Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (51)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сидоренко Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Сидоренко Г.Г. 
Аналіз механізмів формування біоелектричної активності кори головного мозку та гіпокампа щурів за умов довготривалого стресу: автореф. дис...канд. біол. наук : 03.00.13 / Г.Г. Сидоренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

На відтвореній моделі стресу описано зміни біоелектричної активності кори головного мозку та гіпокампа щурів. Визначено, що за умов експерименту за абсолютними та відносними показниками біоелектричної активності зазначених структур домінуючою була дельта-активність. Встановлено, що як за фізіологічних умов, так і за умов зооконфліктного стресу динаміка потужності усіх досліджуваних ритмів ЕКоГ та ЕГГ мала трифазний характер. Показано, що за умов стресової програми на початку та наприкінці дослідження абсолютна потужність біоелектричної активності усіх частотних діапазонів даних структур мозку мала вищі значення за аналогічні показники тварин контрольної групи. Одержані дані про динаміку біоелектричної активності кори головного мозку та гіпокампа на фоні стресу та модулювання синаптичної передачі аміназином, амітриптиліном і карбамазепіном вказують на те, що не зважаючи на механізми дії досліджених препаратів, спостерігалися синхронізуючі впливи, які можуть свідчити про гіпермедіацію, котра забезпечує процеси саморегуляції за умов стресу. Показано, що медикаментозна пряма чи опосередкована активація стрес-лімітувальної системи мозку щурів відбувається за рахунок гіпермедіації, яка призводить до підвищення концентрації медіатору в синаптичній щілині шляхом стимулювання синтетичної активності пресинаптичного нейрону, блокади зворотного захвату медіатора чи блокади його поглинання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.177.52*01 + Е60*739.12*715.3 +
Шифр НБУВ: РА367274

Рубрики:

      
2.

Сидоренко Г.Д. 
Наукове обгрунтування оптимізації спеціалізованої медичної допомоги жінкам з ускладненим перебігом вагітності, пологів та післяпологового періоду: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / Г.Д. Сидоренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 24 с. — укp.

Вперше системно наведено причини материнської смертності та характеристику організації медичної допомоги жінкам з ускладненнями вагітності, пологів і післяпологового періоду. Визначено основні недоліки в організації медичної допомоги жінкам з ускладненим перебігом вагітності, пологів і післяпологового періоду. Встановлено основні причини низької ефективності медичної допомоги цим жінкам. Обгрунтовано функціонально-організаційну модель оптимізації надання медичної допомоги жінкам з ускладненим перебігом вагітності, пологів та післяпологового періоду за принципів системності та функціональної єдності, зберігаючи наявні елементи існуючої системи: створення міжрайонних/міських пологових відділень, акушерсько-гінекологічного центру на основі багатопрофільної обласної лікарні та на його основі Восцепад. Обгрунтовано, що в основу роботи центру покладено автоматизовану систему управління з застосуванням телемедичних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)43 + Р716.2 +
Шифр НБУВ: РА368632

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Сидоренко Г. Б. 
Розвиток мотиваційних механізмів державного управління освітою в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Г. Б. Сидоренко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Визначено теоретичні підходи до дослідження мотивації праці педагогічних кадрів на етапі ринкових перетворень. Розглянуто місце та роль мотивації праці в структурі управління персоналом. Висвітлено концептуальні положення державної політики в галузі освіти за умов зростання ролі інтелекту в розвитку економіки та суспільства у цілому, коли мотивація стає важливою рушійною силою процесів, що відбуваються. Розкрито стан і рівень розвитку системи мотивації в структурі управління освітою, мотиваційний механізм державного управління освітою як інструмент підвищення якості освітніх послуг. Запропоновано моделі та методи оцінки рівня формування мотивації педагогічних кадрів. Розроблено напрями вдосконалення та розвитку мотиваційного механізму державного управління освітою. Встановлено мотивацію інноваційного оновлення та вдосконалення освіти, концептуальні основи управління якістю безперервної освіти. Запропоновано шляхи модернізації державної стратегії розвитку професійної освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132 + Ч34(4УКР) к
Шифр НБУВ: РА382134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського