зв'язку між ними, часу, обстановки, спеціального суб'єкта, психічного ставлення до вчиненого діяння (діянь) у цілому та його окремих юридично значимих елементів об'єктивного характеру, мотиву та мети), що характеризуються ознаками, необхідними та достатніми для характеристики діяння, взаємопов'язаного з вимушеним заподіянням шкоди під час виконання такого завдання як обставини, що виключає злочинність діяння. Розглянуто структуру юридичного складу даного правомірного вчинку з урахуванням юридичних фактів, що стосуються загальної структури, специфічної конструкції та конкретного змісту його об'єкта, об'єктивної сторони: суб'єкта та суб'єктивної сторони. Визначено поняття перевищення меж вимушеного заподіяння шкоди під час виконання спеціального завдання та підстави відповідальності особи, яка відповідно до закону виконувала спеціальні завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації з метою запобігання чи розкриття їх злочинної діяльності. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення відповідних положень КК України та практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)015.9 + Х883.9(4УКР)2 + Х894.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА341646
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Мірошниченко С.С. 
Головні напрямки діяльності органів прокуратури України з попередження організованої злочинності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.С. Мірошниченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему запобігальної діяльності органів прокуратури стосовно організованої злочинності. Надано розгорнуту характеристику соціальної суті цієї діяльності, визначено систему, розроблено її принципи, а також з'ясовано основні напрямки цієї діяльності. З урахуванням специфіки зазначених напрямків висвітлено основні питання її організаційного забезпечення. Досліджено інформаційно-аналітичне та наукове забезпечення запобігальної діяльності. Наведено результати аналізу й узагальнення практики останньої, її кримінологічного прогнозування, планування та координації, а також міжнародного співробітництва органів прокуратури та критерії оцінки ефективності запобігальної діяльності органів прокуратури щодо організованої злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА352009
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Головкін О.В. 
Групова злочинність та її попередження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Головкін ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему запобігання групової злочинності. Визначено основні аспекти її підвищеної суспільної небезпеки. Проаналізовано поняття групового злочину. Особливу увагу приділено проблемі співвідношення групової й організованої злочинності, які базуються на спільних соціально-психологічних закономірностях і є окремими специфічними видами у загальній структурі злочинності. Підтверджено існування певних видів злочинів, які вчинюються за групової форми частіше, ніж інші (корисливої, насильницької групової злочинності). На базі соціально-психологічного підходу виявлено велике коло аспектів кримінологічного дослідження групової злочинності. Розроблено необхідні для розуміння групової злочинної поведінки визначення певних понять, а саме: групова динаміка злочинної групи, групові санкції, групові норми, груповий тиск, групові конфлікти, групова згуртованість, конфомізм, лідерство, психологічний вплив. Висвітлено аспекти, які необхідно враховувати під час розробки запобіжних заходів групової злчинності, а саме: вікові особливості; зміст, характер злочинної діяльності; типологію злочинних груп. Досліджено питання типології злочинних груп. На підставі аналізу групової злочинності розроблено пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА341277
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Гнєтнєв М.К. 
Кримінальна відповідальність за сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М.К. Гнєтнєв ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Охарактеризовано основні етапи розвитку вітчизняного законодавства про відповідальність за причетність до злочину. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину "сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності". Сформульовано правила кваліфікації сприяння учасникам злочинних організацій і приховування злочину, вчиненого злочинною організацією, а також правила їх відмежування від суміжних складів злочинів. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення норм про відповідальність за вказані суспільно небезпечні діяння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017.4 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА375064 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Українець В.В. 
Кримінальна відповідальність за створення злочинної організації: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.В. Українець ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

У кримінально-правовому аспекті досліджено актуальну проблему встановлення відповідальності за створення злочинної організації. Проведено порівняльний аналіз законодавства окремих країн далекого та близького зарубіжжя щодо встановлення відповідальності за даний вид злочину. Визначено соціальні передумови введення до кримінального законодавства України поняття "злочинна організація" як найбільш небезпечної форми співучасті та встановлення відповідальності за її створення. Із використанням системного підходу сформульовано визначення поняття "злочинна організація". Проаналізовано склад злочину, передбачений ст. 255 КК України, встановлено критерії його відмежування від суміжних. Розроблено рекомендації щодо кваліфікації досліджуваного злочинного діяння за сукупністю злочинів. Наведено характеристику засобів покарання, висвітлено особливості заохочувальної норми, передбаченої ч. 2 ст. 255 КК України. Розглянуто основні ознаки злочинної організації (стійкість, згуртованість, ієрархічність, виконання тяжких та особливо тяжких злочинів). Розроблено пропозиції щодо удосконалення редакції ч. 4 ст. 28 та ст. 255 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА362316
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Бедриківський В.В. 
Кримінологічна характеристика та заходи запобігання бандитизму: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В.В. Бедриківський ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Науково обрунтовано заходи запобігання бандитизму в Україні на підставі комплексного кримінологічного аналізу його стану та тенденцій, причин та умов виникнення. Розкрито історико-правову сутність бандитизму, досліджено розвиток законодавства про встановлення кримінальної відповідальності за цей злочин. Визначено основні ознаки сучасного бандитизму, розроблено класифікацію розбійних банд. Наведено кримінологічну характеристику бандитизму, розкрито специфіку особи злочинця та жертви злочину, визначено детермінаційні чинники даного виду злочину. Розроблено систему загально-соціальних і спеціально-кримінологічних заходів, спрямованих на удосконалення діяльності правоохоронних органів щодо запобігання бандитизму в Україні. Запропоновано заходи віктимілогічного запобігання бандитизму з метою зниження рівня віктимності окремих категорій осіб і віктимізації в цілому. Вивчено зарубіжний досвід запобігання бандитизму та наведено пропозиції щодо його впровадження у діяльність правоохоронних органів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 + Х883.9(4УКР)711.11
Шифр НБУВ: РА370583 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Стрелковська Ю.О. 
Маргінальні групи в структурі організованої злочинності: кримінологічне дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.О. Стрелковська ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено місце концепції маргінальності в кримінології, взаємозв'зок маргіналізаційних процесів у суспільстві й організованої злочинності, розкрито її структуру. Проаналізовано проблеми участі окремих маргінальних груп в організованій злочинній діяльності, їх місце та найбільш характерні для них функції у структурі організованих злочинних угруповань. Доведено, що маргінальний стан індивідів і соціальних груп є криміногенним фактором, що значно спрощує їх втягнення в організовану злочинну діяльність. Обгрунтовано, що ступінь криміногенності маргінальності залежить від її виду. Сформульовано теоретичні та практичні рекомендації з метою вдосконалення та підвищення ефективності заходів запобігання організованій злочинності у контексті маргіналізаційних процесів в українському суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА360980
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Пшеничний І.В. 
Організована транснаціональна злочинність і роль правоохоронних органів у протидії їй: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.В. Пшеничний ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань теоретичного і практичного характеру щодо розробки заходів для боротьби з транснаціональною організованою злочинністю. Досліджено проблеми, що виникають в діяльності державних і правоохоронних органів, а також міжнародних організацій з даних питань. Розкрито поняття організованої, міжнародної та транснаціональної злочинності. Визначено причини та умови їх виникнення. Подано характеристики окремих напрямів протиправної діяльності даних злочинних організацій. Сформульовано висновки і пропозиції для поліпшення роботи у боротьбі з транснаціональною злочинністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА308000 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

14.
Мельничук Т.В. 
Організовані форми злочинної діяльності у зовнішньоекономічній сфері: кримінологічне дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т.В. Мельничук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано злочинну діяльніть у зовнішньоекономічній сфері як самостійний кримінологічний і економіко-правовий феномен. Проаналізовано її форми та види, виявлено детермінаційні механізми розвитку. Сформульовано визначення організованої злочинної діяльності у зовнішньоекономічній сфері як системи взаємопов'язаних злочинних, а також супутніх перед- і посткримінальних діянь, психологічно детермінованих спільним мотивом і спрямованих на одержання прибутків від здійснення незаконних зовнішньоекономічних операцій. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення соціально-економічних, правових і організаційних заходів протидії організованій злочинній діяльності у зовнішньоекономічній сфері на національному та міжнародному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.5 + Х932.211.12(4УКР) + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА361955
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

15.
Аркуша Л. І. 
Основи виявлення та розслідування легалізації доходів, одержаних у результаті організованої злочинної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Л. І. Аркуша ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 40 с. — укp.

Вперше розкрито зміст поняття легалізації доходів, одержаних в результаті організованої злочинної діяльності, як динамічної системи стійко повторюваних дій, спрямованих на здійснення операцій з коштами чи майном, одержаним злочинним шляхом, з метою приховання їх безпосереднього походження для подальшого введення в легальний обіг. На основі аналізу взаємообумовленості та співвідношення з іншими суспільно-небезпечними соціальними явищами, такими як тіньова економіка, організована злочинність, корупція, науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження джерел та умов, що сприяють легалізації досліджуваних доходів. Концептуально узагальнено в межах теорії криміналістики сучасні методи та засоби забезпечення протидії легалізації цих доходів з визначенням пріоритетності криміналістичних та оперативно-розшукових можливостей протидії. З урахуванням сучасних умов визначено та систематизовано особливості технології вчинення легалізації цих доходів і досліджено окремі її елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА381415 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Авраменко О. Л. 
Особливості початкового етапу розслідування викрадення людей, вчинених злочинними групами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. Л. Авраменко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Узагальнено результати дослідження викрадень людей, вчинених злочинними групами. Визначено їх сутність і характерні особливості. Розкрито зміст основних елементів криміналістичної характеристики, виявлено й описано їх взаємозв'язки. Досліджено особливості початкового етапу розслідування викрадень людей, вчинених злочинними групами, що зумовило розгляд проблем порушення кримінальної справи. Розглянуто типові слідчі ситуації та визначено особливості взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, проведення слідчих дій тощо. Розроблено методичні рекомендації для правоохоронців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.017 + Х883.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)722.07
Шифр НБУВ: РА381029 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Серватко Т. 
Проблеми боротьби з організованою злочинністю в Польщі та в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т. Серватко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання кримінологічного дослідження організованої злочинності та проблем боротьби з нею в Польщі та в Україні. На підставі системного підходу запропоновано визначення поняття організованої злочинності. Дослідження базується на досягненнях сучасної кримінологічної теорії, положеннях кримінального права, аналізі статистичних матеріалів, а також враховує міжнародний досвід боротьби з організованою злочинністю. Висвітлено структуру та відмінні ознаки організованої злочинності, процес її виникнення та закономірності розвитку. Розглянуто основні напрямки діяльності організованих злочинних угруповань та особливості діяльності правоохоронних органів у протистоянні цьому небезпечному соціально-правовому явищу. Обгрунтовано необхідність взаємодії міжнародного співтовариства у боротьбі з організованою злочинністю та проаналізовано шляхи її розвитку. Наведено пропозиції щодо удосконалення правової бази боротьби з організованою злочинністю та практики її застосування, а також шляхи покращання польсько-українського співробітництва з даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4Укр)2 + Х883.9(4ПОЛ)2
Шифр НБУВ: РА320233 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Дергач Л. В. 
Розслідування вимагань, вчинених організованими злочинними групами, у сучасних умовах: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. В. Дергач ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено види вимагань, що вчиняють організовані групи за сучасних умов. Охарактеризовано структуру організованої групи вимагачів, визначено зміст тактичних операцій "Затримання організованої групи вимагачів" і "Виявлення організатора злочинної групи вимагачів і доказування його вини" як тактичних комплексів з ефективної нейтралізації організованої злочинної групи. Доведено, що протидія розслідуванню вимагань, вчинених організованими групами, здійснюється за створення угруповання, за вчинення вимагань, у процесі розслідування вимагань, за виконання обвинувального вироку суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.501.7 + Х883.9(4УКР)2 + Х894.9(4УКР)311.6
Шифр НБУВ: РА380945 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Вербенський М.Г. 
Транснаціональна злочинність: кримінологічна характеристика та шляхи запобігання: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / М.Г. Вербенський ; Дніпропетр. нац. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 40 с. — укp.

Створено сучасну теоретичну модель класифікації транснаціональних злочинів залежно від криміналізації відповідних суспільно небезпечних діянь у національному кримінальному законодавстві та міжнародних кримінально-правових актах. Розроблено кримінологічну характеристику транснаціональних злочинів з урахуванням світових і вітчизняних тенденцій розвитку цього кримінально-правового феномену. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення національної нормативно-правової бази, рекомендації щодо змін і доповнень до міжнародно-правових актів, спрямованих на протидію транснаціональній злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА374013 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського