Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (266)Книжкові видання та компакт-диски (177)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ТРЕГУБ$<.>+<.>A=ЕДУАРД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
1.

Трегубов Д.Г. 
Деструкція хімічних сполук стічних вод процесу коксування вугілля: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.07 / Д.Г. Трегубов ; Укр. держ. наук.-дослід. вуглехім. ін-т "УХІН". — Х., 2000. — 16 с. — укp.

Висвітлено питання захисту водного басейну. Розроблено ефективний метод очищення стічних вод, що базується на дії електричних мікророзрядів. Досліджено процес мікродугової деструції хімічних сполук коксохімічних стоків на модельних і реальних розчинах у разі впливу змінної напруги. Запропоновано та досліджено способи інтенсифікації мікродугового розряду. Теоретично аргументовано, підтверджено розрахунками та експериментально спосіб підвищення ефективності мікродугової деструкції хімічних сполук стічних вод в імпульсному режимі введення електричної потужності. Отримано технологічні характеристики й умови ефективного режиму обробки води. Розроблено дослідно-промисловий реактор мікродугового знешкодження стічних вод. Показано можливість глибокого очищення стічних вод від фенолів, масел, інших органічних сполук і роданідів. Розглянуто варіанти використання методу в схемах очищення стічних вод коксохімічного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.094
Шифр НБУВ: РА313248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Трегубова Н.О. 
Медико-психологічна реабілітація психовегетативних розладів у робітників атомно-енергетичного комплексу в умовах санаторію: Автореф. дис... канд. мед. наук: 19.00.04 / Н.О. Трегубова ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості психовегетативних розладів у робітників атомно-енергетичного комплексу. Розроблено принципи побудови заходів відновлювальної терапії реабілітації. На підставі комплексного клініко-психопатологічного, психодіагностичного й електрофізіологічного дослідження вивчено клінічні, соціальні, соціально-психологічні, особистісно-психологічні особливості у хворих з психовегетативними розладами. Установлено особливості центральної та церебральної гемодинаміки в обстежених хворих за даними реоенцефалографії та гемодинамічними показниками. Виділено провідні патогенетичні механізми психовегетативних розладів, які визначають їх клінічну маніфестацію. Розроблено систему патогенетично обгрунтованої відновлювальної терапії та реабілітації хворих з різними формами зазначених розладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р628.063-54 + Р124.507 +
Шифр НБУВ: РА349173

Рубрики:

      
3.

Трегубенко І.Б. 
Методи та моделі оптимізації системи управління навчальним процесом в вищих закладах освіти: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.Б. Трегубенко ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2007. — 24 с. — укp.

Розроблено нові моделі, методи та інформаційні технології оптимізації систем управління навчальним процесом у вищих закладах освіти. Створено модель оптимізації складу навчальних модулів для кредитно-модульної системи освіти, що дозволяє вирішувати задачу періодичного поновлення складу та вмісту навчальних дисциплін (модулів). Запропоновано метод оптимізації послідовності навчальних модулів з метою підвищення ефективності вивчення дисциплін. Побудовано моделі та розроблено метод аналізу інформаційних потоків навчального навантаження в системах управління навчальним процесом, який формалізує процес утворення моделі та дозволяє одержати розрахунок затрат часу, необхідного для формування завдання зі складання розкладу академічної групи. Побудовано метод оптимізації структур інформаційних потоків у системах управління навчальним навантаженням, який дозволяє змінити структуру інформаційних потоків та мінімізувати затрати часу на формування щорічного навчального навантаження. Розроблено інформаційну технологію обробки навчальних і робочих планів, яка поліпшує ефективність управління навчальним процесом, зменшує вірогідність виникнення порушень у процесі планування навчального навантаження на кафедри та дозволяє скоротити затрати часу, необхідного для формування завдання зі складання розкладу академічної групи. Створено інформаційну технологію формування комплексних навчальних планів для безперервної підготовки фахівців, яку можна застосовувати для нормалізації навчальних планів у закладах освіти різних рівнів акредитації та напрямів підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.253 + Ч481.290 +
Шифр НБУВ: РА352686

Рубрики:

      
4.

Трегубець Н.О. 
Механізм здійснення державного контролю антимонопольними органами в сфері захисту економічної конкуренції: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Н.О. Трегубець ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2009. — 18 с. — укp.

Розкрито сутність, розроблено теоретичні та практичні рекомендації щодо удосконалення механізму здійснення антимонопольними органами державного контролю у сфері захисту економічної конкуренції. Розглянуто повноваження антимонопольних органів, проаналізовано законодавство, що регулює відносини у сфері захисту економічної конкуренції. Досліджено питання підвищення ефективності державного контролю, який здійснюють антимонопольні органи. Визначено його спеціальні функції, систематизовано види й обгрунтовано основні напрями реалізації. Розглянуто теоретичний та організаційний аспекти механізму державного контролю, наведено пропозиції щодо удосконалення порядку проведення перевірок, розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Запропоновано заходи щодо підвищення ефективності державного контролю у сфері захисту економічної конкуренції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.02 + У9(4УКР)0-13-218 +
Шифр НБУВ: РА363466

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Трегуб Д.В. 
Організація інноваційного менеджменту на підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Д.В. Трегуб ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано напрямки реалізації інноваційних проектів на підприємстві та розкрито організаційно-економічний зміст поняття "інновація" як економічної категорії, що сприяє реалізації інноваційної стратегії підприємства. Розроблено систему показників встановлення фактичної результативності роботи науково-технічних підрозділів підприємств, яка дозволяє визначити окремі специфічні особливості їх функціонування. Розглянуто взаємозв'язок між методикою аналізу визначення попиту на інноваційну продукцію та його залежністю від наявного технічного рівня інновацій. Удосконалено систему взаємопов'язаних факторів щодо проведення багатофакторного індексного аналізу ефективності витрат на інноваційну діяльність на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-55-21
Шифр НБУВ: РА316539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Трегуб Т.В. 
Патогенетичне обгрунтування застосування електромагнітних хвиль міліметрового діапазону в комплексному лікуванні хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки на госпітальному етапі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Т.В. Трегуб ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2007. — 28 с. — укp.

Показано можливість підвищення ефективності лікування хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки (ВХ ДПК) шляхом застосування електромагнітного випромінювання надвисоких частот (НВЧ-терапії) разом з медикаментозним лікуванням залежно від інфікування слизової оболонки різними збудниками. Розроблено диференційовані підходи щодо використання НВЧ у комплексному лікуванні хворих на ВХ ДПК, засновані на урахуванні наявності проявів латентної або активної внутрішньоклітинної інфекції, ступеня вегетативних та імунологічних порушень, явищ непереносимості медикаментозної терапії. Встановлено, що перебіг ВХ ДПК характеризується наявністю вторинного імунодефіциту супресорного типу, максимально вираженого за внутрішньоклітинної інфекції, а також активацією процесів перекисного окиснення ліпідів і вегетативною дисфункцією за парасимпатичним типом. Показано, що застосування НВЧ-терапії шляхом опромінення епігастральної та потиличної ділянок сприяє більш швидкому зникненню клінічних проявів захворювання, нормалізації процесів перекисного окиснення ліпідів, покращанню балансу вегетативно нервової системи, а також супроводжується більш глибокою та тривалою нормалізацією показників імунітету, що обумовлює подовження тривалості ремісії у порівнянні зі звичайною терапією. Встановлено, що прогностичними критеріями ефективності комплексного лікування з застосуванням НВЧ є наявність у хворих на хелікобактернегативні форми ВХ ДПК імунологічних порушень у вигляді повторного імунодефіциту супресорного типу у поєднанні з проявами вегетативної дисфункції за парасимпатичним типом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-54 +
Шифр НБУВ: РА350102

Рубрики:

      
7.

Трегубенко Г.М. 
Розвиток наукових основ і розробка технології виробництва нових низьколегованих азотовмісних сталей: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.02 / Г.М. Трегубенко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 33 с. — укp.

Розроблено наукові основи комплексного мікролегування кремнистих сталей азотом, титаном і алюмінієм. Створено новий клас сталей з карбонітридним зміцненням - типу САТЮ. Показано, що сталі цього типу можуть бути застосовані для виробництва економічного прокату підвищеної та високої міцності. Одержано модель для розрахунку необхідних границь мікролегування азотом, які забезпечують формування оптимальної структури злитка з розосередженою усадочною раковиною зі сталей типу САТЮ. Її застосування на практиці гарантує зниження головної обрізі з 13 - 16 до 3,0 - 5,5 %. Розроблено принципово нові азотовмісні лігатури та високопродуктивні технології їх виготовлення, застосування яких забезпечує необмежений об'єм виплавки сталей типу САТЮ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.91 +
Шифр НБУВ: РА360626

Рубрики:

      
8.

Трегубов О. С. 
Управління процесами економічної концентрації та деконцентрації в промисловості: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. С. Трегубов ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2010. — 21 с. — укp.

Виявлено тенденції та чинники концентрації капіталу, досліджено трансформаційні процеси економіки України та процеси економічної концентрації в промисловості. Визначено роль монополії та малого бізнесу, розкрито сутність поняття економічної концентрації та складових класифікації методів оцінки її рівня. Виявлено вплив процесів економічної концентрації та деконцентрації на ефективність діяльності промисловості регіону, надано оцінку територіально-галузевої концентрації виробництва. Визначено рівень монополізації економіки промисловості Донеччини, розкрито взаємозв'язок концентрації власності та формування виробничо-фінансових систем. Розроблено механізми управління процесами економічної концентрації та деконцентрації в промисловості, механізм управління розвитком взаємодії великих і малих підприємств, концептуальні положення деконцентрації промисловості в регіоні та механізм їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21
Шифр НБУВ: РА373290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Трегубенко О.М. 
Формування в учнів 5 - 6 класів уявлень про об'єкти та явища навколишньої дійсності в навчально-пізнавальній діяльності загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.09 / О.М. Трегубенко ; Волин. держ. ун-т ім. Л.Українки. — Луцьк, 2005. — 20 с. — укp.

Базуючись на ідеї міжпредметної інтеграції, стимуляції емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього світу як дидактичних умов ефективності процесу формування в учнів V - VI класів уявлень про об'єкти та явища, запропоновано детальне та змістовне трактування кожної з умов і механізмів їх упровадження до практики навчання. Розвинуто наукові ідеї щодо формування даних уявлень у позаурочній пізнавальній діяльності. Запропоновано технологію включення до цієї діяльності з учнями сукупності форм і методів роботи, максимально орієнтованих на формування уявлень про навколишню дійсність у взаємозв'язку з іншими дидактичними умовами. Удосконалено наукові погляди на процес формування уявлень про об'єкти та явища навколишньої дійсності у навчально-пізнавальній діяльності загальноосвітньої школи, його зміст і особливості для учнів V - VI класів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.22 +
Шифр НБУВ: РА339096

Рубрики:

      
10.

Трегубенко Т. В. 
Формування професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції у процесі фахової підготовки: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Т. В. Трегубенко ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. — Хмельницький, 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан сформованості професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції, обгрунтовано поняття "професійна компетентність дільничного інспектора міліції". Визначено сутність і специфіку професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції, обгрунтовано компоненти, критерії, показники та рівні сформованості професійної компетентності. Теоретично обгрунтовано й експериментально апробовано модель формування професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції у процесі фахової підготовки у ВНЗ МВС України та педагогічні умови (набуття курсантами власного досвіду виконання службово-професійної діяльності, відповідно до вимог Статуту, стимулювання майбутніх дільничних інспекторів міліції до рефлексії своїх професійних дій с позиції їх відповідності професійній компетентності, поетапної професіоналізації теоретичної та практичної підготовки курсантів як майбутніх дільничних інспекторів міліції).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.4 р
Шифр НБУВ: РА381354 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Трегуб Г. А. 
Дивергентні процеси в конфесіях пізнього протестантизму України другої половини ХХ – початку ХХІ століть: зовнішні та внутрішні чинники / Г. А. Трегуб. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертація є комплексним релігієзнавчо-філософським дослідженням дивергентних процесів, їхніх внутрішніх та зовнішніх причин у пізньо-протестантських конфесіях України другої половини ХХ – початку ХХІ століття. На основі дослідження значного об'єму філософських, богословських та історичних джерел та досліджень запропоновано концептуалізоване визначення дивергентних процесів, визначено методології, які дозволяють дослідити процеси з точки зору релігієзнавчої науки як невід'ємну складову релігійної системи, що на рівних із конвергентними процесами забезпечує її динамічну рівновагу, вказати на їхній універсальний характер. Робота аналізує зовнішні та внутрішні чинники, які зумовлюють та підтримують варіативність та плюральність пізньопротестантських організацій України як за радянської доби, так і часів незалежності Української держави, аналізує їхній характер та форми прояву – як засоби виживання і як засоби розвитку та трансформації.Ключові слова: пізньопротестантські конфесії, баптизм, адвентизм, п'яти-десят¬ництво, дивергентні процеси, реформації, трансформація, адаптація, релігійне дисидентство.^UDissertation is a comprehensive religious and philosophical study of divergent processes, their internal and external causes in the late Protestant denominations of Ukraine in the second half of the XXth – the beginning of the XXIst century. On the basis of the study of a considerable volume of philosophical, theological and historical sources and researches, a conceptualized definition of divergent processes was proposed. Divergent processes are meant as one of the processes of self-organization of a complex open system, which is religion, an inherent system centrifugal process characterized by a reaction to closure, conservation of the current state of the religious system, resulting in the development of the maximum possible set of options and solutions leading to its transformation and renewal. These processes are considered to be specific and logical structural components of any system development, a tool for religious system's dynamic equilibrium maintaining, which can manifest itself either as a tool for the ideological and institutional separation of new formations from the maternal tradition or as a means of adaptation and preservation. The specificity of divergent processes consists in the fact that it is not only about changes in the institutional or organizational order (that one can fix as divisions, splits, reforms, updates, etc.), and above all about conceptual, dogmatic, ideological shifts that can formalize institutional features, and may exist unformed in this way.Proposed research analyzes the external and internal factors that determine and support the variability and plurality of the late Protestant organizations of Ukraine both in the Soviet era and during the independence of the Ukrainian state, studies their character and forms of manifestation as means of survival as well as development and transformation.It's shown that nature and quality of divergent processes in confessions of late Protestantism in Ukraine and in the world depends on external and internal factors. The external factors of these processes are the state of the sociopolitical environment in which a specific religious confession is. The internal factors of divergent processes, respectively, are the activities of specific people, i.e. religious leaders, their personal ambitions or conflicts, disagreement with doctrinal, liturgical, behavioral norms, any other moments of the organizational life of the religious community, which often occurs in response to the change of group doctrines, liturgy, and/or the degree of severity, that is, the liberalization or fundamentalization of the mainstream doctrine, the change of generations of believers and church leaders, the level of their general education, the depth of the irrational principles of its own religious tradition, openness to the world and society, the availability of alternative means of legitimating. In the Soviet times, the model of divergent processes for Baptists, Pentecostals and Adventists is similar. In the independent Ukraine there are specific features reduced to the questions of doctrine and organizational and institutional identity of each of the above-mentioned late Protestant denominations. Also, in addition to external divergence, there is an internal divergence on the basis of the attitude and belonging to the new Ukrainian identity, or the preservation and reproduction of it as the old Soviet or post-Soviet.Key words: late Protestant denominations, Baptism, Adventism, Pentecostalism, divergent processes, reforms, transformation, adaptation, religious dissidence.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Трегубенко Т. М. 
Українські церковні музичні осередки кінця XVI –XVIII ст.: особливості формування та діяльності / Т. М. Трегубенко. — Б.м., 2020 — укp.

У роботі вперше проведено комплексний аналіз формування та діяльності українських церковних музичних осередків кінця XVI – XVIII ст. Запропоновано новий міждисциплінарний вектор дослідження української церковної музики з використанням джерел і методології в галузі історії, літературознавства та мистецтвознавства. Розкрито специфіку діяльності музичних осередків на Лівобережжі та Слобожанщині і форми побутування церковно-музичних центрів на землях Правобережжя та Західної України. Реконструйовано діяльність музичних осередків при Київській митрополичій кафедрі та Переяславській архієрейській резиденції. Досліджено вплив української духовної музики на російську культуру, особливості діяльності українських церковних півчих і композиторів в столичних містах та архієрейських резиденціях Російської імперії. Доведено, що найпотужнішою за кількістю видань музичного змісту була друкарня Києво-Печерської лаври; важливою особливістю Почаївського осередку було започаткування друку пісень паралітургійного характеру, які виходили як самостійними збірками, так і додатками до різних видань релігійного спрямування.^UIn the submitted paper, the comprehensive analysis of formation and activity of Ukrainian sacral music centers of the end XVI – XVIII cent. was defined for the first time. The new interdisciplinary research vector of Ukrainian church music based on a combination of sources and methodology in the field of history, literary criticism and art criticism was proposed. The specifics of the activity of music centers in the Left Bank Ukraine and the Slobozhanshchyna and the forms of living of church and music centers on the lands of the Right Bank and Western Ukraine have been revealed. The activity of the music centers at the Kyiv Metropolitan Department and Pereyaslav Bishops' Residence was reconstructed for the first time. The activity of Ukrainian church choirs and composers in the capital cities and bishops' residences of the Russian Empire as so as the influence of Ukrainian spiritual music on Russian culture are investigated.It is proved hat the original Ukrainian church hymn was largely formed in the Kiev spiritual and educational centers such as Kyiv-Pechersk Lavra and Kyiv-Mohyla Academy. The Kiev-Pechersk Lavra printing house was the most powerful in terms of musical content and served as the main supplier of liturgical purposes for Ukrainian lands. For a long time, the Kyiv-Mohyla Academy was the main center of music education and a kind of "blacksmith of musicians" - songbirds, regents and composers.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Трегуб А. М. 
Сервісно-експертна журналістика на українському телебаченні: прагматичний і тематичний аспекти / А. М. Трегуб. — Б.м., 2020 — укp.

У роботі надано дефініцію поняття «сервісно-експертна журналістика». Окреслено основні стадії розвитку сервісно-експертної журналістики. З'ясовано критерії ідентифікації сервісно-експертних програм у межах загального жанрово-видового поділу телевізійного мовлення. Визначено ступінь представленості сервісно-експертних програм в ефірі рейтингових загальнонаціональних телеканалів України. Виявлено основні тематичні категорії та їх пріоритетність утелевиробництві. Розроблено графічну модель структурно-композиційних особливостей. Розглянуто засоби візуальної виразності. За результатами масового опитування визначено тематичний та прагматичний аспекти сервісно-експертної журналістики. Прагматичний аспект полягає в емпірично підтвердженому переліку прагматичних цінностей, згідно з кожною з тематичних категорій. Тематичний аспект виражається через дев'ять основних тематичних категорій, що мають емпірично підтверджену прагматичну цінність.^UThe thesis provides a definition of the term «service and expert journalism». Its genesis is analyzed, the main stages of service and expert journalism development aredefined and outlined – they are sacralization; propaganda; institutionalization of service journalism; the stage of symbolic legitimization, replication and multiplication of service and expert journalism; the stage of innovative transformation in civil service and expert journalism.Genre differentiation of present-day Ukrainian television is considered. On the basis of the theoretically substantiated characteristics of television genres and their groups, as well as the empirical data of monitoring national air content, the author determined common features which service and expert programs share with documentary (information-and-analytical, artistic-and-analytical), entertaining and educational ones. At the same time, the differences (criteria for identification) of service and expert programs are outlined, namely: the presence of an expert who performs the role of a presenter; the presence of a presenter who acts as an expert; involvement of experts in a certain sphere; visual approbation of recommendations; experiment based on the composition of the plot; observation at the heart of the plot composition; retrospective reflection of reality; realism of the plot, images and environment; pragmatic value of advice. To study the representation of service and expert journalism in the television space of Ukraine, the method of content analysis was used. The research interest in the study was focused on programs of TV channels' own production or those produced by special order of the TV channel. The source for the study was the official web resources of the Ukrainian national television channels which are in the top 10 according to leading rating agencies such as BIG DATA UA and the Industrial Television Committee. Their monitoring results are officially recognized and represented by the National Council on Television and Radio Broadcasting.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Трегуб Ю. Є. 
Удосконалення методів формування та державної реєстрації санітарно-захисних зон в Україні / Ю. Є. Трегуб. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена вирішенню науково-прикладної задачі удосконалення інформаційного та методичного забезпечення формування санітарно-захисних зон. Систематизовано фактори, що впливають на розмір санітарно-захисних зон та основні планувальні моделі, які використовуються під час їх проектування. Обґрунтовані критерії точності просторових характеристик санітарно-захисних зон. На підставі узагальнення нормативно-правового регулювання, систематизації планувальних моделей, встановлення особливостей інформаційного забезпечення та державної реєстрації розроблено концептуальну модель формування санітарно-захисних зон. Запропоновані у дослідженні підходи апробовані на прикладі промислових об'єктів у м. Дніпро.^UThe dissertation is devoted to the decision of a scientific and applied problem of improvement of information and methodical maintenance of formation of sanitary protection zones. The factors influencing the size of sanitary protection zones and the main planning models used during their design are systematized. The criteria of accuracy of spatial characteristics of sanitary protection zones are substantiated. On the basis of generalization of normative-legal regulation, systematization of planning models, establishment of features of information support and state registration the conceptual model of formation of sanitary protection zones is developed. The approaches proposed in the study were tested on the example of industrial facilities in Dnipro.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського