Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (10)Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (2095)Книжкові видання та компакт-диски (160)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>K=ІМПОРТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 229
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Драга Т.В. 
Адаптація зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу до умов світового ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Т.В. Драга ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 19 с. — укp.

На системних засадах проаналізовано найбільш актуальні проблеми методології дослідження адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до умов світового ринку, на теоретичному та практичному рівнях визначено закономірності даної адаптації з точки зору розвитку сільського господарства та харчової промисловості. Висвітлено питання розбудови системи адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до норм і правил світового ринку в межах ГАТТ/СОТ, організаційно-економічного механізму інтеграції АПК з ринками країн-членів ЄС та виходу з конкурентоспроможною продукцією на Європейський ринок, а також захисту внутрішнього ринку від дискримінаційного імпорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)832.0
Шифр НБУВ: РА320004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Князев В. С. 
Адміністративно-правові засади формування та реалізації інвестиційних відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. С. Князев ; Міжнар. ун-т бізнесу і права. — Херсон, 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано конституційно-правові підстави кодифікації інвестиційного законодавства, визначено цілі та завдання кодифікації інвестиційного законодавства. Встановлено, що принциповою особливістю вперше запропонованої концепції розбудови кодифікації інвестиційного законодавства є збереження пандектної системи розташування нормативно-правового матеріалу, з одного боку, а з іншого, - спроба об'єднати інструментальні господарсько-правові засоби регулювання з системою визначених типів ринкових інвестиційних відносин, що функціонують як окремі об'єкти державної інвестиційної політики. Розроблено структуру запропонованого Інвестиційного кодексу України, у змісті якого виокремлено загальну, особливу та спеціальну частини, а також детально визначено їх зміст. Сформульовано положення щодо принципової неможливості імпорту (трансплантації) іноземних кодифікацій інвестиційного законодавства до України та доведено потребу створення власної вітчизняної кодифікації. Удосконалено розподіл видів кодифікації законодавства, концептуальні засади правового регулювання інвестиційних відносин, розвинуто положення щодо потреби та суті кодифікації інвестиційного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА383280 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Нетудихата С.Л. 
Антидемпінгове регулювання в системі зовнішньоекономічних зв'язків України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / С.Л. Нетудихата ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено основні концептуальні підходи щодо визначення демпінгу в системі міжнародних економічних відносин, антидемпінгове регулювання в системі ГАТТ/СОТ, економічні наслідки запровадження антидемпінгового мита. Визначено поняття та мотиви демпінгу. Системно розглянуто поведінку окремої фірми, яка намагається одержати перевагу на ринку іншої країни шляхом дискримінаційних цінових домовленностей, використовуючи при цьому лише власні фінансові ресурси. З'ясовано відмінності демпінгу від цінової дискримінації, що базується на субсидіях. Визначено форми реалізації та види демпінгу. Проаналізовано практику антидемпінгового регулювання в межах ГАТТ/СОТ. Розглянуто економічні наслідки застосування антидемпінгових санкцій: споживацький, виробничий та торговельний ефект, ефект доходу державного бюджету, ефект перерозподілу. Запропоновано методику обчислення ефективної ставки захисного мита з доданої вартості у складі середньої ціни продажу в країні-експортері товару й розрахунок ефективної ставки мита з доданої вартості у складі середньої ціни, що декларується під час імпорту товару в Україну. Розглянуто чинники та специфічні умови демпінгу в країнах з перехідною економікою, формування механізму антидемпінгового регулювання в Україні, інституційні засади національної системи антидемпінгових процедур. Запропоновано механізм визначення нормальної ціни за умов антидемпінгових розслідувань. Систематизовано справи з антидемпінгу в Україні. Проаналізовано передумови й характер антидемпінгового переслідування українських товарів за кордоном, форми захисту українських товаровиробників на зовнішніх ринках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.0 +
Шифр НБУВ: РА325458

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ліманська Н.В. 
Бактеріальний рак винограду (діагностика та поширення на півдні України): Автореф. дис... канд. біол. наук: 06.01.11 / Н.В. Ліманська ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання поширення збудника бактеріального раку (БР) на виноградниках Півдня України, оптимізації методики діагностики захворювання. Уперше в країні запропоновано метод полімеразної ланцюгової реакції для діагностики збудника БР, виявлено зараженість пухлинотвірними штамами (ПШ) Agrobacterium садивного матеріалу, імпортованого з країн ЄЕС, і виробничих засаджень деяких сортів винограду, що широко культувуються на півдні української держави. Встановлено зараженість агробактеріями грунту виноградників деяких регіонів країни. Показано, що в південних чорноземних грунтах збудник БР може зберігатися протягом двох років, вже не виявлятися через 6 місяців після викорчовування уражених кущів. Доведено, що в одних й тих самих місцях відбору проб грунту дослідної ділянки ПШ Agrobacterium можуть бути присутні і не виявлятися в різні сезони відбору проб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.149 + П491.6 +
Шифр НБУВ: РА343015

Рубрики:

      
5.

Веред П.І. 
Біотехнологія одержання та вивчення доцільності застосування вітчизняних препаратів для профілактики анемії поросят у порівнянні з імпортними аналогами: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / П.І. Веред ; Білоцерк. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено біотехнологію одержання комплексного металовмісного препарату "Біомет" для профілактики анемії сільськогосподарських тварин та встновлено ефективність застосування фероколу та біомету для запобігання анемії поросят як найбільш уразливих до даної патології тварин. Вивчено біотехнологічні аспекти щодо конструювання вітчизнянного антианемічного препарату. Проаналізовано гематологічні, фізіолого-біохімічні, зоотехнічні показники у поросят, яким вводили препарати "Ферокол", "Біомет" (Україна), "Урсоферан", "Залізодекстран" (Німеччина), "Броваферан" (Німеччина - Україна), "Ферибіон" (Чеська Республіка), "Фердекстран B12" (Іспанія). Визначено оптимальну концентрацію компонентів препарату, введення якого в організм новонароджених поросят забезпечує підвищення збереженості й продуктивності тварин. За результатами виробничої перевірки обгрунтовано доцільність на другий - третій день після народження вводити їм внтурішньом'язово в ділянку шиї або медіальної поверхні стегна препарати "Ферохол" або "Біомет" у дозі 2 мл. На новий спосіб профілактики та лікування анемії новонароджених поросят одержано патент 68 862 А.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.131-925-7 +
Шифр НБУВ: РА343388

Рубрики:

      
6.

Джміль В.І. 
Ветеринарно-санітарна експертиза риби, інвазованої нематодами родини IAnisakidae/I: Автореф. дис... канд. вет. наук / В.І. Джміль ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.16
Шифр НБУВ: РА319115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Хімич М.С. 
Ветеринарно-санітарна і якісна оцінка сухих кормів тваринного походження для непродуктивних тварин: автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.09 / М.С. Хімич ; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.18 + П545.11 +
Шифр НБУВ: РА359994

Рубрики:

      
8.

Нодзельська А.С. 
Взаємозв'язок інфантилізму з психологічною імпотенцією та їх корекція: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / А.С. Нодзельська ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено взаємозв'язок інфантилізму з психологічною імпотенцією та розроблено методи їх корекції. Розкрито психологічний зміст інфантилізму та психологічної імпотенції, виявлено джерела їх формування, пов'язані з едіпальними залежностями. Доведено особливу роль у даному процесі періоду розвитку від 2-х до 6-ти років, в якому дитина особливо гостро преживає табу на вільне виявлення енергії лібідо, що призводить до її блокування й імпортування. З'ясовано, що інфантилізм і психологічна імпотенція деструктують поведінку суб'єкта, зумовлють ригідність вчинків, пасивність, несамостійність, депресивність. Виявлено глибинні детермінанти формування інфантилізму та тенденцію до психологічної смерті, встановлено їх взаємозв'язок з психологічним захистом, регресивними проявами та принципом задоволення. Доведено ефективність використання системно упорядкованих методик активного соціально-психологічного навчання, адекватних поставленій задачі щодо виявлення глибинних детермінант інфантилізму та психологічної імпотенції у їх взаємозв'язках з метою запобігання та нівелювання регресивних наслідків даних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.14 + Ю952.17 + Ю949.2 с +
Шифр НБУВ: РА356378

Рубрики:

      
9.

Злобін І.В. 
Визначення інтеграційних пріоритетів України в контексті використання потенціалу старопромислових регіонів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.В. Злобін ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено процес інтеграції України до світового господарства з урахуванням економічного потенціалу регіонів. Проаналізовано участь України в міжнародних об'єднаннях. Розглянуто сучасні теорії інтеграції та зроблено висновок про неможливість застосування зазначених теорій у наявному вигляді. З'ясовано напрямки найбільш ефективної реалізації інтеграційних зусиль. Досліджено вплив на інтеграційні процеси окремих регіональних утворень. Відзначено, що на інтеграцію України найбільший вплив здійснюють старопромислові регіони. Проаналізовано залучення значної частини даних регіонів до експортно-імпортних операцій. Розроблено механізм інтеграції України до світового господарства з використанням економічного потенціалу старопромислових регіонів. Запропоновано стратегії інтеграції української економіки з застосуванням інформаційної системи на основі маркетингового інструментарію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4УКР)80 +
Шифр НБУВ: РА360385

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Букреєва Н. П. 
Використання імпортної сировини в парфумерно-косметичній промисловості: обліково-контрольні аспекти: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Н. П. Букреєва ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні, практичні аспекти бухгалтерського обліку та контролю використання імпортних товарів цільового призначення у парфумерно-косметичному виробництві в Україні, сформульовано методичні й організаційні проблеми обліку з погляду інформативності й ефективності контролю на вимогу податкових і митних органів, а також внутрішньогосподарського контролю. На підставі узагальнення законодавчих та управлінських вимог до формування звітної інформації для регулювання використання імпортних товарів з цільовим призначенням у промисловості сформульовано теоретичні та практичні підходи у розв'язанні даних питань підприємствами України. Розроблено методи контролю за використанням імпортних товарів з цільовим призначенням. Запропоновано організаційно-економічний механізм внутрішньогосподарського контролю підприємств парфумерно-косметичної промисловості за використання імпортних товарів із цільовим призначенням у застосуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.675.34-145.721 + У052.9(4УКР)243
Шифр НБУВ: РА380553 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мілова М.І. 
Внутрішні та зовнішні чинники трансформації політичної системи посткомуністичної Болгарії: автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.02 / М.І. Мілова ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф.Кураса. — К., 2008. — 33 с. — укp.

Досліджено трансформаційні процеси у політичній системі посткомуністичної Болгарії, зумовлені національними та регіональними особливостями. На основі систематизації дослідницького матеріалу розкрито специфіку "болгарського феномену". Демократичні політичні перетворення розглянуто на тлі впливу внутрішніх і зовнішніх чинників, виявлено їх співвідношення на різних етапах демократичних перетворень. З'ясовано ефективність системи взаємовідносин інститутів законодавчої, виконавчої влади та президентства. На підставі концепту "імпорту" розкрито специфіку впровадження західних зразків політичних інститутів. Проаналізовано становлення багатопартійності й інституту виборів. Виявлено позитивні та негативні аспекти болгарського досвіду з метою вдосконалення державотворення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022 + Ф3(4БОЛ) +
Шифр НБУВ: РА360705

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Кузебний С.В. 
Вплив генетичних та паратипових факторів на відтворювальну здатність бугаїв-плідників: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / С.В. Кузебний ; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. — с. Чубинське Київської області, 2008. — 20 с. — укp.

На прикладі ВАТ НВО "Прогрес" досліджено вплив породи, лінії, походження та сезону року на спермопродуктивність і запліднювальну здатність гамет бугаїв-плідників. За результатами вивчення установлено залежність показників їх відтворювальної здатності від породної та лінійної належності. У плідників української червоно-рябої молочної породи спостережено залежність рівня спермопродуктивності від умовної частки крові за голштинською породою. Наведено дані стосовно запліднювальної здатності сперматозоїдів і динамічних характеристик статевих клітин бугаїв-плідників від морфологічного статусу гамет. Проаналізовано відтворювальну здатність бугаїв-плідників, імпортованих на дане племпідприємство у різні вікові періоди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-34 +
Шифр НБУВ: РА359663

Рубрики:

      
13.

Голюк В.Я. 
Вплив зовнішніх факторів на паливно-енергетичний комплекс України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.Я. Голюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти впливу зовнішніх факторів на розвиток паливно-енергетичного комплексу України. Проаналізовано внутрішню структуру паливно-енергетичної системи України й особливості її розвитку за дії зовнішнього середовища. Розглянуто дію основних чинників впливу на паливно-енергетичний комплекс України - глобалізації, транснаціоналізації, кон'юнктури європейського ринку енергоносіїв, інфраструктури цього ринку та діяльність його основних суб'єктів. Запропоновано методологію аналізу ступеня взаємозалежності суб'єктів ринку палива та продемонстровано її дію на прикладі дослідження євразійського ринку природного газу. Установлено, що ступінь енергетичної залежності України від Російської Федерації надто високий, є потреба посилення власної енергетичної безпеки шляхом зниження енергоємності національного господарства, використання альтернативних джерел енергозабезпечення, диверсифікації джерел надходження імпортних енергоносіїв та інших способів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-554 +
Шифр НБУВ: РА340896

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кім О.О. 
Вплив зовнішньоекономічної діяльності на інституційні перетворення в трансформаційній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.О. Кім ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 15 с. — укp.

Досліджено питання інституційної трансформації та вплив на формування інституційної структури окремих видів зовнішньополітичної діяльності. Зауважено щодо актуальності формування системи етики суспільства як підгрунтя інституційної структури. На підставі моделі "митник-імпортер" наочно показано дієвість інституту, який дозволяє найбільш ефективно боротися з проявами корупції, перевищенням посадових повноважень й іншими зловживаннями, а також злочинністю, внаслідок чого підвищується дієвість інституційної структури та її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010 +
Шифр НБУВ: РА342282

Рубрики:

      
15.

Порада О.К. 
Вплив умов осадження плазмохімічних Si - C - N, Ti - N - C покриттів на їх структуроутворення та властивості: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / О.К. Порада ; Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено плазмохімічну технологію одержання тонкоплівкових зносостійких матеріалів п'яти видів. Одержане з метилтрихлорсилану SiC покриття на підкладці і монокристалічного кремнію за механічними та трибологічними характеристиками не поступається спорідненим покриттям, одержаним з дорогої імпортної сировини, і збільшує абразивну зносостійкість підкладки завдяки зародженню нанокристалітів в аморфній матриці SiC. Покриття SiCN на кремнієвій підкладці, одержане з метилтрихлорсилану з додаванням азоту, забезпезпечує підвищення у п'ять разів абразивної зносостікості, спричинене збільшенням кількості Si - C зв'язків у матеріалі покриття. Оптимізовано режим осадження наноструктурованих TiN покриттів з тетрахлориду титану. За результатами випробувань металорізальних пластин з твердого сплаву Т15К6 з покриттям nc-TiNC / a-SiCN показано підвищення їх стійкості у 2 - 2,4 рази у процесі токарної обробки сталі 45 і в 1,5 - 2 рази - сталі 12Х18Н9Т.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.033.057.2 +
Шифр НБУВ: РА363620

Рубрики:

      
16.

Туніцький Н. О. 
Впровадження системи маркетингових технологій при здійсненні імпортних операцій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. О. Туніцький ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено інтегральний підхід до аналізу й оцінювання маркетингових технологій торговельних підприємств-імпортерів. Даний підхід базується на поєднанні експертних і формальних методів оцінювання та застосування кількісного методу відношення доходу до понесених витрат на певні маркетингові технології для оцінювання ефективності маркетингу на внутрішньому ринку. Передбачено побудову профілю іноземних постачальників, що враховує ризики зовнішніх ринків для оцінювання ефективності діяльності на зовнішньому ринку закупівлі продукції. Обгрунтовано засади організаційно-економічного механізму закордонних закупівель імпортної елітної меблевої продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.595
Шифр НБУВ: РА376994 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Чумель Р.І. 
Генетико-біохімічні та продуктивні особливості худоби північно-східного регіону України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Р.І. Чумель ; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. — с.Чубинське Київської обл., 2004. — 21 с. — укp.

На підставі результатів комплексної оцінки тварин вітчизняної селекції лебединської та популяції створюваного сумського типу української чорно-рябої молочної породи та імпортованої з Австрії симентальської. Виявлено породоспецифічні особливості за поліморфізмом генетико-біохімічних систем крові. Для популяції чорно-рябої худоби вперше проведено оцінку біологічної цінності - амінокислотного та жирнокислотного складу виготовлення з нього твердих сичужних сирів. З метою вдосконалення селекційного процесу в конкретних стадах розроблено модель раннього прогнозування значень величини продуктивних ознак з використанням комплексних генотипів поліморфних систем крові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-31 +
Шифр НБУВ: РА331204

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
18.

Андрєєва О. О. 
Геолого-економічний аналіз мінерально-сировинної бази бентонітових глин України: автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.19 / О. О. Андрєєва ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан світового та вітчизняного ринку бентонітових глин: об'єми видобутку, об'єми експорту й імпорту, ціни та галузі застосування бентонітової сировини. Наведено геолого-промислову класифікацію вітчизняних родовищ бентонітових глин, геологічні та техніко-економічні характеристики окремих родовищ. Проведено геолого-економічну оцінку мінерально-сировинної бази бентонітових глин України за допомогою бальної шкали, методики коефіцієнтів приведення, регресійно-кореляційного аналізу. За результатами геолого-економічної оцінки, проведеної за трьома методами, серед об'єктів вітчизняного надрокористування Черкаське родовище бентонітових і палигорськітових глин визначено як найбільш значиме. Серед родовищ, запаси яких є балансовими, підтверджується перспективність таких родовищ, як Ільницьке, Горбківське, Григорівське. Серед родовищ, що не враховані Держбалансом запасів корисних копалин України, найбільш перспективним об'єктом є Соршценське родовище. Визначено оптимальні параметри для експрес-діагностики глинистої речовини. Застосування поєднання рентгенофазового та рентгеноспектрального електронно-зондового мікроаналізу для експрес-діагностики їх речовинного складу дозволяє надавати початкову оцінку якості корисної копалини, яка, в свою чергу, визначає перспективність об'єкта для подальших досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР)51-5 + Д59(45УКР)452
Шифр НБУВ: РА379254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Макаренко П.О. 
Геопросторова організація автомобілебудування Європейського Союзу: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / П.О. Макаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження географії високотехнологічних виробництв на прикладі автомобілебудування. Проаналізовано його функціонально-просторову структуру за умов глобалізації. Доведено, що діяльність сучасної автомобілебудівної галузі, на відміну від попередніх етапів розвитку, взаємопов'язана з безперервною та взаємодоповнювальною роботою виробничого та невиробничого секторів. З'ясовано, що у виробничому процесі головну роль відіграють певні, фактори а саме: покращання організаційної структури та внутрішніх функціональних зв'язків транснаціональних корпорацій (ТНК), зокрема шляхом впровадження принципів виробничої та транспортної логістики; конкуренція та співробітництво автомобілебудівних ТНК на світових ринках; всебічне впровадження software; виключна роль науково-дослідних, виробничо-конструкторських і дизайнерських робіт. Установлено, що система збуту автомобілів має певні геопросторові закономірності розвитку (імпорт - створення власного виробництва), що показано на прикладі роботи дилерівських фірм ТНК Volkswagen - Pengeot в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4)683.7 +
Шифр НБУВ: РА351820

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Заярко А.О. 
Гігієнічні аспекти адаптації овець імпортованої породи олібс за еколого-господарських умов степової зони України: автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.06 / А.О. Заярко ; Харк. держ. зоовет. акад. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексні гігієнічні, фізіолого-біохімічні, імунологічні та зоотехнічні дослідження та наведено дані щодо адаптаційної здатності овець імпортованої породи олібс канадської селекції у разі чистопородного та помісного варіантів з асканійською породою до еколого-господарських умов степової зони України. За результатами дослідження обгрунтовано доцільність використання баранів-плідників породи олібс у селекційному процесі щодо вдосконалення продуктивних показників популяції овець дніпропетровського типу асканійської м'ясо-вовнової породи у господарствах степової зони України з високим рівнем природної резистентності організму на фоні притаманних цьому регіону еколого-господарських умов. За показниками природної резистентності, імунобіологічної реактивності, імунобіологічної реактивності, легеневого дихання, газоенергетичного обміну та теплостійкості доведено позитивну пристосувальну можливість чистопородного за олібсом і помісного молодняку, одержаного від схрещування маток місцевого дніпропетровського типу з баранами-плідниками імпортованої породи олібс, до еколого-господарських умов степової зони України - майбутнього ареалу їх розведення. Одержано нові дані про забійні показники баранців різного походження й особливості росту та розвитку молодняку різних генотипів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661.39 Олібс + П661.3,2 +
Шифр НБУВ: РА360534

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського