Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (180)Книжкові видання та компакт-диски (163)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=САГАЙДАК$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДР$<.>+<.>A=МИКОЛАЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
1.

Сагайдак Р.А. 
Внутрішній контроль в управлінні сільськогосподарськими підприємствами: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Р.А. Сагайдак ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Сформульовано теоретичні засади внутрішнього контролю та досліджено його роль у підвищенні ефективності сільськогосподарського виробництва. Удосконалено класифікацію видів контролю за логічно-організаційною ознакою та систему принципів фінансово-господарського контролю. Здійснено оцінювання стану відомчого контролю та його практичну реалізацію на підприємствах АПК. Розкрито зміст і наведено визначення поняття "ревізія". Уточнено суть ревізії та її місце у системі внутрішнього контролю в управлінні підприємством. Наведено рекомендації щодо вдосконалення оформлення результатів ревізії. Виявлено особливості здійснення внутрішньогосподарського контролю в сільськогосподарських підприємствах з різними організаційно-правовими формами господарювання. Удосконалено та розвинуто організаційно-методичні засади даного контролю через запровадження у приватних сільськогосподарських підприємствах внутрішнього аудиту. Обгрунтовано його роль стосовно даних підприємств як важливого чинника вдосконалення внутрішньогосподарського контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-218 +
Шифр НБУВ: РА356916

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Сагайдак О. М. 
Диференціація типологічних особливостей вторинних его-станів захисного характеру: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / О. М. Сагайдак ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто специфіку формування та функціонування вторинних его-станів особистості, які виконують захисні функції, їх взаємозв'язок з індивідуально-типологічними особливостями особистості та здійснено практичне дослідження даних феноменів методами аналітичної психології. Розроблено й апробовано методичну схему покрокової ідентифікації індивідуально-типологічних особливостей досліджуваних з двома базовими архетипічними моделями формування вторинних его-станів захисного характеру. Здійснено й апробовано методичну схему поетапного дослідження генезису вторинних его-станів захисного характеру досліджуваних даної вікової категорії. Модифіковано методики активної уяви для діагностики моделей інтеграції психотравматичного досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.43-953.6 + Р645.093.3
Шифр НБУВ: РА369956 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Сагайдак Ю.А. 
Ефективність функціонування акціонерних товариств в економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.А. Сагайдак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розвинуто понятійно-категоріальний апарат теорії ефективності діяльності підприємства. Обгрунтовано поняття управління ефективністю діяльності акціонерного товариства. Запропоновано розглядати управління ефективністю як процес впливу на складові внутрішнього та зовнішнього середовища, що визначають результати функціонування, узгодженість й інтегрованість інтересів суб'єктів корпоративних відносин, а саме: різних груп фінансових і нефінансових інвесторів з метою максимізації ефекту за відповідного ресурсного потенціалу. Розроблено концепцію визначення рівня ефективності акціонерних товариств, яка передбачає врахування інтересів усіх зацікавлених сторін. Висвітлено шляхи подолання невизначеності у діяльності акціонерного товариства та підвищення ефективності функціонування, базуючись на побудові оптимальної структури капіталу, встановленні механізму нарахування дивідендів та врахуванні інтересів держави як власника корпоративних прав. Обгрунтовано вибір типу дивідендної політики для певної корпорації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-07 +
Шифр НБУВ: РА343192

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Олександренко І.В. 
Іноземний капітал в структурі джерел фінансування інвестиційних ресурсів регіону: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.05 / І.В. Олександренко ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2009. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми формування інвестиційних ресурсів регіону у процесі залучення іноземного капіталу, що дозволить забезпечити збільшення обсягів його інвестиційної діяльності за умов відсутності внутрішніх джерел її фінансування. Розкрито зміст поняття інвестиційних ресурсів регіону, удосконалено їх класифікацію, визначено джерела формування. Проаналізовано вплив іноземного капіталу на соціально-економічний розвиток регіону, в який залучено іноземні інвестиції. З використанням розробленого методичного інструментарію проаналізовано й оцінено стан забезпечення регіонів інвестиційними ресурсами, охарактеризовано джерела фінансування інвестиційного процесу у регіонах України. Сформовано підхід щодо вибору типу стратегії залучення іноземного капіталу у регіони України. Розроблено модель прогнозування та планування обсягів надходжень іноземних коштів на Волинь. Проведено комплексне моделювання впливу залучених прямих іноземних інвестицій на економічний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ВОЛ) 60-56 + У9(4УКР-4ВОЛ)0-56 +
Шифр НБУВ: РА367225

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Сагайдак М.П. 
Інституційні перетворення у трансформаційній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / М.П. Сагайдак ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади інституційного напряму економічної теорії з метою використання його науково-дослідного потенціалу й аналітичного інструментарію для визначення сутності та природи трансформаційних процесів. Розроблено загальний підхід щодо аналізу й оцінювання економічних явищ, виникнення яких обумовлено інституційними перетвореннями, які відбуваються у період трансформації економіки. Проаналізовано їх вплив на розвиток національної економіки, зокрема, розглянуто перетворення інституту приватної власності як вихідної умови трансформації, а також інститутів влади, підприємництва й таких, що забезпечують фаховий рівень і кадровий потенціал національної економіки як форми реалізації трансформаційних процесів. Створено механізм посилення взаємозв'язків між соціальними інституціями, бізнесовими структурами та виконавчою владою на базі створення кластеру. Обгрунтовано шляхи побудови моделі інноваційно-інституційного розвитку національної економіки з урахуванням наслідків інституційних перетворень. Запропоновано програму адаптаційних дій національної економіки та суспільства до умов нового глобального порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.41 + У9(4УКР)0-151 +
Шифр НБУВ: РА358723

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Сагайдак Р.В. 
Логістичний підхід до управління матеріальними ресурсами на фармацевтичному підприємстві: Автореф. дис... канд. фармацевт. наук: 15.00.01 / Р.В. Сагайдак ; Нац. фармац. акад. України. — Х., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено комплексний підхід до вибору постачальників субстанцій та матеріалів. Наведено організаційно-практичні засади процесу складування матеріальних ресурсів та запропоновано алгоритм оптимального руху потоків на складах фармацевтичних підприємств (ФП). Розроблено модель управління запасами за умов ФП. Доведено необхідність використання тягнучої системи організації виробництва та методики оптимізації виробничої програми з урахуванням фінансових критерії. Представлено модель оптимізації регіональної збутової політики ФП з використанням теорії графів. Обгрунтовано організаційне забезпечення впровадження логістики у виробництво. Наведено модель формування інформаційних потоків, а також методику розрахунку комплексного показника ефективності управління ресурсами ФП та побудовано багатофакторну модель залежності комплексного показника від незалежних змінних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-55-21
Шифр НБУВ: РА321830

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Сагайдак 
Локалізація та знешкодження стічних вод, забруднених сполуками хрому, кадмію та цинку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.01 / Ірина Степанівна Сагайдак ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.204.3
Шифр НБУВ: РА311329

Рубрики:

      
8.

Олександренко В.П. 
Механохімія і реологія зносостійкості механічних трибосистем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.04 / В.П. Олександренко ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 35 с. — укp.

У контексті дисипативної природи явищ, що ініціюються зовнішнім навантаженням, комплексно розглянуто механічні реакції та реологічні процеси контактної взаємодії та їх вплив на триботехнічні характеристики сполучених поверхонь. Установлено взаємозв'язок між проявом механічних і фізико-хімічних релаксаційних процесів і швидкісно-навантажувальними та температурними умовами динамічного контактування за однонаправленого та реверсивного (фреттинзі) тертя. Наведено механіко-хімічну модель процесу тертя та зношування. Вивчено вплив фреттинг-корозії на чутливість сталі та корозійного розтріскування. Досліджено ефективність існуючих та запропоновано нові методи обробки поверхонь тертя та регулювання газовмісту рідинного середовища з метою підвищення зносостійкості та тривалості міцності металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1 +
Шифр НБУВ: РА345980

Рубрики:

      
9.

Сагайдак С.І. 
Особливості внутрішньовидової мінливості сосни звичайної в культурах Київського Полісся залежно від географічного походження насіння: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.01 / С.І. Сагайдак ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі комплексного вивчення внутрішньовидової мінливості сосни звичайної в еколого-географічних культурах серед десяти досліджених кліматипів виявлено найперспективніші для використання у лісовому насінництві. Для умов України вперше визначено специфіку нагромадження маси наземних органів сосни звичайної різного географічного походження, вивчено особливості поширення фізіологічно активного коріння в грунті. Проведено детальні дослідження генеративних показників сосни звичайної, виявлено особливості гаметофітного й ембріонального виживання насінних зачатків у шишках даного виду залежно від географічного походження. Досліджено біохімічний склад пилку сосни звичайної, його життєздатність і фертильність в еколого-географічних культурах у Київському Поліссі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.131(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА357629

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Олександров Ю.М. 
Саморегуляція як чинник психологічного благополуччя студентської молоді: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / Ю.М. Олександров ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Уперше запропоновано інтегративно-особистісну модель саморегуляції, характерною ознакою якої є введення блоку інтеграції та прийняття рішення. Уточнено наукові уявлення щодо змісту поняття, структури та механізму психологічного благополуччя, розглянуто його основні аспекти (ресурсний, процесуальний, результативний, структурний, оціночний). Розкрито сутність поняття та структуру особистісного потенціалу, визначено роль розуміння у блоці самовизначення. Проаналізовано взаємозв'язки системи саморегуляції та психологічного благополуччя. Виявлено, що система саморегуляції найбільше взаємопов'язана з ресурсним і результативним аспектами психологічного благополуччя. Розглянуто чинники та вияви різних рівнів основних складових психологічного благополуччя. Виділено характеристики, що відрізняють суб'єктів з високим, середнім і низьким рівнем задоволеності життям, а також показники психологічного благополуччя особистості й особистісного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2 + Ю935.22-39
Шифр НБУВ: РА372467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Сагайдак Т.О. 
Художня інтерпретація козацтва в українських історичних романах першої половини ХХ століття: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / Т.О. Сагайдак ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2008. — 20 с. — укp.

Цілісно досліджено художню інтерпретацію козацтва в українській історичній романістиці першої половини XX ст, її соціальної актуальності, філософічності, мистецької цінності. Виділено проблемно-аналітичні аспекти та доопрацьовано зіставлення зв'язків історіографії та художньої творчості. Визначено жанрову специфіку. Висвітлено питання диференціації та типології історичного роману. Розглянуто певні твори репресованих та заборонених письменників (16 романів 14-ти авторів). Виявлено особливості шляхів і засобів художнього втілення історичних реалій. Досліджено роль домислу та вимислу та їх вплив на структурування художніх текстів. Доведено, що написаним за різних політичних умов різними авторами романам властиві певні семантичні особливості та структура текстів. Висвітлено провідні принципи та засоби конструювання образів-виразників національного характеру, індивідуально-людських прагнень і дій історичних осіб, їх внутрішнього світу. Встановлено й охарактеризовано жанрово-стильові модифікації історико-соціального, історико-психологічного, історико-пригодницького, історіософського романів і роману-хроніки. Систематизовано літературно-критичні й історико-літературні судження про окремі історичні романи. Проаналізовано їх слушність чи заангажованість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-334 +
Шифр НБУВ: РА361943

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Гаркуша М. І. 
Наукове обґрунтування системи соціально-психологічних характеристик фахівців фармації в умовах пацієнтоорієнтованого простору / М. І. Гаркуша. — Б.м., 2019 — укp.

Проаналізовано наукові джерела щодо визначення соціально-психологічних характеристик фахівців фармації. Вивчено нормативно-правову базу, що регулює професійну діяльність, і соціально-психологічні характеристикb фахівців фармації в Україні та за кордоном. Досліджено сучасні вимоги, які висуваються стейкхолдерами до соціально-психологічних характеристик фахівців фармації. Уперше запропоновано методологію групування професійно важливих соціально-психологічних характеристик фахівця фармації. Сформовано систему соціально-психологічних характеристик, необхідних фахівцю фармації для виконання професійних обов'язків на відповідному рівні. Розроблено процесну модель проведення психодіагностичного тестування фахівців фармації з метою встановлення рівня розвитку соціально-психологічних характеристик. Запропоновано посаду організаційного психолога, яка буде входити до складу організаційної структури аптечних мереж та оптових фармацевтичних фірм. Наведено психограму фахівців фармації аптечних закладів з урахуванням змін їх компетенцій в умовах належної аптечної практики. Дібрано психодіагностичний інструментарій для оцінки рівня розвитку професійно важливих соціально-психологічних характеристик фахівця фармації. Запропоновано методику інтегральної оцінки рівня розвитку професійно важливих соціально-психологічних характеристик фахівця фармації за допомогою математичного моделювання.^UScientific sources to determine the socio-psychological characteristics of pharmacy specialists were analyzed. The regulatory framework governing professional activities and the socio-psychological characteristics of pharmacy specialists in Ukraine and abroad have been studied. The modern requirements of stakeholders on the socio-psychological characteristics of pharmacy specialists have been investigated. The methodology of grouping professionally important socio-psychological characteristics of a specialist in pharmacy was first proposed. a system of socio-psychological characteristics necessary for a pharmacy specialist to perform professional duties at the proper level has been formed. The process model for conducting psychodiagnostic testing of pharmacy specialists in order to establish the level of development of socio-psychological characteristics was developed. The position of an organizational psychologist who will be part of the organizational structure of pharmacy chains and wholesale pharmaceutical firms has been proposed. a psychogram of pharmacy specialists in pharmacies is given given changes in their competencies in the context of good pharmacy practice. Psychodiagnostic tools for assessing the level of development of professionally important socio-psychological characteristics of a pharmacy specialist was selected. A methodology for the integral assessment of the level of development of professionally important socio-psychological characteristics of a pharmacy specialist using mathematical modeling was proposed


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Ганзюк А. Л. 
Підвищення зносостійкості трибосистем в умовах малоамплітудного фретингу із застосуванням легкоплавких сплавів / А. Л. Ганзюк. — Б.м., 2020 — укp.

У дисертації вирішена науково-технічна задача підвищення зносостійкості трибосистем номінально-нерухомих з'єднань в умовах малоамплітудного фретингу із застосуванням легкоплавких сплавів з урахуванням оточуючого середовища. Запропоновано аналітичну залежність для визначення величини енергії, яка витрачається на збільшення густини дислокацій в одиничному об'ємі і визначається по різниці густини дислокацій до та після фретингу. На основі принципів нерівноважної термодинаміки (незворотних процесів) запропоновані нові теоретичні уявлення фізико-хімічної механіки фрикційного контакту, що стосується природи і взаємовпливу процесів, які викликають фретинг-корозію металів. Запропоновано модель динамічної поведінки трибосистеми на основі методу математичного моделювання та комп'ютерної симуляції. Експериментально встановлено, що внаслідок фретингу змінюється відносний елементний склад взаємодіючих поверхонь. Експериментально встановлено, що зношування матриці, при введенні в зону контакту легкоплавкого сплаву, починається лише після 0,15х106N до 0,3х106N циклів, і зносостійкість при фретингу пари тертя матеріалів, що досліджувались збільшується в 2-3 рази. Запропоновано рекомендації по боротьбі із ФП у номінально-нерухомих з'єднаннях деталей машин, технологію і конструкцію обладнання для нанесення легкоплавкого сплаву (Bi-Sn-Pb-Cd) на поверхні номінально-нерухомих з'єднаних деталей машин.^UThe scientific and technical tasks of increase of wearproofness of tribosystems nominally immobile connections in the conditions of littlepeak fretting with application of fusible alloys taking into account an environment are solved in the dissertation. In theory, from positions of physical chemistry of solid, it is investigated experimentally that an application of soft coverages on the basis of lead, tin, cadmium which have low resistance of fluidity and ability to change the coefficient of friction on contacting surfaces and also can take in certain part of energy of vibration is a perspective direction against FP in nominally immobile connections of details of machines. On the basis of principles of non-equilibrium thermodynamics (irreversible processes) new theoretical presentations of physical and chemical mechanics of friction contact, that touches nature and reciprocally of processes that cause the frettage of metals, are offered. The evolutional model of dynamic conduct of tribosystem is offered on the basis of method of mathematical design and computer simulation. Experimentally mode of dynamic clutch-slippage for FP, as the most dangerous from point of maximal friction and oscillation activity in a contact. It is investigated that relative element composition of interactive surfaces changes as a result of fretting. Moreover, it is investigated that the wear of matrix, at introduction to the area of contact of fusible alloy, begins only after 0,15х106N to the 0,3х106N cycles, and the wearproofness of pair of friction at fretting of the probed materials is increased in 2-3 times. Recommendations against FP in nominally immobile connections of details of machines, method, technology and construction of equipment, for causing of fusible alloy (Bi-Sn-Pb-Cd) on-the-spot nominally immobile the united details of machines are offered.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Нефьодова Л. В. 
Розроблення складу та технології назальної композиції для лікування гострого риносинуситу / Л. В. Нефьодова. — Б.м., 2021 — укp.

Проведено літературний аналіз сучасного стану досліджень у сфері розробки лікарських засобів для лікування гострого риносинуситу. Визначено, що гострі риносинусити широко розповсюджені серед населення, як на території Україні, так і в цілому світі.Проведено маркетинговий аналіз вітчизняного ринку лікарських засобів для лікування гострого риносинуситу, який виявив, що частка противірусних препаратів вітчизняного виробництва на фармацевтичному ринку України (станом на 2018 р.) складає 52 %. Уперше теоретично обґрунтовано та експериментально підтверджено склад назального спрею на основі комбінації активних фармацевтичних інгредієнтів для місцевого лікування гострого риносинуситу, який проявляє етіотропну та симптоматичну дію.Підібрано допоміжні речовини - компоненти буферного розчину та загущувач. Розроблено технологію фармацевтичної композиції у вигляді назального спрею та методики контролю її якості.Досліджено фізико-хімічні властивості розробленого складу комбінованої назальної композиції, запропоновано параметри стандартизації лікарської форми та методи кількісного визначення активних фармацевтичних інгредієнтів.Уперше експериментально знайдено противірусну активність пара-амінобезойної кислоти та її синергетичній ефект у поєднанні з амінокапроновою кислотою відносно вірусу грипу А/FM/1/47 (H1N1) в умовах in vitro дослідів.Проведено комплексні дослідження стабільності для визначення термінів придатності назального спрею.Розроблено проєкти методики контролю якості і технологічного регламенту на комбіновану назальну композицію під умовною назвою «КОМБІНАЗОЛ»^UA literature analysis of the modern state of research in the field of medicine development for the treatment of acute rhinosinusitis has been carried out.It is determined that acute rhinosinusitis is a widespread condition among the population in Ukraine and the whole world.A marketing analysis of the Ukrainian medicine market for the treatment of acute rhinosinusitis conducted has determined that the percentage of antiviral Ukrainian medicines is 52 % (as of 2018).For the first time the content of the nasal spray based on a combination of active pharmaceutical ingredients for the local treatment of acute rhinosinusitis, which has etiotropic and symptomatic effects, has been theoretically grounded and experimentally confirmed.Respective excipients, such as buffer components and a viscosity-increasing agent, have been selected. A technology of pharmaceutical composition in the form of the nasal spray and techniques for its quality control have been developed.Physical and chemical properties of the combined nasal composition have been studied; the parameters for standardization of the formulation and techniques for quantitative analysis of the active pharmaceutical ingredients have been suggested.For the first time, the antiviral activity of para-aminobenzoic acid and its synergetic effect in the combination with ε-aminocaproic acid against influenza virus А/FM/1/47 (H1N1) was found experimentally during in vitro studies.Complex stability studies for the determination of shelf-life expiration for the nasal spray have been carried out.The drafts of quality control and technological regulation for the complex nasal combination under the conditional name of “Combinazol” have been developed.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Захарко Н. В. 
Удосконалення логістики зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних виробників фармацевтичної продукції / Н. В. Захарко. — Б.м., 2021 — укp.

Проаналізовано наукові джерела, присвячені логістиці зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних виробників фармацевтичної продукції. Вивчено нормативно-правову базу, що регулює логістику зовнішньоекономічної діяльності виробників фармацевтичної продукції в Україні. Розроблено методику оцінки якісних характеристик логістики зовнішньоекономічної діяльності виробників фармацевтичної продукції. Розроблено методику відбору логістичного перевізника. Удосконалено організаційно-економічний механізм управління логістикою зовнішньоекономічної діяльності фармацевтичних підприємств. Запропоновано методику вибору країн для експорту фармацевтичної продукції вітчизняних виробників. Побудовано процесну модель управління логістичними ризиками зовнішньоекономічної діяльності. Запропоновано застосування FMEA-аналізу для виявлення ймовірних ризиків логістики зовнішньоекономічної діяльності та їх наслідків для підприємств. Науково узагальнено та обґрунтовано підходи до оцінювання логістичного потенціалу та логістичних ризиків зовнішньоекономічної діяльності виробників фармацевтичної продукції. Визначено основні напрямки поліпшення логістики зовнішньоекономічної діяльності фармацевтичних підприємств.^UThe scientific sources devoted to logistics of foreign economic activity of domestic manufacturers of pharmaceutical products are analyzed. The regulatory framework governing the logistics of foreign economic activity of pharmaceutical manufacturers in Ukraine has been studied. The method of qualitative characteristics estimation of foreign economic activity logistics for manufacturers of pharmaceutical products is developed. A method of selecting a logistics carrier has been developed. The organizational and economic mechanism of logistics management of pharmaceutical enterprises' foreign economic activity has been improved. The method of selection of countries for pharmaceutical products export of domestic manufacturers is offered. The process model of logistics risks management of foreign economic activity is constructed. The application of FMEA-analysis for probable risks identification of foreign economic activity logistics and their consequences is offered. The approaches to logistic potential assessment and logistic risks of foreign economic activity of pharmaceutical manufacturers are scientifically generalized and substantiated. The main directions of logistic activity improvement of pharmaceutical enterprises are determined


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського