Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (718)Книжкові видання та компакт-диски (313)Журнали та продовжувані видання (39)
Пошуковий запит: (<.>A=КОНДРАТЕНК$<.>+<.>A=СВІТЛАНА$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кондратенко П.В. 
Адаптація яблуні в Україні: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.07 / П.В. Кондратенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 36 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням оптимізації вирощування промислових насаджень яблуні в Україні. За допомогою розроблених комп'ютерних програм надано з кліматичної, економічної, грунтової та технологічної точок зору комплексну оцінку регіонів України, яка дозволить за умов низьких ресурсозатрат вирощувати високопродуктивні насадження. Уточнено групування грунтів за ступенем їх придатності для вирощування яблуні. Проведено оцінку існуючих інтенсивних промислових садів, яка дала можливість визначити недоліки в закладанні та догляді за ними. Розкрито роль сорту в адаптації яблуні. Запропоновано нові способи вирощування та розміщення вегетативних підщеп за основними промисловими зонами виробництва. Показано вплив пестицидного навантаження на мікроорганізми грунту, а також оцінено перспективні препарати для захисту яблуневих насаджень від шкідників і хвороб відповідно до умов будь-якої місцевості. Визначено лежкість плодів зимових сортів та їх мікробіоту в саду та за умов холодильника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-28(4УКР),022 + П255.1-4(4УКР),022
Шифр НБУВ: РА310280 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кондратенко В.О. 
Аксіоматичні моделі і методи проектування лінгвістичних трансляторів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.03 / В.О. Кондратенко ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено актуальні питання розробки аксіоматичних моделей і методів проектування лінгвістичних трансляторів у системах логічного програмування. Зокрема, запропоновано методи перетворення правил довільних граматик на адекватні формули логічних обчислень, що дозволяє реалізувати фази компіляції відповідних умов за допомогою методу резолюцій. Сформульовано та доведено достатні умови завершеності фаз синтаксичного аналізу та переведення. Досліджено узагальнені моделі методу резолюцій і алгоритму уніфікації в рамках математик, відмінних від категорії множин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.5-018
Шифр НБУВ: РА314190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Кондратенко О.Ю. 
Архівні фонди НАН України як джерело з вивчення розвитку української академічної історичної науки (1944 - 1956): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / О.Ю. Кондратенко ; Держ. ком. архівів України, Укр. НДІ архів. справи та документознавства. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано наукову й архівну спадщину історичних установ АН УРСР. З використанням архівних документів висвітлено розвиток академічної історичної науки у 1944 - 1956 рр. Установлено, що у перші повоєнні роки відбулось згортання досліджень з історії України як самостійного наукового напряму. Незважаючи на ідеологічний тиск партійно-радянських органів, слабку матеріально-технічну базу, а також недостатнє фінансове та кадрове забезпечення академічних історичних установ, їх науковий доробок був значним. Завдяки проведеному аналізу архівних документів науково-організаційного характеру з'ясовано, що колективами профільних установ було підготовлено близько 2 тис. наукових праць загальним обсягом 3,3 тис. друкованих аркушів Певна кількість виданих наукових праць, створених у повоєнний період, не втратила своєї актуальності сьогодні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т211(4УКР)63 + Т1(4УКР)63 +
Шифр НБУВ: РА357707

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кондратенко О.Є. 
Визначення ролі нітратного забруднення питної води і грунтів в синтезі N-нітрозамінів і формуванні канцерогенного ризику: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.02.01 / О.Є. Кондратенко ; Держ. установа "Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзєєва АМН України". — К., 2007. — 21 с. — укp.

За натурних та експериментальних умов вивчено закономірності екзо- й ендогенного синтезу N-нітрозамінів (НА) з азотвмісних попередників, встановлено кількісні параметри транслокації НА з грунту в рослини та кретерії оцінки їх небезпеки. Наведено детальну характеристику забрудення навколишнього середовища канцерогенними НА у різних регіонах України. Визначено зв'язок між ступенем даного забрудення та рівнем нітратів у грунті, питній воді, рослинній продукції. Розроблено методи визначення нітрозодиметиламіну та нітрозодіетиламіну у грунті та воді. Модифіковано гезохроматографічний метод визначення даних канцерогенів у рослинній сировині. Вперше розраховано добове надходження НА до організму людини з харчовими продуктами та питною водою та встановлено закономірності його формування. Визначено ступінь канцерогенного ризику перорального навантаження НА та їх попередників для людини. Розроблено шкалу для прискореного прогнозування канцерогенного ризику різних доз НА за перорального надходження до організму людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.13 + Р56-1 +
Шифр НБУВ: РА349601

Рубрики:

      
5.

Кондратенко М.І. 
Виявлення генетичної структури кількісних ознак гороху та покращення їх селекційним шляхом: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / М.І. Кондратенко ; Нац. наук. центр "Ін-т землеробства УААН". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено селекційне оцінювання сортів гороху різних морфотипів з використанням методу визначення загальної (ЗКЗ) та специфічної (СКЗ) комбінаційної здатності. Виявлено сорти з високою ЗКЗ, перспективної для використання в селекційних програмах як батьківських форм під час гібридизації. На підставі аналізу варіанс і констант СКЗ визначено сорти й окремі комбінації, у яких високий рівень ознак забезпечується неадитивними ефектами генів. Оцінено стабільність прояву ефектів загальної та варіанс і констант специфічної комбінаційної здатності залежно від сорту. Проведено аналіз варіанс ЗКЗ і СКЗ сортів. Зроблено висновки про характер успадкування ознак в кожного окремого сорту. Шляхом проведення генетичного аналізу за Джинксом-Хейманом визначено роль різних груп спадкових факторів у генетичному контролі кількісних ознак в дослідженому матеріалі. Установлено коефіцієнти успадковування, визначено шляхи покращання ознак з метою виведення нових високопродуктивних сортів з підвищеною технологічністю збирання. Виділено перспективні високопродуктивні лінії з такими ознаками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.13-31 +
Шифр НБУВ: РА353469

Рубрики:

      
6.

Кондратенко А.О. 
Ефективність амбулаторного лікування хворих з негоспітальною пневмонією у поєднанні з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / А.О. Кондратенко ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2009. — 17 с. — укp.

Обгрунтовано комплекс антибіотиків для амбулаторного лікування хворих з нетяжкою негоспітальною пневмонією (НП), у пацієнтів з виразковою хворобою (ВХ) шлунку та дванадцятипалої кишки (ДПК), яким призначено протихелікобактерну терапію (ПХТ) у терміни від трьох місяців до двох років до виникнення пневмонії. З 143-х хворих у 78-ми в анамнезі зафіксовано ВХ шлунку або ДПК, верифіковану рентгенологічно та/або методом фіброгастродуоденоскопії. Усім пацієнтам призначено ПХТ у терміни від трьох місяців до двох років до виникнення нового випадку пневмонії. Доведено, що амоксицилін та азитроміцин не відрізняються за клінічною ефективністю як засоби для амбулаторного лікування хворих на нетяжку НП, яка виникає в осіб з ВХ шлунку або ДПК, та яким призначено ПХТ терміном від трьох місяців до двох років до виникнення пневмонії. Встановлено, що статистично значущі відмінності в регресії окремих клініко-лабораторних симптомів у різні проміжки часу не впливають на кінцевий результат терапії (її ефективність). Виявлено, що попередній прийом амоксициліну у комбінації з кларитроміцином або одного з даних препаратів у поєднанні з іншими антимікробними препаратами як компонентів ПХТ у терміни від трьох місяців до двох років до виникнення НП не знижує клінічну ефективність амоксициліну й азитроміцину у лікуванні хворих з нетяжкою НП і ВХ шлунку або ДПК і не впливає на особливості клінічного перебігу НП. З'ясовано, що лікування хворих з нетяжкими НП амоксициліном протягом 7 - 10-ти діб за ефективністю не відрізняється від терапії азитроміцином протягом 3 - 5-ти діб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-5 + Р413.204.6-5 +
Шифр НБУВ: РА362981

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Кондратенко О. Ю. 
Керування обваленням пластів нерозчинних порід при спорудженні підземних ємностей в кам'яних солях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.13 / О. Ю. Кондратенко ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано нові підходи до керування обваленням пластів нерозчинних порід під час розмивання підземних ємностей у кам'яних солях. На підставі теоретичних та експериментальних досліджень напружено-деформованого стану пластів встановлено граничні умови обвалення пластів, що дозволило визначити параметри навантаження під час руйнування нерозчинних відкладів гірських порід. Запропоновано технології спорудження підземних сховищ у кам'яних солях, ефективність яких підтверджена практикою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н785 + И345.2
Шифр НБУВ: РА376695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Кондратенко О. С. 
Морфологія та оптичні властивості композитних металевих і поруватих діелектричних плівок: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / О. С. Кондратенко ; НАН України ; Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Продемонстровано прояв класичного і топологічного розмірних ефектів у поведінці ефективних оптичних параметрів золотих плівок у разі зміни їх товщини, що є базовими елементами наноплазмоніки. Показано, що застосування комплексного аналізу даних АСМ і розрахунку автокореляційної функції нанорельєфу поверхні дозволяє визначити розмір і форму золотих наночастинок, вирощених на GaAs підкладках. Обгрунтовано застосування наближення ефективного середовища Бруггемана для опису оптичних властивостей композитних плівкових гетеросистем, які містять металеві та діелектричні нанорозмірні складові. Показано, що температурний відпал тонких плівок золота на діелектричній підкладці є ефективним способом впливу на морфологію й оптичні властивості, а у випадку ультратонких плівок дозволяє керувати положенням і півшириною смуги локального (поверхневого) плазмонного резонансу. Встановлено, що опромінення кремнію високоенергетичними частинками призводить до зміни його оптичних констант, збільшення шорсткості поверхні та дефектоутворення приповерхневого шару кремнію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.24,022
Шифр НБУВ: РА382093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Кондратенко С. В. 
Наукомістке майбутнє планетарної цивілізації: філософсько-методологічний аналіз: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.09 / С. В. Кондратенко ; НАН України, Ін-т філос. ім. Г.С. Сковороди. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розкрито особливості науково-технічних революцій в нанонауці та нанотехнології, молекулярній біології, інформаційних технологіях, когнітивних науках, які породжують індустрію сучасних високих наукомістких технологій. Проаналізовано ключові особливості сучасних надтехнологій, сформульовано положення про те, що форми практичної реалізації системи NBIC в коеволюції з різними сферами життєдіяльності соціуму виступають системотвірним чинником кардинальної технологічної трансформації в еволюції планетарної цивілізації. Доведено, що високі наукомісткі технології, поява та широке тиражування яких ініціюється розвитком фундаментальної науки, перетворюються на головний детермінуючий чинник становлення та розвитку планетарної цивілізації. Визначено, що наукомісткість є новою якістю буття планетарної цивілізації. Розкрито евристичний потенціал високих технологій та їх вплив на тенденції еволюції планетарної цивілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю251.201 + Ю6*18:Ж
Шифр НБУВ: РА377607 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
10.

Кондратенко Г.В. 
Нечіткі моделі та алгоритми для оптимізації маршрутів і траєкторій в умовах невизначеності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Г.В. Кондратенко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — о., 2003. — 19 с. — укp.

Розроблено стохастичні імітаційні моделі прогнозних та реальних параметрів вузлів для моделювання та оптимізації маршрутів і траєкторій за умов невизначеності. Узагальнено алгоритми фаззифікації відносних якісних сигналів, що характеризують нечіткі параметри вузлів. Синтезовано комбіновані алгоритми для прийняття рішень щодо включення вузлів-претендентів до відповідної траєкторії. Розроблено структури баз правил нечітких експертних систем для формування значень рівня сатисфакції параметрів вузлів на траєкторіях. Запропоновано методи підвищення ефективності процесів оптимізації маршрутів і траєкторій за умов невизначеності шляхом настроювання критичного рівня сатисфакції та глибини пошуку найближчих вузлів-претендентів у конфліктних ситуаціях. Розроблено критерії оцінки ефективності планування маршрутів і траєкторій за умов невизначеності, а також уніфіковане програмно-алгоритмічне забезпечення систем підтримки прйняття рішень на базі об'єктно-орієнтованих інформаційних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О484.026с11 +
Шифр НБУВ: РА322973

      
11.

Кондратенко Д.В. 
Організаційно-економічний механізм регулювання страхової діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Д.В. Кондратенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 21 с. — укp.

Уточнено зміст поняття та розкрито економічну сутність страхової діяльності, розглянуто теоретичні, методичні та практичні питання її регулювання. Досліджено інституціональні зміни у процесі державного управління страховою діяльністю, висвітлено сучасні концептуальні підходи щодо його організації. Проаналізовано світовий досвід у сфері регулювання та нагляду за страховою діяльністю. Охарактеризовано основні етапи становлення страхової галузі, показано вплив держави та саморегулювальних організацій на страхову діяльність, обгрунтовано необхідність формування системи пруденційного нагляду. Створено організаційний механізм участі саморегулювальних організацій у формуванні та реалізації державної страхової політики. Розроблено методи виявлення підвищеного ризику у діяльності страхових організацій. Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності державних механізмів регулювання страхової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.7-21,01 + У9(4УКР)271-21,01 +
Шифр НБУВ: РА346547

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Кондратенко Т.Є. 
Основи формування промислового сортименту яблуні в Україні: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.07 / Т.Є. Кондратенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 38 с. — укp.

Встановлено біологічний потенціал кращих районованих і перспективних сортів щодо швидкоплідності, якості, морозовитривалості, стійкості до грибкових захворювань, фізичних властивостей і біохімічного складу плодів. Визначено ефективність реалізації біологічного потенціалу яблуні щодо продуктивності залежно від сили росту, стабільності плодоношення дерева, якості пилку сортів-запліднювачів, виду деревних порід у садозахисних насадженнях, технології та зони вирощування. Виявлено групу перспективних сортів з високою морозостійкістю за першим - четвертим компонентами та стійкістю до пізньовесняних заморозків. Визначено сорти, плоди яких найбільш придатні для використання у свіжому вигляді, а також такі, що забезпечують безперервне постачання яблук на внутрішній ринок. Наведено перелік сортів універсального призначення та найбільш придатних для переробки та консервації. Доведено, що лежкоспроможність і схильність яблук до фізіологічних захворювань під час зберігання залежить від анатомічної будови плоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-36(4УКР)
Шифр НБУВ: РА317239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кондратенко Н.В. 
Питальні речення в українському поетичному мовленні: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Н.В. Кондратенко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2001. — 16 с. — укp.

Проаналізовано питальні речення у поетичному тексті на матеріалі української та російської мов. Дослідження питальних речень здійснено на основі антропоцентричного підходу до вивчення мови. Питальні речення розглянуті як елемент поетичної картини світу. Проаналізовано семантику, основні функції та конструктивно-стилістичний потенціал питальних речень у поетичному мовленні.Побудовано типологію питальних ситуацій, визначено особливості функціонування питань у поезії. З'ясовано роль питальних речень у моделюванні поетичної та елементів національної картин світу. Висунуто тезу про те, що окрема лінгвістична одиниця має сприйматися в її контекстуальному оточенні з урахуванням усіх чинників, що впливають на неї та на текст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-221 + Ш5(4РОС)6-335 + Ш5(4УКР)6-335
Шифр НБУВ: РА313201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Кондратенко І.В. 
Планування сім'ї у жінок, які мешкають на забрудненій радіонуклідами території: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / І.В. Кондратенко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2001. — 20 с. — укp.

На підставі клініко-лаборатних і функціональних методів ддослідження вивчено порівняльні аспекти різних методів контрацепції у жінок, які мешкають на забрудненій радіонуклідами території, а також особливості формування та функціонального фетоплацентарного комплексу залежно від ступеня радіаційного забруднення. Науково обгрунтовано, розроблено та впроваджено практичні рекомендації щодо попередження непланованої вагітності з переходом на профілактику акушерських і перинатальних ускладнень за допомогою поетапного використання гормональних і фітопрепаратів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21
Шифр НБУВ: РА314151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Кондратенко Н. О. 
Теоретико-методологічні засади стратегії ресурсозбереження у регіональних економічних системах: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.05 / Н. О. Кондратенко ; НАН України ; Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Одержано результати вирішення наукової проблеми щодо розробки теоретико-методологічних засад стратегії ресурсозбереження в регіональних економічних системах на підставі використання сучасних підходів щодо організації промислового виробництва. Визначено, що передумовою покращення системи управління ресурсозбереженням є забезпечення концентрації капіталу на регіональному економічному просторі. Запропоновано спрямовувати зусилля на збільшення вартості регіональних активів, які перебувають у розпорядженні територіальних громад. Розкрито концептуальні наукові засади вирішення проблеми організації ресурсозбереження в межах регіональної економічної системи. Надано принципи, положення та методи забезпечення формування регіональної ресурсозберігальної стратегії як системи завдань щодо функціонування економічної діяльності у вигляді регіональних кластерів-корпорацій. Розроблено напрями, пропозиції, механізми й інструменти інноваційних форм ресурсозбереження в межах формування регіонально-виробничої холдингової компанії змішаного типу на базі існуючих машинобудівних підприємств Харківщині. Визначено шляхи інституціоналізації ресурсозбереження в регіональній економічній системі та розкрито принципи розробки інвестиційної стратегії ресурсозбереження. Розроблено ієрархічну схему управління інноваційною ресурсозберігальною політикою з координацією відповідних програм у мережі регіонального агентства ресурсозбереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)1 + У9(4УКР)0-553.81
Шифр НБУВ: РА377980 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Кондратенко 
Удосконалення організації управління процесами енергозбереження: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Наталія Олегівна Кондратенко ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-554.081-21
Шифр НБУВ: РА349265

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Кондратенко В.В. 
Фазові і структурні перетворення у нанорозмірних рентгенооптичних багатошарових композиціях: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Кондратенко ; Харківський держ. ун-т. — Х., 1999. — 33 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В346.1,022 + В379.34-1,022 + З995-5

Рубрики:

      
18.

Кондратенко Р.В. 
Формування готовності майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до виховання відповідальності у дітей старшого дошкільного віку: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Р.В. Кондратенко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. — Черкаси, 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст і структуру готовності студентів до виховання відповідальності в старших дошкільників. Обгрунтовано рівні сформованості даної готовності (високий, достатній, низький), визначено їх якісні характеристики. Науково обгрунтовано й експериментально перевірено модель і технологію реалізації педагогічних умов, що забезпечують формування готовності майбутніх вихователів дошкільних закладів до виховання відповідальності у старших дошкільників. Визначено етапи реалізації цієї технології (інформаційно-пізнавальний, технологічно-діяльнісний, творчо-коректувальний). Розроблено методичні рекомендації щодо формування в студентів даної готовності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.518.1 + Ч411.352.17 + Ч411.334 +
Шифр НБУВ: РА364133

Рубрики:

      
19.

Кондратенко В.О. 
Формування системи словотворення як засіб розвитку мовлення слабочуючих учнів: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / В.О. Кондратенко ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 23 с. — укp.

Дослідження, проведені у спецшколах України, засвідчили бідність активного словника слабочуючих учнів на дієслівно-префіксальні слова. Доведено принципову можливість впливу методично правильно підготовлених словотворчих вправ на збагачення словника слабочуючих учнів лексичними одиницями із похідною основою. При розробці методичних позицій було використано відомі у вітчизняній методиці викладання рідної мови висновки про реальні можливості мовленнєвого розвитку слабочуючих учнів у процесі утворення структурно-семантичного підходу до вивчення складу слова і словотворення, які досі не були реалізовані в спецпрактиці вивчення рідної мови в школі для слабочуючих дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-917.1

      
20.

Кондратенко Г.Г. 
Формування творчої активності студентів педагогічного коледжу в процесі музично-сценічної діяльності: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Г.Г. Кондратенко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 24 . — укp.

Досліджено проблему формування творчої активності студентів педагогічного коледжу в процесі музично-сценічної діяльності. Розкрито сутність та структуру творчої активності, показано особливості її формування у студентів в процесі освоєння різних форм музично-сценічної діяльності. Визначено види та специфіку музично-сценічної діяльності у межах фахової підготовки студентів педагогічного коледжу. Встановлено критерії, показники та рівні сформованості творчої активності студентів, розроблено та впроваджено у практику навчальних закладів поетапну методику формування творчої активності в процесі музично-сценічної діяльності. Доведено ефективність запропонованої методики, показано її значущість для подальшого удосконалення теорії та практики музичного виховання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч479.511.220 + Щ31 р(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА353713

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського