Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (24)Реферативна база даних (787)Книжкові видання та компакт-диски (538)Журнали та продовжувані видання (39)
Пошуковий запит: (<.>A=ТАТАР$<.>+<.>A=АНАТОЛІЙ$<.>+<.>A=ВАСИЛЬОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 46
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Татаринов А.А. 
Прогнозування та підвищення стійкості виробок в умовах слабкометаморфізованих порід Західного Донбасу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.04 / А.А. Татаринов ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 15 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням прогнозування та оцінки стійкості виробок, розробці та впровадженню конструкції металевого кріплення криволінійної форми. В роботі викладені теоретичні та експериментальні дослідження процесу здимання слабкометаморфізованих порід Західного Донбасу, що мають дуже високий рівень структурної неоднорідності та пов'язану з цим мінливість їх фізико-механічних властивостей. Розроблено методику прогнозування та кількісної оцінки стійкості виробок на основі ймовірносно-статистичних моделей. Це дозволяє при проектуванні виробок прогнозувати їх стійкість із аналізом можливих ефективних варіантів підтримання, одним з яких є апробоване в умовах Західного Донбасу підковоподібне металеве кріплення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14-11,1

Рубрики:

      
2.

Татарчук Д.Д. 
Комбіновані структури НВЧ з діелектричним резонансом Е-типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Д.Д. Татарчук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено питання розробки електродинамічних моделей комбінованих структур НВЧ з Е-типом коливань і розробки на їх основі нових елементів керованих селективних приладів НВЧ. Розроблено принципи керування параметрами комбінованих структур з діелектричним резонансом Е-типом, електродинамічні моделі, що дозволяють обирати оптимальні конструкції комбінованих структур з Е-типом (ТМ-типом) коливань і пристроїв на їх базі, конструкції даних структур, що можуть перестроюватись у широкому діапазоні частот. Досліджено напівпровідникові структури такого типу для інтеграції активних та пасивних пристроїв. Наведено методи вимірювання НВЧ параметрів діелектричних матеріалів на основі комбінованих структур такого типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.74
Шифр НБУВ: РА312020 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Татаров Р.М. 
Взаємовідношення трансцендентальної антропології і онтології в феноменологічній традиції: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.04 / Р.М. Татаров ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему взаємовідношення трансцендентальної антропології та феноменологічної онтології. Висвітлено особливості розуміння людського буття в екзистенціальній, трансцендентально- та структурно-орієнтованій філософії. Під час визначення предмету та методу вчення про буття та людину з'ясовано єдність і розбіжність антропології та онтології передусім стосовно феномену людського буття, спільного для обох вчень. Розробка цієї вихідної реальності призводить до ототожнення кола значень двох теорій. Акцентування різних сторін синкретичного світу людського буття виявляє певні розбіжності обох теорій людського буття. З'ясування способів і підстав такої акцентуації для визначення буття та сутності людини надає особливої актуальності даного дослідження. Наведено смислово-життєву оцінку результатам порівняльного аналізу. З'ясовано, що тема людини не може взагалі підкорятися проблематиці існування, тому наголошено на небезпеці недалекоглядного розуміння субординації двох близьких теорій. Таке розуміння призводить до звуженого бачення людини, її цінності та продуктів її діяльності, апелює до "буттєвих", об'єктивних обставин людських вчинків, а, отже, породжує безвідповідальність і пасивність. З'ясування особливого місця та ролі знання про людину серед інших онтологічних вчень дає змогу по-новому осмислити причини і характер сучасної кризи людства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216 + Ю3(0)6-661
Шифр НБУВ: РА313671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Татарчук С.І. 
Оптимізація структури та засобів телекомунікацій при проектуванні та в процесі експлуатації регіональної системи зв'язку: Автореф. дис...канд. техн. наук: 05.12.13 / С.І. Татарчук ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено стан телекомунікацій у Харківській дирекції, проведено порівняння з досягненнями передових країн світу. Розроблено концепції та плани розвитку дирекції, наведено методи та методики, спрямовані на аналіз якості використання будь-яких рішень щодо перебудови регіональної системи зв'язку, пошуку та знаходження оптимальних шляхів удосконалення та розвитку засобів зв'язку з метою впровадження сучасних телекомунікаційних технологій. Використані методи аналізу та синтезу є модернізованими, адаптованими до регіону та структури мережі, за їх допомогою вибрано конфігурацію транспортного кільця. Запропоновано використання у ньому перехресних перетинок, а також оптимізовано розташування низки елементів мережі. Особливу увагу приділено технології xDSL. Обгрунтовано технології маршрутизації, наведено приклади практичного використання даних методів і методик щодо підвищення якісних показників регіональної мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88(4УКР-4ХАР)-4
Шифр НБУВ: РА321067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Татарінцева І.О. 
Ліричне в концерті-сімфонії 80 - 90-х років ХХ століття: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / І.О. Татарінцева ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему функціонування ліричного в сучасному музичному мистецтві, зокрема, в жанрі концерту-симфонії, особливо поширеному в останню третину ХХ ст. Досліджено нові типи ліризму (контемпоральний та модельований), форми їх композиційного функціонування (концентровану та розосереджену) в компаративному поєднанні з іманентними, постійними, "класичними" ознаками ліричного. Виявлено ліричну природу жанрової сфери камерної симфонії. Визначено особливості ліричної змістовності камерної симфонії-концерту 1990-х рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.040(0)63 + Щ315.042(4Укр)63
Шифр НБУВ: РА317404 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Татарінова В.І. 
Динаміка та напрямки деструкції гербіцидів з класу сульфонілсечовин в рослинах та грунті: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / В.І. Татарінова ; УААН. Ін-т агроекол. та біотехнології. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено практичні засади використання плазмово-десорбційної мас-спектрометрії як фізико-хімічного методу для ідентифікації та визначення діючих речовин гербіцідів з групи сульфонілсечовин у рослинних тканинах та грунтах. Запропоновано модельні системи для прогнозування кінетичних параметрів деструкції сульфонілсечовин у тканинах культурних рослин та бур'янів, а також різних типів грунтів, характерних для північно-східного Лісостепу України. На підставі дослідження динаміки метаболізму та деструкції сульфонілсечовин встановлено екологічну придатність гербіцидів даної групи до використання в технологіях вирощування сільськогосподарських культур і одержання якісної продукції рослинництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П146.752 в73 +
Шифр НБУВ: РА321164

Рубрики:

      
7.

Татарчук П.О. 
Лікування ран із застосуванням пристроїв для закриття ран та паравульнарної біоелектростимуляції (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / П.О. Татарчук ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено пристрої для закриття ран, технологію та методику паравульнарної біоелектростимуляції. Вперше вивчено вплив на рановий процес постійного струму малої сили за умов розташування активних електродів у паравульнарних (навколоранових) тканинах. Експериментально доведено ефективність наведеної методики для закриття ран після видалення епітеліального куприкового ходу, абсцесів і флегмон м'яких тканин, післяопераційних лігатурних нориць, тимчасового закриття ран у хворих на гнійний перитоніт за умов лікування методом лапаростомії. Показано, що використання пристроїв з паравульнарною біоелектростимуляцією призводить до зменшення післяопераційних ранових ускладнень, скорочення терміну лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.10
Шифр НБУВ: РА317784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
8.

Татарінова О.О. 
Уран-свинцевий вік гранітоїдів в обрамленні зеленокам'яних поясів Приазовського мегаблоку: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.02 / О.О. Татарінова ; НАН України. Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто вікові етапи формування зеленокам'яних поясів Приазовського мегаблоку. Визначено час формування магматичних порід комплексу Салтичанського антиклинорію та кислих магматичних порід у Сорокинській зеленокам'яній структурі (ЗС). Встановлено східну межу поширення плагіогранітоїдів шевченківського комплексу. Проведено геохронологічну кореляцію зеленокам'яних поясів Приазовського та Середньопридніпровського мегаблоків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д342.16-1 + Д59(45Укр)-342
Шифр НБУВ: РА327020

Рубрики:

      
9.

Татаріна Т.В. 
Перестрахування: становлення та шляхи розвитку в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Т.В. Татаріна ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито економічну сутність перестрахування, організацію його здійснення за сучасних умов становлення вітчизняного страхового ринку. Обгрунтовано практичні рекомендації щодо подальшого розвитку перестрахування в Україні та його законодавчого забезпечення. Розроблено моделі типового генерального договору факультативного перестрахування з метою уніфікації перестраховувальних угод, використовуваних вітчизняними страховиками. Сформульовано пропозиції щодо включення до Цивільного Кодексу України сформованого проекту "Параграфу про договір перестрахування". Запропоновано оптимальну програму захисту страховика з урахуванням особливостей його страхового портфеля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.7 +
Шифр НБУВ: РА325139

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Татаренко О.В. 
Фінансова траснаціоналізація як засіб перерозподілу світового багатства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.В. Татаренко ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. — К., 2005. — 16 с.: рис. — укp.

Наведено результати дослідження теоретичних засад і практичних методів реалізації національних економічних інтересів за умов фінансової транснаціоналізації. Проаналізовано параметри сучасної глобальної фінансової системи. Виявлено сукупність механізмів перерозподілу світового багатства, діючих у рамках світової фінансової системи. Розглянуто питання стану та досвіду інтеграції фінансової системи України до світового фінансового простору. Охарактеризовано проблеми та напрями подальшої її інтеграції за умов фінансової транснаціоналізації з урахуванням світового та національного досвіду збереження конкурентоспроможності національної економіки. Висвітлено особливості традиційних і новітніх методів реалізації національних економічних інтересів у фінансовій сфері за умов фінансової транснаціоналізації та діючих у рамках світової фінансової системи механізмів перерозподілу світового багатства. Запропоновано заходи з розбудови конкурентоспроможної, стійкої до зовнішніх криз фінансової системи України та формування відповідної стратегії інтеграції даної системи до світового фінансового простору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.11 +
Шифр НБУВ: РА339153

Рубрики:

      
11.

Татарчук Т.Р. 
Механізм синтезу літійвмісних феритів, реакційна здатність та прогнозування властивостей: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.21 / Т.Р. Татарчук ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2005. — 20 с. — укp.

Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень механізмів твердофазного синтезу літій-натрієвих та літій-цинкових феритів, що супроводжуються утворенням дефектних фаз з залученням антиструктури. На підставі даних рентгенівських досліджень та хімічного фазового аналізу встановлено кристалоквазіхімічний склад літій-цинкових феритів та одержано нову інформацію стосовно фізико-хімічних властивостей (електричних, магнітних, реакційної здатності, каталітичної активності). З'ясовано, що іони літію (за вмісту від 4,43 до 7,14 ат. %) стабілізують обернену структуру шпінелей, а іони цинку (за вмісту від 5,43 до 14,29 ат.%) посилюють її нормалізацію. Показано вплив катіонного розподілу в шпінельній решітці на реакційну здатність та каталітичну активність феритів. Уперше встановлено взаємозв'язок магнітних і хімічних властивостей. Виявлено, що механізм каталізу, відповідно до кристалоквазіхімічної моделі, містить утворення та анігіляцію антиструктури й електронно-діркових пар. Зазначено, що утворення вакансій експериментально спостережено у процесі відновлення феритів в атмосфері карбон (II) оксиду. Відзначено щодо необхідності теоретичного прогнозування фізико-хімічних властивостей у разі використання нових функціональних матеріалів. За цього воно не є можливим без точного кількісного врахування впливу дефектів кристалічної будови та домішок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г128.113,0 + Г563,0 +
Шифр НБУВ: РА337986

Рубрики:

      
12.

Татарінцева К.В. 
Експертна оцінка художніх різьблених виробів із коштовного каміння: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.08 / К.В. Татарінцева ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Розроблено технологічну послідовність та правила експертного оцінювання художніх різьблених виробів з коштовного каміння з використанням товарознавчих підходів. Побудовано класифікацію даних виробів за функціональним призначенням, що забезпечує ефективність порівняння об'єктів оцінки в асортиментному, типологічному аспекті. Доведено, що найбільш вагомими споживними властивостями художніх різьблених виробів з коштовного каміння, що характеризують їх відповідну цінність, є соціальні властивості, які набуваються протягом життєвого циклу товару та є необхідними та достатніми для практичного експертного оцінювання та прогнозування оціночної вартості. Здійснено комплексну експертну оцінку даних виробів. Удосконалено критерії та показники їх експертного оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М771.3 + Щ101.12 + Щ125.708.04 +
Шифр НБУВ: РА336625

Рубрики:

      
13.

Татаріна І.О. 
Формування іншомовної комунікативної культури майбутніх учителів засобом педагогічної риторики: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.О. Татаріна ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського (м.Одеса). — О., 2005. — 21 с. — укp.

Запропоновано систему завдань, спрямованих на формування іншомовної комунікативної культури майбутніх учителів засобом педагогічної риторики. Розроблено дидактичну модель формування даної культури студентів, етапами якої є когнітивно-збагачувальний, репродуктивно-діяльнісний, конструктивно-творчий. Визначено педагогічні умови, за яких така робота відбуватиметься ефективніше. Виявлено критерії та показники, рівні розвитку іншомовної комунікативної культури студентів засобом педагогічної риторики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 +
Шифр НБУВ: РА341478

Рубрики:

      
14.

Татарчук Є.В. 
Розчиноутворення в бінарних та потрійних порошкових системах на основі Co, Fe, Ni та Cr: Автореф. дис. канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / Є.В. Татарчук ; НАН України; Ін-т металофізики ім. Г.В.Курдюмова. — К., 2005. — 20 с. — укp.

На базі використання методів рентгеноструктурного аналізу та комп'ютерного моделювання досліджено кінетику розчиноутворення в порошкових системах Co - Fe, Co - Ni, Fe - Ni та потрійній суміші Co - Fe - Ni за різних співвідношень концентрацій вихідних компонент. Вивчено процес розчиноутворення в порошковій системі з обмеженою розчинністю Cr - Ni. Досліджено розчиноутворення бінарних систем в області повної розчинності з використанням моделей розділеної та плоскої дифузійної систем, кубічних комірок та обволікання. Для порівняння експериментальних та комп'ютерних даних розроблено алгоритм побудови модельних дифрактограм у бінарних і потрійних системах. Вперше відомі раніше моделі кінетики розчиноутворення у бінарних системах застосовано для потрійних сумішей. Розроблено нові моделі для потрійної системи на базі комбінації моделей розділеної системи та обволікання. Створено алгоритми для визначення кінетики розчиноутворення бінарних порошкових систем в області обмеженої розчинності. Встановлено, що процес розчиноутворення потрійної порошкової суміші Co - Fe - Ni в області повної розчинності найбільш адекватно описують комбіновані моделі. Виявлено, що модель обволікання описує процес розчиноутворення в системах: 25 % Fe - 75 % Ni, 25 % Cr - 75 % Ni та Co - Fe на усьому досліджуваному концентраційному інтервалі. Встановлено, що модель розділеної системи описує процес розчиноутворення в системах 50 % Fe - 50 % Ni, 75 % Fe - 25 % Ni, 63 % Cr - 37 % Ni та 80 % Cr - 20 % Ni. Експериментально доведено, що кінетика розчиноутворення бінарних і потрійних порошкових систем на основі Co, Fe, Ni та Cr суттєво залежить від геометрії контакту частинок. Виявлено конкурування геометричного та дифузійного факторів залежно від моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-14 +
Шифр НБУВ: РА337622

Рубрики:

      
15.

Татаревська М.С. 
Рівень життя сільського населення: оцінювання та напрями поліпшення (на матеріалах Кіровоградської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / М.С. Татаревська ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто актуальні питання поліпшення рівня життя сільського населення на прикладі Кіровоградщини за умов трансформаційних процесів в економіці та її аграрному секторі. Уточнено суть категорії "рівень життя" населення, що передбачає побудову ендогенно орієнтованої моделі розвитку суспільства. Класифіковано фактори впливу на рівень життя селян за рівнем їх виникнення та запропоновано комплекс показників для оцінки його стану та динаміки. На підставі статистичних даних, одержаних завдяки проведеному соціологічному дослідженню, та з використанням багатовимірного статистичного аналізу виявлено тенденції динаміки рівня життя селян, проаналізовано вплив перетворень в аграрному секторі економіки на нього, здійснено оцінювання життєвого рівня сільських мешканців на рівні районів і визначено передумови для його поліпшення. Як пріоритетний напрямок поліпшення рівня життя даного населення запропоновано удосконалення організаційного механізму управління рівнем життя селян завдяки представленню в ньому не тільки органів влади й управління, а й партнерів агросектору та самих селян. Сформульовано основні вимоги до створення соціально-економічного моніторингу рівня життя селян, розбудови інформаційного простору на селі й обгрунтовано необхідність запровадження Паспорту соціально-економічного розвитку сільської/селищної ради, а також урахування рейтингу районів за рівнем життя селян в оцінці їх соціально-економічного стану, що надасть їй повного та завершеного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4КІР)320-94 +
Шифр НБУВ: РА341658

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Татаринов С.Й. 
Історія гірничої справи, металургії та металообробки доби бронзи Східної України: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / С.Й. Татаринов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 23 с. — укp.

Проведено археологічне дослідження пам'яток доби бронзи Східної України. Виділено Бахмутські мідні копальні та розташовані поряд чітко датовані стоянки гірників-металургів зрубної культури. Вперше у Східній Європі досліджено різні типи мідеплавильних печей, виявлено й охарактеризовано гірничі та металообробні знаряддя праці, зливки, вироби з металу, ливарні форми. Встановлено існування у Донбасі у XV - XI ст. до н.е. центру металургії та металообробки. Встановлено господарський зв'язок мідних копалень з довготривалими спеціалізованими та звичайними поселеннями зрубної культурно-історичної спільноти на Сіверському Донці та у Подонні. Визначено клановий характер гірничої справи, металургії та металообробки. Виділено ареали розповсюдження металу Донецького гірничо-металургійного центру у Північному Приазов'ї та доведено існування мінової торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР5)26-24 + Т4(237УКР)26 +
Шифр НБУВ: РА346281

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Татарнікова Н. І. 
Математичні методи в управлінні адаптацією виробничого потенціалу підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н. І. Татарнікова ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Викладено основні результати дослідження теоретичних та прикладних аспектів управління адаптацією виробничого потенціалу підприємства. За допомогою методів теорії нечітких множин побудовано економіко-математичні моделі вирішення завдань оптимізації управління адаптацією основних виробничих фондів, промислово-виробничого персоналу та матеріальних ресурсів підприємства. Запропоновано систему комплексного управління адаптацією його виробничого потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.3 +
Шифр НБУВ: РА342851

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Татаренко М.Г. 
Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами театрального мистецтва в умовах дозвілля: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.06 / М.Г. Татаренко ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Досліджено шляхи, форми та методи розвитку творчих здібностей молодших школярів за умов дозвілля засобами театрального мистецтва. Розвинуто теоретичні засади даної проблеми. Розглянуто творчі здібності у контексті загальнотеоретичних досліджень. Визначено можливості театрального мистецтва для розвитку цих здібностей. Виявлено особливості дозвіллєвої діяльності, що мають бути враховані під час організації занять молодших школярів театральним мистецтвом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.385.351.4 + Щ33 р(4УКР)2-3 +
Шифр НБУВ: РА341963

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Татаренко Д.А. 
Програмовані логічні контролери з вбудованими засобами тестового та функціонального діагностування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Д.А. Татаренко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі, методи та алгоритми синтезу програмованих логічних контролерів (ПЛК), в яких процедури перевірки справності та відновлення працездатності здійснюються вбудованими засобами тестового та функціонального діагностування. Запропоновано нові методи побудови діагностичних експериментів (ДЕ) в багатопроцесорних ПЛК (БПЛК) на базі використання графових моделей Препарата-Меца-Чена (ПМЧ). Розроблено графові моделі БПЛК із процесорними модулями, які самотестуються, що дозволяє на поведінковому рівні організувати умовні ДЕ для виявлення несправних процесорних модулів і ТІЗ. Розроблено нові ефективні методи синтезу синдромно тестованих схем, на базі яких виконано проектування лічильників адрес, таймерів, генераторів тестових послідовностей, синдромно-сигнатурних аналізаторів, арифметико-логічних пристроїв БПЛК. Показано, що впровадження розроблених методів і алгоритмів у промислове виробництво сприяє підвищенню відмовостійкості систем управління та зниженню витрат на технічне обслуговування пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974-04 +
Шифр НБУВ: РА352684

Рубрики:

      
20.

Татарин Н.Б. 
Регулювання розвитку фондового ринку в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.Б. Татарин ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми становлення та розвитку фондового ринку в Україні. Розкрито сутність і значення фондового ринку для економіки держави, визначено напрями його фінансової реструктуризації. Обгрунтовано необхідність удосконалення механізму функціонування та регулювання вітчизняного фондового ринку. Розкрито роль фондового ринку в процесі розвитку ринкових відносин в Україні та визначено напрями півдищення його стабілізуючого впливу на економіку держави. Розроблено методи формування адекватної нормативно-правової бази з урахуванням сучасного стану фондового ринку, призначено для його коригування згідно з пріоритетами розвитку економіки. Доведено, що підвищення інституційної якості інструментів фондового ринку дозволить привернути увагу емітентів та інвесторів, а також сприяє удосконаленню інституційних структур фондового ринку з метою диверсифікації його ресурсної бази та залучення збережень населення. Визначено тенденції й перспективи розвитку та регулювання фондового ринку України з урахуванням світового досвіду діяльності у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29-96-21 +
Шифр НБУВ: РА353984

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського