Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (660)Книжкові видання та компакт-диски (443)Журнали та продовжувані видання (34)
Пошуковий запит: (<.>A=УСЕНК$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДР$<.>+<.>A=ЮРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Усенко О.М. 
Алелопатичний вплив вищих водяних рослин на функціональну активність планктонних синьозелених водоростей: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.17 / О.М. Усенко ; НАН України. Ін-т гідробіології. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Вперше на прикладі водосховищ Дніпра та деяких непроточних ставків встановлено зворотний зв'язок між зміною концентрацій розчинених у воді поліфенолів і процентним вмістом синьозелених водоростей у складі фітопланктону. Вперше доведено, що особливість впливу екзометаболітів фенольної природи на функціональну активність синьозелених і зелених водоростей зумовлена концентраційним ефектом. Доведено, що активність поліфенольних сполук пов'язана з їх хімічною структурою, відновлювальними властивостями, а також величиною pH водного середовища. Встановлено, що речовини зазначеної природи (наприклад, гідрохінон, пірокатехін, кофейна кислота) можуть окиснюватись до відповідних хінонів без участі ферментних систем водоростей. Виявлено, що заростання окремих мілководних ділянок водойм вищими водяними рослинами супроводжуться випадінням з планктону видів синьозелених водоростей, які є збудниками "цвітіння" води. Запропоновано гіпотетичну схему механізму впливу екзогенних легковідновлюваних хінонів, які потрапили у клітини водоростей, на гальмування синтезу органічних метаболітів даних гідробіонтів, що обумовлено використанням іонів водню для відновлення окиснених фенолів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*820*801.631.3:Е521.20 + Е322*801.64-652.2 +
Шифр НБУВ: РА349031

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Усенко І.С. 
Аналіз надійності та побудова трасувань кільцевих водопровідних мереж: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.04 / І.С. Усенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено та науково обрунтовано більш досконалі математичні моделі надійності структур кільцевих водопровідних мереж у вигляді поліномів. Удосконалено існуючі методи побудови трасувань даних мереж шляхом наукового обгрунтування та застосування еквідистанти, функції домінуючих напрямків, сітки цих напрямків з її трансформацією до структури мережі. Розроблено метод підвищення надійності структури кільцевої водопровідної мережі у разі її реконструкції шляхом визначення місця прокладання нової ділянки. На базі запропонованих моделей розроблено методику аналізу надійності та побудови цих мереж, реалізовану в програмному комплексі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.1-022 с116 +
Шифр НБУВ: РА329940

Рубрики:

      
3.

Усенко С.А. 
Гігієнічна характеристика та оптимізація професійного навчання підлітків, які освоюють у коледжі спеціальність банківського службовця: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / С.А. Усенко ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено рекомендації щодо підвищення працездатності, професійної сталості, збереження та зміцнення здоров'я учнів, які навчаються у коледжах за спеціальністю "Банківська справа". Вперше надано детальну фізіолого-гігієнічну характеристику спеціальності, встановлено критеріальні професійно значущі функції фахівця та визначено комплекс загальносередовищних чинників, які впливають на сталість системи підліток - навчальне середовище. Запропоновано психологічні критерії професійного відбору підлітків для навчання за обраною спеціальністю. Вперше виявлено закономірності формування професійної діяльності та існуючого режиму дня, на базі яких розроблено та впроваджено комплекс профілактичних заходів для вирішення адаптогенних, саногенних та режимно-організаційних проблем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.944-38
Шифр НБУВ: РА315192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Усенко О.В. 
Глибинні процеси утворення розплавів в тектоносфері: автореф. дис... д-ра геол. наук: 04.00.22 / О.В. Усенко ; НАН України. Ін-т геофізики ім. С.І.Субботіна. — К., 2008. — 40 с. — укp.

Вивчено фізико-хімічні процеси формування розплавів у верхній мантії та корі, досліджено глибинні процеси за складом магматичних порід, що залягають на поверхні. За незалежними критеріями виділено глибини диференціації розплавів у мантії. Зроблено та теоретично обгрунтовано припущення, що окиснені флюїди можуть утворюватися в результаті вивільнення кисню у процесі плавлення. Запропоновано модель, за якої астеносферу розглянуто як відкриту систему, а тонкий шар на її покрівлі - реактор, у якому здійснюється збір і взаємодія активних компонентів. Установлено, що структура силікатного розплаву за високих тиску (P) і температури (T) у першому наближенні відповідає структурі водного розчину за умов поверхні, що дозволяє на якісному рівні відновлювати кислотність - лужність, а також окиснювально-відновлювальні умови, які визначають сукупність активних компонентів, реакції, що відбуваються. Винесення речовини до поверхні та перерозподіл речовини мантії у процесі кожної активізації має прояв в інверсії геохімічної спеціалізації розплавів заключного етапу. Кристалізація розплаву астеносфери супроводжується відновленням залишкових окиснених флюїдів, що доводить можливість росту алмазів з лужних водно-карбонатних розчинів. Використання запропонованого підходу дозволяє встановлювати умови та фізико-хімічні взаємодії в астеносфері за складом магматичнх порід і мнералів. Розроблено методику, що дозволяє за складом магматичних порід визначити розташування покрівлі астеносфери на момент відділення розплаву. З'ясовано глибинний процес, який відбувався під час формування Донбасу (0,4 - 0,17 млрд. років), Дніпровсько-Донецької западини (0,39 - 0,36 млрд. років), Криму (0,22 - 0,05 млрд. років). Установлено глибини покрівлі астеносфери та склад флюїду. Визначено глибинний процес формування зеленокам'яних структур Придніпровського блоку Українського щита, Криворізько-Кременчуцької зони, Приазовського масиву.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д211 + Д391 +
Шифр НБУВ: РА355351

Рубрики:

      
5.

Усенко С.О. 
Гормональний і біохімічний статус сироватки крові свиней різного віку, статі та фізіологічного стану: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / С.О. Усенко ; УААН. Ін-т свинарства ім. О.В.Квасницького. — Полтава, 2004. — 20 с. — укp.

Наведено результати експериментальних досліджень вмісту тиреоїдних і стероїдних гормонів та біохімічного складу сироватки крові свиней різного віку, статі та фізіологічного стану. Охарактеризовано зміни вмісту досліджуваних компонентів у сироватці крові та встановлено кореляційний зв'язок між ними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-272.538 + П65-273.92 +
Шифр НБУВ: РА329079

Рубрики:

      
6.

Усенко О. В. 
Державно-правове регулювання відносин у сфері охорони культурної спадщини: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Усенко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне та системне дослідження державно-правового регулювання відносин у сфері охорони культурної спадщини (ОКС). Проаналізовано історичний розвиток і детермінацію основних категорій в цій сфері, а також визначено зміст і сутність сучасної нормативно-правової бази щодо ОКС. Проведено аналіз імплементації правових норм конвенцій ЮНЕСКО щодо ОКС в законодавство України та досліджено особливості державної політики щодо досліджуваного питання. Визначено основні адміністративні напрями підвищення ефективності регулюваня ОКС, зроблено висновки та сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення державно-правового регулювання відносин у сфері культурної спадщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)134
Шифр НБУВ: РА383417 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Усенко А.В. 
Економічні аспекти підвищення енергетичної ефективності виробництва сільськогосподарської продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / А.В. Усенко ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2004. — 17 с. — укp.

Запропоновано класифікацію витрат енергії ресурсів, за якою їх поділяють на чотири групи: за способами утворення, включення до собівартості, перенесення на кінцеву продукцію та залежно від обсягу виробництва. Досліджено регіональні особливості енергоспоживання в сільському господарстві, визначено енергетичну ефективність використання ресурсів і встановлено, що скорочення енергоємності виробництва продукції сільського господарства відбувається за рахунок екстенсивних чинників. Визначено оптимальний рівень енергоспоживання та виробництва валової продукції тваринництва на основі закону граничної корисності. Доведено пряму кореляційну залежність між обсягом виробництва продукції рослинництва та витратами енергії ресурсів у розрахунку на 1 га ріллі. Розроблено пропозиції щодо підвищення енергетичної ефективності виробництва продукції сільського господарства за рахунок використання комбінованих сільськогосподарських машин, опрацювання всіх можливих варіантів їх агрегатування з урахуванням витрат енергії за умов конкретного аграрного підприємства (поля, умов роботи), нормування енерговитрат, впровадження енергетичного менеджменту в сільськогосподарських підприємствах, удосконалення державної політики енергозабезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-554.2-07 +
Шифр НБУВ: РА328784

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Усенко В.К. 
Застосування двомодових когерентно-корельованих променів в квантовій криптографії: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / В.К. Усенко ; НАН України. Ін-т теорет. фізики ім. М.М.Боголюбова. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Вперше досліджено кореляційні властивості двомодових когерентно-корельованих променів, показано повну кореляцію між незалежними вимірюваннями обох мод. Запропоновано багатофотонний протокол генерації та розповсюдження криптографічного ключа, захищеність якого засновано на аналізі суб-Пауссонівської статистики та потребує лише локальних обчислень. Показано стійкість запропонованого протоколу відносно реалістичних спроб перехоплення інформації. Вперше розглянуто специфічний для багатофотонних протоколів спосіб підслуховування квантовими неруйнівними вимірюваннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.8 +
Шифр НБУВ: РА344282

Рубрики:

      
9.

Олександренко І.В. 
Іноземний капітал в структурі джерел фінансування інвестиційних ресурсів регіону: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.05 / І.В. Олександренко ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2009. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми формування інвестиційних ресурсів регіону у процесі залучення іноземного капіталу, що дозволить забезпечити збільшення обсягів його інвестиційної діяльності за умов відсутності внутрішніх джерел її фінансування. Розкрито зміст поняття інвестиційних ресурсів регіону, удосконалено їх класифікацію, визначено джерела формування. Проаналізовано вплив іноземного капіталу на соціально-економічний розвиток регіону, в який залучено іноземні інвестиції. З використанням розробленого методичного інструментарію проаналізовано й оцінено стан забезпечення регіонів інвестиційними ресурсами, охарактеризовано джерела фінансування інвестиційного процесу у регіонах України. Сформовано підхід щодо вибору типу стратегії залучення іноземного капіталу у регіони України. Розроблено модель прогнозування та планування обсягів надходжень іноземних коштів на Волинь. Проведено комплексне моделювання впливу залучених прямих іноземних інвестицій на економічний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ВОЛ) 60-56 + У9(4УКР-4ВОЛ)0-56 +
Шифр НБУВ: РА367225

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Усенко І.В. 
Історико-філософські трансформації раціональності діалогізування: автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.05 / І.В. Усенко ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто єдність гуманістичних і раціональних спрямувань діалогу у просторі постмодерністських науково-діалогічних інтенцій. Висвітлено питання диверсифікації гуманістичного та наукового діалогу у першу чергу в людиноутверджувальних потенціях науково-діалогічних інтенцій раціональності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю0 в60 + Ю3(0)
Шифр НБУВ: РА372084 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Усенко Є.Г. 
Майже додатні інтегральні методи підсумовування: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / Є.Г. Усенко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2001. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.312 + В162.12
Шифр НБУВ: РА317053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Олександренко В.П. 
Механохімія і реологія зносостійкості механічних трибосистем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.04 / В.П. Олександренко ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 35 с. — укp.

У контексті дисипативної природи явищ, що ініціюються зовнішнім навантаженням, комплексно розглянуто механічні реакції та реологічні процеси контактної взаємодії та їх вплив на триботехнічні характеристики сполучених поверхонь. Установлено взаємозв'язок між проявом механічних і фізико-хімічних релаксаційних процесів і швидкісно-навантажувальними та температурними умовами динамічного контактування за однонаправленого та реверсивного (фреттинзі) тертя. Наведено механіко-хімічну модель процесу тертя та зношування. Вивчено вплив фреттинг-корозії на чутливість сталі та корозійного розтріскування. Досліджено ефективність існуючих та запропоновано нові методи обробки поверхонь тертя та регулювання газовмісту рідинного середовища з метою підвищення зносостійкості та тривалості міцності металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1 +
Шифр НБУВ: РА345980

Рубрики:

      
13.

Усенко О. В. 
Місце і роль моделювання в державному управлінні освітою на сучасному етапі: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. В. Усенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Уперше у вітчизняній науці державного управління розроблено наукову концепцію побудови моделей державного управління освітою, в якій моделювання є механізмом (способом) формування та прийняття рішень в освітній сфері шляхом послідовного наближення до бажаного результату. Показано роль інноваційних моделей державного управління освітою в процесі становлення громадянського суспільства в Україні. Запропоновано методологічний підхід щодо моделювання державно-громадського управління освітою, який дозволяє визначити реальні кроки центральної та місцевої виконавчої влади щодо реалізації основних завдань, які випливають із Державної національної програми "Освіта". За результатами дослідження запропоновано практичні рекомендації щодо використання механізму моделювання в процесі прийняття й оптимізації державно-управлінських рішень в освіті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР) к + Х819(4УКР)132
Шифр НБУВ: РА380539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Усенко В.М. 
Напівгрупи та майжекільця перетворень: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.М. Усенко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 32 с. — укp.

Проаналізовано питання класифікації майжекілець перетворень за властивостями їх мультиплікативних напівгруп. Визначено напівгрупові та майжекільцеві конструкції, у термінах яких описано структурні властивості деяких класів напівгруп ендоморфізмів та майжекілець перетворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.36,022
Шифр НБУВ: РА307679 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Усенко Є. А. 
Правове регулювання процедур вирішення податкових спорів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. А. Усенко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 19 с. — укp.

Вперше визначено підставу податкового спору як невиконання податкового обов'язку, що призводить до невирішеного конфлікту між сторонами спору. Зазначено, що ефективність правового впливу може бути досягнута лише шляхом поєднання матеріального та процесуального впорядкування відносин оподаткування. Розкрито зміст процедурного регулювання та класифікацію податкових процедур. Шляхи вирішення податкових спорів досліджено на підставі деталізації режиму адміністративного апеляційного узгодження та судового порядку вирішення податкових спорів. Подолання податкового конфлікту в межах доюрисдикційної процедури з'ясовано в порівняльно-історичному плані, проаналізовано досвід інших країн. В такому ж аспекті досліджено і процедури вирішення податкових спорів спеціалізованими судами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х892.19(4УКР)189.491
Шифр НБУВ: РА377864 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Олександров Ю.М. 
Саморегуляція як чинник психологічного благополуччя студентської молоді: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / Ю.М. Олександров ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Уперше запропоновано інтегративно-особистісну модель саморегуляції, характерною ознакою якої є введення блоку інтеграції та прийняття рішення. Уточнено наукові уявлення щодо змісту поняття, структури та механізму психологічного благополуччя, розглянуто його основні аспекти (ресурсний, процесуальний, результативний, структурний, оціночний). Розкрито сутність поняття та структуру особистісного потенціалу, визначено роль розуміння у блоці самовизначення. Проаналізовано взаємозв'язки системи саморегуляції та психологічного благополуччя. Виявлено, що система саморегуляції найбільше взаємопов'язана з ресурсним і результативним аспектами психологічного благополуччя. Розглянуто чинники та вияви різних рівнів основних складових психологічного благополуччя. Виділено характеристики, що відрізняють суб'єктів з високим, середнім і низьким рівнем задоволеності життям, а також показники психологічного благополуччя особистості й особистісного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2 + Ю935.22-39
Шифр НБУВ: РА372467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Усенко Ю.В. 
Становлення та розвиток українського телебачення як засобу масової комунікації: Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / Ю.В. Усенко ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі історико-порівняльного аналізу вперше здійснено комплексне дослідження становлення та розвитку українського телебачення як засобу масової комунікації, виділено етапи його розвитку. Розкрито суть понять "телебачення", "українське телебачення", "комунікація", "засоби комунікації", "масова комунікація". Виявлено особливості розвитку електронного телебачення в Україні як засобу масової інформації та комунікації. Проаналізовано сучасні тенденції у розвитку українського телебачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА345075

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Усенко О.О. 
Стратегія регіональної торговельно-економічної інтеграції України та ЄС: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / О.О. Усенко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено міжнародні інтеграційні процеси у контексті євроінтеграційного курсу України. Визначено міжнародну економічну інтеграцію (МЕІ) та сучасні особливості розвитку форм міжнародної інтеграційної взаємодії. Розкрито світові тенденції та економічні ефекти функціонування регіональних інтеграційних угруповань, зокрема акцентовано увагу на модифікації форм МЕІ. Описано моделі інтеграції ЄС з країнами, що розвиваються. Проаналізовано досвід та особливості коінтеграції нових членів ЄС, напрями впливу груп інтересів у процесі розробки наднаціональної політики ЄС. Обгрунтовано базові положення української інтеграційної моделі та розроблено комплекс заходів у контексті реалізації євроінтеграційної стратегії та на основі наявних передумов та механізмів переходу від співробітництва до торговельно-економічної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4)80 + У9(4УКР)80
Шифр НБУВ: РА371132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Науки про Землю   
19.

Усенко О.В. 
Тепловий потік та глибинні процеси в тектоносфері Донбасу: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.22 / О.В. Усенко ; НАН України. Ін-т геофізики ім. С.І.Субботіна. — К., 1999. — 19 с. — укp.

В дисертації підведено підсумки багаторічної роботи в Донецькому басейні, де виконані детальні дослідження теплового потоку. Встановлено фон та виявлено аномалії, які проінтерпретовано. Побудовано теплову модель кори та верхніх шарів мантії. Цю модель було порівняно із існуючими даними сейсмології, гравіметрії, магнітометрії, гідрогеохімії, ізотопії гелію та новітніх і сучасних рухів поверхні Землі. Розглянуто історію глибинних процесів та теплового поля регіону та проведено її зіставлення з реальними геологічними подіями, що зафіксовано в будові регіону. Зведено дані із стратиграфії, тектоніки, результати, отримані за допомогою петрографічних, мінералогічних та геохімічних методів. На підставі розгляду мінералогічного складу мантійних ксенолітів та геохімічного складу магматичних утворень доведено специфічність складу мантії напередодні герцинської активізації та виказано гіпотезу впливу складу мантії на можливість та протікання процесів активізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д213.51

Рубрики:

      
20.

Усенко А.Ю. 
Удосконалення процесу окислювального піролізу біомаси з метою зниження емісії парникових газів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / А.Ю. Усенко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Запропоновано показник екологічної ефективності енергетичного використання біомаси - питоме зниження емісії парникових газів, з використанням якого створено методику оцінки ефективності біоенергетичних технологій, що дозволяє врахувати комплексний вплив виду викопного палива, біомаси та виробленої енергії на емісію парникових газів. Одержано експериментальну залежність тривалості теплової обробки відходів біомаси до їх запалення у киплячому шарі гарячого повітря від його температури. Визначено температурно-тимчасові обмеження на обробку частинок біомаси у зваженому стані, що забезпечує реалізацію стабільного процесу окиснювального піролізу. Завдяки математичному моделюванню одержано залежності температури нагрівання біомаси різних видів за умов реалізації висхідної та складної схем процесу окиснювального піролізу в потоці гарячого повітря від основних технологічних параметрів, а саме: температури та швидкості повітря, питомої витрати біомаси, довжини камери піролізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З65 +
Шифр НБУВ: РА345834

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського