Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (50)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>A=ИСМАЙЫЛОВ$<.>+<.>A=ФИДАН$<.>+<.>A=БАБАЛ$<.>+<.>A=КЫЗЫ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Бабалик Є. П. 
Адміністративно-правові основи інформаційного забезпечення митних органів в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. П. Бабалик ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 18 с. — укp.

Проаналізовано різні підходи до розуміння інформації та запропоновано визначення митної інформації. Визначено поняття інформаційного забезпечення митних органів і перспективні напрями його вдосконалення. Зазначено, що на сучасному етапі розвитку ефективне здійснення необхідних адміністративних процедур без використання інформаційно-комунікативних технологій є неможливим. Досліджено механізм державного управління інформаційним середовищем митних органів. Розглянуто організаційні та правові засади здійснення "електронного декларування", роботи систем аналізу ризиків і контролю доставки вантажів. Запропоновано низку змін щодо законодавства, які сприятимуть покращанню інформаційного забезпечення митних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038.01-8 ф + Х849(4УКР)0-02
Шифр НБУВ: РА374142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Бабалич О.К. 
Ефективність комплексного хірургічного лікування хворих виразковою хворобою (Клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / О.К. Бабалич ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

Узагальнюються результати експериментальних досліджень і лікування 693 хворих виразковою хворобою. Подаються результати комплексного етапного лікування, включаючи санаторне під час хірургічних втручань, та розглядається його вплив на клінічні, лабораторні, імунологічні, гормональні фактори, активність кінінів та об'єктивні інструментальні критерії. Розроблені нові ефективні засоби операцій, запропонована методика комплексного етапного лікування, які поліпшують віддалені результати, зменшують тимчасову непрацездатність, інвалідизацію хворих і дають економічний ефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

      
3.

Бабалян Ю.О. 
Краніопластика фронтоорбітальних кісткових дефектів черепу (експериментальне та клінічне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.05 / Ю.О. Бабалян ; ДУ "Ін-т нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова" АМН України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Проаналізовано результати експериментального дослідження з використанням для пластики фронтоорбітальних кісткових дефектів черепа (ФОКДЧ) різних пластичних матеріалів. Вивчено особливості тканних реакцій навколо імплантатів з уорундової кераміки, титану, протакрилу-М, а також корундової кераміки з застосуванням для пластики оболонкових дефектів формалізованого гомотрансплантату твердої мозкової оболонки, ранового покриття "Тахокомб". Експериментально обгрунтовано доцільність і переваги використання корундових імплантатів для пластики фронтоорбітальних кісткових дефектів черепа. Виявлено, що спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) є найбільш ефективною методикою обстеження хворих з ФОКДЧ, вона показана абсолютно всім потерпілим у разі дефектів, що поширюються глибше 1/3 передньої частини верхньої стінки очної ямки. На підставі даних КТ голови розроблено трьохетапну методику комп'ютерно-математичного моделювання імплантатів для краіопластики фронторбітальних кісткових дефектів, яка дозволяє розраховувати параметри імплантанта у напівавтоматичному режимі, одержувати 3D візуалізацію об'ємної моделі кісткового дефекту та формувати початкові дані для виготовлення імплантанту. Розроблено, експериментально обгрунтовано та впроваджено в практичну нейрохірургію спосіб пластики ФОКДЧ, який передбачає комп'ютерно-математичне моделювання імплантатів і наступну краніопластику корундовими імплантантами. На підставі аналізу результатів нейрохірургічного лікування 32-х хворих з ФОКДЧ з застосуванням таких імплантатів і методики комп'ютерно-математичного моделювання встановлено позитивну динаміку якості життя хворих у найближчий і віддалений період після проведеного хірургічного лікування. Показано, що спосіб краніопластики ФОКДЧ з застосуванням корундових імплантатів і методики комп'ютерно-математичного моделювання дозволяє проводити герметичну краніопластику складних за формою дефектів черепа та покращати рівень соціально-трудової реабілітації хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-5 + Р457.162.05 +
Шифр НБУВ: РА361769

Рубрики:

      
4.

Бабалян О.В. 
Прогнозування гемодинамічних та респіраторних порушень при лапароскопічній холецистектомії у хворих похилого і старечого віку: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / О.В. Бабалян ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2002. — 18 с. — укp.

Висвітлено вплив напруженого пневмоперитонеуму на системи дихання та кровообігу у хворих похилого і старечого віку. На основі спірометричних, реографічних та доплерографічних досліджень уточнено закономірності та механізми респіраторних й гемодинамічних порушень у даної категорії хворих на різних етапах лапароскопічної холецистектомії. Надано порівняльну оцінку впливу індивідуалізованих режимів пневмоперитонеуму на показники зовнішнього дихання та гемодинаміки. Розроблено прилад, який дозволяє моделювати умови, близькі до реального пневмоперитонеуму, і обгрунтовано вибір раціональних його параметрів. З метою профілактики ускладнень з боку органів дихання й кровообігу у пацієнтів зі зниженими резервними можливостями кардіореспіраторної системи запропоновано методику керованого пневмоперитонеуму, який реалізується як "програмований" змінний пневмоперитонеум.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.445.52-86
Шифр НБУВ: РА320133 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Бабалян В.О. 
Черезкістковий остеосинтез стержневими зовнішніми фіксаторами переломів виростків великогомілкової кістки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.О. Бабалян ; Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено нову методику черезкісткового остеосинтезу переломів виростків великогомілкової кістки стрижневими зовнішніми фіксаторами. Вперше визначено та математично обгрунтовано оптимальну за критерієм "інвазивність/жорсткість" конструкцію стрижневого зовнішнього фіксатора. На моделі скінченних елементів і на підставі результатів біомеханічного експерименту визначено надійність фіксації стрижневим зовнішнім фіксатором перелому виростків великогомілкової кістки. Наведено порівняльну характеристику інтенсивності больового синдрому в післяопераційному періоді за черезкісткового остеосинтезу стрижневими зовнішніми фіксаторами й заглибленого остеосинтезу опорними пластинами та гвинтами. Встановлено меншу інтенсивність больового синдрому після черезкісткового остеосинтезу стрижневими зовнішніми фіксаторами. Показано переваги черезкісткового остеосинтезу стрижневими зовнішніми фіксаторами під час лікування переломів типу В3, С1 та С2 за класифікацією AO/ASIF.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.558.088-5 +
Шифр НБУВ: РА346229

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського