Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (302)Книжкові видання та компакт-диски (243)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧЕРКАШИН$<.>+<.>A=ИННА$<.>+<.>A=ВЛАДИМИРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Черкашина І.В. 
Вплив перфторана на функціональні характеристики сперміїв людини при гіпотермічному зберіганні та кріоконсервації: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / І.В. Черкашина ; НАН України. Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Показано можливість використання кровезамісника з функцією транспорту кисню для зберігання сперміїв людини за умов гіпотермії. Визначено ефективну концентрацію препарату у середовищі - 40 % за об'ємом. Досліджено специфічні взаємозв'язки процесів перекисного окиснення ліпідів у сперміях людини з інкубацією клітин у середовищі з підвищенним вмісто кисню. Уперше встановлено та науково обгрунтовано антиоксидантний ефект емульсії "Перфторан" як компонента кріозахисного середовища для збільшення життєздатності відігрітих сперміїв, доведено неможливість використання перфторану як кріоконсерванту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*333.11 c3 +
Шифр НБУВ: РА352064

Рубрики:

      
2.

Черкашина М.В. 
Економічна ефективність поліпшення використання електроресурсного потенціалу підприємств АПК (за матеріалами птахопідприємств Харківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / М.В. Черкашина ; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено сучасну практику використання електроенергії у виробництві птахівничих підприємств, проаналізовано ефективність використання електроенергії на виконання окремих технологічних процесів. Теоретично та практично обгрунтовано перспективні напрямки підвищення ефективності використання електроенергії у виробництві за умов енергетичної кризи та переходу до ринкових відносин. Розроблено принципову схему організаційно-економічного механізму зниження електроємності продукції птахівництва, розглянуто зв'язок біологічних, технологічних і економічних груп чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-554 + У9(4УКР-4ХАР)325.253-554
Шифр НБУВ: РА314577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Черкашин К.В. 
Електоральна поведінка населення незалежної України в регіональних зрізах: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / К.В. Черкашин ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2005. — 19 с. — укp.

Розв'язано наукову проблему екологічного структурування електоральної підтримки основних політичних сил у регіонах України. Проаналізовано виборчі кампанії 1998 - 2002 рр. та показано, що реалізована електоральна поведінка виборців країни характеризувалася високим рівнем стійкості. З'ясовано визначальні електоральні розколи цього періоду: первинний - регіональний, який мав за основу східно-західне культурне розшарування; вторинний - "соціально-класовий", між "сильними" та "слабкими" соціальними групами. Відзначено, що представники "слабких" груп були схильні підтримувати "традиціоналістську опозицію": ліворадикалів на Сході, лівоцентристів у Центрі, консервативних правих на Заході. Показано, що на закономірності реалізованої поведінки електорату на територіях всіх регіонів впливало п'ять загальних груп факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф053 + Ф053
Шифр НБУВ: РА338000

Рубрики:

      
4.

Черкашина Л.В. 
Комплексне лікування хворих на псоріаз з урахуванням стану перекисного окислення ліпідів, білків, нуклеїнових кислот та антиоксидантної системи: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Л.В. Черкашина ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової задачі підвищення ефективності комплексного лікування хворих на псоріаз на підставі виявлених закономірних змін окисно-відновних і біоенергетичних процесів, які вірогідно взаємопов'язані з клінічними особливостями перебігу захворювання, його тривалістю, стадією тяжкістю та поширеністю. Доведено, що стан окисно-відновних процесів та їх біоенергетичного забезпечення залежить від тривалості захворювання, яка впливає на зниження енергетичного потенціалу з пошкодженням певних ланок енергетичного метаболізму за рахунок гальмування аеробних механізмів гліколізу та збільшення рівня окисної модифікації та ступеня окисної деструкції білків на тлі функціонально-метаболічної нестабільності підсистеми перекисного окиснення ліпідів/антиоксидантного захисту. Обгрунтовано систему прогностичних клінічних еквівалентів варизності оксидативного стресу. Досліджено системний вплив антиоксидантної корекції, який за структурою ефективності має складові: метаболічну, клініко-функціональну та морфологічну як прояви комплексного лікування хворих на псоріаз. З'ясовано, що ефективність корекції залежить від формули розладів метаболічного забезпечення окисно-відновних процесів і мішені впливу антиоксидантного засобу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.74-5 +
Шифр НБУВ: РА351143

Рубрики:

      
5.

Черкашин В.А. 
Методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / В.А. Черкашин ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 15 с. — укp.

На підставі проведених теоретичних та експериментальних досліджень запропоновано нові формальні методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування. Відзначено, що оптимізація апаратурних витрат у схемі формування адреси може бути отримана у разі представлення адреси мікрокоманди у вигляді конкатенації коду операторного лінійного ланцюга та її компоненти. Висвітлено методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування з традиційними й елементарними операторними лінійними ланцюгами. Оптимізації апаратури досягнуто за рахунок використання псевдоеквівалентних станів автомата Мура, що здійснює адресацію мікрокоманд. Отримано аналітичні оцінки складності апаратурних витрат як функції від параметрів елементного базису та інтерпретованої граф-схеми алгоритму. Розширено клас синтезованих мікропрограмних пристроїв керування. Визначено область ефективного використання запропонованих структур композиційних мікропрограмних пристроїв керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974 + З844.1
Шифр НБУВ: РА316092 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Черкашин Р. Є. 
Методика навчання силових фізичних вправ студентів вищих навчальних закладів у позааудиторній діяльності: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Р. Є. Черкашин ; Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки. — Луцьк, 2011. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Вперше розроблено методику навчання студентів ВНЗ силових фізичних вправ залежно від мотивації до видів силових навантажень у позааудиторній діяльності, що включає систему принципів, етапів, педагогічних умов, засобів і методів навчання, а також дозування навантажень відповідно до індивідуальних психофізіологічних можливостей організму. Виявлено особливості форм і засобів занять силовими фізичними вправами студентів відповідно до мотиваційно-ціннісних пріоритетів та індивідуальних добових біоритмів організму. Наведено відомості про фізичний стан студентської молоді, його зміну в динаміці навчання у ВНЗ під впливом силових навантажень у позааудиторній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82
Шифр НБУВ: РА381390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Черкашина К.Ф. 
Методичні засади забезпечення рівня капіталізації банків: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / К.Ф. Черкашина ; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". — Суми, 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та методичні засади забезпечення рівня капіталізації банків. Для визначення капіталізації банківських установ запропоновано методику, яка дозволяє віднести кожен банк до певної групи, до якої застосовується відповідний інструментарій стосовно вирішення проблем з формуванням капіталу. Обгрунтовано доцільність використання інтегрального показника для визначення оптимального банку-"мішені", що дасть змогу одержати в результаті позитивний синергетичний ефект. З'ясовано, що використання коригуючого коефіцієнта для диференціації внесків до фонду, що гарантує повернення вкладів, дозволяє вирішити питання стосовно джерел формування Фонду, а також знизити моральний ризик банку. Встановлено, що використання сек'юритизованих цінних паперів, а також створення резерву під операційний ризик позитивно впливають на збільшення регулятивного капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.4 +
Шифр НБУВ: РА360287

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Черкашина Т.Ю. 
Наративні особливості художньо-біографічної прози: автор і читач: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / Т.Ю. Черкашина ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено грунтовне дослідження наративних особливостей художньо-біографічної прози, інтер-суб'єктивних відношень у художньо-біографічному тексті. Виявлено найбільш характерні форми взаємодії автора та читача за всіма текстовими рівнями. Розглянуто паратекстуальні особливості художньої біографіки. Уперше докладно проаналізовано особливості авторського контролювання читацького сприйняття твору, стимулювання автором дослідницької діяльності читачів, зміну текстової стратегії автора та читача, авторське вторгнення до фабульного простору твору, уперше досліджено експерименти авторів щодо форми, а також форми та змісту художньо-біографічного твору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.448.2 + Ш5(0)-334 +
Шифр НБУВ: РА349115

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Черкашина Н. О. 
Теорія переплутаності стану пари когерентних електронів: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / Н. О. Черкашина ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 17 с. — укp.

Встановлено, що відхилення квадрупольного моменту пари когерентних електронів від квадрупольного моменту пари класичних точкових зарядів обумовлені впливом невизначеності координати та інтерференцією хвильових функцій. Запропоновано нову величину "час повернення", що є ефективною характеристикою процесу лобового зближення пари когерентних електронів, на відстані, порівнянній з невизначеністю координати. Досліджено особливості поведінки електронів, які є проявом просторової переплутаності стану. Встановлено, що кореляції між координатою та імпульсом є характеристикою переплутаності когерентного стану пари електронів, а норма матриці відносних кореляційних функцій є мірою переплутаності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В315.7 в641.8,022
Шифр НБУВ: РА373784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Черкашина Н. І. 
Технологія одержання сорбційних матеріалів на основі лігніну для утилізації рідких радіоактивних відходів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.08 / Н. І. Черкашина ; Севастоп. нац. ун-т ядер. енергії та пром-сті. — Севастополь, 2011. — 16 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено безводний метод механохімічної модифікації лігнінованої сировини, який дозволяє значно збільшити сорбційну й іонообмінну ємності, визначено оптимальні параметри його здійснення, запропоновано структурну схему молекули лігніну після модифікації. Розроблено технологію одержання сорбенту ФОЛІОКС-КМП (кісточковий модифікований порошковий). Вперше запропоновано математичну модель процесу очистки рідких радіоактивних відходів сорбентом ФОЛІОКС-КМП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л293-3 + Л362.092.204-3
Шифр НБУВ: РА385437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Черкашина Л. О. 
Управління фінансовим забезпеченням інноваційного розвитку підприємств машинобудування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Л. О. Черкашина ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Уточнено економічну сутність поняття "управління фінансовим забезпеченням інноваційного розвитку (УФЗІР)" та встановлено логічні взаємозв'язки між конкурентними цілями підприємства - забезпеченням фінансової стійкості й інтенсифікацією інноваційних процесів. Розвинуто концептуальні положення УФЗІР підприємств машинобудування. Вдосконалено методику визначення оптимального обсягу фінансування інноваційного розвитку підприємства з внутрішніх та зовнішніх джерел методом зворотного лінійного програмування. Запропоновано підхід до контролю за фінансуванням інноваційного розвитку підприємства на основі управління збалансованістю грошового потоку. Розроблено методичний підхід до оцінюваня ефективності фінансування інноваційного розвитку підприємства з використанням інформаційної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-93-21
Шифр НБУВ: РА380007 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Черкашина Т.В. 
Формування культури взаємин між викладачами і студентами у навчально-виховному процесі технікуму: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / Т.В. Черкашина ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2008. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу передового психолого-педагогічного досвіду та проведеного дослідження процесу формування культури відносин між викладачами та студентами констатовано, що на сучасному етапі розвитку свідомості людини та її взаємозв'язків у соціумі самопізнання та самовдосконалення є найбільш ефективним способом утримання рівня культури в суспільстві від його подальшого зниження. На підставі узагальнення результатів педагогічного дослідження зроблено висновок, що у процесі визначення окремих складових культурного фону та побудови на основі одержаних результатів констатувального визначення, так званої "карти культурного фону" зафіксовано шість рівнів, чотири з яких розташовані у межах "карти", а два виходять за її межі. Зазначено, що висвітлені рівні у межах "карти культурного фону" відображають внутрішні якості суб'єктів педагогічного процесу, які об'єднують їх у групи на основі прийнятої "норми" та забезпечують можливість адекватного педагогічного впливу на кожну з них. Ефективність запропонованої системи з формування культури взаємин засвідчують суб'єкти експериментальної групи, що за досить короткий проміжок часу (2005 / 2006 навчальний рік) виявила здатність до самообмеження у вигляді добровільної відмови від використання нецензурних слів у повсякденні (12 %). З урахуванням логіки педагогічного експерименту установлено, що на стан культурного фону суб'єктів педагогічного процесу може позитивно впливати викладач, який свідомо ввійшов в систему самопізнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч471.352.25 + Ю952.2 + Ю959.0-994 +
Шифр НБУВ: РА360706

Рубрики:

      
13.

Черкашин О.Д. 
Формування професійної спрямованості майбутніх офіцерів у процесі фахової підготовки: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.Д. Черкашин ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С. Сковороди. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття "професійна спрямованість майбутніх офіцерів", уточнено структурні компоненти цього особистісного феномена. Висвітлено педагогічні умови професійної спрямованості майбутніх офіцерів у процесі фахової підготовки, які передбачають забезпечення стійкої професійно орієнтованої мотивації курсантів, їх активної професійної позиції у різних видах діяльності. Уточнено критерії та показники сформованості курсантів у процесі фахової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)390-3 +
Шифр НБУВ: РА370958 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Черкашина М.К. 
Юридичні гарантії права природокористування: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / М.К. Черкашина ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність юридичних гарантій суб'єктивного права користування природними ресурсами на підставі аналізу природоресурсного законодавства (земельного, лісового, водного) та практики його застосування. Розроблено рекомендації щодо удосконалення зсаобів і способів забезпечення права природокористуванян й подальшого розвитку їх системи. Проведено комплексне вивчення національного екологічного та природоресурсного законодавства та науково-правових і спеціальних джерел, досліджено право природокористування та визначено зміст суб'єктивного права користування природними ресурсами за сучасних умов. Розроблено класифікацію юридичних гарантій реалізації права природокористування окремим суб'єктом, охарактеризовано їх елементи. Проаналізовано природоресурсне законодавство у сфері забезпечення здійснення права природокористування. Виявлено, визначено та досліджено особливотсі юридичних гарантій виникнення, реалізації та припинення суб'єктивного права користування окремими видами природних ресурсів (земельних, водних, лісових), а також гарантії їх охорони та захисту. Сформульовано науково обгрунтовані пропозиції щодо удосконалення нормативно-правового регулювання та забезпечення здійснення суб'єктивного права користування природними ресурсами, його охорони та захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)02 +
Шифр НБУВ: РА357755

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гончар О. Ю. 
«Новий Байройт» у ретроспекції та перспективі історичних змін: автореферат дис. ... д.філософ : 025 / О. Ю. Гончар. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертаційне дослідження присвячене Байройтському фестивалю (Bayreuther Festspiele), заснованому 1876 року композитором Ріхардом Вагнером (Richard Wagner, 1813–1883) з метою виконання власного доробку, а саме тетралогії «Перстень нібелунга», виконання якої за задумом композитора вимагало особливих сценічних умов, втілених у театральному приміщенні Фестшпільхауз (Festspielhaus). Його ідеї щодо реформування мистецтва мали в основі практичний досвід роботи у різних театрах, викликали необхідність віднайти нові засоби сценічного втілення музичної драми, яку композитор розробляв більшу частину свого життя та теоретично обґрунтував у ряді робіт.Протягом свого існування фестиваль проходив через різні періоди, обумовлені загальними соціально-історичними змінами та постаттю керівника, який визначав стильові засади функціонування мистецького процесу та втілюваного репертуару. Розпочата Р. Вагнером фестивальна діяльність, за керівництва якого було проведено два фестивалі, продовжилась його нащадками та отримала нові виміри, викликані розширенням переліку виконуваних творів з доробку митця, зміни принципів їх інтерпретації та театрально-сценічних засобів.Досліджено історичні передумови організації фестивалю, які спонукали Р. Вагнера спершу до теоретичного обґрунтування необхідності реорганізації мистецтва, що, на його думку, опинилось у вкрай жалюгідному становищі та перетворилось на розвагу, а потім до дій задля практичної реалізації свого задуму, від моменту проголошення якого до фактичного втілення минула чверть століття. Теоретичні роботи композитора ґрунтувалися на досвіді, який він здобув з молодих років, працюючи у різних провінційних театрах німецьких держав. Розуміючи причини низького мистецького рівня більшості колективів, які були викликані низкою факторів, Р. Вагнер задумав здійснити реформу, метою якої було створення принципово нового театру, орієнтиром до якого композитор обрав античну драму. Час роботи Р. Вагнера як капельмейстера у Дрезденській королівській опері став джерелом управлінського досвіду великою театральною установою та сприяв більш чіткому розумінню способів втілення реформи, основи якої оприлюднив у публіцистиці кількома роками пізніше, що стало дороговказом до створення фестивалю.Розглянуто практичні дії, які сприятимуть оновленню традиційної опери і її перетворенню на симфонізовану музичну драму, простежено шлях від моменту публікації їх теоретичного обґрунтування до етапів послідовного втілення інноваційної програми. Композитор приступив до реалізації свого творчого задуму, почавши з написання літературної основи масштабного твору, який в результаті став тетралогією «Перстень нібелунга». Однак перспективи її постановки та виконання з’явились у Р. Вагнера лише після зустрічі з королем Баварії Людвигом ІІ, палким шанувальником вагнерівських творів, який виявив готовність підтримати і фінансувати його проект. Разом вони обговорювали ідею будівництва фестивального театру в столиці Баварії Мюнхені. Втім, придворне середовище та інтриги змусили композитора полишити Мюнхен та зруйнували надію на побудову там театру, призначеного для виконання Тетралогії. Фактично це було вигнанням і вимушеним кроком з боку короля, який все ж не позбавив Вагнера своєї прихильності.Реалізація фестивальної ідеї відбулася у більш скромному затишному місті Байройт, яке більше за Мюнхен відповідало вимогам митця. Тривалий будівельний процес, який відбувався в умовах крайнього фінансового дефіциту та не раз опинявся на межі зриву, був вдало завершений 1876 року, коли Фестшпільхауз відкрив свої двері для відвідувачів, які прибули у Байройт з різних країн. Весь цикл був повтореним під час першого фестивалю тричі. Фестиваль одержав широкий розголос у міжнародній пресі і став подією непересічного художнього значення. Однак фінансовий дефіцит після його проведення не дав можливості продовжувати діяльність протягом наступних п’яти років, які були використані для написання та постановки 1882 року «Парсіфаля». Наголошується на тому, що цей останній в доробку митця твір, названий "святковою сценічною містерією" створювався з урахуванням особливих акустичних і сценічних умов фестивального театру і був призначений автором виключно для виконання у Фестшпільхаузі.^UThe dissertation study is devoted to the Bayreuth Festival (Bayreuther Festspiele), founded in 1876 by the composer Richard Wagner (Richard Wagner, 1813–1883) in order to perform his own work, namely the tetralogy "The Ring of the Nibelung" according to the composer's plan, it has required special stage conditions being embodied in the Festspielhaus. His ideas about reforming art were based on practical experience of his work in various theaters. They were born out of necessity to find the new means of stage embodiment of musica drama, developed by composer most of his life and been theoretically substantiated in a number of works.The festival went through different periods, determined by general socio-historical changes and the figure of the leader, who determined the stylistic principles of the functioning of the artistic process and repertoire. The festival activity started by R. Wagner leadership on two festivals having been continued by his descendants and acquired new dimensions such as the list of performed works from the artist's attainment, changes in the principles of their interpretation and theatrical and stage means.The historical prerequisites have been studied in terms of the organization of the festival, prompted R. Wagner to theoretically justify and the need to reorganize art, that been in extremely miserable situation and turned into entertainment, then to actions for the practical implementation of his plan. A quarter of a century had passed from its announcement to the actual implementation. The theoretical works of the composer were based on the experience he gained from his youth, working in various provincial theaters of the German states. Understanding the reasons for the low artistic level of most theatrical groups caused by a number of factors, R. Wagner decided to carry out a reform, the purpose was to create a fundamentally new theater, chosen ancient drama as a reference point by composer. R. Wagner's time as Kapellmeister at the Dresden Royal Opera became a source of experience in managing a large theater institution and contributed to a clearer understanding of the ways to implement the reform, the basics were published in journalism a few years later and became a signpost for the creation of the festival.Practical actions were considered from point of view to reform the opera and its transformation into a symphonized musical drama, the path from the publication of the theoretical justification to the stages of the successive implementation the innovative program. Composer began to implement his creative idea, starting with writing the literary basis of a large-scale work, which eventually became the tetralogy "The Ring of the Nibelung". The prospects of its production and performance appeared to R. Wagner only after meeting with King Ludwig II of Bavaria, who was an ardent admirer of Wagner's works, expressed his willingness to support and finance his project. Together they discussed the idea of building a festival theater in Munich, the capital of Bavaria. The courtiers and intrigues forced the composer to leave Munich and destroyed his hope of building certain theater intended for the performance of the Tetralogy. While in exile, he was forced to part with the ideas of building a theater, although the king never deprived Wagner of his favor, but the idea encountered difficulties.The realization of the festival took place in the more modest city of Bayreuth, that was more well-acceptable for artist`s requirements than Munich. The long construction process took place in conditions of extreme financial deficit and more than once found itself on the verge of collapse. It was successfully completed in 1876, when the Festspielhaus opened its doors to visitors who arrived in Bayreuth from various countries. The whole cycle was repeated three times during the first festival. The festival received wide publicity in the international press and became an event of unparalleled artistic importance. The financial shortfall after first festival caused it`s couldn't held for the next five years. The years were used to write and stage “Parsifal” in 1882. The last work of the artist was called "holiday stage mystery", was created taking into account the special acoustic and stage conditions of the Festspielhaus and was intended by the author exclusively for performance here.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського