Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (93)Тематичний інтернет-навігатор (118)Наукова електронна бібліотека (358)Реферативна база даних (9269)Книжкові видання та компакт-диски (1722)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНТЕРНЕТ$<.>+<.>K=ПРОТОКОЛ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 581
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Весельський В.К. 
Сучасні проблеми допиту (процесуальні, організаційні і тактичні аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.К. Весельський ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено процесуальним, організаційним і тактичним проблемам допиту з урахуванням місця та його ролі в системі процесуальних засобів збору доказової інформації та сучасних умов боротьби зі злочинністю. Досліджені такі основні положення, як поняття криміналістичної тактики; розмежування власно тактики дій слідчого і правил раціонального проведення слідчих дій; поняття тактики злочинної діяльності; критерії оцінки правомірності й допустимості використання тактичних прийомів; основи та цілі систематизації тактичних прийомів допиту; заходи захисту осіб, які сприяють розслідуванню; завдання й напрямки вдосконалення процедури розслідування; проблеми "економії процесуальних засобів", зменшення термінів і обсягів "документування" розслідування, зокрема, розширення протокольної форми досудової підготовки матеріалів і переліку слідчих дій, допустимих у стадії вирішення питання щодо порушення кримінальної справи з числа не пов'язаних з реальним застосуванням засобів процесуального примусу; надання статусу протоколу допиту поясненням громадян; обов'язковості та створення умов для експериментальної перевірки запропонованих нововведень у сфері процесуальної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Гребенюк Ю.О. 
Лікування хронічної передньомедіальної нестабільності колінного суглоба: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / Ю.О. Гребенюк ; Укр. наук.-дослід. ін-т травматології та ортопедії. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Отримано та проаналізовано результати лікування хворих із хронічною передньомедіальною нестабільністю колінного суглоба. В експерименті на 20 препаратах колінного суглоба трупів дорослих людей вивчено довжину і тривкість на розрив сухожилля напівсухожильного м'яза, тривкість на розрив передньої хрестоподібної зв'язки. На підставі отриманих результатів удосконалено технологію пластики передньої хрестоподібної і великогомілкової зв'язок колінного суглоба. Клінічні дослідження включали 164 історії хвороби, протоколи електрофізіологічних і біохімічних досліджень хворих, розподілених на групи в залежності від методу лікування. Удосконалено схему діагностики, що узагальнила положення класифікації передньомедіальної нестабільності за анатомо-функціональним принципом, положення Міжнародного комітету документації по колінному суглобу (IKDC-форма) та електрофізіологічні і біохімічні критерії. Ця схема дозволила об'єктивізувати ступінь нестабільності до операції і результати лікування. Позитивні результати лікування отримано в 95,45% постраждалих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.54-5
Шифр НБУВ: РА307586 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Хенді Амджад Юсеф 
Ефективність стартстопного методу синхронізації та фазування в системах передавання на базі БЧК: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Хенді Амджад Юсеф ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 1999. — 15 с. — укp.

Дисертаційну роботу присвячено аналізу методів підвищення ефективності використання стартстопного способу синхронізації та фазування в системах передавання при познаковому захисті на базі багатопозиційного часового коду. Дано оцінку ступеня впливу пристроїв синхронізації на якість передавання сигналів і способів зменшення помилок фазування для стартстопних систем. Отримано аналітичні вирази для оцінювання ефективності використання багатопозиційних часових сигналів у стартстопній системі передавання зі зворотним зв'язком. Запропоновано алгоритми функціонування стартстопних систем передавання для апаратної та програмної реалізації протоколів обміну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01

Рубрики:

      
4.

Ахмад Алі Аввад Аль-Зубі 
Способи та засоби підвищення продуктивності локальних мереж, орієнтованих на мультимедійні додатки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Ахмад Алі Аввад Аль-Зубі ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці способів та засобів управління доступом до середовища передачі, що дозволяють підвищити продуктивність локальних комп'ютерних мереж при передачі мультимедійних даних. Проведено аналіз відомих способів та засобів управління доступом до середовища передачі високошвидкісних локальних мереж, орієнтованих на передачу інформації різноманітного типу, в першу чергу мультимедійних даних. Розглянуто математичну модель оцінки часових параметрів мережі FDDI-II, що дозволяє в порівнянні з відомими аналітичними моделями більш повно врахувати особливості даного стандарту. Запропоновано нову процедуру реалізації протоколу FDDI-II, засновану на механізмі раннього звільнення маркера. На основі аналізу відомих методів доступу запропоновано і обгрунтовано комбінований метод доступу в мережі з шинною топологією, що дозволяє підвищити рівень сервісу передачі мультимедійних даних без зниження трафіка даних. Запропоновано новий спосіб оцінки точних значень нижньої та верхньої меж затримки пакетів в мережах з древовидною топологією і випадковим методом доступу з виявленням зіткнення при широкому діапазоні інтенсивностей надходження заявок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.311 + З970.68

Рубрики:

      
5.

Аль Раваджба Мохаммад Ратеб 
Моделі, алгоритми та технології менеджменту конфігурації комп'ютерної мережі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Аль Раваджба Мохаммад Ратеб ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки нових інформаційних технологій, використовуваних у спеціальних автоматичних системах, названих системами мережного менеджменту. Досліджено опис процесу менеджменту конфігурації комп'ютерної мережі у вигляді функціональних схем, що дозволяють провести декомпозицію складних задач на окремі етапи (конфігурацію потужності, зв'язків та компонентів). Розроблено моделі й алгоритми моніторингу стану мережі та її компонентів на основі статистичних моделей. Розроблено алгоритми пошуку елементів типу "вузьке місце" та алгоритми активної зміни стану функціонування робочої станції. Запропоновано комплексну методику конфігурації комп'ютерної мережі, описано технології реалізації методики з використанням протоколів SNMP.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.5,022
Шифр НБУВ: РА309503 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Хаббуш 
Моделі та інформаційні технології реінжинірінгу успадкованих інформаційно-управляючих систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Ахмад Хадер Ахмад Хаббуш ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі та інформаційні технології реінжинірінгу (РІ) успадкованих інформаційно-управляючих систем (ІУС) в АСУ технологічними процесами. Введено класифікацію підходів до РІ успадкованих ІУС. Проаналізовано недоліки успадкованих диспетчерських ІУС (ДІУС) газокомпресорних станцій (ГКС) системи магістральних газопроводів (МГ) Укртрансгазу. На підставі використання концепції бізнес-об'єктів розроблено структурну об'єктно-орієнтовану модель РІ, що дозволило перейти до цільової компонентної архітектури. За допомогою мови UML досліджено моделі успадкованої та цільової архітектур типової ДІУС ГКС. Вперше за технологією PATTERNS розроблено універсальну модель телеметричного протоколу обміну даними в ДІУС ГКС та реалізовано компоненти, які можна повторно використати у типових ДІУС ГКС. Розроблено та досліджено перспективну Web-орієнтовану ДІУС ГКС, окремі підсистеми якої впроваджено на Ромненській ГКС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.5-018.1 + З973-018.11
Шифр НБУВ: РА312143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Плевінскіс П.В. 
Участь судового медика у відтворенні обстановки і обставин події: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / П.В. Плевінскіс ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Вивчено матеріали кримінальних справ за фактами вбивств і спричинень тілесних ушкоджень, які супроводжувалися смертю потерпілих. Проаналізовано обставини та механізм спричинення ушкоджень, що були встановлені під час проведення відтворення обставин події з метою перевірки та уточнення показань звинувачених та свідків, як за участю, так і без участі судового медика. Підтверджено необхідність і ефективність участі судового медика в проведенні означеної слідчої дії, розроблено її методику у відтворенні обстановки та обставин події (в основному в рамках перевірки і уточнення показань на місці) у випадках ушкоджень тупими, твердими та гострими предметами, задушення петлею та руками, падіння з висоти і на площині, вогнепальних ушкоджень. Встановлено, що застосування цієї методики дозволяє виявити та зафіксувати в протоколах слідчої дії додаткові ознаки, що характеризують обставини та механізм спричинення ушкоджень. Інші ознаки встановлювались значно частіше, що сприяло підвищенню ефективності запровадження слідчої дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.43
Шифр НБУВ: РА308476 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Скляренко Д.Є. 
Україна і Ризька мирна конференція (1920 - 1921 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Д.Є. Скляренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

На основі сучасних методологічних підходів до вивчення архівних матеріалів, частину яких вперше введено у науковий обіг, опублікованих джерел, проаналізовано місце України у складному процесі врегулювання стосунків між УСРР, РСФРР та Польщею, найважливішим наслідком якого стало припинення радянсько-польської війни і укладення в Ризі у березні 1921 р. тристоронньої мирної угоди. Висвітлено хід переговорів, взаємні претензії та пропозиції політичного, економічного, правового, територіального характеру, особливо ті, що безпосередньо стосувалися України, їх втілення у статтях договору, протоколах та інших документах, які підписано у Ризі. Визнання УСРР самостійним державним утворенням, її міжнародно-правовий статус досліджено в контексті поступового усунення з європейської арени зовнішньополітичних інтересів УНР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)612.311.7 + Т3(4УКР)612-6
Шифр НБУВ: РА308854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Транспорт   
9.

Кашканов А.А. 
Розробка методу оцінки експлуатаційних гальмових властивостей автомобіля в дорожніх умовах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / А.А. Кашканов ; Харк. держ. автомоб.-дор. техн. ун-т. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Оцінено експлуатаційні гальмові властивості автомобіля за дорожніх умов під час проведення автотехнічної експертизи дорожньо-транспортних пригод. Розроблено модель оцінки коефіцієнта зчеплення автомобіля з дорогою, яка дозволяє суттєво звузити інтервал невизначеності у разі знаходження величини коефіцієнта зчеплення за даними протоколів зазначених пригод. Запропоновано моделі оцінки гальмових моментів на колесах автомобіля, які на відміну від їх аналітичних аналогів дозволяють давати достатньо точний прогноз навіть за наявності нечіткої інформації про фактори впливу. Наведено математичну модель оцінки траєкторії руху автомобіля у процесі гальмування, яка дозволяє врахувати перерозподіл вертикальних реакцій за осями та бортами автомобіля, а також дає змогу встановити момент виникнення юза кожного колеса за критерієм j/g. Значну увагу приділено експертно-моделюючій системі "Автоексперт" для автоматизації найбільш трудомістких процедур прогнозування поведінки під час гальмування автомобіля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-015
Шифр НБУВ: РА310486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Тарасенко І.А. 
Підвищення показників якості систем передачі інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / І.А. Тарасенко ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2000. — 16 с.: рис. — укp.

Розглянуто сучасні системи передачі інформації та наведено методики підвищення показників якості систем передачі таких, як алгоритми та протоколи побудови систем, достовірність і завадозахищеність, затримка під час передачі, а також точність і швидкодія систем фазової синхронізації (СФС). Розроблено універсальні алгоритми когерентної обробки багатопозиційних сигналів багатоканальних модемів з ортогональним поділом каналів, у тому числі оптимальний алгоритм, що базується на максимально правдоподібному оцінюванні проекцій сигналу. Подано метод розрахунку затримки проходження інформації через систему передачі даних, який дозволяє знайти залежність цієї затримки від різних параметрів, що визначають характеристику та структуру системи. Розроблено структуру оптимальної за швидкодією комбінованої СФС, яка відрізняється тим, що оптимізує перехідний процес власне керованого об'єкта (генератора), а для збурень СФС є замкненою системою з принципом керування за відхиленням. Запропоновано структуру оптимальної за швидкодією комбінованої системи фазової синхронізації, котра відрізняється тим, що пристрій керування, який забезпечує оптимальний за швидкодією перехідний процес, розташований в розімкненому каналі та не впливає на стійкість замкненого контуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3
Шифр НБУВ: РА311540 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Гавриленко Б.С. 
Діагностика травматичних ушкоджень менісків та зв'язок колінного суглоба за допомогою ультранизькопільної магніто-резонансної томографії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.23 / Б.С. Гавриленко ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено підвищенню ефективності діагностики розривів менісків і зв'язок колінного суглоба за допомогою ультранизькопільної магніто-резонансної томографії (0,04 Тс). На підставі обстеження 30 осіб контрольної групи запропоновано власний протокол магніто-резонансної томографії (МРТ) дослідження колінного суглоба, вивчено його МРТ анатомію. Складено схему рідинних накопичень у нормальному суглобі. Після обстеження 201 пацієнта з травмою колінного суглоба визначено та запропоновано пряму та непрямі МРТ ознаки ушкодження менісків. Визначено інформативність ультранизькопільної магнітно-резонансної томографії у випадку ушкодження менісків і зв'язок колінного суглоба. Запропоновано ступені посттравматичного випоту. Проаналізовано фактори, що впливають на його виразність. Розроблено науково обгрунтований алгоритм використання магніто-резонансної томографії у комплексному обстеженні хворих з травмами менісків і зв'язок колінного суглоба.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.54-436.1
Шифр НБУВ: РА311667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Бойко Я.Є. 
Особливості пошкодження печінки у дітей з гострою лімфобластною лейкемією в процесі протокольної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / Я.Є. Бойко ; АМН України. Ін-т гематології та трансфузіології. — К., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено причини пошкодження печінки у 67 дітей хворих на гостру лімфобластну лейкемію (ГЛЛ), які отримували програмну терапію за протоколами ГЛЛ-ДГЛУ'92-95. Вперше в Україні зафіксовано високий ступінь інфікування вірусами гепатитів B і C у дітей з ГЛЛ під час протокольної терапії. Встановлено вірусну етіологію (HBV, HCV) у більшості дітей з ГЛЛ з розвитком атипових форм гепатитів B і C. Виявлено високу частоту розвитку хронічних гепатитів B, C у дітей з ГЛЛ (20,9 %), діагноз яких було підтверджено гістологічно. Показано, що хронічний гепатит під час протокольної терапії розвивається лише за умови супутнього інфікування HBV і/або HCV інфекцією та супроводжується змінами в імунному статусі у вигляді зниження відносної кількості CD4 клітин і співвідношення CD4/CD8, збільшення відносної кількості CD8 клітин. Отримані результати свідчать про недостатню ефективність інтерферонотерапії дітей, хворих на хронічний гепатит B, C у періоді ремісії ГЛЛ. Розроблено систему профілактичних заходів, спрямованих проти інфікування HBV і HCV-інфекціями, впроваджену в гематоонкологічних стаціонарах. Доведено, що збільшення тривалості перерв під час проведення протокольної терапії першого гострого періоду у дітей з ГЛЛ сприяє зростанню рецидивів хвороби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.411.022.3-52 + Р733.514.16-37
Шифр НБУВ: РА314391 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Потапов І.Г. 
Логічний аналіз протоколів мереж ЕОМ на основі моделі взаємодіючих автоматів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / І.Г. Потапов ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с.: рис. — укp.

За результатами теоретичних і експериметальних досліджень запропоновано нові формальні методи вирішення відкритих проблем логічної коректності протоколів інформаційно-обчислювальних мереж. Показано, що існування в кожному циклі топології мережі хоча б одного каналу зв'язку з сингулярним алфавітом повідомлень є критерієм алгоритмічної розв'язності у ході перевірки логічної коректності протоколів зі складною топологією мережі. За допомогою цього критерію розроблено метод аналізу логічної коректності, який розширює клас перевірних протоколів. Під час розв'язання проблеми комбінаторного зростання числа аналізованих конфігурацій розроблено метод стиснення логічної структури еквівалентними перетвореннями, застосування якого скорочує число аналізованих ситуацій відносно існуючих методів більш ніж на 25 - 30 %. Під час проведення аналізу протоколів з обмеженою та необмеженою взаємодіями, через черги типу FIFO, одержано умови, які визначають класи протоколів із заздалегідь відомими властивостями. Знайдено достатню умову експоненціального переповнення мережі необробленими кадрами даних, на базі якої розроблено метод ідентифікації проблем в управлінні потоками даних у великих мережах. Запропоновані методи дозволяють розширити клас протоколів, які перевіряються, а також суттєво скоротити витрати часу та пам'яті в процесі їх аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-016.5
Шифр НБУВ: РА313509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Блажко О.А. 
Оптимізаційна модель та засоби асинхронного тиражування даних для побудови систем розподіленої обробки інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.А. Блажко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання проектування систем управління розподіленими базами даних з використанням асинхронних протоколів тиражування. Побудовано модель інформаційної системи, функціонально достатньої для подальшої побудови моделі системи тиражування. Запропоновано модель системи асинхронного тиражування, яка складається з структури розташування гранульованих об'єктів тиражування, схем узгодження баз даних, топології тиражування операцій узгодження та управління конфліктами між операціями узгодження. Створено методику гранульованого розподілу інформаційних ресурсів щодо вузлів локальних баз даних, яка визначає оптимальну структуру системи тиражування з урахуванням мінімального завантаження вузлів і вартості використання глобальної мережі каналів зв'язку між ними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.612
Шифр НБУВ: РА315257 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Федорук П.І. 
Система дистанційного навчання та контролю знань на базі Інтернет-технологій (на прикладі медичних вузів): Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.03 / П.І. Федорук ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2001. — 19 с. — укp.

З використанням розробленої технології створено програмний комплекс, який реалізує систему післядипломного дистанційного навчання та контролю медичних знань. Створено методологію побудови інструментальних засобів системи, яка базується на патернах класів та об'єктів, що взаємодіють між собою. Розроблено спеціалізовану мову ТестЛінг для взаємодії з системою. Запропоновано комплексний критерій оцінювання валідності імовірнісно-неоднозначних медичних знань, що дозволило автоматизувати процес оцінювання знань. Проведено адаптацію системи до обмежень пропускної здатності каналів зв'язку, реакції СУБД і відгуку системи в цілому на базі математичної моделі взаємодії процесів системи з використанням апарату марковських процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)р3 с21
Шифр НБУВ: РА316831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Іщенко В.М. 
Протоколи слідчих і судових дій та інші документи як джерела доказів у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Іщенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Визначено сукупність найбільш значущих теоретичних положень, що стосуються поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів, розроблено практичні рекомендації щодо його вдосконалення. Розглянуто особливості формування, перевірки й оцінки протоколів та інших документів як доказів у кримінальному процесі в світлі проектів КПК України, країн СНД, які містять низку нових, принципових положень, а також міжнародно-правових документів у галузі доказового права. Досліджено специфіку збирання доказів на різних стадіях кримінального судочинства, зокрема, документів, умови визнання їх допустимими доказами та особливості використання у кримінально-процесуальному доказуванні окремих видів документів. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінально-процесуального законодавства, що регулює поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів і висвітлено особливості використання їх у доказуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414
Шифр НБУВ: РА313054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Дубінський О.Г. 
Розробка моделей і вдосконалення структури систем інформаційного пошуку в глобальній комп'ютерній мережі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.Г. Дубінський ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розроблено метод нормування міри близькості двох документів у бінарній та зваженій векторній моделях, ієрархічну векторну модель представлення текстових документів, трирівневу структуру системи інформаційного пошуку в мережі Інтернет, а також метод побудови інтерфейсу користувача з використанням групування документів. Запропоновано набір характеристик для визначення ефективності результатів пошуку, виявлено чинники, що негативно на них впливають. Запропоновано математичну модель для опису міжагентної взаємодії. Розроблено проект мультиагентної пошукової системи. Створено програму "Метафора" для метапошуку інформації в електронній мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1 + З970.43-01
Шифр НБУВ: РА316786 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
18.

Веренич О.В. 
Методи та засоби створення мультимедіальних дистанційних курсів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Веренич ; НАН України. Міжнар. наук.-навч. центр ЮНЕСКО інформ. технологій та систем. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено та розширено модель "Системи гнучкого дистанційного навчання" з метою застосування мультимедіальних засобів у дистанційних курсах. Запропоновано теоретичні засади використання мультимедіальних засобів у процесі розробки дистанційних курсів для визначення області найбільшої ефективності застосування кожного мультимедіального засобу залежно від параметрів, які впливають на розробку мультимедіадистанційних курсів (ММДК). Розроблено методологічні засади побудови ММДК, які постачаються через Інтернет і ще на етапі проектування дозволяють дослідити необхідність використання певних мультимедіальних засобів у процесі створення ММДК для різних предметних областей. Наведено засоби оцінки створених дистанційних курсів з використанням апарату ланцюгів Маркова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з970.826
Шифр НБУВ: РА317176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Чернобельська І.Ю. 
Клініко-інструментальні особливості перебігу та диференціальна діагностика кардіоміопатії у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.Ю. Чернобельська ; Харк. мед. акад. післядипл. освіти. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання удосконалення діагностики кардіоміопатії на підставі вивчення клініко-інструментальних особливостей її перебігу та розробки диференціально-діагностичних критеріїв крадіоміопатії у дітей. Проведено комплексне дослідження стану серцево-судинної системи дітей, хворих на кардіоміопатію, кардит і міокардіодистрофію, за допомогою неінвазивних методів. Визначено характерні електрокардіографічні зміни у дітей, хворих на гіпертрофічну кардіоміопатію - порушення процесу реполяризації, внутрішньошлуночкові блокади, патологічні зміни зубця Q і шлуночкову екстрасистолію. Встановлено характер морфофункціональних змін міокарда у дітей, хворих на кардіоміопатію. Визначено тип центральної гемодинаміки та його залежність від морфологічного типу кардіоміопатії. Розроблено й апробовано за амбулаторних і стаціонарних умов клініко-математичну модель діагностики кардіоміопатії. Встановлено діагностичну цінність алгоритму та протоколів диференціальної діагностики кардіоміопатії, розроблених на базі запропонованої математичної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410.130.11-3
Шифр НБУВ: РА318993 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Пастухов О.М. 
Авторське право у сфері функціонування всесвітньої інформаційної мережі Інтернет: Автореф. дис.... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Пастухов ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено авторсько-правові аспекти функціонування всесвітньої інформаційної мережі Інтернет, зокрема, визначено, які з матеріалів, доступних в Інтернеті, підлягають охороні за авторським правом. Розглянуто особливості правової охорони окремих категорій розміщених в Інтернеті творів. Розкрито зміст та обсяг авторських прав в контексті Інтернету, а також основні засоби їх захисту. Запропоновано враховувати технологічні, соціокультурні та економічні чинники під час вибору оптимальної моделі функціонування Інтернету з точки зору дотримання авторських прав. Проведено порівняльний аналіз положень правових актів та судових рішень у сфері авторського права України, Росії, США та держав Західної Європи, а також норм, що містяться у міжнародних правових актах та нормативно-правових актах Європейського Союзу, присвячених охороні авторських прав. Наведено пропозиції з удосконалення законодавства України, яке стосується охорони авторських прав на розміщені в Інтернеті твори.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х833.39:970 + З970.312.1
Шифр НБУВ: РА321567

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського