Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (386)Книжкові видання та компакт-диски (517)Журнали та продовжувані видання (33)
Пошуковий запит: (<.>A=СЮЙ$<.>+<.>A=ЛІН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 50
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Транспорт   
1.

Ліньков О.Ю. 
Вибір та обгрунтування параметрів сумішоутворення та згоряння в швидкохідному дизелі, який працює на альтернативному паливі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.03 / О.Ю. Ліньков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Вперше експериментальним шляхом одержано інтегральні та диференційні криві розподілу краплин альтернативних палив рослинного походження під час розпилювання. Виявлено характерні відмінності протікання процесів сумішоутворення та згоряння у швидкохідному дизелі, який працює на альтернативних паливах рослинного походження. Уточнено математичну модель даних процесів, що враховує особливості роботи дизеля на альтернативних паливах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О354-012 + О33-082-325 +
Шифр НБУВ: РА330000

Рубрики:

      
2.

Лінник Ю. О. 
Витривалість насіння зразків генофонду сільськогосподарських культур до зберігання: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / Ю. О. Лінник ; Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва НААН України. — Х., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Розкрито закономірності витривалості насіння зразків ячменю, гороху, проса, соняшнику, ліній і гібридів кукурудзи до чинників зберігання, змодельованих за допомогою методики "прискореного старіння" та проморожування, а також можливості підвищення життєздатності насіння, що має знижений її рівень. Визначено зв'язок між видовою та сортовою належністю зразків генофонду означених культур, умовами року репродукування та характером реакції насіння цих зразків на різні умови зберігання. Встановлено, що під впливом проморожування за температури - 20 С насіння більшості з вивчених зразків підвищує показники життєздатності, зменшує частку нетипових приростків, а також зменшується розвиток хвороб на насінні у порівнянні з вихідними показниками. Встановлено взаємозв'язок між енергією проростання та схожістю й активністю амілаз у насіння ячменю, що належить до крохмалистого типу, та відсутність такого зв'язку у насіння гороху, що належить до білкового типу. Визначено роль активності каталази для діагностики життєздатності насіння та впливу на неї сприятливих і несприятливих чинників зберігання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П138.4
Шифр НБУВ: РА384446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Лінчевський Є. А. 
Геометричне моделювання епігіпотрохоїдних профілів роторно-планетарних машин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / Є. А. Лінчевський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичну базу для графоаналітичного методу розрахунку профілів роторів і корпусів, а також робочих поверхонь роторно-планетарних машин трохоїдного типу з використанням комбінованих кривих у вигляді фрагментів гіпотрохоїди й епітрохоїди. Вперше запропоновано спосіб аналітичного опису епігіпотрохоїдних кривих, що складаються з періодичних фрагментів гіпотрохоїди й епітрохоїди. Надано спосіб визначення взаємоспряжених кривих за їх взаємного переміщення за законом руху планетарного механізму, коли криві є комбіновані з фрагментами гіпотрохоїди й епітрохоїди. Розглянуто спосіб геометричного моделювання взаємоспряжених поверхонь з нормальними перетинами у вигляді епігіпотрохоїдних кривих, орієнтованих на використання у насосах лінії Муано.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.8 + К445.58-02
Шифр НБУВ: РА376690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Лінчук Ю.С. 
Деякі класи операторів, що діють в просторах аналітичних функцій і пов'язані з комутаційними співвідношеннями: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / Ю.С. Лінчук ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Одержано зображення комутанта оператора узагальненого зсуву, що породжений оператором Пом'є, у просторах функцій, аналітичних у довільних однозв'язних областях. У просторі цілих функцій описано комутанти операторів, що є лінійними комбінаціями зсувів. Знайдено зображення комутантів операторів композиції, що породжені еліптичними, гіперболічними та параболічними автоморфізмами одиночного круга. У просторах функцій, аналітичних у довільних областях, одержано опис комутанта довільного оператора, який є лівим оберненим до множення на незалежну змінну. Досліжено умови еквівалентності операторів узагальненого зсуву та операторів композиції, що породжені еліптичними автоморфізмами одиничного круга. Знайдено характеристику циклічних елементів для операторів, що є основними збуреннями до оператора Пом'є. Одержано аналог формули Дельсарта - Ліонса для розв'язків інтегро-диференціальних операторних рівнянь відносно узагальненого диференціювання Гельфонда - Леонтьєва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.522,0 + В162.13,0 +
Шифр НБУВ: РА350869

Рубрики:

      
5.

Ліннік О.О. 
Дидактичні умови розвитку допитливості учнів 1 класу: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.09 / О.О. Ліннік ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття "допитливість". Визначено місце допитливості у структурі особистості дитини віком 6 - 7 років. Виявлено ознаки, передумови та поетапність її розвитку. Розроблено й експериметально перевірено систему діагностики та дидактичну модель розвитку допитливості першокласників. Деталізовано дидактичні умови її функціонування. Доведено, що цей розвиток відбувається завдяки включенню до процесу навчання інтегрованих курсів "Вступ до шкільного життя" та "Дитяча філософія", а також поетапному впровадженню творчого проектування як засобу організації дослідно-творчої діяльності першокласників за умови забезпечення інтерактивного спілкування суб'єктів педагогічного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.221 +
Шифр НБУВ: РА348562

Рубрики:

      
6.

Лінчевський О.В. 
Діагностика та лікування спонтанного пневмотораксу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.В. Лінчевський ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності лікування хворих на спонтанний пневмоторакс шляхом розробки критеріїв прогнозування рецидиву та впровадження методу зварювання живих тканин. Проаналізовано результати обстеження та лікування 723-х хворих на спонтанний пневмоторакс. Встановлено наявність зв'язку між бульозними змінами легень, виявленими під час першого епізоду пневмотораксу та розвитку рецидиву захворювання в майбутньому. Впровадження методу зварювання живих тканин у разі відкритих і відеоторакоскопічних втручань дозволило досягти надійної герметизації легень, стійкого протирецедивного ефекту, зменшення кількості післяопераційних ускладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.402 +
Шифр НБУВ: РА368416

Рубрики:

      
7.

Лінючева О.В. 
Електрохімічні сенсори високої роздільної здатності на основі матричних електролітів для моніторингу повітряного середовища: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.03 / О.В. Лінючева ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 40 с. — укp.

Викладено розробку теоретичних основ побудови газодифузійних електродів (ГДЕ) з композиційними електрокаталізаторами для сенсорних технологій, на базі яких створено уніфіковану серію твердотільних електохімічних газових сенсорів і пристроїв для моніторнигу повітряного середовища. Розкрито придатність пористого титану як струмопровідної основи ГДЕ та встановлено його високу селективність до галоген-галогенідних реакцій, що дозволило збільшити роздільну здатність електрохімічних газових сенсорів НТУУ "КПІ". Розроблено математичну модель масопереносу в газовій фазі ГДЕ. Створено інтегрований сенсорний модуль (сенсор і генератор), який являє собою твердотільну трьохелектродну комірку та має розміри та конструктивні елементи такі ж самі, що і високочутливі сенсори на основі матричних електролітів. Запропоновано математичну модель, яка дозволила виконати розмірне масштабування (зменшення в 1,5 рази) уніфікованої серії газових сенсорів. Створено уніфіковані серії електрохімічних газових сенсорів нового покоління, які перевищують за основними технічними показниками світовий рівень, що дозволило організувати виробництво газоаналітичної апаратури в Україні, Росії, Франції для моніторингу повітряного середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж109.5-51 +
Шифр НБУВ: РА366835

Рубрики:

      
8.

Лінчевський О.Г. 
Клініко-імунологічні та біохімічні особливості загрози передчасних пологів, обумовленої інфекційним процесом, шляхи її профілактики та лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.Г. Лінчевський ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2001. — 22 с. — укp.

Досліджено питання діагностики та лікування загрози передчасних пологів (ЗПП), обумовлених інфекційним процесом. Вивчено стан клітинної та гуморальної ланок імунної системи, стан систем перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту, показники периферичної крові, значення лейкоцитарного індексу інтоксикації у разі ЗПП і нормального перебігу вагітності у різні строки гестації. Стан плідних оболонок у випадку ЗПП проілюстровано за допомогою діагностичного набору "Амнітест". Встановлено основні патогенетичні особливості ЗПП, обумовленої інфекційним процесом. На їх підставі доведено доцільність використання лаферону (в профілактичних дозах) у комплексній терапії ЗПП та використання даного препарату для лікування новонароджених з ознаками внутрішньочеревного інфікування. Досягнуто значне збільшення відсотка жінок із ЗПП (вилікуваних з використанням лаферону), які народили своєчасно, у порівнянні з жінками, вилікуваними без вживання лаферону. Запропоновано методику прогнозування закінчення вагітності за підрахуванням методом інформаційної ентропії лейкоформули крові у жінок із ЗПП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514-3
Шифр НБУВ: РА312199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Лінський І.В. 
Клініко-патогенетичні закономірності формування й розвитку психічних та поведінкових розладів внаслідок вживання психоактивних речовин: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.17 / І.В. Лінський ; Харк. мед. акад. післядипл. освіти. — Х., 2002. — 33 с. — укp.

Висвітлено питання оптимізації процесу лікування хворих з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин. Встановлено, що на прогредієнтність та ефективність лікування захворювань наркологічного профілю значно впливає спадкова схильність до розладів після вживання психоактивних речовин. Розглянуто можливі моделі наслідування цієї схильності та ідентифіковано її числові маркери, на базі яких розроблено багатофакторні методики щодо визначення схильності до розладів внаслідок вживання психоактивних речовин і оцінки прогредієнтності їх перебігу. Наведено пропозиції щодо оптимізації лікування хворих з різним рівнем прогредієнтності захворювань наркологічного профілю з використанням нейролептиків. Запропоновано новий фармпрепарат для протирецидивного лікування залежності від опіоїдів - блокатор опіатних рецепторів тривалої дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.021.1-3
Шифр НБУВ: РА318173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Лінніченко 
Клініко-патогенетичні особливості та лікування хронічного обструктивного бронхіту, сполученого з дисбіозом кишечнику: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / Олена Ростиславівна Лінніченко ; Луганський держ. медичний ун-т. — Луганськ, 2004. — 23 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.201.1-3 + Р413.301.11-3
Шифр НБУВ: РА329858

Рубрики:

      
11.

Лінник І.В. 
Комплексна радіонуклідна діагностика уражень міокарда при легенево-серцевій недостатності: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.23 / І.В. Лінник ; Держ. установа "Нац. ін-т раку". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності діагностики порушень функціонального стану та перфузії міокарда у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень, ускладнені легенево-серцевою недостатністю (ЛСН), з використанням радіонуклідної вентрикулярографії (РНВГ) та перфузійної сцинтиграфії міокарда. З застосуванням цих методів досліджено функціональний стан міокарда правого та лівого шлуночків серця у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень, ускладнені ЛСН різних стадій тяжкості. Установлено, що РНВГ - найбільш точний, фізіологічно обгрунтований метод діагностування, що дозволяє визначити функціональні зміни на ранньому, доклінічному етапі захворювання. Проаналізовано динаміку змін основних параметрів насосної та скоротливої функції кожного шлуночка серця за умов наростання тяжкості захворювання. Виділено найбільш діагностично значущі показники внутрішньосерцевої гемодинаміки як предиктори прогресування ЛСН. Досліджено механізми компенсації та забезпечення гемодинамічної продуктивності серця за умов наростання легеневої гіпертензії. Одержані дані проаналізовано залежно від вираженості порушень внутрішньосерцевої гемодинаміки, а саме, від величини інтегрального показника скоротливості шлуночків - загальної фракції викиду. Розроблено схему, яка визначає місце радіонуклідних методів дослідження у комплексній діагностиці порушень функціонального стану міокарда у хворих з ЛСН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.13-436 + Р412.201.1-3 + Р410.09-3 +
Шифр НБУВ: РА359789

Рубрики:

      
12.

Лінник С.М. 
Методи та засоби сегментарної реографії легенів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.17 / С.М. Лінник ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Розроблено методи та засоби сегментарної реографії легенів, здійснено огляд математичних моделей їх функціонування. Запропоновано феноменологічну модель легеневого сегмента, що дозволяє адекватно описати процеси зміни його електричного опору на різних фазах дихального циклу. Розроблено метод сегментарного реографічного дослідження легенів, за допомогою якого вперше встановлено зв'язок між пульсовими коливаннями кровонаповнення та фазами дихального цилку, а також проведено діагностику прихованих порушень легеневої структури. Експериментально досліджено особливості сегментарних показників легенів за різних варіацій геометрії електродної техніки та струму, що зондує. Наведено результати реографічних досліджень легенів на різних фазах дихального циклу за реальних умов клініки. Експериментально обгрунтовано доцільність застосування методу сегментарного реографічного дослідження для диференційної діагностики стану легенів. Розроблено апаратно-програмні засоби реєстрації та обробки одержаних результатів й обгрунтовано шляхи технічної та програмної реалізації запропонованих засобів дослідження легенів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.3-433 +
Шифр НБУВ: РА345194

Рубрики:

      
13.

Лінь Хай 
Методичні засади диригентсько-хорової підготовки студентів до роботи в школах Китаю та України: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Лінь Хай ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Доведено залежність ефективності диригентсько-хорової підготовки студентів на музично-педагогічних факультетах і в інститутах мистецтв педагогічних університетів від упровадження експериментальної методики, що передбачає послідовність у набутті студентами вмінь стосовно хорової роботи з учнями, інтегрованість у засвоєнні знань, умінь і навичок у процесі диригентсько-хорової підготовки, формування практичних умінь роботи з хоровими колективами. Розвинуто методичні засади даної підготовки студентів до роботи за умов загальноосвітньої школи. Наведено визначення принципових підходів до змістової конкретики та структурної організації зазначеної підготовки. З'ясовано педагогічні умови її ефективного здійснення. Розроблено методики формування у студентів умінь і навичок керівництва дитячими хоровими колективами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314.1-7 р(4УКР)3 + Щ314.1-7р(5КИТ)3 +
Шифр НБУВ: РА354103

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
14.

Лінецька М.В. 
Механізми реалізації дії альфа-латротоксину як стимулятора нейросекреції: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / М.В. Лінецька ; НАН України. Ін-т біохімії ім. О.В.Палладіна. — К., 2005. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177*02 +
Шифр НБУВ: РА337183

Рубрики:

      
15.

Лініченко Д. В. 
Міжнародно-правовий механізм врегулювання торговельних спорів у рамках діяльності Світової організації торгівлі: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Д. В. Лініченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше на сучасному етапі розвитку українського правознавства обгрунтовано поняття "міжнародно-правовий механізм врегулювання торговельних спорів у рамках Світової організації торгівлі (СОТ)", визначено його характерні ознаки й особливості. Проаналізовано різні підходи до наукових класифікацій торговельних спорів і способів їх вирішення на міжнародному рівні. Проаналізовано практику врегулювання торговельних спорів у рамках СОТ, визначено типологічну характеристику торговельних спорів міжнародного характеру та способів їх вирішення. Розроблено пропозиції щодо удосконалення практики застосування норм міжнародного права та положень законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1
Шифр НБУВ: РА381298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Ліннік В.С. 
Обгрунтування і розробка системи ресурсозберігаючих технологічних рішень та способів утримання молодняка при інтенсивному виробництві яловичини: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.04 / В.С. Ліннік ; Ін-т тваринництва УААН. — Х., 2000. — 33 с. — укp.

Проведено розробку й експериментальне вивчення системи нових ресурсоощадних способів утримання, пристроїв і технологічних прийомів інтенсивного вирощування та відгодівлі бичків червоної степової породи в південному регіоні України. Проаналізовано інтенсивність росту бичків та оплату кормів приростами живої маси, енерговитратність виробництва 1 ц яловичини на всіх етапах технологічного циклу від постановки 20-денних телят до реалізації відгодованих 18 - 24-місячних тварин з живою масою 500 - 600 кг, а також витрати праці операторів, собівартість і рентабельність виробництва яловичини за умов використання існуючих і нових способів утримання. Досліджено особливості мікроклімату в приміщеннях, поведінку тварин, забійні показники, хімічний склад та якість яловичини. Встановлено високу ефективність розроблених нових способів утримання бичків і пристроїв з метою обслуговування тварин. Спрогнозовано енерговитратність та економіку виробництва 1 ц яловичини за умов використання вивчених способів утримання тварин за повний технологічний цикл. У південній зоні України найбільш вигідною за енерговитратністю виявилась технологічна послідовність, за якої на І та ІІ періодах вирощування телят утримували в групових станках із поліпшеними боксами, а на заключному етапі відгодівлі використовували нову глибоку підстилку з дренажем у реконструйованому приміщенні з новим вітрозахистом годівельного майданчика, або відгодовували в удосконалених стійлах з новими прив'язями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44
Шифр НБУВ: РА312253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Ліневська К.Ю. 
Оптимізація лабораторно-інструментальної діагностики хронічного рецидивуючого панкреатиту: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / К.Ю. Ліневська ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 1999. — 20 с. — укp.

Наведено результати комплексного клінічного, лабораторного та інструментального обстеження 130 хворих на хронічний рецидивуючий панкреатит (ХРП), 32 хворих на інші захворювання органів травлення, 33 здорових. Визначено, що традиційні лабораторні (амілаза крові, сечі, ліпаза крові) та інструментальні (ультразвукове, зондове дослідження зовнішньосекреторної функції підшлункової залози) обстеження є недостатньо інформативними для діагностики захворювання. З метою оптимізації діагностики ХРП розроблено гастродуоденальний зонд оригінальної конструкції, еуфілін-кальцієвий тест, індекси "ухилення" ферментів у кров, нові показники ультразвукової гістограми підшлункової залози. Оптимізовані методи дозволяють значно підвищити інформативність традиційних досліджень, відзначаються практичною доступністю, простотою, безпечністю для хворого. Ці методи не потребують підвищення вартості традиційних тестів, ускладнення відомих лабораторних та інструментальних засобів, їх результати пов'язані між собою та з клінікою ХРП. Обгрунтовано доцільність врахування результатів оптимізованих методів діагностики ХРП у виборі лікувальної тактики, а також складені алгоритми його терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.601.1-43
Шифр НБУВ: РА308161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Лінь Сень 
Оптимізація рівня економічного ризику на базі теоретико-ігрового моделювання: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Лінь Сень ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено, досліджено та застосовано теоретико-ігровий підхід до оптимізації управління економічними системами з урахуванням суперечності, невизначеності, неповноти інформації, конфліктності, багатокритеріальності, альтернативності та породженого економічного ризику, оптимізації рівня кредитного ризику банків і фінансових установ, а також застосування антагоністичних ігор (АІ), задіяних за умов неповної інформації, до моделювання ситуацій прийняття управлінських рішень. Вивчено питання якісного та кількісного аналізу економічного ризику в контексті сучасної економічної науки, виявлено передумови для коректного теоретико-ігрового моделювання економіки й управління. Розкрито сутність АІ, що задана за умов неповної інформації, а також розроблено коректні методи їх розв'язання та зведення до класичних АІ, заданих за умов повної інформації. Розглянуто різні аспекти процесу прийняття управлінських рішень на базі розв'язання АІ, заданих за умов неповної інформації. Розроблено теоретико-ігрову модель оптимізації рівня економічного ризику в процесі вибору найбільш надійних потенційних позичальників і визначення індивідуальної величини відсоткової ставки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.331в610.6
Шифр НБУВ: РА372680 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
19.

Сюй Лін Ши 
Організаційно-економічні умови залучення іноземних інвестицій у вільні економічні зони: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Сюй Лін Ши ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено загальне економічне становище в Китаї та Україні. Визначено напрямки та відмінні риси трансформування зовнішньоекономічної діяльності та її розвитку за умов переходу до ринкової економіки. Обгрунтовано напрямки створення структури підприємницької бази для залучення іноземних інвестицій в Україну; розглянуто проблеми організації, умови залучення іноземних інвестицій у вільні економічні зони (ВЕЗ) в Україні та формування їх привабливості для потенційних інвесторів. Проаналізовано функціонування ВЕЗ у Китаї, розроблено пропозиції щодо організації роботи на початковому етапі створення таких зон у Донецькій області. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування ВЕЗ. Запропоновано модель багаторівневого інфраструктурного комплексу, застосування якої сприятиме вирішенню проблеми іноземного інвестування в Україні. Розроблено модель організації малої спільної зони виробничого розвитку та торговельного комплексу за участю української та китайської сторін на території СЕЗ "Донецьк" для забезпечення активної інвестиційної діяльності іноземних підприємців. Наведено напрямки формування привабливості для потенційних інвесторів з урахуванням специфіки Донецького регіону. Обгрунтовано доцільність створення у Китаї тематичного інформаційного центра та його агенцій з метою одержання достовірної інформації про потенційних інвесторів, шляхи та можливості залучення їх коштів у промисловість Донецького регіону. Виявлено основні принципи та закономірності інвестиційної діяльності в ВЕЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(4Укр)81 + У9(5Кит)81 + У9(4Укр-4Дон)81
Шифр НБУВ: РА319137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Ліненко О.М. 
Особливості перебігу та лікування хворих на післятравматичний остеомієліт, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / О.М. Ліненко ; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено актуальним проблемам оптимізації лікувального процесу та покращанню результатів лікування хворих на післятравматичний остеомієліт, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Проаналізовано результати обстеження та лікування 229 хворих на післятравматичний остеомієліт довгих кісток, які перебували в клініці кістково-гнійної хірургії Інституту травматології та ортопедії Академії медичних наук України. Вперше на базі значного клінічного матеріалу розглянуто питання особливостей перебігу кістково-гнійної інфекції та лікування хворих на післятравматичний остеомієліт - мешканців районів, потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. На підставі клініко-рентгенологічних і лабораторних досліджень виявлено, що клінічний перебіг післятравматичного остеомієліту у хворих, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, більш тяжкий та затяжний, а імунологічні, біохімічні та інші патофізіологічні показники змін гомеостатичних функцій організму більш виражені. Проведені мікробіологічні та серологічні дослідження свідчать про суттєве збільшення після аварії на ЧАЕС частоти гемолітичного стрептокока групи А та частки багатокомпонентних мікробних асоціацій грамнегативних бактерій. Завдяки імунологічним дослідженням з'ясовано, що зі збільшенням терміну після аварії на ЧАЕС зміни кількісних та якісних показників Т-клітинного імунітету в опромінених хворих посилюються. Розроблено системи комплексного лікування та імунотерапії хворих на післятравматичний остеомієліт, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Досліджено ефективність і доцільність застосування фторхінолонів під час проведення курсу антибіотикотерапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.148.2
Шифр НБУВ: РА312092 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського