РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Наукова періодика України (21)
Пошуковий запит: (<.>A=Павлович С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18
1.

Костюшов В. В. Тіолозалежний механізм взаємодії in vitro білків гострої фази із серологічно родинними діагностичними моноспецифічними антисироватками. — 2001 // Фізіол. журн.
2.

Коцюруба А. В. Хронічний гіперімунокомплексний процес та його взаємозв'язок з системами, що генерують вільні радикали. — 2000 // Фізіол. журн.
3.

Павлович С. І. Активація проліферації лімфоцитів гуморальними факторами печінки за умов дії екзогенних лейкотриєнів B4 та C4. — 2002 // Фізіол. журн.
4.

Коцюруба А. В. Обмеження окисного метаболізму L-аргініну сприяє гіперпродукції імунних комплексів за деяких патологічних станів. — 2002 // Фізіол. журн.
5.

Алексєєва І. М. Роль метаболітів арахідонової кислоти за циклооксигеназним і ліпоксигеназним шляхами в регуляції функціональної активності клітин печінки та імунокомпетентних клітин. — 2002 // Фізіол. журн.
6.

Павлович С. І. Залежність дозрівання клітин лімфовузлів від морфофункціонального стану печінки мишей за умов впливу на неї простагландинів. — 2006 // Фізіол. журн.
7.

Вальчук І. В. Процеси синтезу азоту оксиду при хронічній гіперімунокомплексемії та їхні зміни під впливом кверцетину в умовах in vitro. — 2006 // Серце і судини.
8.

Вальчук І. В. NO-залежні та месенджерні процеси в нейтрофілах та ендотеліоцитах в умовах хронічної гіперімунокомплексемії та вплив на них біофлавоноїду кверцетину (експериментальне дослідження). — 2005 // Серце і судини.
9.

Павлович С. І. Гістоструктурні зміни в легенях та міокарді щурів і розвиток гіпометаболічного стану після дії гострої гіпоксії у високогір'ї. — 2008 // Фізіол. журн.
10.

Макогон Н. В. Проліферація та загибель мононуклеарних клітин печінки мишей за умов її імунного ураження, викликаного введенням конканаваліну А або протипечінкових антитіл. — 2008 // Фізіол. журн.
11.

Бризгіна Т. М. Шляхи та механізми загибелі імунокомпетентних клітин у динаміці експериментального імунного ушкодження печінки. — 2011 // Патологія.
12.

Хара М. Р. Статеві відмінності функціональних і структурних порушень у міокарді щурів з гіпотиреозом // Фізіол. журн.. - 2013. - 59, № 2.
13.

Мойбенко О. О. VI Пленум наукового товариства патофізіологів України // Фізіол. журн.. - 2014. - 60, № 6.
14.

Грушка Н. Г. Генотоксичний стрес і шляхи загибелі клітин тимуса та лімфовузлів мишей за умов системної імунокомплексної патології // Фізіол. журн.. - 2015. - 61, № 1.
15.

Павлович С. І. Морфологічні зміни у печінці мишей за умов конканавалін А-індукованого гепатиту // Фізіол. журн.. - 2016. - 62, № 1.
16.

Грушка Н. Г. Інгібування полі(АДФ-рибозо)полімерази сприяє зменшенню оксидативного стресу в печінці мишей за умов експериментальної ендотоксемії // Патологія. - 2019. - 16, № 3.
17.

Кондрацька О. А. Гліцирризинат амонію чинить протективний вплив на оогенез та послаблює генотоксичний стрес і загибель імунних клітин в умовах ендотоксемії, індукованої введенням ліпополісахариду // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2020. - № 3.
18.

Грушка Н. Г. Протективна дія цитрату германію на функціональний стан імунокомпетентних клітин та активність нейтрофілів при запаленні, індукованому ліпополісахаридом // Фізіол. журн. - 2019. - 65, № 6.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського