Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (540)Книжкові видання та компакт-диски (327)Журнали та продовжувані видання (27)
Пошуковий запит: (<.>A=ХОХЛ$<.>+<.>A=АЛЛА$<.>+<.>A=ІГОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

      
1.

Хохленко О. М. 
Адміністративно-правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій у сфері освіти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. М. Хохленко ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність категорії "вдосконалення адміністративно-правового забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій у сфері освіти". Внесено конкретні пропозиції щодо визначення та подальшого розвитку діяльності управлінь освіти та науки місцевих державних адміністрацій. Вдосконалено поняття адміністративних правовідносин у діяльності місцевих державних адміністрацій, а також напрями розробки адміністративно-правових засад і правозастосовної діяльності місцевих державних адміністрацій у сфері освіти. Запропоновано модель управління якістю освіти, а також адміністративно-правовий механізм модернізації освітньої системи Київщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-97 + Х819(4УКР)132
Шифр НБУВ: РА374634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Хохлов 
Вплив точності монтажу кранових рейок на несучу здатність підкранових залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Олексій Геннадійович Хохлов ; Полтавський держ. технічний ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2000. — 18 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА311531

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
3.

Хохлов В.М. 
Динаміка нелінійних взаємодій в глобальній кліматичній системі: Автореф. дис... д-ра геогр. наук: 11.00.09 / В.М. Хохлов ; Одес. держ. екол. ун-т. — О., 2005. — 35 с. — укp.

Розроблено науково-методичні засади діагностування та прогнозування процесів, що відбуваються в глобальній кліматичній системі. Запропоновано використовувати енергетичні характеристики атмосфери, які відображають динаміку кліматотвірних процесів як один з комплексних показників стану кліматичної системи. На підставі результатів аналізу просторово-часових закономірностей розподілу різних видів енергії в атмосфері встановлено, що урахування прихованої теплоти конденсації у схемі на основі трансформованої Ейлерової середньої дозволяє більш точно фізично обгрунтувати процеси перетворення одного виду енергії в інший. Розроблено методику застосування вейвлет-розкладення для діагностування взаємодій всередині кліматичної системи. З використанням понять спільної інформації та причнинності Грангера та результатів вейвлет-аналізу встановлено закономірності нелінійної взаємодії між глобальними структурами телеконекції (Арктичним, Південним та Антарктичним коливанням) за умов змінного клімату. Розроблено енергобалансову модель клімату, яка грунтується на положеннях теорії катастроф і враховує цикли льодовикових періодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д247 с82 +
Шифр НБУВ: РА337099

Рубрики:

      
4.

Хохлов В.А. 
Інструментарій проектування комп'ютерних систем на основі діалогових алгебро-граматичних моделей представлення знань: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.А. Хохлов ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2006. — 20 с. — укp.

Розвинуто близьку до природної мову проектування комп'ютерних систем (КС) систем алгоритмічних алгебр (САА)/Д - вхідну мову діалогової трансформаційної машини (ДТМ) шляхом розширення засобами діалогової взаємодії користувача та КС, що проектується. Запропоновано апарат параметризованих шаблонів, який використовується у разі підключення до мови САА/Д цільових мов програмування (МП) і дозволяє встановити однозначну відповідність між САА/Д-схемами й асоційованими з ними програмами у цільовій МП. Розвинуто машину виводу (МВ) ДТМ шляхом розробки її компоненти - інтелектуального редактора, що дозволяє не лише динамічно (у діалозі) проектувати синтаксично правильні САА/Д-схеми, зокрема, змістовні ідентифікатори операторів і умов, але й асоційовані з цими схемами програми у цільових МП. Розроблено структуру бази знань (БЗ) ДТМ і механізми її супроводу та модифікації відповідно до діалогових алгебро-граматичних моделей представлення знань і методів підключення цільових МП. Наведено САА/Д-схеми, САА/Д-формули, програми, що дозволяють підтримувати спіральну модель життєвого циклу КС. Уперше алгоритми синтезу операційних пристроїв (ОП) за їх функціональними мікропрограмами, представленими у вигляді граф-схем, розповсюджені на САА/Д-схеми, що дозволяє автоматизувати процеси проектування ОП та оптимізувати їх структуру і затрати обладнання не лише за методами структурної теорії автоматів, але й методами алгебри алгоритмів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.97-02 +
Шифр НБУВ: РА345084

      
Категорія: Будівництво   
5.

Хохлін Д. О. 
Конструктивний захист житлових будинків масових серій, які експлуатуються за умов просідаючих грунтів сейсмонебезпечних територій: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Д. О. Хохлін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено комплекс питань, пов'язаних з конструктивним захистом житлових будинків масових серій, які експлуатуються за умов просідаючих грунтів сейсмонебезпечних територій України. Досліджено особливості та проблеми технічного стану житлових серійних будівель, які експлуатуються за складних умов. Розроблено засади дослідження та визначення їх технічного стану. Створено детальну скінчено-елементну модель будівлі серії 67с, за допомогою якої досліджено динамічні характеристики та напружено-деформований стан будівлі за дії даних складних впливів. Запропоновано та досліджено комплекс з конструктивних та інших заходів відновлення, підсилення та збереження житлових будинків масових серій за даних умов з використанням нових і спеціальних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-082 + Н791.53 + Н798
Шифр НБУВ: РА371333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
6.

Хохлова О.М. 
М.В.Шарлемань та його внесок в розвиток біології в Україні: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.07 / О.М. Хохлова ; НАН України. Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва. — К., 1998. — 14 с. — укp.

У дисертації відображені основні етапи життя, науково-дослідницька та науково-організаційна діяльність українського вченого-зоолога, спеціаліста в галузі фауністики, систематики та зоогеографії, доктора біологічних наук, професора прикладної зоології М.В.Шарлеманя (1887-1970). Проведений історико-науковий аналіз наукового доробку вченого та його внеску у розвиток біології в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е6д(4УКР)А/Я Шарлемань, М.В.

Географічні рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
7.

Хохлов Б.В. 
Обгрунтування параметрів охорони технічних свердловин при відпрацьовуванні вугільних пластів Донбасу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.01 / Б.В. Хохлов ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 18 с. — укp.

Встановлено вид і параметри залежності, що враховує спільний вплив на ступінь порушеності вертикальної гірничої виробки фактора очисних робіт і її діаметра. Визначено залежність потужності приповерхневої зони від кратності підробки земної поверхні. Розроблено нову залежність кута максимальних нахилів у масиві гірських порід від спільного впливу комплексу факторів. Наведено методику з раціонального ведення очисних робіт у зонах впливу на технічні свердловини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И124 + И14-11
Шифр НБУВ: РА372622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Аллагі Аніс 
Особливості неонатальної адаптації та оптимізація виходжування передчасно народжених дітей шляхом збагачення раціону харчування їх матерів препаратами йоду: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Аллагі Аніс ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено особливості адаптації у неонатальному періоді передчасно народжених дітей з малою масою. Запропоновано оптимізацію виходжування дітей цієї групи шляхом збагачення раціону матерів-годувальниць в період лактації препаратами йоду. Показано, що у таких матерів в два рази частіше зустрічається патологія щитоподібної залози за даними УЗД. Виявлено у пуповинній крові їх дітей значно знижений рівень гормонів щитоподібної залози, що за умов дефіциту йодного забезпечення матері може негативно впливати на адаптацію новонародженого. Доведено, що збагачення раціону харчування матерів-годувальниць, що народили передчасно маловагових дітей, йодовмістними препаратами значно покращує лактацію, достовірно підвищуючи добову кількість молока та тривалість годування грудьми дитини на першому році життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р732.4 + Р714.8
Шифр НБУВ: РА373803 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Хохлова 
Правове регулювання припинення права надрокористування в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Ірина Вікторівна Хохлова ; Національний аграрний ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)160.9
Шифр НБУВ: РА359501

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Хохліна О.П. 
Психолого-педагогічні основи корекційної спрямованості трудового навчання учнів з обмеженими розумовими можливостями: Автореф. дис... д-ра психол. наук: 19.00.08 / О.П. Хохліна ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 2000. — 41 с. — укp.

З'ясовано системну сутність корекційно-розвивальної роботи у процесі спеціальної освіти та сформульовано концептуальну модель дослідження даного психолого-педагогічного феномена. Теоретично обгрунтовано психологічний зміст формування усвідомленого навчання як передумови корекційно-розвивальної роботи у спеціальному освітньому закладі для дітей з обмеженими розумовими можливостями. Визначено сутність предмета корекційно-розвивального впливу на учнів з обмеженими розумовими можливостями у процесі трудового навчання. Досліджено психологічні особливості прояву розумової сфери у дітей з різним рівнем інтелектуального розвитку як предмета корекційно-розвивального впливу у процесі трудового навчання. Виявлено й експериментально апробовано змістові лінії та особливості формування компонентів розумової сфери у дітей з обмеженими розумовими можливостями. Розроблено дидактично-методичне, змістове та організаційне забезпечення формування в учнів розумової сфери як цілісну педагогічну технологію корекційно-розвивальної роботи засобами трудового навчання. Розглянуто систему психолого-педагогічних умов забезпечення корекційної спрямованості трудового навчання учнів з обмеженими розумовими можливостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.25-355 + Ч435.266
Шифр НБУВ: РА311331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
11.

Хохлов А.В. 
Розробка технології ліквідації нафтового забруднення довкілля застосуванням біоактивного вуглецевого сорбенту комплексної дії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.01 / А.В. Хохлов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано застосування вуглецевих сорбентів на основі піролізату деревинної сировини під час створення нафтопоглинальних біосорбентів. Установлено оптимальні умови одержання сорбенту-носія для іммобілізації нафтоокиснювальної біоти. Виявлено, що адсорбційні властивості біосорбенту визначаються пористою структурою та хімічною природою поверхні сорбційної матриці, але домінувальним фактором є взаємодія гідрофобної поверхні та вуглеводнів нафти. Досліджено деструктивну активність біосорбенту залежно від типу носія, методу іммобілізації поверхні сорбенту та вибору модифікувального мікробного комплексу. Визначено умови прискореного біорозкладу нафти та нафтопродуктів за дії біосорбенту. Показано, що адаптована нафтоокиснювальна біота, виведена з природного середовища у комплексі з вуглецевими сорбентами на основі піролізату деревини має значний біодеструктивний потенціал і може здійснювати ефективну деградацію нафтозабруднювачів різного типу. Розроблено принципову технологічну схему одержання біоактивного вуглецевого сорбенту за промислових умов. Визначено технологічні прийоми знешкодження нафтозабруднень різного типу з застосуванням біосорбенту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*872 + Л293 +
Шифр НБУВ: РА345803

Рубрики:

      
12.

Хохленкова Н.В. 
Розробка технології та дослідження мазі "Пролідоксид": Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Н.В. Хохленкова ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Уперше теоретично й експериментально обгрунтовано склад, раціональну технологію оригінального м'якого лікарського засобу, що містить субстанцію природного походження - фенольний гідрофобний препарат прополісу (ФГПП) з вираженою ранозагоювальною, антимікробною дією, призначеного для застосування в терапії ран у першій фазі ранового процесу, запальних інфільтратів, опіків легкого та середнього ступеня, пролежнів. Вивчено фізико-хімічні, технологічні, мікробіологічні, біофармацевтичні властивості запропонованої мазі. Розроблено методики якісного та кількісного аналізу, визначено умови зберігання та термін придатності препарату. Здійснено фармакокінетичні дослідження мазі "Пролідоксид" з метою вивчення ступеня та кінетики трансдермального всмоктування ФГПП, доведено високу специфічну активність даної мазі, проаналізовано гостру та хронічну токсичність препарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.523 +
Шифр НБУВ: РА334044

Рубрики:

      
Категорія:    
13.

Хохлов Ю.В. 
Системи дистанційного керування перетворювачами в умовах завад: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / Ю.В. Хохлов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Уперше застосовано перетворення дискретних функцій в орієнтованому базисі для забезпечення завадостійкого передавання сигналів дистанційного керування перетворювачами по лініях електроживлення, що дозволяє підвищити завадостійкість та збільшити кількість каналів передавання у порівнянні з існуючими системами. Розроблено методику оцінки впливу завад від перетворювачів на якість передавання сигналів дистанційного керування по цих лініях. Запропоновано нові системи передавання даних сигналів для синхронного й асинхронного керування за одноканальною, багатоканальною та комбінованою схемами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з264.5 +
Шифр НБУВ: РА340117

Рубрики:

      
14.

Хохлов В.Ю. 
Системна методологія прийняття рішень у безперервному навчанні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.Ю. Хохлов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено системну методологію у галузі безперервного навчання, з використанням якої створено моделі інформаційних взаємодій у цій системі та реалізації концепції безперервного навчання, здійснено функціональний опис нових компонентів системи (центрів освітньої та професійної орієнтації, єдиного каталогу інформації). Набула подальшого розвитку концепція оболонок системи дистанційного навчання. Уперше описано інтерфейси взаємодії цих систем, запропоновано формалізований опис інформаційних потоків у зазначеній системі, математичну модель раціонального компромісу цілей та алгоритм прийняття рішень щодо визначення стратегії навчання. Розвинуто підходи до індивідуалізації процесу навчання. Створено математичну модель й алгоритм індивідуалізації з урахуванням індивідуальних потреб, цілей позиціонування на ринку праці, досвіду навчання. Реалізовано за технологією Java систему підтримки рішень, яка дозволяє суб'єктам визначати стратегію навчання, а також створено програмне забезпечення для індивідуалізації даного процесу шляхом пошуку найкращої послідовності вивчення курсу за технологією веб-програмування РНР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.207 + Ч481.253 +
Шифр НБУВ: РА337051

Рубрики:

      
15.

Хохлов Г.Г. 
Швидкісно-силова підготовка кваліфікованих лижників-гонщиків у підготовчому періоді з урахуванням їх участі в змаганнях зі спринту: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / Г.Г. Хохлов ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Удосконалено систему підготовки в лижному спорті з урахуванням необхідності участі спортсменів у змаганнях на дистанціях різної довжини. Установлено основні параметри, що відрізняють змагальну діяльність лижників-гонщиків, що беруть участь у змаганнях зі спринту та визначено розходження факторної структури підготовленості лижників, які успішно виступають у традиційних лижних гонках і в спринті. Розроблено та обгрунтовано тренувальні програми розвитку силових якостей в кваліфікованих лижників у підготовчому періоді з урахуванням їх підготовки до змагань зі спринту. Зазначено, що основні положення розробленої методики підготовки до змагань на різні дистанції впроваджено в тренувальну практику лижників-гонщиків різної кваліфікації, включаючи збірні команди України, а також у теоретичні розділи підготовки та підвищення кваліфікації фахівців з лижного спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.195.515-11 +
Шифр НБУВ: РА325690

Рубрики:

      
16.

Уманська О. В. 
Вплив синоптичної ситуації на аномальні погодні умови в Україні. / О. В. Уманська. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертація присвячена проблемі визначення впливу різних синоптичних ситуацій на виникнення аномальних явищ в різних частинах України з урахуванням пори року та особливостей регіональних орографічних умов.Аналіз результатів дослідження показав, які типи циркуляційних процесів на території України найчастіше формують температурні екстремуми спекотної або морозної погоди, а які циркуляційні процеси майже не впливають на їх формування. Були виявлені певні регіональні особливості, пов'язані з впливом підстильної поверхні – Карпатських гір і Чорного та Азовського морів. Визначені особливості виникнення різних аномальних погодних явищ на території України за різних синоптичних умов.Аналіз результатів дослідження показав, що окремі синоптичні ситуації можуть визначати певні, доволі оригінальні, погодні умови на території України. Прикладом, може бути тип 10, за якого переважно спостерігаються «літні» погодні умови, або тип 8 з переважно «зимовими» погодними умовами, не зважаючи на те, що обидва ці типи визначаються впливом антициклонів на погодні умови в Україні.^UThe thesis' task is to determine the impact of different synoptic patterns on the occurrence of anomalous phenomena in different regions of Ukraine, taking into account a season and features of regional orographic conditions.In recent decades, much attention has been paid to climate change due to it affects all aspects of human life. On the other hand, against the background of rising temperature and increasing aridity of Ukraine's climate, it is important to study the features of synoptic patterns causing certain extreme weather events, such as high or low temperatures, heavy rainfall, or, conversely, long dry periods, etc. Usually, such studies are done for separate parts of Ukraine, for example, its southern regions, but the dependence of particular anomalous weather phenomena on the type of synoptic pattern was not comprehensively analyzed, and therefore the thesis is relevant and innovative.Hess-Brezovsky's concept of Großwetterlage (GWL), although was initially developed for Central Europe, has been adapted for Ukraine – certain synoptic conditions directly over Ukraine were defined for each type of GWL.The climatic indices were calculated by using the daily mean, minimum, maximum temperatures, the daily precipitation – frost days, ice days, summer days, tropical nights, wet days, heavy precipitation days, very heavy precipitation days, dry days, cold dry days, cold wet days, warm dry days, and warm wet days. Also, since synoptic conditions of precipitation differ depending on the season, the precipitation indices were calculated separately for summer, winter and the whole year.The temperature and precipitation data from the ERA-Interim re-analysis were used in order to calculate climatic indices for the period 01.01.1979–31.12.2001, which is 8401 days (23 years). The step of the horizontal grid in the re-analysis is 0.75° × 0.75°, and the grid covers the territory of Ukraine (21.75°–40.50° E, 44, 25°–52.50° N).A methodology for comprehensive definition of synoptic pattern impact on anomalous weather phenomena for Ukraine was developed. The methodology uses two approaches. The first approach determined the number of days for each weather phenomenon with each GWL type registered for this phenomenon. The GWL types were ranked for each grid node covering the territory of Ukraine, and maps were built on which the GWL types that were most characteristic were plotted at the grid nodes. According to the second approach, maps of the most characteristic anomalous weather phenomena were created for each synoptic pattern determined by each GWL type. As in the previous approach, weather phenomena were ranked.The analysis of the frequency for the different types of synoptic patterns in Ukraine revealed the five most frequent GWL types, which are observed in 75% of cases. Seasonal variability was also studied and the types of most frequent synoptic patterns for each season were identified.The results of the study showed that the temperature extremes of hot or cold weather are mostly formed by the same types of circulation processes in Ukraine. The explanation for the fact that temperature and precipitation anomalies are determined by some types of GWL is not only that these types are most common, but also that these types of circulating conditions can be physically explained as contributing to extreme precipitation or temperatures.Certain regional features related to the influence of the underlying surface - the Carpathian Mountains and the Black and Azov Seas – were identified. The features in the occurrence of various anomalous weather phenomena in Ukraine under different synoptic conditions are also determined.Our analysis showed that certain synoptic patterns can determine certain, quite original, weather conditions in Ukraine. An example is type 10, in which mostly ‘summer' weather conditions are observed, or type 8 with predominantly ‘winter' weather conditions, despite the fact that both these types are determined by the influence of anticyclones on weather conditions in Ukraine.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Хохлюк О. О. 
Гомотопічні типи просторів диференційовних відображень / О. О. Хохлюк. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена дослідженню гомотопічних типів різних класів гладких відображень між многовидами. Зокрема, в роботі вивчаються групи дифеоморфізмів шарувань з особливостями типу Морса-Ботта, а також відкриті підмножини в просторах диференційовних відображень різних класів гладкості між гладкими многовидами. Об'єктом дослідження є гладкі многовиди, групи дифеоморфізмів шарувань, топології Уітні, функції Морса-Ботта. В роботі доведено, що для шарувань Морса-Ботта вiдображення з групи пошарових дифеоморфiзмiв цього шарування в групу дифеоморфізмів об'єднання сингулярних шарів є локально тривiальним розшаруванням.Встановлено результат про слабку гомотопiчну еквiвалентнiсть просторiв рiзних класів гладкості вiдображень мiж многовидами. Результати дисертації носять теоретичний характер.^UThe thesis is devoted to the study of the homotopy types of different classes of smooth mappings between manifolds. In particular, we study groups of diffeomorphisms of foliations with singularities of Morse-Bott type, as well as open subsets in the spaces of differentiable mappings of different smoothness between smooth manifolds. The objects of study are smooth manifolds, groups of diffeomorphisms of foliations, Whitney topologies, Morse-Bott functions. It is proved that for a Morse-Bott foliation the restriction map from the group of leaf-preserving diffeomorphisms of this foliation to the group of diffeomorphisms of the union of singular leaves is a locally trivial fibration. A result about weak homotopy equivalence of spaces of different classes of smoothness of mappings between manifolds is established. A result of the dissertation is theoretical.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського