Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (583)Книжкові видання та компакт-диски (489)Журнали та продовжувані видання (78)
Пошуковий запит: (<.>A=Пасічник$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 38
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пасічник І.В. 
Фінансово-кредитне забезпечення інноваційної діяльності (на прикладі промислових підприємств Харківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.В. Пасічник ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2000. — 18 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади та методичні підходи до вдосконалення механізму фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності. Досліджено теоретичну сутність інновацій та визначено особливості впливу ринкового середовища на інноваційну діяльність. Детально проаналізовано сучасний стан реалізації інноваційних проектів та структуру фінансового забезпечення інновацій. Запропоновано і теоретично обгрунтовано підходи до активації діяльності комерційних банків шляхом кредитування інноваційних проектів, рекомендації щодо управління інноваційним портфелем банківських ресурсів та оцінки ефективності інноваційних проектів. Розроблено методичний підхід до визначення ставки дисконтування з урахуванням факторів інфляції та оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-56 + У9(4УКР-4ХАР)300-55-56
Шифр НБУВ: РА308056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Пасічник Н.О. 
Формування інтересу старшокласників до підприємницької діяльності у процесі вивчення предметів соціально-економічного циклу: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / Н.О. Пасічник ; Ін-т проблем виховання АПН України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено питання теорії та практики формування у старшокласників інтересу до підприємницької діяльності у процесі вивчення предметів соціально-економічного циклу. Розкрито сутність понять "інтерес до праці", "професійний інтерес" та "інтерес до підприємницької діяльності". Визначено соціально-педагогічні передумови формування у старшокласників інтересу до підприємницької діяльності. Розроблено модель формування інтересу учнів до підприємницької діяльності, зазначено та обгрунтовано способи поглиблення профорієнтаційної спрямованості змісту навчального матеріалу з предметів соціально-економічного циклу для підвищення ефективності процесу формування інтересу старшокласників до підприємницької діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)р2
Шифр НБУВ: РА312267 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Пасічник Г.С. 
Задача Коші для 2b vec-параболічних систем зі зростаючими коефіцієнтами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.02 / Г.С. Пасічник ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2001. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.622,022
Шифр НБУВ: РА313445 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Пасічник В.Р. 
Система підготовки вчителя історії у Польщі (80 - 90-ті роки ХХ століття): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / В.Р. Пасічник ; Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти АПН України. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

На підставі аналізу спеціальної та психолого-педагогічної літератури, навчальних планів і програм для історичних факультетів університетів і педагогічних інститутів ретроспективно розглянуто розвиток системи професійно-педагогічної підготовки вчителів історії, розкрито основні тенденції реорганізації історичної освіти у Польщі за останні двадцять років. Визначено етапи розвитку історичної освіти у вищих навчальних закладах за умов соціально-політичної та економічної кризи в Польщі у 1980-х рр. та реформування освіти у 1990-х рр. Визначено тенденції щодо зміни та удосконалення змісту та структури професійно-педагогічної підготовки польських вчителів історії. Обгрунтовано науково-методичні вимоги до сучасного вчителя історії у Польщі. Визначено можливості використання позитивного досвіду підготовки вчителів історії в університетах і педагогічних інститутах Польщі для вищих навчальних закладів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т.р(4ПОЛ)3
Шифр НБУВ: РА314086 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Пасічник Н.А. 
Ефективність використання вуглеамофоски ("Текос-3") при вирощуванні моркви столової на темно-сірих опідзолених грунтах Північного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / Н.А. Пасічник ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 17 с.: рис. — укp.

Наведено результати досліджень впливу вуглеамофоски на окремі показники родючості темно-сірого опідзоленого грунту та інтенсивність фізіолого-біохімічних процесів у рослинах. Встановлено, що удобрення вуглеамофоскою ("Текос-3") сприяє підвищенню врожайності моркви столової на 40 %, покращанню біологічної цінності та здатності до тривалого зберігання отриманої продукції. Визначено раціональні дози, проведено економічну й енергетичну оцінку внесення вуглеамофоски окремо та в поєднанні з вермикомпостом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.31-43 + П040.4 + П040.17
Шифр НБУВ: РА320905 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Пасічник В.А. 
Метод побудови розв'язків нелінійних крайових задач теорії прямокутних пластин: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / В.А. Пасічник ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено новий асимптотичний метод побудови та дослідження розв'язків мішаних крайових задач згину нелінійної теорії прямокутних пластин. Уперше побудовано розв'язки крайових задач згину пластин з урахуванням видовження серединної поверхні на базі моделей Кірхгофа - Бергера за умов пружного закріплення контуру. Побудовано нові розв'язки задач циліндричного згину пластин рівномірним та змінним навантаженням з урахуванням видовження серединної поверхні для крайових умов пружного закріплення протилежних країв контуру. Показано, що у даному випадку запропонований метод дає змогу одержати розв'язки, які збігаються з точними. З застосуванням запропонованого методу побудовано розв'язки нових нелінійних крайових задач згину пластин рівномірним навантаженням з урахуванням видовження серединної поверхні для крайових умов шарнірного обпирання, жорсткого защемлення протилежних країв, а також у разі жорсткого защемлення контуру пластини. Побудовано розв'язок нелінійної крайової задачі згину пластини симетричними та несиметричними моментами, прикладеними на контурі пластини. Побудовано розв'язок нової нелінійної крайової задачі згину пластини з урахуванням видовження серединної поверхні за умов пружного закріплення контуру. Проведено дослідження розв'язків, одержаних запропонованим методом, шляхом порівняння з відомими розв'язками, а також з точними розв'язками модельних задач, на підставі якого показано достатню точність запропонованого підходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.630.112-01,022 + В251.639.1-01,022 +
Шифр НБУВ: РА328411

Рубрики:

      
7.

Пасічник Н.В. 
Обгрунтування обсягів виробництва продукції для забезпечення ефективності функціонування гірничорудних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.В. Пасічник ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Виявлено залежність рівня експлуатаційних витрат і капітальних вкладень від продуктивності гірничорудних підприємств. Розроблено методику визначення їх оптимальної продуктивності стосовно сирої руди. Доведено зв'язок рівня цін на основні види залізорудної продукції з рівнем продуктивності даних підприємств і визначено теоретичні залежності рівня цін від обсягів виробництва, якості продукції та технічної оснащеності. Розроблено методи оптимізації виробничої програми гірничорудних підприємств з урахуванням ризику непідтвердження проектних рішень і коливання попиту на залізорудну продукцію. Запропоновано методику визначення меж продуктивності гірничорудних підприємств, що забезпечує беззбиткове використання вкладених коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.451 +
Шифр НБУВ: РА329220

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пасічник О.В. 
Валютно-курсова політика та механізм її реалізації в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Пасічник ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Визначено суть, зміст, цілі, методи та інструменти валютно-курсової політики, розроблено методологію прогнозування валютного курсу в Україні. Проведено грунтовний аналіз динаміки та визначено вплив основних чинників на формування валютного курсу гривні. Розроблено та апробовано модель його прогнозування, яка враховує вплив макроекономічних чинників курсоутворення. Доведено необхідність переходу від установлення індикаторних показників на базі розробки сценарних прогнозів до таргетування курсу гривні, що дасть змогу підвищити ефективність валютно-курсової політики за умов стабільного економічного розвитку України. Визначено основні принципи встановлення цільового орієнтиру валютного курсу, а також розроблено й апробовано методику визначення темпів приросту грошової маси, яка узгоджується з цільовими показниками валютного курсу гривні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.613.2-18 +
Шифр НБУВ: РА328388

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пасічник Г.П. 
Лексико-семантичні та структурні особливості тематично-описового дискурсу "природа" у творах англійських письменників XVIII - початку XX століття: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Г.П. Пасічник ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 19 с. — укp.

Проаналізовано дискурс "опис природи" (ОП) у романах англійських письменників XVIII - початку XX ст. у аспекті синхронії та діахронії. Відзначено, що головними функціями описового дискурсу є когнітивна, художньо-естетична, морально-філософська, які вводять у художній твір додаткову просторово-часову інформацію. Визначено основні вербальні й екстравербальні компоненти дискурсу "опис природи", сформульовано його визначення. Висвітлено етапи зміни предметно-понятійної основи ключових слів, синтаксичної структури та концептуалізації. Зауважено, що активність ключових лексем сприяє розширенню суб'єктивно-модального й емоційного простору концептосфери пейзажів. Показано, що збільшення кількості художніх засобів сприяє набуттю лексемами додаткових смислів, збагачує стилістичний потенціал описового дискурсу, що здійснюється з метою зображення внутрішнього світу персонажів з залученням явищ і об'єктів наколишньої природи. Класифіковано основні різновиди англомовного дискурсу ОП залежно від змісту, елементів умотивованості й функцій. Сконструйовано фрейми: концептуальних залежностей, семантико-синтаксичний і процедурні (алгоритм, інформаційно-семантична мережа), які не лише узагальнюють мовленнєву ситуацію, а й визначають напрям подальших досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-31 + Ш401.171 + Ш5(4ВЕЛ)-357 +
Шифр НБУВ: РА337802

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
10.

Пасічник 
Спецвиди технічних документів: книгознавчий та бібліографічний аспекти: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / Людмила Петрівна Пасічник ; НАН України; Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського. — К., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч755.3.438
Шифр НБУВ: РА348969

      
11.

Пасічник М.Ф. 
Створення гомеопатичного лікарського засобу на основі отрути бджолиної: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / М.Ф. Пасічник ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Вперше проведено комплексні дослідження з метою створення гомеопатичних лікарських засобів на базі використання біологічно активної субстанції - отрути бджолиної для лікування набряків різної етіології. На підставі результатів фізико-хімічних, технологічних і мікробіологічних досліджень розроблено раціональну технологію базисного препарату на основі отрути бджолиної, який умовно названо "Ani", а також гомеопатичних гранул "Ani-гран". Запропоновано показники якості препарату та методики їх визначення. Встановлено фізико-хімічні властивості базисного препарату та гранул, а також їх стабільність у процесі зберігання. Проведено біологічні дослідження щодо вивчення специфічної протинабрякової активності й нешкідливості розробленого препарату. Вивчено нормативну базу щодо сучасного стану виробництва й стандартизації гомеопатичних лікарських засобів та розроблено три загальні фармакопейні статті: "Гомеопатичні лікарські засоби", "Лікарська рослинна сировина для гомеопатичних лікарських засобів" та "Матричні настойки для гомеопатичних лікарських засобів", які вперше включено до ДФУ (1 вид; доп. 1, 2004 р.).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.793 +
Шифр НБУВ: РА349670

Рубрики:

      
12.

Пасічник М.С. 
Проблеми розбудови української державності після визвольних змагань (1657 - 1665 рр.): автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / М.С. Пасічник ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено українську державність у контексті московсько-польсько-турецької політики. Наголошено, що головною причиною Руїни є незавершеність державного будівництва, зумовлена фактором - браком відповідного досвіду та політичної діяльності серед козацької старшини. Розглянуто проблему зовнішньої загрози цілісності Української держави та втручання інших країн (Польщі, Московщини та Туреччини) у внутрішні процеси в Україні. Визначено зовнішню політику гетьманів, яка була спрямована спочатку на пошуки підтримки проти зовнішніх ворогів, а потім - підтримку власної влади в Україні. З'ясовано, що смерть Б.Хмельницького збіглася з крахом планів щодо автономії України та його наступники опинилися за надзвичайно тяжкої політичної ситуації, це ускладнювалось початком внутрішніх заворушень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)461-5 +
Шифр НБУВ: РА354836

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Пасічник В.В. 
Профілактика, прогнозування і хірургічне лікування післяопераційного панкреатиту: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.В. Пасічник ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2007. — 20 с. — укp.

Визначено причини виникнення післяопераційного панкреатиту після оперативних втручань на органах черевної порожнини. Розроблено та впроваджено до клінічної практики методику прогнозування розвитку цієї патології, яка передбачає використання патогенетично обгрунтованих критеріїв (рівня амілази у крові, IL-8). Вивчено показники імунітету у хворих з післяопераційним панкреатитом. Розроблено та впроваджено до хірургічної практики комплекс заходів щодо його лікування та профілактики за технологією екстракорпорального "захисту". За результатами порівняння традиційного та запропонованого підходів до лікування пацієнтів з цією хворобою з'ясовано зниження летальності на 1,6 % (з 21,6 % до 20 %) в основній групі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1 +
Шифр НБУВ: РА354770

Рубрики:

      
14.

Пасічник І.В. 
Діагностика та лікування синдрому абдомінальної компресії в хірургії гострої спайкової непрохідності кишок: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.В. Пасічник ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання покращання результатів лікування хворих на гостру спайкову непрохідність кишечнику, розроблено методи діагностики, прогнозування та лікування синдрому абдомінальної компресії. Вивчено причини несприятливих наслідків лікування хворих на гостру спайкову непрохідність кишечнику. Визначено кореляційний зв'язок між внутрішньочеревним та внутрішньокишковим тиском. Описано спосіб прогнозування поліорганної недостатності за гострої непрохідності кишечнику на основі патогенетично обгрунтованих критеріїв (внутрішньочеревний тиск, IL-8). Проаналізовано показники імунітету у хворих з синдромом абдомінальної компресії за гострої спайкової непрохідності кишечнику. Доведено роль даної компресії в розвитку синдрому системного запалення та поліорганної недостатності за виявленими ультраструктурними змінами головних паренхіматозних органів (легень, печінки, нирок), а також їх функціональних порушень. Розроблено спосіб купірування компартмент-синдрому за гострої спайкової непрохідності кишечнику залежно від рівня внутрішньочеревної гіпертензії. Відзначено зниження частоти післяопераційних ускладнень у хворих основної групи на 7,7 %, летальності на 1,5 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.305.6 +
Шифр НБУВ: РА350709

Рубрики:

      
15.

Пасічник 
Математичне моделювання поверхні тривимірного тіла з використанням інтерлінації функцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Валентина Олексіївна Пасічник ; НАН України; Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В192.141,0
Шифр НБУВ: РА352489

Рубрики:

      
16.

Пасічник С.М. 
Порівняльна оцінка ефективності різних методів лікування хворих на рак передміхурової залози, ускладнений гострою затримкою сечі: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / С.М. Пасічник ; Держ. установа "Ін-т урології АМН України". — К., 2008. — 19 с. — укp.

Проаналізовано перебіг різних стадій раку передміхурової залози (РПЗ) у 715-ти пацієнтів, у 663-х хворих РПЗ був ускладнений гострою затримкою сечі (ГЗС). На підставі результатів досліджень визначено, що найбільш оптимальним і науково обгрунтованим терміном застосування уретрального катетера у хворих на РПЗ, ускладнений ГЗС, є три місяці від моменту встановлення. Застосування уретрального катетера більше трьої місяців є недоцільним через низький відсоток (2,31 %) позитивного ефекту, значне збільшення інфекційних ускладнень (удвічі за період з третього до шостого місяця) та зниження якості життя пацієнтів (QOL) на 1 бал. Проаналізовано результати лікування РПЗ, ускладненого ГЗС, проведеного за допомогою трансуретральної резекції передміхурової залози (ТУРП) та її модифікацій. Розроблено показання та протипоказання до застосування різних методів лікування РПЗ, ускладненого ГЗС. Установлено, що застосування ендохірургічного лікування цієї хвороби не впливає на прогресію процесу, підвищення канцерспецифічної смертності. Для визначення ефективності лікування проаналізовано певні уродинамічні показники, здійснено його оцінювання за міжнародною шкалою IPSS, визначено рівень залишкової сечі та зроблено оцінку якості життя (QOL).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.696.2-5 +
Шифр НБУВ: РА357118

Рубрики:

      
17.

Пасічник І.П. 
Клініко-імунологічні особливості адаптації дітей, які отримали профілактичне лікування сифілісу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.П. Пасічник ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми підвищення ефективності лікувально-профілактичних заходів, удосконалення раннього діагностування клініко-імунологічних порушень у дітей, які одержали профілактичне лікування сифілісу, шляхом визначення клініко-імунних особливостей адаптації в неонатальному періоді. Встановлено, що у разі відсутності специфічних клініко-серологічних ознак раннього природженого сифілісу, діти мають особливості клінічного перебігу неонатального періоду, імунної реактивності, стану здоров'я та фізичного розвитку протягом перших трьох років життя. Виявлено особливості клітинної, гуморальної ланок імунітету, продукції цитокінів. На підставі критеріїв, що детермінують відмінності адаптації, розроблено науково обгрунтовану математичну модель індивідуального прогнозування підвищеного рівня захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом першого року життя. Встановлено зв'язок психологічного стилю переживання вагітності матерів з сифілісом в анамнезі з перебігом неонатального та грудного періодів у дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.591-5 +
Шифр НБУВ: РА363330

Рубрики:

      
18.

Пасічник Л.А. 
Фітопатогенні і сапрофітні бактерії агроекосистем пшениці та вівса: автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.07 / Л.А. Пасічник ; Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України. — К., 2009. — 43 с. — укp.

Вивчено взаємовідносини між фітопатогенними та сапрофітними бактеріями (епіфітними й ендофітними) in vitro та in vivo. Встановлено закономірності розповсюдження основних збудників захворювань зернових культур на прикладі пшениці та вівса. Відзначено, що екологічними нішами сапрофітного виживання фітопатогенів є поверхня рослин-хазяїна й імунних рослин, взаємовідносини між сапрофітами та патогенами складні та багатовекторні. Зазначено, що сапрофітні бактерії пшениці мають більшу конкурентоспроможність у порівнянні з фітопатогенними бактеріями. Вони послаблюють прояв симптомів захворювання та перебіг інфекційного процесу, спричиненого фітопатогенними бактеріями, а фітопатогени індукують у P. agglomerans утворення сигнальних молекул - ацилгомосеринлактону. З використанням молекулярно-генетичних методів за допомогою gusA-гена доведено здатність епіфітних ізолятів на рівні з ендофітними колонізувати внутрішні тканини рослин. Установлено гетерогенність природних і колекційних популяцій P. syringae за певними біологічними властивостями. Однак, умови існування бактерій в різних екологічних нішах не впливають на жирнокислотний склад їх ліпідів. Виявлено пристосованість окремих серогруп до умов існування. Встановлено структури O-полісахаридного (O-ПС) ланцюга штамів P. syringae pv. coronafaciens 9030 і P. syringae pv. atrofaciens 8281, які є гетерогенними та містять три типи O-ланцюгів, в яких основний ланцюг є залишками L-рамнози, а боковим замісником є 3-ацетамідо-3,6-дидезокси-D-галактоза. Ліпополісахариди P. syringae pv. coronafaciens 9030 і P. syringaepv. atrofaciens мають антимутагенні (у тесті Еймса) та протипухлинні властивості щодо A. tumefaciens. Прояв реакції надчутливості у листках тютюну залежить від віку P. syringae, часу ін'єкції протягом доби та солей важких металів. ЛПС P. syringae не беруть участь у реакції надчутливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.149 + П491.12 +
Шифр НБУВ: РА364574

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
19.

Пасічник 
Теорія ритуалів переходу А.Ван Геннепа: її зміст та верифікація на прикладі обрядів життєвого циклу: автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.11 / Олександр Сергійович Пасічник ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э250
Шифр НБУВ: РА365912

Рубрики:

      
20.

Пасічник В.А. 
Основи комп'ютерно-інтегрованого механоскладального виробництва: автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.02.08 / В.А. Пасічник ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 36 с. — укp.

Вперше реалізовано нову концепцію технологічної підготовки комп'ютерно-інтегрованого механоскладального виробництва на основі нових принципів математичного опису складального виробу і методів його аналізу. Систематизація інформації для підтримки життєвого циклу виробу на виробництві та розробка нових методів її виявлення, формалізація опису з'єднань, що забезпечують цілісність, методів аналізу складального виробу й синтезу варіантів складання дозволила реалізувати наскрізну інтеграцію з мінімізацією залучення людини, а також вирішувати задачі аналізу складального виробу щодо його пристосованості до складання, часткового розкладання, формалізованого синтезу структури лінійних і просторових розмірних ланцюгів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К68-6 +
Шифр НБУВ: РА365225

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського