Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1122)Журнали та продовжувані видання (100)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4УКР34$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 104
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Єсюнін С. М. 
Міста Подільської губернії у другій половині XIX - на початку XX ст.: соціальна інфраструктура, адміністративний та економічний аспекти: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / С. М. Єсюнін ; Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка. — Кам'янець-Поділ., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше досліджено основні аспекти розвитку міст Подільської губернії за умов становлення ринкової економіки другої половини XIX - початку XX ст. Вивчено головні містоутворювальні фактори - адміністративний й економічний, а також з'ясовано розвиток соціальної інфраструктури. Простежено зміни кількості міст, їх адміністративного та правового статусу, динаміки міського населення та його соціоетнічної й економічної структур. Розкрито розвиток військово-стратегічної функції міст, промислово-ремісничого виробництва, торгівлі, транспортної мережі, формування банківсько-кредитної системи, культурно-освітнього середовища. Запропоновано періодизацію соціально-економічного розвитку міст, подано їх класифікацію та типологію у другій половині XIX - на початку XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)5-22 + У03(4УКР-8ПОД)504.41 + У049(4УКР-8ПОД)22
Шифр НБУВ: РА379417 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Антонишин А.П. 
Поділля в добу гетьманату П. Скоропадського: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А.П. Антонишин ; Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І.Огієнка. — Кам'янець-Поділ., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено історію Поділля у добу Гетьманату П. Скоропадського. На підставі узагальнення архівних матеріалів, історіографії, опублікованих джерел і наукових публікацій проаналізовано суспільно-політичні, соціально-економічні та культурно-освітні процеси у Подільській губернії у період Української Держави. Визначено причини та висвітлено перебіг встановлення Гетьманату у регіоні. Розглянуто діяльність уряду Української Держави, спрямовану на вирішення кадрових, адміністративних і соціальних проблем. Розкрито роль і внесок гетьманської влади у відновлення сільськогосподарського та торгово-промислового потенціалу Поділля. Охарактеризовано науково-освітню та культурно-мистецьку діяльність влади, культурних, громадсько-просвітницьких товариств у регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)611
Шифр НБУВ: РА371566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Антонюк Я. М. 
Діяльність служби безпеки ОУН(Б) на території Волині та Полісся 1946 - 1951 рр.: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Я. М. Антонюк ; Нац. ун-т "Остроз. акад.". — Острог, 2011. — 16 с. — укp.

Розглянуто діяльність Служби безпеки ОУН(б) на території Волині та Полісся в 1946 - 1951 рр., досліджено напрями її роботи та зміни в структурі. Детально проаналізовано розвідувальну діяльність, визначено методи боротьби СБ з радянською агентурою, охарактеризовано диверсійно-терористичну, слідчо-оперативну роботу та підготовку кадрів. Висвітлено протидію СБ радянізації регіону, зокрема, спроби зриву держпоставок, колективізації, перешкоджання проведенню виборів до місцевих і центральних органів влади, поширенню більшовицької пропаганди. Встановлено, що діяльність СБ загалом сприяла боєздатності оунівського підпілля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)6-45 + Ф513(4УКР-9)
Шифр НБУВ: РА380979 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Білецька О.В. 
Поділля в другій половині XIV - першій половині XV ст.: політичний та соціально-економічний аспекти: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.В. Білецька ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2004. — 20 с. — укp.

На підставі залучення широкого кола вітчизняних і зарубіжних джерел досліджено процес становлення історичної області України Поділля другої половини XIV - першої половини XV ст. Виконано комплексну систематизацію історичних матеріалів (XIII - XVI ст.), значну частину з яких (зокрема, жалувані грамоти польських королів) у науковий обіг введено вперше. З'ясовано сутність терміну "Поділля" в історико-географічному та історико-етнографічному аспектах. Встановлено особливості історичних умов виникнення Поділля як окремої адміністративної, політичної та соціально-економічної одиниці, виділено основні етапи розвитку краю та досліджено процеси його розподілу та перерозподілу між різними державами. Висвітлено діяльність східноєвропейських володарів та їх васалів щодо Поділля. На підставі соціально-економічного аналізу подільського регіону запропоновано оригінальну інтерпретацію соціальної стратифікації населення краю в другій половині XVI - першій половині XV ст. Досліджено адміністративно-територіальний устрій, земельні надання в регіоні, господарство, торгівлю, гроші та грошовий обіг. Вперше виділено важливі топонімічні дані, що дозволяють встановити еволюційний розвиток мережі середньовічних і сучасних населених пунктів. Здійснено критичне осмислення деяких традиційних уявлень щодо розвитку подільських земель, уточнено дати та обставини деяких історичних подій. Розроблено періодизацію політичної історії подільського регіону. Визначено перспективи та шляхи подальшого дослідження середньовічних земель України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)4 +
Шифр НБУВ: РА335342

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
5.

Білик В.А. 
Греко-уніатська церква у Правобережній Україні наприкінці XVIII - у 30-х рр. XIX ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.А. Білик ; Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки. — Луцьк, 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто основні заходи російського уряду, спрямовані на різке обмеження діяльності Унійної церкви й остаточне її вилучення з суспільного життя регіону. Висвітлено ставлення духовенства та вірних Греко-уніатської церкви до процесу навернення уніатів на православ'я. Відображено структуру "нової" Луцької уніатської єпархії у 1798 - 1828 рр., та зміни, які відбувалися в церковно-адміністративному поділі після ліквідації даної єпархії. Визначено матеріальне забезпечення унійних парафій, соціальне походження парафіяльного духовенства, його рівень освіти та матеріальне становище. Уточнено кількість греко-уніатських парафій і парафіян у них в різні роки існування Луцької уніатської єпархії. З'ясовано становище василіанських монастирів у Правобережній Україні та виявлено особливості урядової політики щодо них. Розкрито культурно-освітню та благодійну діяльність Греко-уніатської церкви.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э377.109(4УКР34)-34 +
Шифр НБУВ: РА369077

Рубрики:

      
6.

Баженова С.Е. 
Проблеми історії та культури України в історико-краєзнавчих і художніх творах представників "української школи" в польській літературі 1820 - 1890-х років: автореф. дис. ... д-ра іст. наук: 07.00.01 / С.Е. Баженова ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2010. — 36 с. — укp.

Проаналізовано становлення і розвиток "української школи" в польській літературі 1820 - 1890 рр., стан викладу історії та культури в історико-краєзнавчих і художніх творах її представників. Встановлено, що дана школа в еволюції пройшла три етапи: період романтизму в літературі (середина 1820-х - 1840 рр.), реалізму (наприкінці 1840 - початку 1860-х рр.) і позитивізму (1860 - 1890 рр.), які співпадали з етапами українського національно-культурного відродження у ХІХ ст. Висвітлено краєзнавчу діяльність, джерела творчості, історію України в творчості поетів-романтиків, прозаїків та майстрів соціальних романів і повістей. Розкрито їх внесок в суспільно-політичну діяльність України та роль у налагодженні українсько-польських культурних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ПОЛ)5-329 + Т3(4УКР34=9П)4/5-7
Шифр НБУВ: РА370298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Блануца А.В. 
Обіг земельних володінь волинської шляхти у другій половині XVI ст. (на матеріалах Луцьких актових книг 1566 - 1599 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / А.В. Блануца ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Охарактеризовано зміни, що відбулися в територіально-адміністративному устрої Великого князівства Литовського (ВКЛ) після реформ 1564 - 1566 рр., а також особливості економіки та соціальної структури населення Луцького повіту. З'ясовано правові процедури та визначено типи операцій зі шляхетською земельною власністю. Установлено склад осіб, задіяних у операції з земельною власністю шляхти у луцькому повіті, проаналізовано динаміку укладення контрактів. Проаналізовано величину та ціну обігової власності. Надано оцінку формам і методам ділової активності учасників укладення контрактів у сфері обігових поземельних операцій. Досліджено процес перерозподілу земельних володінь луцької шляхти наприкінці XVI ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)442-21 +
Шифр НБУВ: РА334939

Рубрики:

      
8.

Борейко О.М. 
Просвітницько-педагогічна діяльність громадських товариств Волині (др. пол XIX - поч. XX ст.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / О.М. Борейко ; Житомир. держ. ун-т ім. І.Франка. — Житомир, 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено етапи становлення, часткової стагнації та розвитку громадських товариств Волині у другій половині XIX - на початку XX ст. Здійснено їх класифікацію за основними функціями й напрямами організаційної, просвітницької та культурної діяльності. Обгрунтовано та визначено основні напрями, зміст, форми й методи освітньо-виховної роботи в закладах для дітей та дорослих. Охарактеризовано роль громадських товариств, церковних братств, приватних осіб у підвищенні культурно-освітнього рівня волинського населення. Узагальнено педагогічні й методичні засади даної діяльності громадських товариств Волині означеного періоду, а також розвинено здобутки попередніх досліджень стосовно їх місця в загальноукраїнському просвітницько-педагогічному русі другої половини XIX - початку XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР3)52-044 + Т3(4УКР346)5-7 +
Шифр НБУВ: РА331957

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Борисова О.В. 
Історико-географічні етапи формування сільської поселенської мережі Поділля: автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.13 / О.В. Борисова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процес становлення та розвитку історико-географічних досліджень на Поділлі. Визначено ступінь вивчення поселенської мережі регіону. Запропоновано визначення поняття "історико-географічне" дослідження. Розроблено методику комплексного історико-географічного дослідження мережі сільських поселень регіону. Оцінено в ретроспективі роль та значимість чинників, що впливали на формування та розвиток сільської поселенської мережі Поділля на різних етапах розвитку суспільства. Виявлено та проаналізовано історико-географічні етапи формування поселенської мережі регіону та особливості розвитку різних типів сільських поселень. Здійснено детальний аналіз трансформації сучасної структури сільських поселень на Поділлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)4-283 +
Шифр НБУВ: РА367625

Рубрики:

      
10.

Бундак О.А. 
Аграрний розвиток Волинської губернії в 1795-1861 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.А. Бундак ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича. — Л., 1999. — 16 с. — укp.

У дисертації досліджено історію Волині кінця XVIII-першої половини XIX ст., поширення російського господарювання в краї, еволюція основних галузей сільського господарства, форми землекористування та землеволодіння, промисли та зародження товарно-грошових відносин, становище селянства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)47-2

Рубрики:

      
11.

Буравський О.А. 
Поляки Волині у другій половині XIX - на початку XX ст. Соціально-економічне становище та культурний розвиток: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.А. Буравський ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2003. — 20 с. — укp.

Із використанням широкого кола джерел досліджено соціально-економічне становище та культурний розвиток польської національної меншини Волині. Установлено чисельність та розселення польського етносу в краї у другій половині XIX - на початку XX ст., проаналізовано його безправне становище в складі Російської імперії. Охарактеризовано ступінь розвитку основних галузей господарства поляків - землеробства, цукроваріння, винокуріння, а також борошномельного, кустарного виробництва та торгівлі. Вивчено стан писемності та освіти поляків України, рівень їх національної свідомості, громадське і культурне життя. За результатами дослідження обгрунтовано висновок, що поляки зробили значний внесок у розвиток сільського господарства, фабрично-заводського виробництва, освіти та культури краю другої половини XIX - початку XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)5 + Т3(4УКР=9ПОЛ)5 +
Шифр НБУВ: РА325850

Рубрики:

      
12.

Візітів Ю. М. 
Пластовий рух на Волині в міжвоєнний період: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Ю. М. Візітів ; Нац. ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено передумови зародження пластового руху на Волині. Розкрито етапи його організаційного й ідеологічного становлення. Обгрунтовано форми та методи військово-патріотичного виховання в пластових осередках. З'ясовано головні напрямки практичного пластування. Проаналізовано особливості культурно-просвітницької діяльності пластунів, їх участь у громадських, освітніх товариствах та політичних партіях. Висвітлено роль пластунів у боротьбі за українську державність, зв'язки з УВО, ОУН. Охарактеризовано політику польської влади щодо українського молодіжного руху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)61-298 + Ф513(4УКР346)61 + Ч422(4УКР)8 +
Шифр НБУВ: РА342848

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Вісина Т.М. 
Український кооперативний рух у Волинському воєводстві в 20 - 30-х роках ХХ ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Т.М. Вісина ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича, Ін-т народознав. — Л., 2002. — 18 с. — укp.

У контексті національно-політичного, господарського та культурного розвитку українських земель у складі Польщі в 1920 - 1930-х роках досліджено соціально-економічні передумови відродження та діяльність української волинської кооперації, еволюцію її структури, участь у виробництві та збуті сільськогосподарської продукції, її роль у збереженні та поглибленні національної свідомостї українців в культурно-освітньому і національно-визвольному русі. Доведено, що волинська українська кооперація як вагоме соціальне і національне явище продемонструвала здатність українців до самоорганізації та розв'язання власними силами актуальних завдань у різних сферах громадського життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)61-21
Шифр НБУВ: РА320153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Гірний Б.М. 
Еколого-економічні аспекти розвитку природно-заповідного фонду України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.06 / Б.М. Гірний ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше сформульовано принципи еколого-економічного механізму формування, використання й охорони природно-заповідного фонду (ПЗФ), що включає платність, цільове використання коштів і залучення інвестицій у дану сферу. Удосконалено теоретико-методологічні засади формування державної політики у сфері управління ПЗФ, в яких на відміну від існуючих концепцій враховано економічні, соціальні та екологічні взаємозв'язки, що безпосередньо впливають на функнціонування та розвиток ПЗФ. Розроблено методичні підходи щодо кадастрової оцінки територій та об'єктів ПЗФ, в яких ураховано їх сутнісні функції й еколого-економічну цінність як основу функціонування ПЗФ. Обгрунтовано напрямки формування загальнодержавної екологічної мережі у контексті інтеграції до загальноєвропейської системи, що створює сприятливі умови для розширення земель природоохоронного призначення та формування тарнскордонних територій відповідно до зобов'язань за міжнародними конвенціями та охорони біорізноманіття. Визначено концептуальні напрямки подальшого розвитку ПЗФ з урахуванням особливостей ринкових умов господарювання, в яких на відміну від існуючих ураховано власнісний статус земель, їх розподіл за органами державного управління та новими формами природоресурсної політики. Удосконалено функції управління ПЗФ, в основу яких покладено механізм планування, організації, регулювання, економічного стимулювання та контроль системи природоохоронної діяльності на державному та регіональному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР341.15-280 +
Шифр НБУВ: РА357228

Рубрики:

      
15.

Галуха В.Л. 
Комасація у Волинському воєводстві (1921 - 1939 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.Л. Галуха ; Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича, Ін-т народознав. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу широкого кола архівних документів, вітчизняної та зарубіжної історіографії, матеріалів періодичної преси досліджено передумови та підготовчі заходи до проведення комасації в краї у ході аграрної реформи Друглї Речі Посполитої. Комасаційний процес розглянуто у взаємозв'язку з напрямами аграрної реформи, а саме: ліквідацією сервітутів і меліорацією земель. Проаналізовано його закономірності й особливості. З залученням широкого кола статистичних матеріалів розглянуто динаміку комасації, з'ясовано політику держави щодо її проведення та фінансування. Висвітлено діяльність місцевих органів влади у ході її реалізації та внесок місцевого населення до виконання комасаційних робіт. Установлено вплив удосконалення системи землекористування та землеволодіння на соціальний і економічний розвиток краю. Відзначено, що ліквідація через- та вузькосмужжя позитивно впливала на обсяги сільськогосподарського виробництва, що дозволило селянам економити час витрати, більш раціонально застосовувати техніку та виробляти перспективну для ринку продукцію. Зазначено, що становлення капіталістичних відносин в економіці краю сприяло розвитку кооперації, підприємництва, певних галузей переробної промисловості, торгівлі й інфраструктури, що позитивно впливало на розширення кола джерел доходів населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)61-21 +
Шифр НБУВ: РА362414

Рубрики:

      
16.

Гальчак С.Д. 
"Остарбайтери" з Поділля (1942 - 1947рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / С.Д. Гальчак ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

На основі багатьох джерел досліджено політику та практичні дії нацистського окупаційного режиму стосовно насильницькій мобілізації людських ресурсів краю, а також дискримінацію, пограбування, умови життя, каторжну працю "остарбайтерів" з Поділля у військовій промисловості та сільському господарстві рейху. Висвітлено використання трудових ресурсів Поділля румунською окупаційною адміністрацією, протидію подолян нацистським планам уярмлення населення загарбаних територій. Проаналізовано механізм репатріації, а також ставлення партійно-державного керівництва СРСР і УРСР до репатріантів, їх життя у післявоєнному Радянському Союзі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)622.8 +
Шифр НБУВ: РА323291

Рубрики:

      
17.

Гандзюк В.О. 
Часописи Поділля періоду національно-визвольних змагань (1917 - 1920 рр.) у відстоюванні ідей державності: автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій: 27.00.04 / В.О. Гандзюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено подільську періодичну пресу доби національно-визвольних змагань. Розглянуто аспекти становлення, розвитку та функціонування часописів 1917 - 1920 рр. Установлено загальну кількість подільських періодичних видань, опублікованих впродовж зазначеного періоду та висвітлено важливі політичні, соціально-економічні та культурні проблеми даної доби. Класифіковано подільську пресу періоду визвольних змагань за типотвірними ознаками. Визначено роль преси 1917 - 1920 рр. у формуванні національного світогляду мешканців краю. Підтверджено концептуальну ідею про життєво важливу потребу в ефективній урядовій інформаційній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР348)61-52 +
Шифр НБУВ: РА360896

Рубрики:

      
18.

Глушковецький А.Л. 
Вибори до Державних Дум і становлення парламентаризму в Російській імперії у 1906 - 1917 рр. (на матеріалах Подільської губернії): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / А.Л. Глушковецький ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно розглянуто вибори до усіх чотирьох Державних Дум Російської імперії на прикладі окремої адміністративної одиниці - Подільської губернії. Висвітлено суспільно-політичну боротьбу політичних партій і етнічних груп під час виборів. Розглянуто особливості діяльності Подільської губернської адміністрації щодо організації та проведення виборчого процесу в краї. Охарактеризовано роботу Подільської губернської та повітових виборчих комісій у справах виборів. Визначено та проаналізовано соціальний, партійний і національний склад представників губернії у російському парламенті. Розкрито основні напрямки думської та позадумської діяльності подільських депутатів. Окреслено форми їх співпраці з виборцями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)52-5 + Т3(2)52-532.2 +
Шифр НБУВ: РА356809

Рубрики:

      
19.

Гречка А.Б. 
Боротьба прогресивних сил Лівобережної України за українізацію освіти 1900 - на початку 1917 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / А.Б. Гречка ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено передумови боротьби прогресивних сил лівобережого регіону на початку XX ст. за українізацію освіти. Висвітлено започаткування та становлення політичного напряму в освітньому русі, а також шляхи, форми та методи освітнього ліберально-демократичного руху. Розкрито роль земств і депутатів Державної Думи від Лівобережної України в національно-освітньому русі. Проаналізовано особливості ставлення партійних і громадських організацій, земств і депутатів Державної Думи, учнівської молоді до національно-освітньої проблеми України у період між Першою російською революцією 1905 - 1907 рр. і Лютневою революцією 1917 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР34)52-7 + Ч33(4УКР)52 +
Шифр НБУВ: РА353040

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Дарованець 
Політика польської влади щодо Української Військової Організації та Організації Українських Націоналістів на Волині (1927-1939): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Олександр Ярославович Дарованець ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2007. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)61-5 + Ф513(4УКР346)
Шифр НБУВ: РА352608

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського