Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1158)Юристам - Наукова електронна бібліотека (15)Юристам - Реферативна інформація (906)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х893.9(4УКР)7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 155
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Костюченко О.Ю. 
Апеляційне оскарження судових рішень у кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Ю. Костюченко ; Акад. адвокатури України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено інститут апеляційного оскарження судових рішень у кримінальному процесі України, зокрема, його зародження, історичний розвиток, поняття, основні риси та завдання, об'єкт і предмет, суб'єкти, форму та зміст апеляції, порядок і строки її подання, підстави, умови та порядок відновлення цих строків, процесуальні наслідки подання апеляції. Проаналізовано існуючі теоретичні позиції, пам'ятки українського права з питань оскарження судових рішень до вищих судів, міжнародно-правові акти у галузі прав людини та судочинства, чинне кримінально-процесуальне законодавство України та інших держав, Проект нового Кримінально-процесуального кодексу (КПК) України, практику та статистику апеляційних судів України з питань апеляційного оскарження судових рішень у кримінальних справах. Наведено пропозиції щодо вдосконалення положень кримінально-процесуального законодавства України, які регламентують апеляційне оскарження судових рішень. В апеляційному порядку запропоновано оскаржувати рішення суду першої інстанції, якими закінчується розгляд справи, крім випадків, виключний перелік яких повинен бути встановлений КПК України. Для судових рішень, якими не закінчується розгляд справи і які винесені як суддею (слідчим суддею) у судовому провадженні, так і суддею (судом) у стадії судового розгляду кримінальної справи, пропонується запровадити окреме оскарження та перегляд. Передбачено можливість подання усної апеляції з занесенням її до протоколу, а також можливість подання спільної апеляції та приєднання повністю або частково до вже поданих апеляцій інших суб'єктів оскарження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)781 +
Шифр НБУВ: РА335644
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Сліпченко В.І. 
Апеляційне провадження в системі кримінально-процесуальних стадій: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.І. Сліпченко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Комплексно досліджено актуальні, теоретичні та практичні проблеми апеляційного провадження в кримінальному судочинстві України. Проаналізовано вітчизняний і зарубіжний досвід законодавчого регулювання апеляційної перевірки рішень суду першої інстанції. Обгрунтовано соціально-правові передумови відродження суду апеляційної інстанції. Розкрито сутність і значення інституту апеляційного провадження, визначено його місце в системі контрольних функцій кримінального судочинства. Виявлено відмінності між поняттями апеляція й апеляційне провадження, запропоновано їх визначення та виділено характерні ознаки. Розкрито основні завдання апеляційного провадження в системі кримінально-процесуальних стадій, здійснено порівняльне дослідження моделей апеляційного та касаційного провадження. Охарактеризовано стан судової практики апеляційного оскарження рішень суду першої інстанції. Наведено пропозиції щодо покращення процедури перевірки рішень суду першої інстанції й оптимізації діяльності апеляційних судів. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства та проекту нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)781 +
Шифр НБУВ: РА354906
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Коваль 
Апеляційні суди в Україні: становлення і розвиток: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Володимир Миколайович Коваль ; Одеська національна юридична академія. — О., 2004. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)15 + Х892.19(4УКР)176.1 + Х893.9(4УКР)781
Шифр НБУВ: РА330836
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Патик А. А. 
Взаємодія слідчих та оперативно-розшукових підрозділів при розкритті та розслідуванні майнових злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. А. Патик ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 17 с. — укp.

Розглянуто історичний шлях виникнення та розвитку взаємодії. Вивчення та узагальнення нормативно-правового забезпечення розкриття та розслідування майнових злочинів уможливило виявити низку недоліків, які впливають на взаємодію слідчих та оперативно-розшукових підрозділів. Систематизовано наукову інформацію щодо особливостей взаємодії слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування таких майнових злочинів як крадіжка, грабіж і розбійний напад, шахрайство. Сформовано такі поняття як: "взаємодія", "взаємодія слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування майнових злочинів", "оптимізація форм взаємодії слідчих та оперативно-розшукових підрозділів під час розкриття та розслідування майнових злочинів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.013 + Х894.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА380343 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Озерський І.В. 
Взаємодія слідчого з органом дізнання в системі МВС України (організаційно-правовий та психологічний аналіз): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / І.В. Озерський ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Вивчено сучасний стан взаємодії слідчого з органом дізнання, її межі, правову процедуру та значення для прийняття юридичних рішень. Досліджено організаційно-правові та психологічні умови та чинники, що впливають на зазначену взаємодію. Створено теоретико-правову основу взаємодії, наведено рекомендації щодо змін і доповнень до чинного кримінально-процесуального законодавства та проекту нового КПК України. Розроблено та апробовано процедуру експериментального виявлення та коригування конфліктної установки у взаємодіючих суб'єктів. Визначено професійно-психологічні властивості, необхідні для ефективної взаємодії. Наведено пропозиції щодо вдосконалення організації та проведення професійної психологічної підготовки слідчого та органу дізнання до взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Х891.9(4УКР)7-9 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА328156
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Ковальов В.В. 
Взаємодія слідчого з працівниками експертної служби МВС України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальов ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено сучасну наукову концепцію взаємодії слідчого з працівниками експертно-криміналістичних підрозділів МВС України на етапі досудового провадження. Розкрито сутність, принципи, форми та напрями взаємодії слідчого з працівниками експертної служби. Наведено характеристику експертів-криміналістів як осіб, що володіють спеціальними знаннями і залежно від мети та їх участі у досудовому слідстві, набувають процесуального статусу спеціаліста, експерта, фахівця, визначеного чинним КПК України. Розкрито зміст поняття координації та здійснено її відмежування від взаємодії. Встановлено процесуальний статус слідчого як основної фігури й організатора взаємодії на досудовому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного КПК України, зокрема, обгрунтовано необхідність проведення судової експертизи до порушення кримінальної справи з метою підвищення ефективності процесу розкриття та розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х893.9(4УКР)722.013-96 + Х819(4УКР)113.042 +
Шифр НБУВ: РА355385
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Волобуєва О.О. 
Взаємодія слідчого з фахівцями під час збору інформації про особу, що скоїла злочин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Волобуєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено сучасну наукову концепцію взаємодії слідчого з фахівцями (ВСзФ) під час збору інформації про особу, що скоїла злочин, а також практичні рекомендації, спрямовані на вдосконалення організаційно-методичного та правового аспектів даної взаємодії. Запропоновано класифікацію форм ВСзФ, в основу якої покладено наявність обов'язкового процесуального закріплення результатів спільної діяльності слідчого та фахівців з урахуванням положень чинного кримінально-процесуального законодавства. Показано провідну роль фахівця в процесі підготовки та проведення слідчих дій під час досудового розслідування у контексті необхідності збору інформації про особу, що скоїла злочин. Обгрунтовано практичну доцільність реалізації принципу постійності ВСзФ за допомогою залучення до слідчих дій фахівця, який раніше брав участь (як спеціаліст або експерт) у слідчих діях з даної кримінальної справи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)72 +
Шифр НБУВ: РА342897
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Онисько О.І. 
Види слідів та використання їх при розслідуванні незаконного перетинання державного кордону (За матеріалами органів дізнання Прикордонних військ України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Онисько ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 21 с. — укp.

Досліджено розвиток, становлення та використання слідів у криміналістиці, криміналістичне поняття, а також наведено класифікації слідів, слідів людини та супутніх їм слідів. Розглянуто закономірності їх утворення, а також можливості та способи встановлення з їх допомогою окремих фактів й обставин у діяльності органів дізнання Прикордонних військ України. На підставі вивчення теорії та практики органів дізнання Прикордонних військ України наведено пропозиції щодо удосконалення огляду місця події і роботи з різними слідами людини та супутніми їм слідами (рук людини, транспорту, тварин, запаху, мікрослідами) у ході розслідування незаконного перетинання державного кордону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.13 + Ц68,8(4УКР)1-33 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА324068
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Калачова О.М. 
Визначення слідчим процесуального статусу осіб, що беруть участь у досудовому провадженні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.М. Калачова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення слідчим процесуального статусу осіб, що беруть участь у досудовому провадженні, зокрема, інформаційну невизначеність щодо фактичного становища особи, можливу наявність подвійного статусу суб'єкта. Запропоновано алгоритм дій слідчого у разі вирішення питання щодо наділення особи кримінальним процесуальним статусом, за яким розглянуто процесуальний порядок визначення правового становища окремих суб'єктів кримінального судочинства. Проаналізовано особливості визначення слідчим процесуального статусу його учасників на різних стадіях досудового провадження. Запропоновано зміни та доповнення до чинного КПК і проекту КПК з метою вдосконалення правової регламентації дій слідчого у разі визначення процесуального статусу учасника кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х893.9(4УКР)720.1 +
Шифр НБУВ: РА360600
Рубрики:
  

Географічні рубрики:

10.
Харченко І. О. 
Вирішення судом процесуальних питань в стадії виконання вироку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. О. Харченко ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено процесуальний порядок і зміст вирішення судом процесуальних питань у стадії виконання вироку. Розкрито зміст і предмет кримінально-процесуальної діяльності у стадії виконання вироку, проаналізовано її специфічні ознаки, висвітлено структуру стадії виконання вироку. Досліджено особливості звернення різних видів вироків до виконання. Зазначено про необхідність удосконалення законодавчого регламентування процесуальних повноважень судді у стадії виконання вироку. Розроблено класифікацію питань, що виникають і вирішуються судом на такій стадії. Досліджено особливості вирішення судом питань, що потребують доказування певних обставин, сформульовано пропозиції щодо запровадження пенітенціарного провадження. Запропоновано ряд змін до чинного кримінально-процесуального кодексу України та Проекту нового КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)79
Шифр НБУВ: РА378544 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Шумов В. В. 
Вирок суду при спрощеній формі судового розгляду кримінальних справ: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. В. Шумов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Розглянуто правові, теоретичні та практичні проблеми постановлення судом законних та обгрунтованих вироків у разі застосування введеної у кримінальний процес України у 2001 році спрощеної форми судового розгляду кримінальних справ у випадках визнання обвинуваченим своєї вини. Проаналізовано виникнення та застосування такої спрощеної форми у різних країнах світу, зокрема, угод про визначення вини у США й особливого порядку за КПК Російської Федерації. Досліджено особливості та проблемні питання застосування в Україні спрощеної форми судового розгляду та правової якості вироку суду, який постановляється у судовому засіданні за спрощеною формою. Внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та розробки нового КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)802 + Х893.9(4УКР)75
Шифр НБУВ: РА378864 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Гультай М.М. 
Виявлення і виправлення слідчих та судових помилок у кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.М. Гультай ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття слідчих і судових помилок і наведено їх класифікацію. Розглянуто проблемні питання виявлення та виправлення слідчих помилок у стадіях досудового розслідування попереднього розгляду справи суддею, судового розгляду й апеляційного провадження. Приділено увагу питанням активності суду апеляційної інстанції і межам судового розсуду під час виправлення помилок, яких припустився суд першої інстанції. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, а також проекту Кримінально-процесуального кодексу України (реєстраційний номер 1233) у частині виявлення та виправлення слідчих і судових помилок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.073 + Х893.9(4УКР)740.781 +
Шифр НБУВ: РА361434
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Татаров О.Ю. 
Відновлення провадження та проведення розслідування у справі за нововиявленими обставинами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Ю. Татаров ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та правові проблеми застосування інституту перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. На підставі результатів аналізу наукових праць юристів та інших фахівців українського й зарубіжного законодавства, матеріалів слідчо-прокурорської практики розкрито сутність і значення перегляду судових рішень, що набрали законної сили, розглянуто юридичні та практичні аспекти проблем застосування даного виду перегляду. Обгрунтовано концептуальну схему наукових і прикладних положень, спрямованих на удосконалення процесу перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. Запропоновано зміни до кримінально-процесуального законодавства й інших нормативних актів щодо безпосереднього розслідування даних про нововиявлені обставини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)783.1 +
Шифр НБУВ: РА349876
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Микитин Ю. І. 
Відновне правосуддя у кримінальному процесі: міжнародний досвід та перспективи розвитку в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Ю. І. Микитин ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто сутність, історичне підгрунтя та форми відновного правосуддя. Проаналізовано поняття та принципи відновного правосуддя, надано характеристику її форми, а також досліджено історію кримінально-процесуальної політики у сфері примирення та посередництва в Україні. Висвітлено закріплення відновного правосуддя у міжнародно-правових актах та європейський досвід його впровадження, застосування. Розкрито передумови впровадження відновного правосуддя в Україні та шляхи його імплементації. Запропоновано зміни щодо КК України та КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)7 + Х911.313
Шифр НБУВ: РА374615 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Кирій Л.М. 
Відомчий, судовий контроль та прокурорський нагляд за відмовою в порушенні кримінальної справи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Кирій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади інституту відмови в порушенні кримінальної справи, досліджено його теоретичні положення та практику застосування. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого забезпечення даного правового інституту з метою підвищення ефективності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи. Розглянуто норми чинного кримінально-процесуального законодавства України, а також проекту КПК України, що стосуються інституту відмови в порушенні кримінальної справи. Висвітлено сучасні підходи щодо розкриття сутності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, з урахуванням яких запропоновано визначення даних понять. Встановлено порядок здійснення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення по відмову в порушенні кримінальної справи в інших державах (Російській Федерації, Франції, ФРН). Окреслено співвідношення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за відмовою в порушенні кримінальної справи. Розкрито проблеми та недоліки законодавчого регулювання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо удосоконалення чинного законодавства України, що регулює відомчий, судовий контроль і прокурорський нагляд за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи та забезпеченням законності прийняття даного рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)71 + Х891.9(4УКР)622 +
Шифр НБУВ: РА354913
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Гаврилюк Л.В. 
Відповідальність слідчого: кримінально-процесуальні засади: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.В. Гаврилюк ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Комплексно вивчено відповідальність слідчих у кримінально-процесуальному аспекті як соціальне явище, правову категорію та правовий інститут. Розкрито суть понять, підстави кримінально-процесуальної відповідальності слідчих у позитивному та негативному аспектах. Охарактеризовано поняття та складові кримінально-процесуальних правопорушень слідчих. Установлено та проаналізовано чинники, які негативно впливають на їх діяльність і спонукають до вчинення таких правопорушень. Досліджено заходи щодо реалізації кримінально-процесуальної відповідальності. Обгрунтовано, що зміст кримінально-процесуальної відповідальності визначається з урахуванням її позитивного та негативного аспектів, що висвітлює сучасне призначення даного інституту. Показано доцільність існування двох форм реалізації кримінально-процесуальної відповідальності (добровільної та примусової). Відзначено, що безпосередню роль у механізмі її реалізації відіграє діяльність уповноважених посадових осіб (начальника слідчого відділу, прокурора та судді).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)128 + Х893.9(4УКР)722.073 +
Шифр НБУВ: РА364823
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Стратонов В.М. 
Відтворення обстановки і обставин події як метод пізнання під час розслідування злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Стратонов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено питання розробки та вдосконалення процесу розслідування шляхом використання пізнавальних можливостей відтворення обстановки й обставин події. Розглянуто відтворення обстановки й обставин події як слідчу дію, процесуальну форму та метод пізнання. Визначено, що існуюча процесуальна форма обмежує пізнавальні можливості слідчої дії. Запропоновано шляхи вирішення даної проблеми, розроблено методичні рекомендації щодо підготовки, проведення, фіксації слідчої дії та використання отриманих результатів. Доведено, що ефективному розслідуванню сприятиме комплексне використання таких методів пізнання, як експеримент, реконструкція, моделювання та спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)23
Шифр НБУВ: РА314401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Смоков С.М. 
Внутрішнє переконання слідчого і його роль при прийнятті процесуальних рішень: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.М. Смоков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль слідчого для оцінки доказів у кримінальній справі. Обгрунтовано точку зору, що процесуальні рішення слідчого це форма реалізації внутрішнього переконання. Розглянуто роль внутрішнього переконання та процесуальної самостійності у разі прийняття найважливіших рішень, у ході порушення кримінальної справи, затримання підозрюваного, обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, пред'явлення обвинувачення, складання обвинувального висновку та закриття кримінальної справи. Розроблено шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування переконання слідчого. Доведено необхідність підпорядкування слідчого апарату органів внутрішніх справ безпосередьо Головному слідчому управлінню МВС України. Внесено пропозиції до чинного КПК та проекту нового КПК України щодо підвищення ролі органів досудового слідства, зміцнення процесуальної самостійності слідчого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА321318
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Чурікова І.В. 
Всебічність, повнота й об'єктивність процесуальної діяльності слідчого: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Чурікова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні проблеми щодо всебічності, повноти й об'єктивності процесуальної діяльності слідчого, вдосконалення її правової регламентації та практики застосування. На підставі аналізу чинного кримінально-процесуального законодавства України, проекту Кримінально-процесуального кодексу (КПК) України, міжнародних документів стосовно порядку провадження судочинства, рішень Європейського суду з прав людини, законодавства інших країн, судової статистики, результатів анкетування практичних працівників, а також наукових праць обгрунтовано теоретичні положення та наведено практичні рекомендації з метою вдосконалення всебічності, повноти й об'єктивності процесуальної діяльності слідчих. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення чинного КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА364543
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського