Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>A=ВАЛУЄВА$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Валуєва С.В. 
Особливості міокардіальної, ендотеліальної дисфункції та дисліпідемії при ішемічній хворобі серця з постінфарктним кардіосклерозом у поєднанні з гіпертонічною хворобою та ефективність стандартної двохрічної терапії: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / С.В. Валуєва ; Івано-Франків. держ. мед. ун-т. — Івано-Франківськ, 2008. — 18 с. — укp.

У хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС) у пізньому постінфарктному (ПІ) періоді у поєднанні з гіпертонічною хворобою (ГХ) проведено комплексне оцінювання клінічного стану, показників ліпідного спектра, структурно-функціональних показників та процесів ремоделювання лівого шлуночка (ЛШ), систолічної, діастолічної й ендотеліальної функції залежно від глибини та кількості інфаркту міокарда (ІМ) в анамнезі, наявності хронічної ПІ аневризми серця. Показано відсутність впливу даної терапії на структурно-геометричні показники серця й ендотеліальну функцію у хворих з аневризмою серця. Доведено, що кінцевосистолічний об'єм (КСО) є незалежним предиктором виникнення ускладнень у пізньому ПІ періоді, за наявності якого інші втрачають статистичну значимість. Встановлено, що у разі збільшення КСО на 1 мл ризик розвитку повторних ІМ зростає на 7 %, прогресування ХСН - на 6 %, смертності - на 4 %. Виявлено, що у випадку наростання КСО на 1 мл протягом 2-х років ризик прогресування ХСН зростає на 9 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-5 + Р410.130.41-5 + Р410.030-5 +
Шифр НБУВ: РА358850

Рубрики:

      
2.

Валуєва Н.М. 
Рецепція англійської класичної літератури і масової літератури в детективному циклі Б. Акуніна "Пригоди Ераста Фандоріна": автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.05 / Н.М. Валуєва ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено детективну творчість Б.Акуніна (романи, повісті, оповідання, які входять до циклу "Пригоди Ераста Фандоріна"), типологічну збіжність і генетичні зв'язки його детективів з англійською класичною та масовою літературою. На підставі результатів дослідження показано, що у "фандорінському циклі" відчутна рецепція високої класичної англійської літератури, а також використання письменницького досвіду А.Конан Дойля, А.Крісті, Г.Честертона й інших англійських письменників. У детективах Б.Акуніна прецедентні тексти трансформуються, іноді пародіюються, ускладнюються низкою оригінальних сюжетних ліній. Домінування "цитатно-ремінісцентної" моделі сюжетобудови - явище, характерне для сучасної літератури в цілому, пов'язане з перекодуванням "свого" та "чужого", а також з одночасною орієнтацією на елітарного та масового читача. Для форми міжкультурного діалогу, що здійснюється у романах Б.Акуніна, притаманні безпосереднє продовження традицій та їх іронічне переосмислення, коли прецедентні тексти, що легко розпізнаються читачем, набувають нових значень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ВЕЛ)-318.3 + Ш5(4РОС)6-4 Акунін, Б. 534 +
Шифр НБУВ: РА358601

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського