Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (41)Реферативна база даних (876)Книжкові видання та компакт-диски (705)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>A=ДУБРОВ$<.>+<.>A=ТАТЬЯН$<.>+<.>A=АБРАМОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Дубровка 
Аналіз скінченних антенних решіток на основі вісесиметричних апертурних випромінюючих елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / Ростислав Федорович Дубровка ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.47-01с116
Шифр НБУВ: РА308247

Рубрики:

      
2.

Дуброва О.В. 
Архетипна пам'ять та її семіотичні відповідники у творах Волта Вітмена та Богдана-Ігоря Антонича: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.05 / О.В. Дуброва ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано архетипний шар поетики В. Вітмена та Б.-І. Антонича в межах архетипології першостихій (землі, вогню, води, повітря), першообразів колективного підсвідомого і з погляду архетипіки Самотності, Мандрівника, Бога, співця-пророка, пошуків сенсу людського буття. Виявлено ряд типологічних збігів і розбіжностей у відображенні архетипних знаків космологічності, космогонічності та міфосимволіки часопростору в художньому світі американського й українського поетів. Розкрито специфіку поєднання язичницьких і християнських архетипів у творчості В. Вітмена та Б.-І. Антонича.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4 Антонич Б.-І. 54 + Ш5(7СПО)5-4 Вітмен В. 54
Шифр НБУВ: РА375619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Дубровська І.Б. 
Біблійно-християнська метафора в німецькій мові: номінативний аспект: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / І.Б. Дубровська ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Уточнено статус і характер метафори в німецькій мові; досліджено її відношення до метонімії та символу, а також особливості функціонування в технологічній та художній літературі, пресі та мистецтвознавстві. Аналіз номінативних типів метафоричних одиниць здійснено на основі їх зовнішньої структури, семантики, джерела походження та функції у мові. Згідно з номінативним аспектом виділено групи метафоричних одиниць. Наголошено на тенденції до стягнення форм біблійно-християнських одиниць, утворених шляхом метафоризації.За характером метафоризації розглянуто різні групи метафоричних біблійно-християнських одиниць: антономазійні, фітонімічні, зоонімічні, соматичні, символічні. Метафоричні фразеологічні та параміологічні одиниці розподілено за семантичними групами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-3
Шифр НБУВ: РА316804 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Дубровська 
Вивчення молекулярно-генетичних механізмів пухлинної прогресії при Ph'- позитивних лейкеміях та їх діагностика: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Анна Миколаївна Дубровська ; НАН України; Інститут клітинної біології і генетичної інженерії. — К., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022-2
Шифр НБУВ: РА323101

Рубрики:

      
5.

Дубровський С. С. 
Визначення термоциклічної довговічності деталей газотурбінних двигунів із жароміцних матеріалів з урахуванням експлуатаційних навантажень: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.03 / С. С. Дубровський ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено й атестовано експериментальне устаткування, методи та програми проведення випробувань. Побудовано модель термоциклічної довговічності жароміцних матеріалів. Розроблено метод кількісного оцінювання коефіцієнта відносної довговічності. Одержано значення коефіцієнта, які рекомендовано для уточнених розрахунків термоциклічної довговічності матеріалів за допомогою гіпотези лінійного підсумовування пошкоджень. Розроблено метод розрахунку циклічних температурних полів у зразках. Достовірність методів підтверджено експериментальними даними. Встановлено оптимальні значення коефіцієнта асиметрії. Розроблено рекомендації з підвищення довговічності деталей, що піддаються дії термоциклічного навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363.3-04-016
Шифр НБУВ: РА369823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Дубровська В.В. 
Гідродинаміка та тепломасообмін у змішуючому конденсаторі з сітчастою насадкою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.05 / В.В. Дубровська ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертація містить результати експериментальних досліджень процесів гідродинаміки і тепло- і масопереносу при кондесації пари з парогазової суміші у змішуючому кондесаторі з сітчастою насадкою. Встановлено вплив геометричних рідин на гідродинамічні характеристики насадок. Запропоновані емпіричні залежності для розрахунку гідравлічного опору, утримуючої властивості рідини і граничних режимів роботи змішуючого кондесатора. На основі дослідження середніх коефіцієнтів тепло- і масовіддачі виявлено вплив геометричних параметрів насадок, швидкості руху суміші на інтенсивність процесів тепло- і масовіддачі. Запропоновані емпіричні залежності для розрахунку цих процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З311.13

Рубрики:

      
7.

Дубровська А. С. 
Дискурс ірраціонального в романістиці В. Винниченка: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.01 / А. С. Дубровська ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Проаналізовано механізми художнього втілення дискурсу ірраціонального - психічного та містичного. Аналіз психічного ірраціонального пов'язаний з показом психосвіту персонажів - дослідженням упливів інстинктів Еросу та Танатосу на поведінку дисгармонійних рефлектуючих особистостей, внутрішня нецілісність яких спричинює нестабільні психічні стани, появу ідеї-фікс "надлюдини". Опосередкованим виявом психічного ірраціонального став простір, позначений негативними конотаціями темного, "чужого", подвійного простору (реального й фантасмагоричного), представленого в міфологічній, символічній і психологічній складових. Конкретизовано опозиції "життя" / "смерть", "вічне"/ "минуще", "краса" / "потворність", "свій" / "чужий" як прояви "інобуття" під час аналізу тріади "Дім" - "Антидім" - "бездомність". Спостереження за перетворенням "Дому" як осередку Роду на хтонічний простір представлено як вивчення впливів психосвіту персонажів на динаміку процесу такої трансформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ФРА=411.4)6-4 Винниченко В. К. + Ш5(411.4=4ФРА)6-4
Шифр НБУВ: РА380669 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Дубровіна О.О. 
Забезпечення економічної безпеки України у сфері оборони: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.О. Дубровіна ; НАН України. Ін-т економ. прогнозування. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Доведено необхідність управління та регулювання процесом забезпечення оборони України та її економічної безпеки як умови ефективного функціонування та виконання функцій, покладених на неї державою. Встановлено, що оборона є не лише одним з споживачів обмежених національних ресурсів, але й гарантом забезпечення безпечних умов життєдіяльності держави, суспільства, особистості. Проаналізовано сучасний стан оборонної економіки як ресурсної бази забезпечення економічної безпеки у сфері оборони. Надано рекомендації щодо реформування та розвитку воєнно-промислового комплексу України, в якому сконцентровано високий науково-технічний потенціал. Показано вплив процесів глобалізації та регіоналізації на воєнно-економічну безпеку держави. Визначено пріоритетні напрями воєнно-економічного співробітництва України з країнами ЄС, НАТО, Російською Федерацією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-981 + У9(4УКР)261.56 + У9(4УКР)305.2
Шифр НБУВ: РА331389

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Дуброва О.Є. 
Закономірності формування та абразивного застосування двокаркасних металополімерних композитів з порошкових алмазів та кубоніту: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / О.Є. Дуброва ; Ін-т надтверд. матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему створення зносостійких металополімерних композитів з надтвердих матеріалів (НТМ) для шліфувального інструменту завдяки спрямованому формуванню двокаркасної структури композита та введення в неї необхідних функціональних домішок. Застосування програмованого процесу спікання металополімерного композита дозволило досягти більшої однорідності (анізотропії) з 70 до 15 %. Створення двокаркасних металополімерних композитів як зв'язку для шліфувального інструменту дозволяє підвищити зносостійкість кругів у 1,4 - 2,1 раза за збереження шорсткості оброблюваної поверхні 0,16 - 0,20 мкм під час обробки інструментальних сталей і твердих сплавів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91 +
Шифр НБУВ: РА361410

Рубрики:

      
10.

Татьяненко О.В. 
Клініко-функціональні критерії обмежень життєдіяльності при гіпертонічній хворобі II стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Татьяненко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2005. — 23 с. — укp.

Проведено досліження обмежень життєдіяльності в аспекті вивчення проблеми удосконалення медико-соціальної експертизи за гіпертонічної хвороби (ГХ) II стадії. В результаті комплексного обстеження встановлено, що ГХ II стадії характеризується різноманітністю структурно-функціональних змін серцево-судинної системи, що свідчить про клінічну та патогенетичну гетерогенність проявів даної стадії захворювання й обумовлює диференційовані підходи щодо оцінки обмежень життєдіяльності. Уточнено патогенетичні взаємозв'язки, які відображають негативний вплив гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ) на функціонування системи кровообігу у хворих на ГХ. Встановлено, що прогресування ГЛШ супроводжується розвитком автономної дисфункції серця, а у випадку формування даної патології за концентричним типом, у порівнянні з ексцентричним, відзначено вищі рівні артеріального тиску (АТ) за даними добового моніторування та вірогідне зниження часових показників варіабельності серцевого ритму (ВСР). Встановлено, що рівень реакції систолічного АТ на фізичне навантаження у хворих на ГХ поєднаний з рівнем систолічного АТ за даними добового моніторування АТ та зворотно пов'язаний зі статистичними та спектральними параметрами добової ВСР. Виявлено, що на формування обмежень життєдіяльності за ГХ II стадії впливають тривалість захворювання, ступінь і характер артеріальної гіпертензії, ступінь і геометричний тип ГЛШ, а також тип гемодинамічної реакції на фізичне навантаження. Розроблено диференційовані критерії функціонального стану серцевої діяльності, які рекомендовано використовувати під час проведення медико-соціальної експертизи для встановлення оцінки обмежень життєдіяльності хворих на ГХ II стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 +
Шифр НБУВ: РА336310

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
11.

Дубровський О.Л. 
Клонування, бактеріальна експресія та цитокіноподібна активність С-кінцевого некаталітичного модуля тирозил-тРНК синтетази вищих еукаріотів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.03 / О.Л. Дубровський ; НАН України. Ін-т молекуляр. біології і генетики. — К., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Розглянуто цитокіноподібну активність С-кінцевого некаталітичного модуля тирозил-тРНК синтетази з печінки бика, що виявляє високу гомологію з цитокіном ЕМАРП. Досліджено біологічну активність рекомбінатного ізольованого С-кінцевого некаталітичного модуля тирозил-тРНК синтетази. Доведено прокоагуляційний ефект некаталітичного модуля на клітини ендотелію пупкового канатика людини, що полягає в збільшенні концентрації тромбопластину на клітинній поверхні. З'ясовано також хемокінову активність некаталітичного модуля, яка полягає в індукуванні міграції моноцитів. Виявлено відсутність імунологічного перехресту з рекомбінантним ЕМАРП у Вестерн-блот аналізі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522*725.111.46*440.44*445.15
Шифр НБУВ: РА313443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Дубровська Г.М. 
Літургічна символіка у російській музиці кінця XIX - початку XX століття: феномен С.В. Рахманінова: автореф. дис... канд. мистецтвзнав.: 17.00.03 / Г.М. Дубровська ; Одес. держ. муз. акад. ім. А.В.Нежданової. — О., 2009. — 18 с. — укp.

Грунтуючись на визначенні російської музики кінця XIX - початку XX ст. у богоcлословсmкій, філософській та музично-культурологічній літературі, запропоновано систему стильового аналізу духовних і світських творів, а також визначення музичного символу та літургічної інтонації як генеральної інтонації епохи. Як стильові детермінанти виділено музичний іконопис, стиль Фаворського світла, соборність у фортепіанному концерті. В інтонаційній сфері виявлено характерні православно-літургічні символи, проведено паралелі з західyо-католицькою символікою, а також виділено літургічний ладо-гармонійний комплекс. Увагу приділено творчості С.В. Рахманінова як найбільш яскравому прикладу взаємодії духовної та світської традиції. Символічні основи його творчості виявлено на підгрунті символічної теорії російських релігійних філософів (П. Флоренського, А. Лосєва, С. Аверінцева), пов'язаної з православним культом. Розкрито суть понять "музичне богослов'я", "літургічна символіка", "добове богослужбове коло", "літургічний ритм сходження" у творчості С.В. Рахманінова. Виділено специфіку російського фортепіанного концерту як соборного жанру (на прикладі Другого та Третього концертів С.В. Рахманінова). Виявлено основні символи у творчості композитора, зокрема, літургічні й апокаліптичні, проведено значні паралелі між світською (переважно фортепіанною та духовною музикою, визначено його фортепіанний стиль як симфолітургійний.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.42-03(4РОС)53-81 Рахманінов С. + Щ313(4РОС)53-064 +
Шифр НБУВ: РА364106

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Дуброва Н.П. 
Макроекономічне державне регулювання аграрної сфери економіки: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.01.01 / Н.П. Дуброва ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито суть та напрями економічної діяльності держави, що обумовлюється наявністю ринкових вад. Концептуально визначено критерії оптимуму у співвідношенні ринкового та державного механізмів. Досліджено чинники, що обумовлюють втручання держави в аграрну сферу економіки. Вивчено досвід регулювання сільського господарства в економічно розвинутих країнах. Проведено аналіз аграрної реформи України, виявлено її надбання та недоліки. Зазначено, що однією з причин кризи сільського господарства є недостатня ефективність аграрної політики держави. Наголошено на необхідності посилення регулюючої макроекономічної ролі держави з виділенням таких пріоритетних напрямів як цінова та кредитна політика, контроль за раціональним використанням землі і збереженням її родючості. Враховуючи сучасні фінансові можливості, запропоновано використання державою бездотаційної політики цін із спрямуванням бюджетної підтримки на відродження окремих галузей сільського господарства, підтримку аграрної науки, охорону навколишнього середовища. Відмічено, що важливу роль у реалізації макроекономічної політики держави має надаватися регіональним та місцевим органам влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-21 +
Шифр НБУВ: РА327855

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Дубровна О.В. 
Мінливість геному буряків (Beta Vulgaris L.) за інбридингу та в культурі in Vitro: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.15 / О.В. Дубровна ; НАН України. Ін-т фізіології рослин і генетики. — К., 2005. — 41 с.: рис. — укp.

Проаналізовано колекцію самозапильних ліній буряків за морфогенетичними характеристиками. Виділено нові морфологічні ознаки рослин, встановлено їх генетичну детермінацію та розглянуто можливість використання цих ознак у генетико-селекційних дослідженнях. Проведено порівняльну оцінку генотипів мутантних ліній за певними ферментними локусами. Розроблено ефективну систему мікроклонального розмноження буряків для прискореного тиражування цінного генетичного матеріалу. Досліджено особливості цитогенетичної мінливості та закономірності геномних змін у клітинних популяціях калюсних культур буряків у процесі тривалого культивування. Вивчено сомаклональну мінливість буряків за морфологічними та цитологічними показниками, а також за ознакою стерильності пилку. Досліджено геномну мінливість калюсних культур за дії біотичних та абіотичних стресових чинників та їх комплексу. Розглянуто цитологічну мінливість регенераторів, одержаних із резистентних калюсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.2-31 + П222.32-31 +
Шифр НБУВ: РА339249

Рубрики:

      
15.

Дубровіна А.В. 
Моделювання, методи та комп'ютерні засоби підтримки прийняття групових рішень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / А.В. Дубровіна ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Розроблено метод визначення рівня знань спеціалістів для системи тестування з питаннями нерівномірної складності, що вимагають знання обсягів інформації, які перетинаються. Даний метод дає змогу урахувати та зменшити похибку тесту за допомогою розрахунку скорингових вагових коефіцієнтів питань за методом нечіткого виводу. Запропоновано метод захисту результатів процесу підтримки прийняття групових рішень від суб'єктивності, який завдяки порівняльному аналізу апріорних і апостеріорних ієрархічних структур групи учасників дає змогу визначити рівень суб'єктивності групового рішення та надати подальші рекомендації щодо його зменшення. Створено структуру бази моделей групових систем підтримки прийняття рішень. Розвинуто методологію формалізації процесу визначення рівня знань спеціалісів за методом тестування - класифіковано системи тестування. Удосконалено метод ієрархій у частині його застосування у процесах підтримки прийняття групових рішень, запропоновано процедуру ідентифікації та корегування нетранзитивних оцінок учасників, побудовано відповідну систему штрафів учасників за нетранзитивність індивідуальних оцінок, з використанням елементів теорії нечітких множин і методу кластерного аналізу нечітких оцінок розроблено метод перевірки узгодженості та визначення причин розбіжності індивідуальних оцінок. Наведено метод виявлення логічних закономірностей у базі даних процесу підтримки прийняття групових рішень, запропоновано спосіб зменшення обсягу задачі пошуку знань в базі даних процесу шляхом визначення найбільш інформативних критеріїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.413 +
Шифр НБУВ: РА333772

Рубрики:

      
16.

Дубровін 
Обгрунтування основних технологічних прийомів конвеєрного вирощування кукурудзи цукрової в умовах південного Степу України: Автореф. дис... канд. с.- г. наук: 06.01.06 / Валерій Вікторович Дубровін ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА346810

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Татьянчикова І.В. 
Особливості формування життєвих орієнтацій в учнів допоміжної школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / І.В. Татьянчикова ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі формування у розумово відсталих учнів життєвих орієнтацій. З'ясовано психологічний зміст життєвих орієнтацій, визначено їх види, складові і механізми становлення, показники сформованості; виявлено особливості життєвих орієнтацій у розумово відсталих школярів стосовно професійної діяльності, матеріально-побутового добробуту, міжособистісних стосунків, непрофесійної сфери життєдіяльності; розроблено спеціальну систему корекційно-розвивальної роботи, спрямованої на формування вміння планувати життєві перспективи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.241

Рубрики:

      
18.

Дубровкіна М.В. 
Підвищення достовірності розпізнавання коду при ідентифікації шкіри в процесі її обробки: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.В. Дубровкіна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення достовірності розпізнавання коду в процесі ідентифікації шкіри під час її обробки. Проаналізовано результати дослідження впливу технологічного процесу обробки шкіри на достовірність коду. Встановлено, що під час обробки відбувається деформація коду внаслідок зміни геометрії його елементів та їх взаємного розташування, що призводить до помилкового визначення місцеположення елементів коду під час розпізнавання. Виявлено, що світлотехнічні характеристики шкіри у разі використання підсвічування суттєво залежать від її особливостей, що обумовлює непомітність на фоні шкіри і втрату частини коду та знижує достовірність його розпізнавання. Досліджено вплив взаємного розташування підсвічування та коду на контраст зображення для кожної з визначених груп шкір. З'ясовано, що у разі контрасту зображення не менше 20 % розпізнавання відбувається з ймовірністю не менше ніж 94 % (площа освітленої (затіненої) області елемента коду повинна перевищувати 68 % площі елемента коду з урахуванням його деформації). Запропоновано метод розпізнавання коду, який базується на визначенні радіус-векторів від центру ваги інформаційних елементів коду до центру кожного з цих елементів, що забезпечує ймовірність розпізнавання коду не менш ніж 98 %. Розроблено алгоритм і систему розпізнавання коду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М52 +
Шифр НБУВ: РА363431

Рубрики:

      
19.

Дубровка Ф.Ф. 
Поляризаційно-адаптивні антенні системи: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 15.12.07 / Ф.Ф. Дубровка ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 36 с. — укp.

Досліджено проблему точної поляризаційної адаптації антенних систем радіоелектронних засобів приймання, передавання та руйнування інформації за умов апріорної невизначеності поляризацій радіосигналів, що приймаються. Створено узагальнену теорію адаптивних поляризаційних перетворень електромагнітних хвиль. Запропоновано нові принципи, методи, способи та пристрої адаптивного перетворення поляризації електромагнітних хвиль, які дозволяють з високою точністю реалізувати поляризаційну адаптацію антенних систем. На базі запропонованого ітераційного методу синтезу, створених математичних моделей та програмного забезпечення, здійснено оптимізацію ключових елементів поляризаційно-адаптивних антенних систем. Розроблено конкретні антени й оригінальні мікрохвильові пристрої для перетворення поляризації та розділення ортогональних сигналів у різних поляризаційних базисах. Створені оригінальні поляризаційно-адаптивні антенні системи випробувано у складі земних станцій супутникових телекомунікацій та радіоелектронних засобах різного призначення. Практично підтверджено високу точність поляризаційної адаптації. Синтезовані високоефективні поляризаційно чисті дводзеркальні приймально-передавальні офсетні антени з еквівалентними діаметрами головних дзеркал 1,2 м, 1,8 м і 2,4 м та вісесиметричні антени з діаметрами головних дзеркал 3,66 м і 7,0 м впроваджено у серійне виробництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.4-01
Шифр НБУВ: РА318851 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Дубровська 
Релятивістський розрахунок характеристик бета розпаду ядер на основі оптимізованого методу Дірака-Фока: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.16 / Юлія Володимирівна Дубровська ; Одеський національний політехнічний ун-т. — О., 2008. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.3,022
Шифр НБУВ: РА357284

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського