Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (761)Книжкові видання та компакт-диски (592)Журнали та продовжувані видання (26)
Пошуковий запит: (<.>A=ДАВИДЕНК$<.>+<.>A=ЄВГЕН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 49
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Давиденко К.В. 
Біологічні основи оптимізації виробництва вірусних препаратів для захисту лісу від комах-хвоєгризів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 16.00.10 / К.В. Давиденко ; Донец. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Донецьк, 2005. — 20 с.: рис. — укp.

З метою удосконалення виробництва препаратів для захисту лісу на основі ентомопатогенних вірусів та їх тестування визначено оптимальні умови одержання личинок комах-хвоєгризів з різним типом сезонного розвитку (звичайного та рудного соснових пильщиків, соснового шовкопряда, соснової совки) у різні терміни, а також оптимальні умови їх утримання та накопичення вірусного матеріалу. Визначено залежність термінів вильоту імаго рудного та звичайного соснових пильщиків, реактивації діапаузи гусениць соснового шовкопряда від температури та фотоперіоду утримання коконів. Визначено вплив на життєздатність комах-хвоєгризів якості корму, температури та фотоперіоду, а для соснового шовкопряда - щільності утримання. Установлено оптимальні значення віку личинок, концентрації вірусної суспензії під час інфікування та тривалості утримання на контамінованій хвої для одержання найбільшої кількості вірусного матеріалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П496.6 +
Шифр НБУВ: РА339343

Рубрики:

      
2.

Давиденко В. Л. 
Виявлення та усунення суб'єктами кримінального судочинства причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Л. Давиденко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінологічну діяльність суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводяит до вчинення злочинів. Визначено зміст кримінологічної діяльності суб'єктів кримінального судочинства. Розглянуто кримінологічну роль основних суб'єктів кримінального судочинства (слідчого, прокурора, адвоката-захисника, суду) з виявлення та усунення причин та умов злочинів. Досліджено питання меж вивчення причин та умов злочинів під час розслідування кримінальних справ та основних вимог, яким повинні відповідати профілактичні документи. Запропоновано теоретичну модель організації структури з контролю фактичного вжиття заходів з виконання профілактичних документів слідчих, органів дізнання, прокуратури і суду. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо вдосконалення превентивної діяльності суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводили до вчинення злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Давиденко С. В. 
Вплив поєднаної дії експериментальної виразки шлунка та цукрового діабету на тканини парадонта: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.04 / С. В. Давиденко ; Луганський державний медичний університет. — Луганськ, 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.12-29 + Р413.204.6-29 + Р415.160.23-29
Шифр НБУВ: РА369506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Давиденко Г.А. 
Грунтозахисна та агрономічна ефективність протиерозійного комплексу в північно-східному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / Г.А. Давиденко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Вивчено грунтозахисну й агрономічну ефективність протиерозійного комплексу, який включає систему землеробства з контурно-меліоративною організацією території (КМОТ), одним з елементів якої є грунтооохоронні заходи постійної дії у вигляді протиерозійних гідротехнічних споруд і стокорегулюючих лісосмуг, а також безполицевий обробіток грунту та грутнозахисні сівозміни, насичені багаторічними травами. Виявлено позитивну дію тривалого застосування цього комплексу на зменшення ерозійних процесів і покращання агрофізичних та агрохімічних показників чорнозему типового слабо- та середньозмитого за тривалий період. Поглиблено поняття щодо впливу елементів КМОТ, безполицевого способу оборобітку, удобрення та вирощуваних культур на зменшення втрат грунту від змиву, що дозволяє прогнозувати застосування заходів для удосконалення існуючих систем землеробства на схилових землях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П064(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА343699

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Давиденко Л.І. 
Державне регулювання сфери туризму на обласному рівні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.І. Давиденко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано питання державного регулювання сфери туризму на обласному рівні. Розкрито взаємозв'язок понять "державне регулювання" та "державне управління", в результаті якого виявлено сутність поняття "державного регулювання" взагалі та на його базі - "державне регулювання в сфері туризму". Обгрунтовано класифікацію механізмів державного регулювання сфери туризму. Запропоновано розмежувати повноваження щодо здійснення державного регулювання сфери туризму центрального та місцевих органів виконавчої влади. Визначено шляхи співробітництва органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з надання туристичних послуг. Обгрунтовано пропозиції щодо створення обласної координаційної ради з питань розвитку туризму. Запропоновано концептуальні підходи щодо організації підвищення класифікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, які виконують обов'язки в сфері туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Х819(4УКР)011.2-97 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА341585

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Давиденко А.А. 
Дослідження поведінки розв'язків нелінійних систем диференціальних рівнянь в околі їх інваріантних тороїдальних многовидів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.02 / А.А. Давиденко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Вивчено поведінку розв'язків нелінійних систем диференціальних рівнянь в околі деякого інваріантного тороїдального багатовиду цієї системи. Знайдено умови доповнення системи періодичних вектор-фукцій до періодичного базису. Одержані результати застосовано для введення локальних координат у малому околі інваріантного тороїдального багатовиду автономної системи диференціальних рівнянь. Досліджено ряд важливих властивостей одержаних систем диференціальних рівнянь в локальних координатах та їх лінеаризацій - лінійних розширень динамічних систем на торі. Зазначено, що результати досліджень можна використовувати для розв'язання багатьох прикладних задач небесної механіки та фізики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.617 + В161.627 +
Шифр НБУВ: РА323068

Рубрики:

      
7.

Давиденко Л.М. 
Забезпечення прав і свобод громадян при здійсненні митних процедур (організаційно-правові аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.М. Давиденко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблемні питання забезпечення прав і свобод громадян під час здійснення митних процедур, а також напрями організаційно-правового вдосконалення діяльності митних органів. Доведено необхідність і запропоновано модель організаційно-правового механізму забезпечення прав і свобод громадян у митних правовідносинах, яка містить засоби реалізації прав, їх охорони та захисту. Досліджено інститут адміністративних (управлінських) послуг. Запропоновано класифікацію митних процедур. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення чинної системи адміністративного (позасудового) оскарження рішень, дій або бездіяльності посадових осіб. Проведено аналіз стану забезпечення прав громадян у митному законодавстві України та запропоновано зміни до Митного кодексу з метою утвердження юридичних гарантій здійснення прав і свобод відповідно до Конституції України. Розглянуто питання адаптації митного законодавства України до стандартів ЄС. На підставі теоретичних висновків і аналізу забезпечення прав громадян, міжнародного досвіду у цій сфері розроблено та внесено пропозиції щодо вдосконалення організаційно-правових засад діяльності митних органів, які мають сприяти реальному забезпеченню прав громадян під час здійснення митних процедур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х809(4УКР)31 +
Шифр НБУВ: РА352648

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Давиденко К.О. 
Кольороназви в індивідуально-авторській картині світу Максиміліана Волошина: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / К.О. Давиденко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено колоративну лексику у взаємозв'язку з носіями кольору (природними об'єктами, а саме: водою, землею, повітрям, вогнем). Доведено доцільність використання поняття "колірна картина світу". Розмежовано основні, відтінкові та непрямі найменування у структурі колірної картини світу М.Волошина. Систематизовано та наведено повний перелік кольороназв у групах вода, земля, повітря та вогонь у ліричних циклах поета, а також у циклі "Надписи на акварелях". Проведено лінгвістичне дослідження кольороназв у рамках сучасної теорії лексико-семантичного поля (ЛСП). Виявлено склад і структуру ЛСП кольору в авторській картині світу М.Волошина. Запропоновано новий підхід до виділення периферійних зон у ЛСП кольору у колірній картині світу, який дозволяє детально розмежувати найближчу, ближню, дальню та крайню периферію. Досліджено структуру мікрополів у межах ЛСП кольору, що дозволило з'ясувати механізми створення макрополя кольору у картині світу поета і у загально мовній картині світу в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)6-4 Волошин, М.О. 457 +
Шифр НБУВ: РА354529

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Давиденко І.М. 
Метод та засоби організації динамічної структури мобільної комп'ютерної мережі великої розмірності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / І.М. Давиденко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачу підвищення ефективності процедури маршрутизації на мобільних комп'ютерних мережах великої розмірності за рахунок зменшення об'єму службового трафіка, необхідного для реалізації процесу маршрутизації з заданими параметрами якості обслуговування. Розроблено й обгрунтовано спосіб організації розподіленої маршрутизації на основі агентної технології управління мережевими ресурсами, що забезпечує мінімальний об'єм службового трафіка у мобільних комп'ютерних мережах за рахунок динамічної реконфігурації доменів маршрутизації. Для формування розподіленої системи керування мережею розроблено критерії вибору структури та розміру доменів, а також критерії вибору місця розташування агентів на основі значення щільності мережевого оточення, що дозволяє на 15 - 20 % зменшити об'єм службового трафіка, необхідного для оновлення маршрутної інформації, пов'язаної з реконфігурацією мобільної мережі. Під час формування структури системи керування трафіком запропоновано враховувати стійкість каналів передачі даних і можливість організації зв'язків між агентами маршрутизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.5 +
Шифр НБУВ: РА359772

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Давиденко В. А. 
Моніторинг ефективності енерговикористання в системах комунального водопостачання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.01 / В. А. Давиденко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ун-т". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Запропоновано спосіб опису ефективності енерговикористання на підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства як складної енерготехнологічної системи, особливістю якого є врахування кількісних показників та якісних характеристик, що мають вербальні оцінки, які відображають енергетичну ефективність вихідного стану та технологічну ефективність функціонування системи комунального водопостачання й її структурних елементів, сукупність яких сформована з урахуванням ієрархічного рівня об'єкту дослідження й є основою для енергетичного моніторингу процесу водопостачання та режиму електроспоживання об'єктів водогосподарства. Розроблено новий метод оцінювання рівня енергоефективності об'єктів водопостачання, який передбачає процедуру їх ранжування на основі таксономічного показника енергоефективності, а також якісного оцінювання, яке базується на агрегуванні вербальних оцінок базових характеристик енергоефективності в оцінювання складових критеріїв вищих рівнів і забезпечує врахування умов функціонування, що дозволяє провести порівняння об'єктів з точки зору енергоефективності та виявити причини нераціональних витрат енергоресурсів і резерви підвищення ефективності енерговикористання. Запропоновано новий метод відбору інформативних показників енергоефективності для побудови прогнозної моделі електроспоживання, що враховує їх латентні зв'язки, який базується на стратифікації показників за характером їх впливу на досліджуваний процес з агрегуванням вербальних оцінок за відбірковими характеристиками, які, крім ступеня впливу показника на електроспоживання, враховують можливість його вимірювання і характер змінності. Вдосконалено метод поточного контролю ефективності електроспоживання на об'єктах системи комунального водопостачання як складової енергетичного моніторингу, який базується на використанні визначених за допомогою контрольних карт Шухарта діапазонів енергоефективності та, на відміну від нормативного підходу, дозволяє якісно охарактеризувати ефективність режиму електроспоживання та забезпечує порівняльну характеристику об'єктів водопостачання, об'єднаних одним ієрархічним рівнем, відносно кращого з них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.1 + З191
Шифр НБУВ: РА384027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
11.

Давиденко О.М. 
Наукове обгрунтування комплексного впливу промивних рідин на процеси при бурінні свердловин: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.15.10 / О.М. Давиденко ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 32 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності буріння свердловин. На базі комплексного підходу, що включає теоретичний аналіз, наукове узагальнення, лабораторні та промислові дослідження щодо використання ПЕОМ, вирішено актуальну науково-технічну проблему встановлення закономірностей механіки взаємодії промивних рідин з гірськими породами і буровим інструментом у процесах буріння свердловин. Встановлено, що вибіркова хемосорбція речовин зі складу промивних рідин на поверхні гірських порід і бурового інструменту є основою даних взаємодій. Розкрито роль термодинамічних і кінетичних аспектів взаємодії промивних рідин з гірськими породами та буровим інструментом. Запропоновано науково обгрунтовану методику вибору компонентів промислових рідин, що забезпечують підвищення ефективності процесів буріння свердловин. Розроблено способи, технології та інструменти для реалізації комплексного впливу промивних рідин на буріння свердловин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И131.082
Шифр НБУВ: РА313076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Давиденко С.В. 
Науково-методичні основи формування податкових надходжень бюджету: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.В. Давиденко ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань Європ. інтеграції України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Удосконалено систему формування податкових надходжень зведеного бюджету України. Визначено зміст державного регулювання через систему оподаткування, формування та прогнозування показників статей податкових надходжень бюджету, його завдання та підходи до практичної реалізації. Проаналізовано динаміку формування та виконання доходної частини зведеного бюджету, її податкової складової. Доведено, що тенденція зниження частки валового внутрішнього продукту, що розподіляється через бюджет, зумовлюється слабкою регулюючою функцією оподаткування. Запропоновано модель формування та прогнозування статей податкових надходжень до бюджету. Головну увагу приділено удосконаленню прогнозування показників, що є базами оподаткування основними податками. Здійснено прогноз основних статей податкових надходжень зведеного бюджету на 2003 - 2005 рр. з урахуванням наявних передумов і припущень щодо реалізації податкової та бюджетної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.3 + У9(4Укр)261.413
Шифр НБУВ: РА318455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Давиденко М.Л. 
Незаконне підприємництво: кримінологічне дослідження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Л. Давиденко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 16 с. — укp.

Наведено визначення понять "злочини, пов'язані з незаконним підприємництвом". На підставі аналізу внутрішніх і зовнішніх ознак, характерних для досліджених злочинів, кваліфікованих за статтями 202 - 205 КК, зроблено висновок, що ці злочини, які є різними у контексті кримінального права, можна об'єднати до однієї групи злочинів, однорідної з позиції кримінології та є єдиним об'єктом кримінологічного дослідження. Запропоновано тезу, що зазначені злочини є підсистемою економічної злочинності, а також частиною тіньової економіки як система більш високого рівня. З'ясовано комплекс криміногенних чинників, які у взаємодії утворюють видову причину злочинів з незаконного підприємництва. Визначено роль і практичні можливості правоохоронних органів у протидії злочинам розглядуваного виду. Визначено спрямованість і характер правового виховання підприємців з метою усунення дефектів правосвідомості як обставин криміногенного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)72 +
Шифр НБУВ: РА331319

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Давиденко Г.В. 
Німецька народна побутова казка: тематичні, структурно-композиційні та лінгвокультурні характеристики: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Г.В. Давиденко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Запропоновано комплексний підхід до вивчення німецької народної побутової казки як продукту національної лінгвокультури. Розкрито тематичні ознаки німецької народної побутової казки, побудовано її інваріантну структурну модель, встановлено та розкрито жанрово-композиційні особливості незмінних і перемінних структурних компонентів побутової казки - заголовка, експозиції, зав'язки, кульмінації, фіналу та традиційних формул, способів і засобів вербалізації прагматичних інтенцій казкаря. Розроблено типологію героїв німецьких народних побутових казок і загальні принципи класифікацї їх архетипів. Встановлено лінгвокультурні символи німецьких народних побутових казок, визначено національну своєрідність їх змісту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш3(4НІМ)-615.1 +
Шифр НБУВ: РА366244

Географічні рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
15.

Давиденко Н.П. 
Одержання оксиду заліза хімічним збагаченням залізовмісних концентратів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.01 / Н.П. Давиденко ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки технології одержання оксидів заліза хімічним збагаченням залізовмісних концентратів, який може використовуватися як вихідна сировина для виробництва феритів, акумуляторів і порошків заліза. Визначено основні показники, що впливають на процеси автоклавного і сірчанокислотного вилужування. Вивчені вплив температури, тиску, тривалості процесу та співвідношення компонентів на якість кінцевого продукту. Доведено, що комбінування термохімічних методів впливу на залізовмісний концентрат дозволяє одержати порошки оксиду заліза заданого складу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И416.7,323

Рубрики:

      
16.

Давиденко В.В. 
Організаційно-економічний механізм консалтингового забезпечення підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Давиденко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Уточнено зміст понять "консалтинг", "організаційно-економічний механізм консалтингового забезпечення підприємств", "якість надання консалтингових послуг". Визначено позитивні та негативні тенденції консалтингового забезпечення підприємств України. Виявлено економічні важелі підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємств-замовників. Обгрунтовано оптимальні підходи щодо підвищення якості надання консалтингових послуг. Доведено, що необхідною передумовою реалізації організаційно-економічного механізму консалтингового забезпечення підприємств є чинник взаємодії консалтингових компаній і підприємств-замовників з використанням методології управління корпоративною інформацією. Наведено рекомендації щодо впровадження організаційно-економічного механізму консалтингового забезпечення підприємств. Розроблено методичні підходи щодо вибору консалтингової компанії підприємствами-замовниками й обгрунтовано напрями удосконалення їх взаємодії. Запропоновано заходи щодо мінімізації ризиків з реалізації консалтингових проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)293.2 +
Шифр НБУВ: РА336989

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Давиденко І.В. 
Організаційно-економічний механізм регулювання розвитку рекреаційної системи регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.В. Давиденко ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методологічні положення та практичні рекомендації щодо удосконалення організаційно-економічного механізму регулювання розвитку рекреаційної системи регіону. Досліджено понятійний апарат регіональної рекреаційної системи, ринку рекреаційно-туристичних послуг, запропоновано нову версію його впорядкування. Показано роль і місце державного регулювання у розвитку регіональної рекреаційної системи. Визначено концептуальні засади формування регіонального рекреаційного кластеру. Здійснено економічну оцінку рекреаційного потенціалу Одеської області, визначено ефективність функціонування підприємств регіональної рекреаційної системи. Досліджено вплив сезонності на діяльність і конкурентоспроможність підприємств регіональної рекреаційної системи. Доведено необхідність цілеспрямованого регулювання її діяльності за допомогою економічних інструментів з метою зменшення сезонних коливань попиту. Доведено існування значного непрямого впливу рекреацій та туризму на економіку регіону, визначено мультиплікативний вплив підприємств галузі на економіку Одеської області. Конкретизовано стратегії розвитку організаційно-економічного механізму регулювання регіональної рекреаційної системи, обгрунтовано рекомендації щодо створення рекреаційного кластера в Одеській області. Розроблено методичні підходи й обгрунтовано прогноз розвитку підприємств регіональної рекреаційної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)684 + У9(4УКР)49:Ч518 +
Шифр НБУВ: РА344494

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Давиденко В.С. 
Основи методики розслідування злочинів, пов'язаних з порушеннями статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Давиденко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми формування засад методики розслідування злочинів, пов'язаних з порушенням статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості. Наведено результати комплексного криміналістичного аналізу наукових засад методики розслідування даного виду злочину, основних елементів криміналістичної характеристики. Досліджено особливості початкового та наступного етапу розслідування, типові слідчі ситуації, процеси побудови слідчих версій, планування та проведення окремих слідчих дій, використання спеціальних знань і особливості профілактичної роботи слідчого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)129 + Х894.9(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА344892

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Давиденко С.М. 
Отримання структур з квантовими ямами, гетероструктур та тонких плівок напівпровідників Аsup4/sup Вsup6/sup та дослідження їх властивостей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / С.М. Давиденко ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 2001 — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.226,022 + В379.21,022 + З843.395
Шифр НБУВ: РА316515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Давиденко О.А. 
Оцінка ефективності організаційно-технічної підготовки добудови і диверсифікації об'єктів незавершеного будівництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / О.А. Давиденко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 15 с. — укp.

Головним змістом роботи є дослідження проблеми оцінки ефективності організаційно-технічної підготовки добудови і диверсифікації об'єктів незавершеного будівництва в умовах ринку нерухомості з розробкою організаційно-технічних схем підготовки, методики оцінки економічної ефективності як граничної ринкової вартості об'єктів незавершеного будівництва із застосуванням нових теоретичних та методичних підходів і апробацією на конкретних об'єктах незавершеного будівництва. Оцінка економічної ефективності ОТП добудови і диверсифікації ОНБ повинна виходити з рівноваги грошових потоків продавця і покупця за їх спільний інвестиційний цикл, приведених до моменту купівлі-продажу. Критерієм ефективності ОТП добудови і диверсифікації ОНБ при обгрунтованій сумі додаткових інвестицій покупця виступає ринкова вартість ОНБ як гранична величина, при якій дисконтовані грошові потоки продавця і покупця збігаються, в тому числі при продажі ОНБ в розстрочку на 5 років з оплатою 50 відсотків ціни зразу, а останньої суми в наступні роки з нарахуванням процентної ставки Національного банку України. Запропонована методика ОТП добудови і диверсифікації ОНБ з оцінкою і прогнозуванням її ефективності на основі розроблених моделей апробована на конкретних ОНБ м.Харкова, які пройшли аукціонний продаж, показала достовірність оцінки економічної ефективності і прогнозування ринкової вартості ОНБ на основі матриці цін без урахування і з урахуванням вартості землі. При цьому встановлено, що при фактичній ціні продажу ОНБ добудова і диверсифікація цих об'єктів залежить від кон'юнктури ринку при визначенні ставки доходності інвестицій і прогнозу довгострокової процентної ставки (дисконта). Для прогнозу останньої розроблена економіко-математична модель її довгострокової величини залежно від середньорічного рівня інфляції. Багатоваріантність оцінок ОНБ як з боку покупця, так і продавця, зокрема, в економічному ефекті і ринкової вартості ОНБ обумовили необхідність урахування конфліктної ситуації між ними на ринку нерухомості в умовах невизначеності, для вирішення якої запропонована методика пошуку рівноважної ціни ОНБ за допомогою теорії ігор та лінійного програмування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-372-862

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського