Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (86)Книжкові видання та компакт-диски (60)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Головко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Головко С.В. 
Діагностика уретральних рефлюксів та принципи антимікробної терапії їх госпітальних ускладнень: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / С.В. Головко ; Ін-т урології АМН України. — К., 2004. — 18 с.: мал. — укp.

Запропоновано та науково обгрунтовано класифікацію уретральних рефлюксів (УР), установлено причини їх виникнення. Визначено клінічно картину УР у разі інфравезікальної обструкції та нейрогенних розладів, складено рангові ряди сучасних антибіотиків для проведення емпіричної антимікробної терапії таких госпітальних ускладнень катетер-асоційованої інфекції, як гострий епідидиміт, гострий фунікуліт, гострий катетеризаційний простатит, ятрогенний абсцес простати. Запропоновано оригінальну методику селективної задньої уретрографії для діагностики уретропростатичних рефлюксів, а також ефективну схему короткотермінової антимікробної профілактики катетер-асоційованої інфекції у разі трансуретральних операцій. Проаналізовано ефективність антимікробної терапії ускладнених уретропростатичних рефлюксів та показано, що в кожному відділенні актуальна тільки мінімальна кількість антибіотиків, чутливість до яких в інших клініках може бути відсутньою. Установлено, що уретропростатичні рефлюкси є основним фактором ризику у виникненні запальних захворювань зовнішніх статевих органів за умов катетеризованого сечового тракту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р694.57-52 +
Шифр НБУВ: РА328327

Рубрики:

      
2.

Головко С.Г. 
Наукові засади розвитку творчої пізнавальної діяльності учнів у вітчизняній педагогіці (20-ті - середина 80-х років ХХ ст.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / С.Г. Головко ; Луган. нац. пед. ун-т ім. Т.Шевченка. — Луганськ, 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано наукові засади розвитку творчої пізнавальної діяльності учнів у вітчизняній педагогіці 20-х - середині 80-х рр. XX ст. в процесі їх поступального становлення та динамізму. Охарактеризовано історичні, соціокультурні та педагогічні витоки й передумови формування наукових теорій про розвиток творчої пізнавальної діяльності учнів у процесі навчання, досліджено основні етапи їх розвитку. Виділено два головні історичні періоди становлення теоретико-методичних концепцій, що суттєво відрізняються один від одного, охарактеризовано методи та форми навчання, орієнтовані на розвиток учнівської творчості. З'ясовано особливості розв'язання проблеми розвитку творчої пізнавальної діяльності учнів у вітчизняній педагогіці 20-х - першій половині 50-х рр. та у другій половині 50-х - середині 80-х рр. XX ст., пов'язані зі зміною соціально-політичних та економічних умов і логікою внутрішнього розвитку самої педагогічної науки. Обгрунтовано можливість актуалізації історичного досвіду за умов реформування сучасного освітнього процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.22 + Ч33(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА342391

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Головко С.Г. 
Політика "нових торі" щодо тред-юніонів (1980-1990 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / С.Г. Головко ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертаційне дослідження присвячене вивченню суспільно-політичних процесів, що відбувалися у Великій Британії у 1980-1990 рр., у контексті політики неоконсерваторів щодо тред-юніонів. Виявлено основні чинники, що зумовили напрямки політики "нових торі" щодо профспілок і перешкодили активній протидії з боку профспілок; досліджено співвідношення соціально-економічних реформ М.Тетчер і профспілкового фактору, особливості законодавства, що регулювало діяльність тред-юніонів, визначено стратегію і тактику лейбористської партії у сфері її співпраці з профспілками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕЛ)63-48 + Ф69(4ВЛ)41 + Ф72(4ВЛ),8.2

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Транспорт   
4.

Головко С.К. 
Раціональні способи повторного використання асфальтобетону при реконструкції автомобільних доріг: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.11 / С.К. Головко ; Укр. трансп. ун-т. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Розроблена методика проектування шарів дорожнього одягу з комбінованих асфальтобетонів, яка враховує їх фізико-механічні властивості, технологічні особливості та конкретні умови експлуатації. На основі імовірно-геометричного аналізу структуроутворення асфальтобетонів визначений припустимий вміст повторно використовуваного асфальтобетону в залежності від структури комбінованого асфальтобетону. Проведено комплексне дослідження фізико-механічних властивостей комбінованих асфальтобетонів. З урахуванням неоднорідності властивостей повторно використовуваного асфальтобетону визначені розрахункові характеристики комбінованих асфальтобетонів. Розв'язана задача пошуку оптимального комбінованого асфальтобетону. На основі багатофакторного аналізу встановлені основні фактори, що впливають на якість і ефективність комбінованого асфальтобетону. З використанням методу аналізу ієрархій складена домінантна ієрархічна система визначення оптимального комбінованого асфальтобетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-09

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Головко С. І. 
Теоретичні засади закріплення основ будівель та споруд ін'єкцією розчинів під високим тиском: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.23.02 / С. І. Головко ; ДВНЗ "Придніпр. держ акад. буд-ва та архіт.". — Д., 2011. — 34 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано методи підготовки та перетворення грунтових основ і проведено класифікацію методу цементації під високим тиском. Запропоновано фізичну модель та проведено математичну формалізацію процесу високонапірної цементації грунтових основ, яка полягає в тому, що для опису напружено-деформованого стану грунтових основ у процесі ін'єктування використано теорію невзаємопов'язаної фільтраційної консолідації з подальшими асимптотичними оцінками одержаних рішень і визначенням областей граничної рівноваги на основі просторового варіанта закону граничної рівноваги. Вперше теоретичним шляхом виявлено напружено-деформований стан грунтованої основи в процесі цементації під високим тиском і на цій підставі виявлено основні закономірності процесу: критичний тиск цементації; розміри заін'єктованої області основи; час ін'єктування тощо. Вперше експериментальним шляхом виявлено особливості поведінки грунтових основ у процесі їх високонапірної цементації, яка полягає в тому, що встановлено закономірності розповсюдження розчину залежно від тиску нагнітання, діаметра свердловини, глибини зони ін'єктування відносно поверхні або фундаменту, часу ін'єктування. Запропоновано інженерні рішення для проектування підсилення основ цементацією під високим тиском, удосконалено та адаптовано методику розрахунку армованих основ, підсилених методом цементації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.302.5
Шифр НБУВ: РА385787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Головко С.І. 
Фінансовий менеджмент в корпораціях: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.І. Головко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію фінансового менеджменту в корпораціях. Удосконалено методологічні засади фінансових чинників функціонування та розвитку акціонерних товариств в Україні. Розкрито сутність і місце фінансового менеджменту в загальній системі управління підприємством і формуванні дивідендної політики акціонерного товариства, розглянуто сучасний стан розвитку акціонерних товариств в Україні. Показано суттєве значення та визначено функції інституційних інвесторів у системі фінансового менеджменту корпорацій. Проаналізовано особливості їх функціонування. На підставі вивчення наукових досліджень вітчизняних і зарубіжних учених розкрито сутніть і наведено характеристику акцій як інструмента фінансового менеджменту, запропоновано їх класифікацію. Визначено характерні риси управління пакетами акцій державних форм власності та розроблено механізм створення акціонерних товариств з державною (муніципальною) часткою власності й основних функцій контролю за діяльністю даних структур. Запропоновано механізм формування та впровадження ефективної дивідендної політики, який дозволить відкритим акціонерним підприємствам збільшити доходи акціонерів, враховувати інтереси власників малих і великих пакетів акцій, забезпечити необхідний баланс між невиробничим споживанням прибутку та інноваційним розвитком, підвищити інвестиційну привабливість для потенційних інвесторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93-212.1 +
Шифр НБУВ: РА345333

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Головко С. О. 
Формування управлінської культури майбутніх магістрів з менеджменту в процесі фахової підготовки. / С. О. Головко. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт: процес формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки. Предмет: педагогічна технологія формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки. Мета полягає в науковому обґрунтуванні, розробці та експериментальній перевірці педагогічної технології формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки. Відповідно до мети та предмета дослідження визначено такі завдання: на основі аналізу науково-педагогічної літератури виявити ступінь розробленості проблеми формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки; розкрити сутність управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту як сучасного педагогічного феномену; визначити критерії й показники та діагностувати вихідний рівень управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту; розробити та обґрунтувати педагогічну технологію формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту та впровадити її в практику університетської освіти; експериментально перевірити та оцінити ефективність розробленої педагогічної технології формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки. Із метою розв'язання проблеми та завдань дисертаційної роботи використано такі методи дослідження: теоретичні – аналіз, синтез, систематизація та узагальнення наукової, педагогічної літератури, нормативно-правових документів для з'ясування стану розробленості проблеми формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту, визначення понятійно-категоріального апарату дослідження, розробки його концепції; узагальнення прогресивних ідей та наявних недоліків у сучасній вищій освіті для обґрунтування педагогічної технології формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту; теоретичне моделювання з метою розробки структури та змісту зазначеної педагогічної технології, визначення її основних блоків, виявлення закономірностей та особливостей функціонування; емпіричні: спостереження, тестування, опитування, бесіди, експертних оцінок, педагогічний моніторинг на кожному з етапів експериментальної роботи для відстеження динаміки рівня сформованості управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту; педагогічний експеримент для з'ясування ефективності розробленої педагогічної технології формування управлінської культури майбутніх магістрів із менеджменту в процесі фахової підготовки; методи математичної статистики (критерії Пірсона, Фішера, Спірмена) для оцінки статистичної значущості позитивних зрушень щодо результатів експериментальної роботи.^UObject: process of formation of managerial culture of future masters in management in the process of professional training. Subject: pedagogical technology of formation of managerial culture of future masters in management in the process of professional preparation. The aim is to scientifically substantiate, develop and experimentally test the pedagogical technology of forming the management culture of future masters in management in the process of professional training. According to the purpose and subject of the research, the following tasks are defined: on the basis of analysis of scientific and pedagogical literature, the degree of development of the problem of forming the management culture of future masters in management in the process of professional training; to reveal the essence of managerial culture of future masters in management as a modern pedagogical phenomenon; to define criteria and indicators and to diagnose the initial level of managerial culture of future masters in management; to develop and substantiate the pedagogical technology of forming the managerial culture of future masters in management and to introduce it into the practice of university education; experimentally verify and evaluate the effectiveness of the developed pedagogical technology for the formation of managerial culture of future masters in management in the process of professional training. In order to solve the problem and tasks of the dissertation work, the following research methods were used: theoretical - analysis, synthesis, systematization and generalization of scientific, pedagogical literature, normative and legal documents for determining the state of development of the problem of formation of managerial culture of future masters in management, conceptual definition -category apparatus research, development of its concept; generalization of progressive ideas and existing disadvantages in modern higher education to substantiate the pedagogical technology of forming the management culture of future masters in management; theoretical modeling with the purpose of developing the structure and content of the mentioned pedagogical technology, definition of its main blocks, revealing of regularities and features of functioning; empirical: observation, testing, interviews, interviews, expert assessments, pedagogical monitoring at each stage of experimental work for tracking the dynamics of the level of formation of managerial culture of future masters in management; pedagogical experiment to find out the effectiveness of the developed pedagogical technology for the formation of managerial culture of future masters in management in the process of professional training; methods of mathematical statistics (Pearson, Fisher, Spearman criteria) to assess the statistical significance of positive changes in experimental work results.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського