Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (38)Реферативна база даних (791)Книжкові видання та компакт-диски (762)Журнали та продовжувані видання (36)
Пошуковий запит: (<.>A=БАБАК$<.>+<.>A=ВЛАДИМИР$<.>+<.>A=ГЕРАСИМОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бабак М.Л. 
Ефективність комплексного лікування бронхіальної астми у дітей із включенням баротерапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / М.Л. Бабак ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 1999. — 17 с. — укp.

Представлені результати клінічного і параклінічного обстеження 147 дітей в міжприступному періоді бронхіальної астми. ФЗД досліджували методом комп'ютерної флоуметрії і "відкритим" методом обривання потоку. Підвищену реактивність бронхів виявляли за допомогою функціональної проби з бронхолітиком, розраховуючи коефіцієнти покращання. Встановлений позитивний вплив методів гіпобаричної гіпоксії, аерозольтерапії 3% розчином магнію сульфату, фітотерапії солодкою і лікувального масажу, які застосовувалися роздільно і в єдиному лікувальному комплексі, на клінічну картину захворювання, систему зовнішнього дихання, бронхіальну гіперреактивність і процеси адаптації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-546

Рубрики:

      
2.

Бабакіна Н.В. 
Закономірності формування оборотних колоїдних помутнінь вин і розробка методу їх прогнозування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.07 / Н.В. Бабакіна ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 1999. — 18 с. — укp.

Містяться теоретичні дослідження у вирішенні проблеми прогнозування колоїдної стабільності винопродукції. Проведені теоретичні та експериментальні дослідження складу і фізико-хімічних властивостей комплексу біополімерів, який відповідає за формування оборотних колоїдних помутнінь в міцних винах і виноматеріалах. Встановлено, що до складу комплексу біополімерів входять низькомолекулярні білки, олігомерні форми фенольних речовин і полісахариди. Визначено закономірності формування оборотних колоїдних помутнінь на підставі трансформації комплексу біополімерів під час виробництва міцних вин. Виявлено характер утворення помутнінь, який обумовлений кількісними і якісними змінами складу комплексу. Технологічні прийоми виробництва міцних вин, які сприяють окисленню, збільшують масову концентрацію і ступінь окисленості фенольного фрагменту комплексу та підвищують схильність виноматеріалів до оборотних колоїдних помутнінь. Розроблено метод оцінки схильності вин до оборотних колоїдних помутнінь, який дозволяє прогнозувати терміни стабільності продукції, що виробляється, і одержано рівняння, яке відбиває взаємозв'язок показань розробленого методу з термінами стабільності готової винопродукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874-106.8

Рубрики:

      
3.

Бабак Хакікі 
Гальмування заряджених частинок у двовимірних провідниках з домішковими станами електронів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Бабак Хакікі ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.35,022 + В377.1,022
Шифр НБУВ: РА308079

Рубрики:

      
4.

Герасимович І.А. 
Управлінський облік і функціонально-вартісний аналіз технологічних затрат (на прикладі плодоовочепереробних підприємств України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / І.А. Герасимович ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Встановлено, що за умов розвитку безвідходних технологій для визначення собівартості усіх продуктів, одержуваних у комплексних плодоовочепереробних виробництвах, необхідний поділ прийнятого до цього часу єдиного об'єкта обліку витрат (основної продукції) за всіма видами одержуваних продуктів - консерви, побічна продукція та вторинні матеріальні ресурси. Розроблено принципово нову науково-обгрунтовану методику розмежування витрат виробництва плодоовочепереробних підприємств (як комплексних виробництв) - на основну продукцію і вторинні матеріальні ресурси. Розглянуто новий підхід щодо організації обліку затрат у галузі, на підставі вимог їх локалізації за місцем виникнення, технологічними переділами, центрами відповідальності, функціональною належністю і процесами щодо формування повної та неповної собівартості, застосуванням методів повних і неповних затрат на основі їх попереднього обліку. Теоретично обгрунтовано необхідність використання функціонально-вартісного аналізу (ФВА), одного із важливих механізмів виявлення економії та оптимізації витрат виробництва, а також розроблено методику його проведення. Запропоновано нові підходи облікового забезпечення ФВА технологічних витрат на виробництво плодоовочеконсервної продукції й забезпечення та підвищення її якості, а також ФВА втрат внаслідок браку та рекламацій, які за своєю економічною природою є додатковими і непродуктивними затратами. Розроблено моделі облікового формування повної і неповної собівартості на основі поопераційного обліку затрат із урахуванням міжнародних стандартів обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.67-148.6 + У9(4УКР)306.752.1
Шифр НБУВ: РА308618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Владимиров О.А. 
Відновлювальне лікування вагітних із серцево-судинною патологією в санаторно-курортних умовах: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.33 / О.А. Владимиров ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2001. — 35 с. — укp.

На підставі комплексної оцінки стану вагітних із серцево-судинною патологією науково обгрунтовано та розроблено нові деференційовані патогенетично орієнтовані програми санаторно-курортного лікування, що грунтуються на індивідульному виборі методу терапії залежно від виду патології, її тяжкості, типу гемодинаміки та функціонального резерву міокарда, хронобіологічних показників біорегуляторної ланки L-аргінін/NO, психоемоційного стану й особливостей особистості, змін стресасоційованих систем організму та фетоплацентарного комплексу. За результатами обстеження пацієнток (109 з вадами серця, 150 з нейроциркулярною астенією, 119 з метаболічною кардіоміопатією та 100 здорових) доведено, що запропонована програма позитивно впливає на перебіг захворювання, вагітності, пологів, стан різних функціональних систем вагітної, розвиток плода та стан новонародженого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.030-54
Шифр НБУВ: РА316359 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Бабак М.О. 
Клінічні та терапевтичні аспекти дуоденальних виразок, асоційованих із різноманітними штамами IHelicobacter pylory/I: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / М.О. Бабак ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено вплив різноманітних (чутливих і резистентних до антибіотиків) штамів Helicobacter pylori на клінічні проявлення, морфологічні зміни, систему гемостазу у хворих на дуоденальні виразки. Показано, що резистентні до антибіотиків штами Helicobacter pylori у порівнянні з чутливими викликають більші порушення функціонального та морфологічного стану гастродуоденальної зони та системи гемостазу. Встановлено, що дана терапія з урахуванням виявлених порушень має високу ерадикаційну ефективність і здатна усувати дані порушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.201.1-5 +
Шифр НБУВ: РА322868

Рубрики:

      
7.

Бабак О.І. 
Політика Польщі щодо України (кінець 1980-х - початок 1990-і роки): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / О.І. Бабак ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознав. ім. М.С.Грушевського. — К., 2002. — 19 с. — укp.

З використанням архівних та опублікованих документів і матеріалів досліджено ставлення Польщі до здобуття Україною незалежності, розбудови Української держави та її входження до європейської та євроатлантичної структури. На конктерних прикладах висвітлено підтримку представниками Польщі України в міжнародних організаціях, намагання Республіки Польщі стати визнаним регіональним лідером у Центрально-Східній Європі. Показано взаємозалежність політичного й економічного співробітництва двох держав, процес зародження та розвитку їх стратегічного партнерства. Розглянуто питання впливу національних меншин на формування політики Польщі на міжнародній арені, а також внесок української меншини у Польщі та польської - в Україні щодо налагодження плідного діалогу держав, подолання стереотипів і упередженості в їх взаєминах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ПОЛ)63-64(4Укр) + Т3(4Укр)63-6
Шифр НБУВ: РА320243 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Владимирова В.М. 
Пантелеймон Куліш - дослідник української літератури: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / В.М. Владимирова ; НАН України. Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено джерела та чинники становлення системи філософських та естетичних поглядів, зазначеної у Кулішевій діяльності критика та історика літератури. З'ясовано тип Кулішевого наукового та художнього мислення (його ставлення до просвітительської ідеології, засад романтизму та позитивізму). В системі світоглядних і естетичних поглядів П.Куліша визначено положення, що служили критерієм його літературознавчих оцінок, зокрема, історичного розвитку української літератури, пояснювали логіку становлення літературо-критичної та історико-літературної думки дослідника у вузлових пунктах української літературної історії. Грунтовно досліджено Кулішеве потрактування етапів розвитку української словесності XII - XVIII ст., пов'язано відповідні судження П.Куліша як дослідника літератури зі своєрідністю його культуро- та історіософських уявлень. Окреслено позиції, які займав П.Куліш у дискусії про початок нового етапу української літератури. Внесено корективи до існуючих уявлень про рецепцію Кулішем-критиком творчості Т.Г.Шевченка та Марка Вовчка. Системно оцінено настанову "етнографічної й історичної істини", перспективність для розвитку української літератури кінця 50-х - 70-х рр., установлено її місце у загальній Кулішевій творчо-літературній програмі. Узагальнено внесок П.Куліша у дослідження української літератури та його роль в українському літературному процесі 40 - 90-х рр. XIX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4Укр)5-4Куліш, П.О. 33 + Ш5(4Укр)-319
Шифр НБУВ: РА318111 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бабак 
Диференціація доходів як чинник соціальної напруженості: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Олена Володимирівна Бабак ; НАН України ; Інститут соціології. — К., 2002. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665-94
Шифр НБУВ: РА322418

Рубрики:

      
Категорія:    
10.

Бабаков Р.М. 
Розробка і дослідження методів синтезу швидкодіючих пристроїв керування на ВІС: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Р.М. Бабаков ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 14 с. — укp.

Вперше розроблено структурні та функціональні схеми композиційних мікропрограмних пристроїв керування з кеш-пам'яттю мікрокоманд, що володіють більш високою швидкодією у порівнянні з раніше відомими. Запропоновано аналітичні методи визначення точного значення імовірності кеш-влучень по граф-схемі алгоритму для композиційних мікропрограмних пристроїв керування з кеш-пам'яттю з прямим відображенням і цілком асоціативного типу. Одержано аналітичні залежності ефективності використання кеш-пам'яті у композиційних мікропрограмних пристроях керування від характеристик граф-схеми алгоритму керування, типу кеш-пам'яті та елементного базису.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з965.974-02 +
Шифр НБУВ: РА323328

Рубрики:

      
11.

Владимиров В.М. 
Проблема розуміння інформації в журналістиці: Автореф. дис. д-ра філол. наук: 10.01.08 / В.М. Владимиров ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2003. — 30 с. — укp.

На основі дослідження базових процесів розуміння, проведеного з залученням герменевтики, семіотики, соціальної психології, сучасних поглядів на хаос відтворено рух інформації від незрозумілого (хаосу) до індивідувальних рівнів розуміння - першорозуміння та інтерпретації, кодування знака та його наступного декодування, - та від індивідуального розуміння до масового. Розвинуто теоретичні основи журналістики шляхом обгрунтування функцій та принципів розуміння. Розроблено основні моделі та методи досягнення розуміння інформації в журналістиці. Досліджено перешкоди розуміння інформації в журналістиці, зокрема їх витоки, типи, методи подолання. Зроблено висновок, що проблема розуміння інформації є однією з журналістикознавчих проблем, що має вирішуватись в межах цієї науки не емпірично, а науково, для цього наявні всі необхідні умови, а просування по шляху її вирішення означатиме залучення нового ресурсу підвищення ефективності діяльності засобів масової комунікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.1 +
Шифр НБУВ: РА328365

Рубрики:

      
12.

Владимирова В.І. 
Педагогічні проблеми формування правової культури вчителя в історії вищої педагогічної школи України (1917 - 2002 рр.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / В.І. Владимирова ; Луган. держ. пед. ун-т ім. Т.Шевченка. — Луганськ, 2003. — 22 с. — укp.

Проведено грунтовний аналіз теоретичних основ правової культури у ретроспективі функціонування української вищої педагогічної школи за період 1917 - 2002 рр. Розглянуто поняття правової культури в історії філософської думки, їх взаємозв'язки в аспекті моралі та права, педагогічної та правової культури. Розглянуто зміст даної культури у навчальних планах, програмах вищих навчальних педагогічних закладів у різні історичні періоди розвитку українського суспільства. На підставі даних досліджень чітко визначено конкретні педагогічні проблеми правової культури особистості студентів, методи та прийоми навчальної діяльності, роль і місце соціально-психологічної компетентності формування правової культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.513(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА324263

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Бабак 
Організаційний механізм інвестування промислового виробництва в економічних регіонах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Сергій Віталійович Бабак ; НАН України; Інститут регіональних досліджень. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.0 + У9(4УКР)300-56
Шифр НБУВ: РА337633

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Владимиров Д.О. 
Формування регулярних структур з наноцентрів у кристалах КСl в стаціонарних просторово-періодичних світлових полях: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / Д.О. Владимиров ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2005. — 15 с. — укp.

Досліджено фотоіндуковані фізико-хімічні процеси, які обумовлюють формування регулярних структур з наноцентрів за дії стаціонарних просторово-періодичних світлових полів (СППСП) у адитивно забарвлених кристалах KCl. Показано, що механізм формування таких структур за дії СППСП є складною сукупністю конкуруючих дифузійно-дрейфових процесів між максимумами та мінімумами СППСП, що формують структуру. Установлено вплив іонізувального опромінення та введення катіонних і аніонних домішок на процес формування регулярних структур за дії СППСП. З використанням одержаних експериментальних даних побудовано фізичну модель перебігу фотостимульованих процесів у СППСП, важливу роль у якій грає ефект Дембера. Коректність запропонованої моделі перевірено за допомогою числово-математичного моделювання. Відзначено, що результати числово-математичного моделювання добре корелюють з експериментальними даними. Базуючись на даній моделі, передбачено та експериментально підтверджено виникнення мультичастотних регулярних структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374,022 + В371.236,022 +
Шифр НБУВ: РА340097

Рубрики:

      
15.

Владимирська Є.Ю. 
Науково-методичне забезпечення якості дистанційного навчання у технічному університеті: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Є.Ю. Владимирська ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено комплексну модель забезпечення якості дистанційного навчання у технічному університеті, яка грунтується на процесному підході до створення дистанційних курсів та проведення навчання. Запропоновано та введено до педагогічного обігу методи щодо використання найновітніших концепцій та ідей з теорії управління: концепції організації, що навчається; моделей організаційної та процесної зрілості. Розроблено класифікацію методів забезпечення якості освітньої діяльності, а також методологію забезпечення якості вищої освіти, а саме: сформульовано термінологічний апарат; запропоновано визначення понять "якість освіти", "якість вищої освіти", "якість дистанційного навчання"; розкрито властивості якості освіти; розглянуто чотири її виміри: результативність, оптимальність, ефективність і справедливість (етичність). Визначено та досліджено моделі забезпечення якості вищої освіти: оцінки, контролю, гарантування якості й управління нею; проаналізовано п'ять рівнів зрілості системи забезпечення якості, методи покращення та піднесення рівня якості; розроблено методичні рекомендації, які стосуються створення дистанційного навчання з гарантованим рівнем його якості. Досліджено дидактичні принципи та специфіку педагогічного забезпечення якості даного навчання у технічних університетах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.290 + Ж. р(4УКР)3-8 +
Шифр НБУВ: РА346009

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Бабак М.П. 
Використання комунікативних методів побудови політичного іміджу в засобах масової інформації: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.П. Бабак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Ш. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено та класифіковано комунікативні методи побудови політичного іміджу в ЗМІ, відокремлено новітні від вже відомих. Проаналізовано стан і перспективи розвитку комунікативних методів впливу в журналістиці, політичному консультуванні, паблік рілейшиз та іміджелогії. Розглянуто особливості використання вітчизняними засобами масової інформації комунікативних методів для привернення уваги читачів до діяльності політика або партії та формування громадської думки щодо окремих політичних сил. Досліджено деякі групи комунікативних методів побудови політичного іміджу в ЗМІ за типологічними ознаками. Особливу увагу приділено новітнім методам, показано перспективи їх сталого використання у ЗМІ як засобу створення іміджу. Розглянуто питання "первинності" іміджу та PR. Розроблено дворівневу класифікацію комунікативних методів, пристосовану для практичного використання в рекламних і PR-агенціях з метою формування у суспільній свідомості певних політичних настанов і фіксування іміджу політика або політичної партії. Простежено тенденції розвитку українського іміджевого та PR-консультування у контексті співпраці з засобами масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Ф018 + Ф055.1 +
Шифр НБУВ: РА349597

Рубрики:

      
17.

Бабакова О.В. 
Семантична структура та функціонування дієслів звучання: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.В. Бабакова ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Наведено системний опис лексико-семантичної групи безпрефіксних дієслів звучання української мови. Встановлено особливості семантичної структури звукономінативних дієслів. Виявлено ядерні та факультативні компоненти їх значення, проаналізовано зв'язки дієслів звучання з іншими лексико-семантичними групами, встановлено залежність сполучувальних можливостей дієслівних лексем від їх семантики. На підставі аналізу метафоричних конструкцій з дієсловами звучання виявлено конотативні смисли досліджуваних дієслів, які містять експресивну, емоційну, символічну, образну, історико-культурну, стилістичну інформацію, що відображає спосіб мислення носіїв української мови та їх світосприйняття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-212.5 +
Шифр НБУВ: РА354959

      
18.

Бабак О.П. 
Підвищення зносостійкості вузлів тертя шляхом застосування відцентрованого змащування та мастильних канавок: автореф. дис... канд. техн.: наук:05.02.04 / О.П. Бабак ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2007. — 23 с. — укp.

Розроблено новий спосіб підвищення зносостійкості обертових деталей кулачкових пар тертя за рахунок покращання умов змащування шляхом подачі мастила в зону контакту відцентровими силами з профільних канавок. Завдяки проведеним дослідженням установлено закономірність руху мастила у канавках на обертовій поверхні під дією відцентрових сил, з урахуванням яких здійснено вибір оптимальних форм канавок. Створено методику розрахунково-експериментального визначення зусиль і глибини пластичного деформування поверхні кулькою, з урахуванням якої методики розроблено технологію формування канавок накаткою. Запропоновано метод випробувань на зношування за схемою цилінд - площина, використаний для вибору оптимальних форм канавок. Наведено методику розрахунків зносу та надійності вузла тертя типу кулачкової пари. З використанням цієї методики оцінено знос і надійність кулачкової пари розподільчого валу автомобіля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.3 +
Шифр НБУВ: РА356552

Рубрики:

      
19.

Владимирова М.П. 
Патогенез токсичної нефропатії, індукованої гентаміцином, і принципи її корекції в експерименті: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / М.П. Владимирова ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2007. — 19 с. — укp.

З'ясовано патофізіологічні механізми порушень функціонального стану й особливості морфологічних змін тканин нирок у білих щурів за внутрішньоочеревинного однократного (за доз 10 та 20 мг/100 г маси тіла один раз на добу) введення гентаміцину. Обгрунтовано використання бурштинової кислоти та предукталу з нефропротекторною метою за гентаміцинової нефропатії. Експерименти проведено на 150-ти білих щурах за умов індукованого водного діурезу. Вивчено порушення основних ниркових процесів (фільтрації, реабсорбції) та функцій (екскреторної, осморегулювальної). Показано, що гентаміцин виявляє нефротоксичну дію чере 2 год після його одноразового введення за доз 10 і 20 мг/100 г маси тіла. Нефротоксичний ефект гентаміцину зберігається впродовж доби та посилюється за курсового введення препарату протягом 7-ми діб. Через 12 год після одноразового введення гентаміцину виявлено покращання ниркових функцій, що зумовлено включенням функціонального ниркового резерву. На підставі даних морфологічного дослідження ниркової тканини установлено значне порушення канальцевої реабсорбції, значною мірою - у проксимальному відділі нефрону, та клубочкової фільтрації. Сумісне використання предукталу та бурштинової кислоти за гентаміцинової нефропатії виявили його позитивний ефект на екскреторну й осморегулювальну функцію нирок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414-29 +
Шифр НБУВ: РА351762

Рубрики:

      
20.

Бабак І.М. 
Метод аналізу проектів з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / І.М. Бабак ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено метод аналізу проектів створення нової техніки з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику для підвищення достовірності оцінки часових і ресурсних витрат проекту. Створено метод оцінки впливу зовнішніх факторів ризику на вартість ресурсів проекту з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків між факторами. Розроблено метод виявлення вихідного значення фактора ризику за відсутності аналітичної залежності від вхідних даних, заснований на нечітко-множинному поданні параметрів ризиків і зв'язків між ними. Запропоновано метод аналізу витрат, тривалості та показників ефективності проектів з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику на базі моделі мультиплікативного ефекту їх виникнення й імітаційного моделювання впливу ризиків недосягнення заданої якості результатів робіт і відмов устаткування, що дозволяє підвищити достовірність оцінки часових і ресурсних витрат проектів на етапі планування. Створено комп'ютерну систему для аналізу показників проектів, що складається з підсистем оцінки впливу факторів зовнішнього середовища й імітаційного моделювання внутрішніх ризиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-99 + У9(4УКР)0-55-99
Шифр НБУВ: РА355463

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського