Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (37)Реферативна база даних (1746)Книжкові видання та компакт-диски (1797)Журнали та продовжувані видання (84)
Пошуковий запит: (<.>A=РОГ$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 91
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Роговий А.І. 
Автоматизація управління розвитком виробництва вантажних автомобілів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / А.І. Роговий ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Розроблено основні принципи побудови автоматизованої системи управління розвитком виробничо-економічних систем для використання їх у формуванні раціонального типажу вантажних автомобілів в Україні. Створено модель багатокритеріальної задачі оптимізації типажу продукції та розроблено оригінальний метод її розв'язання. Наведено імітаційну модель функціонування та розвитку промислового підприємства. Створено інформаційну технологію підготовки вихідних даних для оптимізації типажу вантажних автомобілів. Отримано раціональні типажі вантажних автомобілів за даними 1992-го та 1997-го рр., а також зроблено їх порівняльний аналіз. Виконано аналіз стійкості отриманих результатів до зміни вихідних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.851.527.31-21
Шифр НБУВ: РА311742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Рогульський С.С. 
Адміністративно-правові заходи борьтьби з корупцією в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.С. Рогульський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено питання впровадження адміністративно-правових заходів боротьби з корупцією в Україні. Обгрунтовано зміст понять корупції та корупційних діянь як адміністативних правопорушень. Визначено їх характерні особливості, причини виникнення та умови розповсюдження. Проаналізовано основні положення законодавства України у сфері боротьби з корупцією та розглянуто методи регулювання адміністративно-правових відносин за даних умов. Встановлено співвідношення понять: корупція та корупційне діяння, корупційне правопорушення та службовий злочин, державний службовець і посадова особа. Висвітлено зміст і розроблено класифікацію адміністративно-правових заходів боротьби з корупцією й обгрунтовано підстави щодо їх застосування. Наведено пропозиції щодо змін і доповнень чинних нормативних актів, які регулюють відносини, що виникають у процесі боротьби з корупцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01-7 +
Шифр НБУВ: РА335508

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Роговий В. І. 
Букові ліси Криму та особливості їх формування: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.03.03 / В. І. Роговий ; Укр. НДІ лісового госп-ва та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено стан, продуктивність, структуру та рост букових деревостанів Криму, досліджено особливості формування їх природного поновлення залежно від дії природних чинників і господарських заходів. Оцінено розподіл площ букових лісів Криму за категоріями захисності, походженням, типами лісу, класами віку, повнотами та класами бонітету. Визначено продуктивність букових деревостанів різного походження за типами лісу. Розроблено таблиці та моделі ходу росту для модальних і еталонних букових деревостанів. Встановлено, що букняки Криму використовують лісорослинний потенціал лише на 63,7 %, розроблено пропозиції щодо відтворення і формування букових лісів Криму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.12-29(4УКР-6КРИ)
Шифр НБУВ: РА374465 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Рогозіна О.В. 
Вікові зміни передньої частки гіпофізу за звичайних умов середовища, при хронічній свинцевій інтоксикації та застосуванні коригуючих засобів: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.09 / О.В. Рогозіна ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено вікові зміни в аденогіпофізі за звичайних умов середовища, під впливом хронічної свинцевої інтоксикації й у разі застосування фармакологічних препаратів. За допомогою комплексу морфологічних методів (світлової й електронної мікроскопії, морфометрії) проаналізовано вікові особливості будови аденоцитів. Встановлено, що хронічна свинцева інтоксикація викликає дистрофічні та деструктивні зміни аденогіпофізу та репаративні процеси, ступінь яких залежить від тривалості надходження ацетату свинцю. Визначено кількісні показники, які характеризують ушкодження та відповідні адаптаційні реакції, забезпечують фазність реагування аденоцитів. Встановлено, що застосування alpha-токоферолу у разі свинцевої інтоксикації значно зменшує деструктивні зміни, але найбільшу протекторну дію на структуру аденогіпофізу забезпечує ербісол.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р284.125 + Р419.441.4-29 +
Шифр НБУВ: РА362024

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Рогозинський М.С. 
Вплив іонів важких металів на синтез РНК і фракційний склад білків кукурудзи та картоплі: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / М.С. Рогозинський ; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2000. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*72*801.1-64.1,022 + П21-272.5,022
Шифр НБУВ: РА309500 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Рогач В.В. 
Вплив ретардантів на морфогенез, продуктивність і склад вищих жирних кислот олії ріпаку озимого: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.12 / В.В. Рогач ; Ін-т фізіології рослин і генетики НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив різних за механізмом дії ретардантів - паклобутразолу (РР-333), декстрелу та хлормекватохлориду (ССС-460) на морфогенез, продуктивність і якість олії ріпаку озимого (Brassica napus L.). Установлено, що за дії ретардантів віббуваються суттєві зміни у морфогенезі, анатомічній будові та продуктивності рослин. Блокування активності апіальних меристем за дії антигіберелінових препаратів призводить до пригнічення лінійного росту та посилення галуження стебла. За дії інгібіторів росту зменшується площа та відбувається потовщення листків внаслідок розростання основної асиміляційної тканини - хлоренхіми. Обробка ретердантами призводить до посилення механічної міцності стебла внаслідок збільшення його діаметру за рахунок розростання кори та збільшення товщини клеренхімних волокон з одночасним потовщенням їх стінок, що створює технологічні переваги під час збирання врожаю, особливо на сортах, що сильно вилягають. Установлено, що гальмування ростових процесів зумовлено змінами у співвідношенні терпенових гормонів. За дії РР-333 відбувається зменшення вмісту вільних і зв'язаних форм гіберелінів і збільшення вмісту вільної та зв'язаної форм АБК. За дії РР-333 і ССС-460 відбувається депонування надлишку вуглеводів (цукрів і крохмалю) у вегетативних органах рослин і більш інтенсивне їх використання для формування стручків у рослин досліджених варіантів. Зміни у донорно-акцепторній системі рослини зумовлюють перерозподіл потоків асимілятів до господарсько важливих органів - стручків. За дії ретардантів зростає кількість гілочок першого порядку на рослині, кількість стручків на них і насінин у стручку. Маса 1 000 насінин за цього вірогідно не змінюється. Такі зміни сприяють покращанню продуктивності рослин. Найбільш ефективним для підвищення насіннєвої продутивності є застосування 0,025 %-го РР-333. За дії 1 %-го ССС-460 збільшується вміст олії у насінні та покращуються її якісні характеристики, а саме: зростає число омилення, ефірне число, йодне число та вміст гліферину та зменшується кислотне число. У разі його застосування збільшується частка ненасичених вищих жирних кислот, відбувається зменшення вмісту ерукової та лінолевої кислот зростання олеїнової та лінолевої. З'ясовано, що за дії ретардантів концентрації глюкозинодатів у насінні й ерукової кислоти в олії не виходять за рівні дозволених. Залишкові кількості препаратів не перевищують межовоприпустимих, що дозволило рекомендувати їх застосування у сільськогосподарському виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.16-275.6 +
Шифр НБУВ: РА364371

Рубрики:

      
7.

Рогатіна Л. П. 
Громадський контроль над державою: сутність, механізми реалізації та перспективи розвитку: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Л. П. Рогатіна ; Держ. закл. "Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К.Д. Ушинського". — О., 2011. — 17 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз громадського контролю, механізмів його реалізації та перспектив розвитку, особливостей функціонування в сучасному українському суспільстві. Розкрито сутність громадського контролю, проаналізовано його основні функції та принципи дії. Досліджено умови функціонування громадського контролю, визначено його основні механізми, проаналізовано тенденції розвитку за сучасних умов. Доведено, що стан громадського контролю в країні є неоднозначним. З одного боку, в країні функціонуть окремі елементи системи такого контролю, що сформувалися в руслі демократичних трансформацій останніх десятиліть, з іншого - вони ще недостатньо розвинуті для того, щоб повноцінно виконувати свої функції та гарантувати реальну причетність громадян до формування державної політики. Визначено, що підвищення ефективності громадського контролю в Україні вимагає модернізаційних зусиль як з боку держави, так і з боку громадянського суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА385709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Рогожа 
Діяльність академіка О.М.Нікольського (1858-1942) в контексті розвитку біологічної науки: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.07 / Михайло Миколайович Рогожа ; Київський ун-т економіки і технологій транспорту. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е6 д(2РОС) Нікольський О.М. г
Шифр НБУВ: РА351764

Рубрики:

      
9.

Ганначенко С.Л. 
Економічна роль держави у формуванні українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Л. Ганначенко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено економічну роль держави у розвитку українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері. Запропоновано шляхи їх активізації та раціоналізації. Обгрунтовано концептуальні засади державного впливу на формування та розвиток зовнішньої торгівлі, систематизовано основні методи та інструменти державного регулювання. Проаналізовано питання формування експортного потенціалу АПК України на російському напрямі, тенденції розвитку експортно-імпортних операцій в агропродовольчій сфері й основні правові документи щодо їх регулювання. Досліджено спільні та відмінні погляди України та Росії у процесі приєднання до СОТ щодо питань внутрішньої державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, рівня імпортних тарифів та експортних субсидій. Запропоновано можливий сценарій подальшого розвитку українсько-російських торговельних відносин після вступу обох держав до СОТ. З метою підвищення конкурентоспроможності агропродовольчої продукції сформовано відповідні заходи державного впливу. Проаналізовано Угоду про Єдиний економічний простір (ЄЕП) та визначено напрями спільної аграрної політики країн-учасниць ЄЕП з метою активізації українсько-російської торгівлі у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.9 + У9(4РОС)843.9 +
Шифр НБУВ: РА334195

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Рогальський С.П. 
Електрохімічна відновлювальна деструкція полікарбонатів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / С.П. Рогальський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Встановлено можливості, механізм і особливості протікання електрохімічної відновлювальної деструкції (ЕХВД) полікарбонатів. Вперше висвітлено можливість відновлення та руйнування карбонатних груп полікарбонатів під впливом електрохімічних факторів, які призвели до деструкції полімерних макромолекул і утворення вихідних бісфенолів. Визначено межі стійкості полікарбонатів в електрохімічних системах. Вольтамперометричним методом за електрохімічною активністю полікарбонатів на катоді оцінено їх молекулярні маси, коефіцієнти дифузії. Відзначено, що в апротонних електрохімічних системах паралельно процесу прямої електрохімічної відновлювальної деструкції (ЕХВД) відбувається непряма ЕХВД полімерів під впливом нуклеофільних продуктів електрохімічного відновлення компонентів фонового розчину. Досліджено природу нуклеофілів, що ініціювали непряму ЕХВД у диметилформамідному середовищі. Викладено кінетичні особливості даного процесу для полікарбонатів різної будови. Висвітлено можливість застосування непрямої ЕХВД для цілеспрямованої модифікації властивостей полікарбонатів і рециклінгу полімерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г712.723
Шифр НБУВ: РА312606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Рогачов 
Енергозберігаючі управління нестаціонарними режимами технологічних процесів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.07 / Олександр Іванович Рогачов ; Національний технічний ун-т "Харківський політехнічний ін-т". — Х., 2005. — 30 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5-01
Шифр НБУВ: РА336611

Рубрики:

      
12.

Рог Г.В. 
Жанрово-стильові моделі сучасного турецького роману (80 - 90 рр.): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.04 / Г.В. Рог ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т філології. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Розглянуто жанрові модифікації сучасного турецького роману у діахронному аспекті, вирізнено стильові домінанти, типи нарації. У синхронному аспекті охарактеризовано особливості турецької романістики кінця XX ст. Досліджено жанрову палітру турецького постмодерністського роману (сімейна хроніка, детективний, інтелектуальний, фантастичний, готичний, жіночий роман з яскраво вираженою феміністичною змістовою домінантою), його стильових моделей, наративної технології, особливостей інтертекстуальності. Проаналізовано твори О.Памука ("Нове життя", "Чорна книга", "Мене називають Червоний", "Пан Джевдет та його сини"), Л.Текін ("Люба безсоромна смерть"), Пинари Кюр ("Роман про вбивство"), Метіна Качана ("Важкий роман", "Горіх вісім").

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(5ТУЕ)-334 +
Шифр НБУВ: РА345066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Рогожа В.Г. 
Засоби вираження вольової модальності в текстах кодексів України: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / В.Г. Рогожа ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 2005. — 24 с.: рис. — укp.

Розкрито суть поняття вольової модальності (ВМ) у сучасному офіційно-діловому контексті, визначено засоби реалізації модальності з урахуванням лексичних, морфологічних, реченнєвих параметрів законодавчих документів. Виділено тип реальної ВМ, який передбачає вираження у ствердній формі реальності предикативних відношень, повідомлення про які не супроводжуються суб'єктивної оцінкою з боку мовця. Наведено уявлення мовця про об'єктивну дійсність з можливим правом вибору відповідної ситуації, зумовленої волевиявленням суб'єкта дії. Здійснено структурний та композиційний аналіз речень, текстів кодексів в аспекті їх модальної організації та комунікативного завдання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-320 + Ш141.4-2 + Ш141.4-713 +
Шифр НБУВ: РА335692

      
14.

Рогульський Ю.В. 
Кінетична модель процесів електротермічної атомізації в атомно-абсорбційному спектрометрі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / Ю.В. Рогульський ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2000. — 21 с. — укp.

Побудовано кінетичну модель електротермічної атомізації в графітових печах під час атомно-абсорбційної спектрометрії. Експериментально та теоретично вивчено процеси, які відбуваються під час атомізації проби. Встановлено, що інтенсивність та форма атомно-абсорбційного сигналу залежать, в основному, від трьох процесів, які відбуваються одночасно: утворення вільних атомів, дифузії атомної пари та температурного розширення газової фази в печі. Апроксимація даних модельними виразами дозволяє отримати основні параметри процесу атомізації - енергію утворення вільних атомів та швидкість процесів їх утворення і дифузії. Теоретичні дослідження порівняно з експериментальними даними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.31
Шифр НБУВ: РА310360 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Рогач О.Я. 
Кодифікаційні акти в системі законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.Я. Рогач ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Сформульовано визначення кодифікаційного акту (КА) та доведено, що дані акти володіють кваліфікованими ознаками, які виокремлюють їх у відносно уособлену, самостійну групу нормативно-правових актів і наділяють їх авторитетом особливої, підвищеної юридичної сили щодо звичайних нормативних актів, які видаються даним органом державної влади. Обгрунтовано необхідність прийняття, зміни та доповнення КА кваліфікованою більшістю (2/3) голосів конституційного складу Верховної Ради України. Досліджено значення ознак, властивостей, вимог та юридичної природи даних актів як засобу обгрунтування їх самостійного характеру, визначення особливостей, місця КА у системі законодавства та їх ролі у механізмі правового регулювання, визначення шляхів підвищення ефективності законодавства та удосконалення кодифікації у майбутньому. Визначено принципи ієрархічного підпорядкування КА у межах горизонтальної, вертикальної та державно-організованої структури законодавства. Доведено, що Звід законів є результатом систематизації законодавства як родового комплексного поняття, яке поєднує у собі риси кодифікації, інкорпорації та консолідації, а не базується на правилах конкретної форми систематизації законодавства. Наведено пропозиції щодо необхідності одночасного прийняття кодифікаційних і підзаконних нормативних актів, спрямованих на їх виконання, пакетом, що надасть можливість підвищити ступінь єдності та несуперечливості законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-31 +
Шифр НБУВ: РА323349

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Роговий В.М. 
Матеріальна підтримка українського студентства на чужині в 1920 - 1991 роках: автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / В.М. Роговий ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 32 с. — укp.

Висвітлено особливості формування українського студентського руху, позицію урядових структур УНР в екзилі стосовно цієї проблеми. Проаналізовано діяльність окремих українських допомогових товариств у Європі в міжвоєнний період, зокрема, у країнах найбільшого зосередження українського студентства: Австрії, Чехословаччині, Польщі, Німеччині, а також у Бельгії, Італії, Франції. Досліджено діяльність таких українських допомогових товариств у Європі, як Українське товариство прихильників освіти у Відні, Чесько-український допомоговий комітет (Прага), Благодійний допомоговий комітет при Українській Господарській академії в Подєбрадах, Товариство допомоги українським студентам-емігрантам у Варшаві, Допомоговий фонд українських і білоруських студентів у Празі, Товариство прихильників Української Господарської Академії в Подєбрадах, що існували в різні періоди. Особливу увагу приділено Комісії допомоги українському студентству, яка діє з листопада 1940 р. Встановлено, що ця жертовність дала можливість підготувати за межами рідної землі тисячі фахівців. Акцентовано увагу на тому, що подвижництво української еміграції щодо матеріальної підтримки рідного студентства було взяте після Другої світової війни й іншими народами Європи, на землях яких розпочали будувати соціалізм, зокрема, чехи, естонці, латиші, литовці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6-2 +
Шифр НБУВ: РА368609

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Рогалєв А.В. 
Метахронний рак молочних залоз (методи лікування, ефективність, прогноз): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / А.В. Рогалєв ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності лікування хворих на первинно-множинний рак молочних залоз та покращання якості їх життя. На підставі результатів проведених досліджень доведено високу ефективність запропонованого методу комплексного лікування метахронного раку молочних залоз, яка дозволяє підвищити 3- і 5-річне виживання цієї категорії хворих, а також середню тривалість життя та знизити частоту рецидивів і віддалених метастазів. Розроблений метод передбачає використання внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії за умов комплексного проведення променевої терапії та оперативного втручання. Ефективність цього методу підтверджено віддаленими результатами, а також зниженням частоти виникнення рецидиву пухлини та віддалених метастазів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1 + Р569.133.1
Шифр НБУВ: РА353352

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
18.

Рогальський Б.С. 
Методи розрахунку електроспоживання і компенсуючих установок та системи управління ними (на промислових підприємствах, включаючи нерудні кар'єри): Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / Б.С. Рогальський ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 35 с. — укp.

Розвинуто питання теорії розрахунку електроспоживання і компенсуючих установок. Розроблено нові підходи, моделі і методи для визначення і прогнозу вхідних активних і реактивних потужностей, нормативних витрат і втрат електроенергії (установок для систем управління і контролю). Розвинуто новий напрямок створення систем контролю електроспоживання гірничих машин і технологічних властивостей порід (в темпі процесу), що грунтується на використанні питомої енергоємності екскавації і буріння. Розроблено комплекс систем контролю електроспоживання і категорій порід та датчик глибини буріння. Розвинуто також новий напрямок створення систем автоматичного оптимального (за критерієм мінімальних втрат) управління компенсуючими установками. Розроблено способи, мікропроцесорні системи, пристрої і алгоритми управління, що забезпечують вимоги енергосистеми і мінімізацію втрат в мережах споживачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И34-42
Шифр НБУВ: РА307798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Роговий С.І. 
Методологія оцінки міцності нормальних перерізів бетонних і залізобетонних конструкцій на основі деформаційної розрахункової моделі: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / С.І. Роговий ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2005. — 36 с.: рис. — укp.

Запропоновано деформаційну модель розрахунку міцності залізобетонних елементів звичайних і складних перерізів, що містять бетон і арматуру різних видів і класів, в якій реалізовано науково обгрунтовану ідею визначення межових деформацій бетону. Відзначено, що розрахункова модель передбачає використання трансформованих діаграм стану, які визначають межу стійкого деформування бетону. З застосуванням гіпотези плоских перерізів зазначені діаграми дають змогу розв'язати системи рівнянь рівноваги у межовому стані. Розвинуто наукові положення стосовно визначення межової деформації бетону, де застосовуються належним чином вибрані рівняння рівноваги за умов однорідного або неоднорідного стиску. Удоскналено розрахункові передумови, які за умов аналізу межового стану передбачають можливість урахування неодночасного досягнення максимальних зусиль у стисненому бетоні й арматурі та дозволяють диференційовано оцінювати об'єктивні характеристики міцності бетону та розрахункового опору арматури залежно від рівня межових деформацій. Виконано розв'язання дослідницьких і прикладних задач оцінки напружено-деформаційного стану і розрахунку міцності конструкцій за різних силових дій, експериментально обгрунтовано одержані результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.012 +
Шифр НБУВ: РА337024

Рубрики:

      
20.

Рогачова 
Морфемна структура іменників у текстах різних функціональних стилів (на матеріалі англійської мови): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Наталія Вікторівна Рогачова ; Київський держ. лінгвістичний ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-212.1 + Ш143.21-7
Шифр НБУВ: РА311562

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського