Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (587)Книжкові видання та компакт-диски (525)Журнали та продовжувані видання (33)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЛЕСНІК$<.>+<.>A=ОЛЕН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 57
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Колеснікова К.В. 
Автоматизація управління технологічним процесом у дугових сталеплавильних печах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / К.В. Колеснікова ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Вперше формалізовано задачу управління складним процесом виплавки сталі на основі його операційної декомпозиції. Сформовано цільові функції управління для окремих стадій технологічного процесу (ТП). Наведено математичний опис основних етапів електросталеплавильних процесів з використанням визначення активності компонентів шлаку як фази з колективізованими електронами та врахуванням розчинення компонентів футерівки, заправних матеріалів та угару шихти. Удосконалено експериментальні моделі рівноважного вмісту оксидів заліза в шлаку, а також розподілу сірки між металом і шлаком, представлених поліномами. Показано ефективність використання одержаних моделей для автоматизації розрахунків матеріального балансу стадій ТП. Вперше запропоновано принципову схему управління ітераційним процесом розв'язання загальної системи нелінійних рівнянь рівноваги та матеріального балансу операцій за допомогою нейронної мережі, що виконує функцію перемикачів для передачі на вхід об'єкта чергових наближень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.410.3-51-043-05 +
Шифр НБУВ: РА336848

Рубрики:

      
2.

Колесніков К.В. 
Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.13.12 / К.В. Колесніков ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон.. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Запропоновано моделі процесу дедуктивного й паралельного моделювання несправностей на основі технології граничного сканування з метою істотного (у кілька разів) підвищення швидкодії програмної реалізації розроблюваних методів аналізу надскладних проектів. Поглиблено розробку нових графо-теоретичних дедуктивних моделей структурного аналізу розгалужень, що сходяться, і виділення деревоподібних сегментів для роздільного моделювання несправностей. Удосконалено дедуктивно-паралельну модель цифрової системи на основі аналізу її структури, що модифікується на вхідному наборі з метою виконання паралельної обробки дефектів розгалужень, що сходяться. Запропоновано дедуктивно-паралельний метод зворотного простежування несправностей цифрових систем, заданих на регістровому рівні у форматі булевих рівнянь. Розроблено новий метод зворотного (суперпозиційного й топологічного) моделювання дефектів деревоподібних структур цифрових систем великої розмірності. Удосконалено кубічний метод детермінованого синтезу тестів для деревоподібних структур цифрових систем з використанням граничного сканування та функціонально закінчених примітивів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-07-5-05 +
Шифр НБУВ: РА328354

Рубрики:

      
3.

Колесніков Б. П. 
Державні механізми управління ризиками розвитку інформаційного суспільства в Україні: автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / Б. П. Колесніков ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та практичні рекомендації щодо розвитку механізмів формування та реалізації державної політики України у сфері розвитку інформаційного суспільства (ІС). Проаналізовано поняття "інформаційне суспільство" як провідну ідею сучасного етапу державотворення. Запропоновано розглядати державне управління розбудовою ІС як управління перевагами та ризиками постіндустріального розвитку. Показано, що сприяння держави розвитку ІС змінює водночас і характер самої держави, вимоги до кадрового потенціалу публічної служби та технологій державно-управлінської діяльності. З'ясовано, що окрім потенційних переваг розбудови національного ІС в Україні існують можливі негативні наслідки суспільного розвитку, пов'язані з інформатизацією. Визначено систему завдань органам державної влади та місцевого самоврядування щодо мінімізації екологічних і соціальних ризиків українського соціуму в процесі його інтеграції до глобального ІС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)031 + Ф3(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА383849 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Колеснік Я.Ф. 
Динаміка захворюваності на рак тіла матки та клініко-генеалогічне обгрунтування формування груп ризику: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Я.Ф. Колеснік ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Встановлено зростання онкогінекологічної захворюваності з підвищенням темпів приросту раку за 1986 - 2002 рр. у Білій Церкві та південних районах Київщини. Відзначено зростання темпів росту і збільшення питомої ваги раку тіла матки (РТМ) серед інших пухлин жіночої статевої системи у даних регіонах. На підставі генетико-популяційного дослідження вперше розраховано кількісні оцінки внеску спадкових та інших факторів у загальну схильність до розвитку РТМ і підтверджено мультифакторіальний характер даної патології. Визначено, що агрегація злоякісних пухлин у родоводах хворих на РТМ відповідає сімейному раковому синдрому I типу. Виявлено нестабільність геному лімфоцитів периферичної крові у хворих на залозисту гіперплазію ендометрію (ЗГЕ). Розраховано індивідуальний генетичний ризик розвитку злоякісних пухлин у родичів пробандів і обгрунтовано необхідність медико-генетичного консультування членів родин хворих на РТМ. Визначено клініко-генеалогічні критерії для формування груп генетичного ризику розвитку неоплазій у родичів хворих на РТМ. Розроблено організаційні принципи нового методологічного підходу до ранньої діагностики і профілактики РТМ шляхом створення реєстру ракових родин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-3 +
Шифр НБУВ: РА330090

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Оленчук М.В. 
Дослідження фотоіндукованого переносу електрона в фотосинтетичних реакційних центрах бактерій: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 03.00.02 / М.В. Оленчук ; Севастоп. нац. техн. ун-т. — Севастополь, 2009. — 21 с. — укp.

Систематично досліджено взаємодію світла з фотоативними біологічними макромолекулами, що перебувають у стані з фоторозділеним зарядом аномально великий час (секунди та більше). Визначено умови, за яких можливий рівномірний розподіл збуджувального світла вздовж його оптичного шляху. Розроблено нову методику обробки експериментальних результатів, що передбачає врахування нелінійного характеру поглинання молекул. Відкрито явище утворення нових фонтоіндукованих конформаційних підстанів РЦ. Показано, що їх поява залежить від режиму фотоактивації зразка, а саме: інтенсивності та тривалості збуджувального світла. Проаналізовано динаміку змін констант швидкості рекомбінації електрона зі стану з розділеними зарядами для зразків різних РЦ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*715.4 +
Шифр НБУВ: РА363636

Рубрики:

      
6.

Колеснік О.П. 
Клініко-морфологічні критерії прогресування раку прямої кишки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.П. Колеснік ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2007. — 18 с. — укp.

Вивчено фактори, взаємопов'язані з прогресуванням раку прямої кишки (РПК) й ефективністю передопераційної променевої терапії і ад'ювантної хіміотерапії. З використанням клініко-морфологічних критеріїв погресування побудовано математичну модель, що дозоляє на діагностичному етапі прогнозувати перебіг захворювання та виживання хворого. Чутливість побудованої моделі становить 84,2 % (ВІ 70,6 % - 94,2 %), специфічність моделі - 86,3 % (ВІ 77,4 % - 93,3 %). На тестовій множині чутливість моделі становить 88,9 % (ВІ 56,1 % - 100 %), специфічність - 90,5 % (ВІ 60,5 % - 95,1 %). Визначено фактори, від яких залежить ефективність передопераційної променевої терапії та ад'ювантної хіміотерапії. У пацієнтів з низьким індексом проліферації та відсутністю експресії індукованої синтази оксиду азоту передопераційна променева терапія не покращує виживання. У хворих з високим індексом проліферації до початку лікування за незначного зниження індексу проліферації після передопераційної променевої терапії необхідне проведення хворих на РПК з високим індексом проліферації та високою експресією індукованої синтази оксиду азоту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.34-5 +
Шифр НБУВ: РА352410

Рубрики:

      
7.

Колеснікова Т.С. 
Клініко-патогенетична оцінка взаємовідносин обміну кальцію і магнію з системою ренін - ангіотензин при гіпертонічній хворобі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Т.С. Колеснікова ; АМН України. Ін-т кардіології ім. М.Д.Стражеска. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено стан системи ренін - ангіотензин та стан обміну кальцію і магнію з визначенням толерантності системи регуляції до навантаження кальцієм або магнієм у хворих на гіпертонічну хворобу. Доведено, що найбільш виразні порушення обміну кальцію притаманні хворим з низькою активністю реніну плазми (АРП), а найбільш виразні порушення обміну магнію - хворим з високою АРП. Встановлено залежність ефективності антигіпертензивної терапії від стану обміну кальцію, магнію та системи ренін - ангіотензин. Обгрунтовано доцільність корекції порушень обміну кальцію у хворих з низькою АРП, а магнію у хворих з високою АРП за допомогою додаткового споживання кальцію або магнію. Вирішено задачу підвищення ефективності антигіпертензивної терапії шляхом розробки індивідуалізованих показань до її вибору на підставі оцінки стану обміну кальцію, магнію, АРП та корекції їх порушень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3
Шифр НБУВ: РА308815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Колесніков О.В. 
Легування як метод керування теплофізичними властивостями кристала та розплаву при вирощуванні сцинтиляційних матеріалів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / О.В. Колесніков ; НАН України; Ін-т монокристалів. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено метод модифікації теплофізичних характеристик кристалів і розплавів CsI:Tl і NaI:Tl за рахунок легування. Встановлено закономірності впливу домішкового складу матеріалу на стабільність процесу росту великогабаритних кристалів, швидкість кристалізації й якість монокристалічних злитків, одержаних методом витягування з розплаву на затравку. Показано, що введення в кристал і розплав домішок, що поглинають теплове випромінення, дозволяє збільшити інтенсивність тепловідводу від фронту кристалізації за рахунок збільшення радіаційної складової, за цього підвищується аксіальний температурний градієнт біля фронту кристалізації та температура в об'ємі та на поверхні розплаву. Показано, що в якості критерію, який дозволяє оцінити перебіг процесів тепломасообміну у разі вирощування, може використовуватися динаміка зміни температури керувального нагрівача. Розроблено та впроваджено систему керування ростовою установкою, що має високі експлуатаційно-технічні характеристики. Визначено вплив технічних і технологічних факторів на точність роботи системи керування діаметром зростаючого кристала.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К967.2 +
Шифр НБУВ: РА367960

Рубрики:

      
9.

Колеснікова І.А. 
Лінгвокогнітивні та комунікативно-прагматичні параметри професійного дискурсу: автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.15 / І.А. Колеснікова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т філології. — К., 2009. — 32 с. — укp.

Надано загальну лінгвістичну характеристику професійного дискурсу на матеріалі українських, російських і англійських спеціальних текстів (економічної, політичної, історичної, технічної, математичної, військової, лінгвістичної, літературознавчої, біологічної сфер). Визначено його інваріант, критерії професійності / непрофесійності, кваліфікаційні ознаки професійного дискурсу. З'ясовано принципи, за якими він будується. Проаналізовано лінгвокогнітивні та комунікативно-прагматичні характеристики. Виявлено специфіку категорій "адресант" і "адресат". Охарактеризовано їх типи, визначено функції мовної особистості у професійному дискурсі. Кваліфіковано креативні та шаблонні засоби професійної номінації (українську, російську й англійську мови). З'ясовано специфіку функціонування певних лексико-граматичних категорій (дієслова, прикметника, дієприкметника, прислівника, числівника). Визначено складові поняття "професійна норма". Типологізовано порушення літературної та професійної норм у цьому дискурсі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-70 +
Шифр НБУВ: РА364580

Рубрики:

      
10.

Колеснікова Н.В. 
Методи барицентричного усереднення в задачах відновлення гармонічних та бігармонічних функцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Н.В. Колеснікова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання побудови моделей і методів барицентричного усереднення для задач відновлення гармонічних і бігармонічних функцій. Запропоновано нову оригінальну методику моделювання серендипових скінченних елементів у декартових і полярних координатах, що усуває недоліки традиційного алгебричного підходу, пов'язані зі складанням і розв'язуванням великих систем рівнянь. Модифіковано метод барицентричного усереднення для розв'язування задачі кручення призматичних стержнів довільного поперечного перерізу. Вперше геометричним методом побудовано базисні функції для трикутного скінченного елемента ермітова типу та запропоновано новий підхід до моделювання трикутного елемента Морлі. Розроблено метод барицентричного усереднення для відновлення бігармонічних функцій на прикладі розв'язування рівняння С. Жермен, що моделює деформації згину пружних пластин довільної форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В192.14,0 + В251.101,1-01,022 +
Шифр НБУВ: РА361352

Рубрики:

      
11.

Оленюк І.В. 
Методичні основи управління навчально-пізнавальною діяльністю студентів вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації у процесі навчання фізики: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / І.В. Оленюк ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано концептуальні засади забезпечення особистісних орієнтацій у навчанні фізики та обгрунтовано доцільність використання інтегральних особистісно-діяльнісних вимірників якості знань. Запропоновано методику застосування технологічних схем управління навчально-пізнавальною діяльністю студентів технічних спеціальностей вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації з фізики під час практичних і лабораторних занять, базуючись на цільовій програмі з фізики у структурі цільової освітньо-професійної програми підготовки фахівця. Описано методику організації та проведення експерименту, проаналізовано його результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)3-3,022 +
Шифр НБУВ: РА336968

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Колеснік 
Методологічні та організаційні засади статистичного забезпечення управління соціально-економічним розвитком регіону: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.10 / Валентина Іліодорівна Колеснік ; Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2008. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-6КРИ) в611.326 + У049(4УКР-6КРИ) в611.326
Шифр НБУВ: РА359243

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Оленич С.Р. 
Молодь як об'єкт і суб'єкт суспільних відносин в сучасній Україні: автореф. дис. ... канд. філософ. наук: 09.00.03 / С.Р. Оленич ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто процес становлення молоді в контексті філософсько-освітніх, аксіологічних та історичних проблем, а також основні аспекти процесу соціалізації молоді, включеного до загальносоціалізаційного контексту особистості. Встановлено, що підняття вікових меж молодості попри свій позитив має і негативне забарвлення, яке проявляється у посиленні патронажу над молоддю з боку суспільства та держави, що ускладнює процеси становлення суб'єктної молоді. Визначено, що на процес становлення молоді впливають такі основні об'єктивні чинники, як політико-економічні та соціокультурні тенденції глобального характеру та трансформаційні суспільні процеси внутрішнього характеру. Доведено, що самореалізація молоді, її суб'єктність найповніше відбуваються через молодіжний рух як формального характеру, так і неформальної молодіжної ініціативи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*422 + Ю6*422 + Ю6*422
Шифр НБУВ: РА369701 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Олендр Т. М. 
Моніторинг якості природничо-наукової освіти в університетах США: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / Т. М. Олендр ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В. Гнатюка. — Т., 2011. — 22 с. — укp.

Обгрунтовано основні етапи розвитку моніторингу якості вищої освіти США. Визначено структуру моніторингу її якості, особливості його проведення в процесі природничо-наукової підготовки фахівців в американських університетах. Виокремлено критерії та показники її якості за чотирма складовими (якість навчальних досягнень суб'єкта освітнього процесу, якість об'єкта надання освітніх послуг, якість процесу надання освітніх послуг, якість результату діяльності освітньої системи). Розкрито сутність, етапи, напрями, види, рівні, основні методи та форми організації моніторингу. Виокремлено прогресивні ідеї американського досвіду з проведення моніторингу якості природничо-наукової освіти, що можуть бути рекомендовані у разі реформування вищої освіти України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(7СПО)711 к8 + Б. р(7СПО)3-38
Шифр НБУВ: РА384303 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Колеснікова В.А. 
Наукова та культурно-просвітницька діяльність В.В.Хвойки: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.04 / В.А. Колеснікова ; НАН України. Ін-т археології. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Досліджено наукову та культурно-просвітницьку діяльність відомого українського ученого-археолога та музеєзнавця В.В.Хвойки, висвітлено його внесок у розвиток вітчизняної археологічної науки та музейної справи. На підставі вивчення значного обсягу архівних матеріалів висвітлено науковий доробок В.В.Хвойки в галузі польових археологічних досліджень, розглянуто його культурно-просвітницьку діяльність та музейну роботу. Вперше визначено шляхи формування наукових інтересів В.В.Хвойки, час та обставини початку роботи в археології. Проаналізовано наукову концепцію В.В.Хвойки, зокрема, його тезу про послідовний автохтонний розвиток населення Середнього Придніпров'я, що базується на обряді тілоспалення. Визначено витоки формування даної концепції, висвітлено основні напрямки науково-просвітницької діяльності В.В.Хвойки у контексті популяризації давньої історії краю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т4 г(4УКР)д Хвойка +
Шифр НБУВ: РА346107

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Колеснікова О.М. 
Облік і аналіз лізингових операцій в сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.М. Колеснікова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні питання обліку аналізу лізингових операцій. Розкрито суть поняття лізингу з урахуванням специфічних особливостей. Проаналізовано й оцінено правове регулювання лізингу в Україні, а також сучасний стан і перспективи розвитку ринку лізингових послуг для аграрного сектору. Розроблено й обгрунтовано рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення лізингової діяльності, сприяння її розвитку та підвищення ефективності у сільськогосподарському виробництві. Запропоновано заходи щодо удосконалення обліку й аналізу лізингових операцій у лізингодавця та лізингоодержувача, які полягають в уточненні порядку документального оформлення та первинного обліку лізингових операцій; визначенні елементів облікової політики; удосконаленні податкових розрахунків за лізинговими операціями, використанні модифікованих формул для оцінки ефективності лізингової діяльності. Розглянуто питання удосконалення процедури обліку й аналізу лізингових операцій за умов застосування комп'ютерних технологій, що забезпечує повну схему автоматизації лізингових платежів у лізингодавця та об'єктивну оцінку ефективності лізингової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-149.3 + У053.9(4УКР)321-562.31 +
Шифр НБУВ: РА339474

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Оленюк А.М. 
Обробіток грунту, удобрення й догляд за посівами цукрових буряків з елементами біологізації землеробства в південно-західному Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / А.М. Оленюк ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Для умов південно-західного Лісостепу України удосконалено технологію вирощування цукрових буряків шляхом застосування елементів біологічної системи землеробства й основного обробітку грунту, внесення альтернативних органічних та оптимальних мінеральних добрив і контролювання забур'янення у системі догляду за посівами. Встановлено, що внесення альтернативних видів органічних добрив сприяє підвищенню вмісту у грунті азоту, який легко гідролізується, рухомого фосфору й обмінного калію. Виявлено, що біологічна активність грунту за кількістю мікроорганізмів на фоні полицевого та чизельного способів його обробітку перевищує контроль на 28,3 та 30 %. У разі впровадження даного варіанта врожайність коренеполодів становить 33,7 т/га, а збір цукру - 5,37 т/га.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА362828

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Оленич І.Б. 
Оптико-люмінесцентні властивості поруватого кремнію, одержаного методом анодизації: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.05 / І.Б. Оленич ; Ін-т фіз. оптики. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374,022
Шифр НБУВ: РА373324 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Колеснікова І.П. 
Оптимізація епідеміологічного нагляду та удосконалення тактики вакцинопрофілактики епідемічного паротиту: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.02 / І.П. Колеснікова ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Висвітлено результати багатофакторного аналізу проявів паротитного епідемічного процесу в Україні у доприщепний період (1954 - 1981 рр.) та за умов проведення вакцинопрофілактики (1982 - 2002 рр.). Встановлено низький рівень захищеності від паротитної інфекції новонароджених (44 % сприйнятливих), незадовільний стан специфічного імунітету їх матерів. Доведено низьку реактогенність та достатньо високу імуногенність і епідеміологічну ефективність вакцин, які містять вірус епідемічного паротиту зі штамів Urabe AM 9, RIT (похідний від Jeryl Lynn), Ленінград-3-Загреб, рекомендовано їх для специфічної профілактики паротиту в Україні. Встановлено знижену імуногенність та епідеміологічну ефективність вакцини зі штаму Ленінград-3. Описано систему епідеміологічного нагляду за паротитною інфекцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.29-52 +
Шифр НБУВ: РА328037

      
20.

Колесніков А.П. 
Організаційно-економічні засади розроблення системи підготовки виробництва нової продукції на підприємствах машинобудування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А.П. Колесніков ; Терноп. нац. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Наведено визначення поняття системи підготовки виробництва, що відповідає сучасним напрямкам інноваційного розвитку підприємств України. Удосконалено підходи до визначення готовності підприємства до випуску нової продукції з урахуванням специфічних чинників впливу. Розроблено нову модель урахування впливу випадкових ринкових чинників на ефективну тривалість процесу підготовки виробництва нової продукції, що дозволить визначити оптимальні та мінімально ефективні терміни даних робіт з оперативним урахуванням змін у зовнішньому середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55
Шифр НБУВ: РА371512 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського