Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (151)Книжкові видання та компакт-диски (65)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.514.16$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
1.

Альнаххаль Мухаммед Х. Х. 
Етіопатогенетичні аспекти негемолітичної жовтяниці доношених новонароджених та шляхи оптимізації її лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Мухаммед Х. Х. Альнаххаль ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2006. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності профілактики та лікування гіпербілірубінемії у доношених немовлят у неонатальному періоді. Проаналізовано результати обстеження дітей та показано, що патологічна жовтяниця часто діагностується на тлі внутрішньоутробного інфікування плода вірусами сімейства Herpesviridae. Доведено, що основним патогенетичним аспектом розвитку жовтяниці у немовлят є затримка дозрівання функціональної активності печінки, виражений гепатодепресивний і холестатичний синдроми, а також наявність дискінетичних порушень у шлунково-кишковому тракті з підвищенням ентерогепатичної циркуляції білірубіну. Патогенетично обгрунтовано включення до комплексу терапії ентеросгелю у сполученні з жовчогінними препаратами та пробіотиками, що сприяє швидкому усуненню гіпербілірубінемії, дозволяє скоротити обсяг інфузійної терапії та перебування дітей у відділенні патології новонароджених.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 +
Шифр НБУВ: РА343641

Рубрики:

      
2.

Федчук І.М. 
Застосування фізичних чинників в реабілітації дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / І.М. Федчук ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2000. — 19 с. — укp.

Обстежено 102 дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит, виявлено особливості клінічного перебігу захворювання, функціональний стан печінки, біохімічні та імунологічні показники, їх динаміку під час загострення захворювання та відновлювального лікування. На підставі основних патогенетичних механізмів запропоновано методи комплексної ранньої реабілітації на стаціонарному етапі із застосуванням преформованих фізичних чинників (вакуум-ультрафонофорез пелоідіну на праве підребір'я, низькоінтенсивне гелій неонове лазерне опромінювання проекції печінки і черезшкірне опромінювання крові) та лікарських засобів. Доведено, що дані методи сприяють підвищенню ефективності ранньої реабілітаційної терапії, а також мають виражений позитивний ефект на клінічну течію, зворотній розвиток основних виявів захворювання, нормалізацію біохімічних та імунологічних показників, що призводить до скорочення часу перебування хворих у стаціонарі, продовження періоду ремісії та зменшення кількості загострень протягом року.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-54
Шифр НБУВ: РА309417 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Кудрей Ю.В. 
Клініко-метаболічні порушення та їх корекція у дітей з хронічними вірусними гепатитами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Ю.В. Кудрей ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Розширено уявлення про патофізіологічні механізми розвитку хронічних дифузних захворювань печінки вірусної етіології у дітей. З'ясовано вплив підвищення активності патологічного процесу на зростання ступеня пригнічення даної системи. Доведено, що харатер зміни обміну білків сполучної тканини у дітей має специфічні відмінності за ХГВ і ХГС. Встановлено, що перебіг ХГВ характеризується підвищенням вільної та пептидозв'язаної фракцій гідроксипроліну та посиленням активності еластази, які свідчать про активний метаболізм незрілого колагену III типу. У випадку ХГС виявлено підвищення рівня білковозв'язаної фракції гідроксипроліну у сироватці крові як показник посилення активності синтезу колагену I типу. Вперше на імуногістохімічному рівні охарактеризовано особливості розподілу колагенів I та III типів у біоптатах печінки дітей з хронічними гепатитами (ХГ) вірусної етіології. Показано, що наявність зрілого колагену I типу більш характерна для ХГС. На підставі тривалого дослідження особливостей клінічного перебігу хронічного вірусного гепатиту B і C типів у дітей доведено можливість уповільнення процесів фіброгенезу в печінці шляхом застосуванння препаратів, що впливають на систему L - аргінін - NO.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 +
Шифр НБУВ: РА337201

Рубрики:

      
4.

Забірник Г.В 
Клінічне значення показників кардіоінтервалографії та електропровідності шкіри при вірусних гепатитах у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Г.В Забірник ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню особливостей клініки, перебігу та важкості гострих гепатитів A та B у дітей в залежності від стану вегетативної нервової системи на різних етапах патологічного процесу. Показано, що у хворих на гострий гепатит A або B виявляються зміни вегетативного гомеостазу, що відображають адаптаційно-компенсаторні реакції організму на інфекційний процес і які відповідають ступеню важкості та тривалості патологічного процесу у печінці. У хворих на гострі вірусні гепатити встановлено характерний стан сегментарної ланки вегетативної нервової системи, обумовлений значним зниженням електропровідності симетричних зон, розташованих в ділянці гомілковостопних суглобів, що виявилося типовим тільки для гепатитів. Встановлено комбінації показників кардіоінтервалографії та електропровідності репрезентативних зон шкіри, які свідчать про задовільну, або незадовільну адаптацію організму дитини до інфекційного процесу при гострих вірусних гепатитах. На підставі встановлених закономірностей реакцій надсегментарного та сегментарного апарату вегетативної нервової системи у динаміці гострих вірусних гепататів розроблено діагностичні та прогностичні алгоритми покрокового аналізу показників кардіоінтервалографії та електропровідності шкіри, що дозволяють прогнозувати клінічні особливості, важкість та перебіг хвороби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-3

Рубрики:

      
5.

Рейтмаєр М.Й. 
Клінічний перебіг ювенільного ревматоїдного та інфекційно-алергічного (реактивного) артритів у дітей з HBV-інфекцією та диференційоване лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / М.Й. Рейтмаєр ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено перебіг інфекційно-алергічного та ювельнільного ревматоїдного артритів (ЮРА) на тлі HBV-інфекції. Установлено, що за умов поєднання зазначеної патології мають місце певні клінічні особливості суглобового синдрому, показників активності ревматичних захворювань, функціонального стану печінки, ступеня системної ендотоксемії, параклінічних параметрів імунітету, рівня ендогенного гамма-інтерферону. Запропоновано диференційовані підходи до лікування таких дітей, що передбачають застосування протиревматичних препаратів з якомога меншою гепатотоксичною дією, терапевтичного комплексу - для дітей, хворих на інфекційно-алергічний/реактивний артрит з супутнім інфікуванням вірусом гепатиту B, препарату системної ензимотерапії "Вобензим", а хворим на ЮРА - стимулятора синтезу ендогенного інтерферону аміксину. За цього у випадку реплікативної активності HBV-інфекції запропоновано не застосовувати синтетичні інтерферони, а вплив на вірус гепатиту B забезпечується дією ламівудину. Показано позитивну динаміку виявлених клініко-параклінічних синдромів за результатами лікування. Здійснено катамнестичне дослідження хворих на ЮРА на тлі HBV-інфекції через 6 - 12 місяців та виявлено стійкий ефект проведеної терапії завдяки відсутності прогресування активності та рентгенологічної стадії ювенільного ревматоїдного артриту, а також сероконверсію хронічного гепатиту B у певної кількості хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.419.180.11-52 + Р733.418.120.16-52 + Р733.514.16-52 +
Шифр НБУВ: РА341753

Рубрики:

      
6.

Медражевська Я.А. 
Особливості ліпідного обміну у дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит С, та шляхи його медикаментозної корекції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Я.А. Медражевська ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Уперше на підставі результатів проведеного комплексного дослідження встановлено частоту порушень ліпідного обміну в дітей, хворих на хронічний гепатит C (ХГC) у взаємозв'язку з генотипом вірусу та величиною вірусного навантаження. Показано діагностичну цінність певних показників ліпідного обміну в дітей з ХГC і наявністю їх взаємовпливу з показниками цитолізу, хеолестазу та порушенням білково-синтетичної функції печінки. Оцінено взаємозв'язок ступеня морфологічних змін у печінці в дітей, хворих на ХГC, з показниками ліпідного обміну. Вперше показано, що не всі показники ліпідного обміну адекватно відображають морфологічні зміни у печінці у хворих на ХГC. Доведено, що підвищені рівні ліпопротеїдів низької щільності та тригліцеридів у сироватці крові можуть бути лабораторними маркерами під час визначення порушень ліпідного обміну у хворих на ХГC. Виявлено відповідність ступеня стеатозу активності цитолітичних ферментів і показникам холестазу. З урахуванням установлених механізмів розвитку стеатозу печінки в дітей, хворих на ХГC, науково обгрунтовано й оцінено ефективність гепатопротекторної та метаболічної фармакотерапії у разі порушення ліпідного обміну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 + Р733.413.510.11-52 +
Шифр НБУВ: РА364714

Рубрики:

      
7.

Бойко Я.Є. 
Особливості пошкодження печінки у дітей з гострою лімфобластною лейкемією в процесі протокольної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / Я.Є. Бойко ; АМН України. Ін-т гематології та трансфузіології. — К., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено причини пошкодження печінки у 67 дітей хворих на гостру лімфобластну лейкемію (ГЛЛ), які отримували програмну терапію за протоколами ГЛЛ-ДГЛУ'92-95. Вперше в Україні зафіксовано високий ступінь інфікування вірусами гепатитів B і C у дітей з ГЛЛ під час протокольної терапії. Встановлено вірусну етіологію (HBV, HCV) у більшості дітей з ГЛЛ з розвитком атипових форм гепатитів B і C. Виявлено високу частоту розвитку хронічних гепатитів B, C у дітей з ГЛЛ (20,9 %), діагноз яких було підтверджено гістологічно. Показано, що хронічний гепатит під час протокольної терапії розвивається лише за умови супутнього інфікування HBV і/або HCV інфекцією та супроводжується змінами в імунному статусі у вигляді зниження відносної кількості CD4 клітин і співвідношення CD4/CD8, збільшення відносної кількості CD8 клітин. Отримані результати свідчать про недостатню ефективність інтерферонотерапії дітей, хворих на хронічний гепатит B, C у періоді ремісії ГЛЛ. Розроблено систему профілактичних заходів, спрямованих проти інфікування HBV і HCV-інфекціями, впроваджену в гематоонкологічних стаціонарах. Доведено, що збільшення тривалості перерв під час проведення протокольної терапії першого гострого періоду у дітей з ГЛЛ сприяє зростанню рецидивів хвороби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.411.022.3-52 + Р733.514.16-37
Шифр НБУВ: РА314391 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Кузнєцов С.В. 
Особливості структурно-функціонального стану і перекисного окислення ліпідів лімфоцитів крові при різних варіантах клінічного перебігу вірусних гепатитів A і B у дітей: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.10 / С.В. Кузнєцов ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 38 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню особливостей структурно-функціональної організації та інтенсивності процесів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) лімфоцитів крові з метою удосконалення діагностики та прогнозування перебігу вірусних гепатитів А і В в дитячому віці. Розвивається новий науковий напрямок у медицині, який базується на концепції взаємозв'язку змін молекулярного спакування і проникності цитомембран лімфоцитів, порушення їх інтрацелюлярного середовища та внутрішньоклітинних відновлювальних процесів, відхилення в рухомій рівновазі ПОЛ та антиоксидантної системи, зрушення в системному імунітеті і Т- і В-ланок із тяжкістю та спрямованістю перебігу патологічного процесу. Виявлено відмінні особливості патофізіологічних реакцій при гострих гепатитах А і В та хронічному гепатиті В, що дозволило науково обгрунтувати, розробити та впровадити в практику інформативні засоби диференційної діагностики та прогнозування їх перебігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-3

Рубрики:

      
9.

Рикало Н. А. 
Патогенез хронічних вірусних гепатитів В і С у дітей: вікові особливості, патогенетична терапія (експериментально-клінічне дослідження): автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.03.04 / Н. А. Рикало ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я. Горбачевського. — Т., 2011. — 36 с. — укp.

Вивчено зміни цитокінового профілю й імунного статусу в дітей різного віку з хронічними вірусними гепатитами В і С, встановлено механізми хронізації та предиктори несприятливого перебігу. Розкрито патогенез формування первиннохронічних вірусних гепатитів В і С за перинатального інфікування, а також вікові морфологічні особливості у разі летальних наслідків. Уперше цитофлуориметрично досліджено ядерні механізми ушкодження та регенерації гепатоцитів у статевонезрілих щурів за хронічного токсичного гепатиту, а також вплив гee1 епатопротекторів на дані процеси. Визначено найбільш ефективні гепатопротектори, які володіють регенераційною 1 антиапоптичною дією. Розроблено нові патогенетично обгрунтовані підходи до лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-2
Шифр НБУВ: РА381351 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Єлоєва З.В. 
Патогенез, структура, діагностика, прогнозування та корекція біліарних порушень у дітей, які перехворіли на вірусний гепатит А: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.10 / З.В. Єлоєва ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — К., 2006. — 36 с. — укp.

Досліджено патогенез, структуру, діагностику, прогнозування та корекцію біліарних порушень за результатами обстеження 284-х дітей. Виявлено патофізіологічні зміни, що свідчать про вірогідність виникнення розладів жочовиділення. Розроблено схеми корекції біліарної патології як ускладнення вірусного гепатиту (ВГ) А у дітей. Удосконалено методи лікування пацієнтів, які перехворіли на ВГ А. Для різних варіантів перебігу захворювання визначено найбільш характерні ехоскопічні ознаки, показники жовчі та імунологічні показники. Одержано нові дані щодо кореляційних зв'язків факторів холестазу, запалення та літогенезу. Побудовано факторну модель розвитку біліарних порушень у наслідках ВГ А. Створено математичний алгоритм розподілу дітей на групи. Виділено клініко-параклінічні показники (основні та допоміжні) для характеристики біліарних розладів. Обгрунтовано й апробовано комплекс патогенетичних заходів у дітей з біліарними порушеннями. Встановлено показання щодо призначення повторних курсів даної терапії. Визначено основні принципи диспансерного спостереження дітей з біліарними порушеннями, які перехворіли на вірусний гепатит А.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 + Р733.413.52-52 +
Шифр НБУВ: РА342362

Рубрики:

      
11.

Нгема Естаніслао Нтутуму 
Патогенетична роль і корекція дисбалансу цитокінового гомеостазу при кишкових інфекціях у дітей: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Нгема Естаніслао Нтутуму ; ДУ "Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І. Георгієвського". — Сімф., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Вперше встановлено, що у дітей у разі гострої кишкової інфекції (ГКІ) разом з прогресуванням захворювання формування запальної реакції супроводжується дисбалансом регіонарного (на рівні епітелію кишечнику) цитокінового гомеостазу. Виявлено можливість ліпополісахарид-залежної (LPS) індукції активуючого впливу лейкоцитів на синтез клітинами кишкового епітелію прозапальних цитокінів у таких хворих з середньотяжкою та тяжкою формами хвороби. Доведено залежність дезорганізації ліпідної та фосфоліпідної компоненти мембран лімфоцитів від форми тяжкості ГКІ. Вперше вивчено клінічну ефективність фосфатидилхолінових ліпосом (ліпіну) як модулятора системної запальної реакції в комплексній терапії тяжких форм ГКІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-3
Шифр НБУВ: РА384931 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Музика Н.М. 
Порівняльна клініко-параклінічна характеристика хронічних вірусних гепатитів у дітей та удосконалення їх патогенетичної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Н.М. Музика ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання лікування хронічних вірусних гепатитів на засадах вивчення патогенетичної ролі ендотоксикозу у прогредієнтності перебігу дифузних захворювань печінки у дітей. Запропоновано метод удосконаленого лікування та профілактики рецидивів хронічного гепатиту, який базується на корекції синдрому ендогенної інтоксикації шляхом зменшення рівня токсичності плазми крові, підвищенння відсотка токсинів неміцно зв'язаних з фракціями крові, відновлення мікробіоценозу кишечнику, підвищення функціонального стану органів шлунково-кишкового тракту. Показано, що з цією метою до складу базисної терапії хронічних гепатитів додатково включено натуральний детоксикант "Мультсорб", пробіотик "Симбітер концентрований", протигрибковий препарат "Пімафуцин". Розроблено заходи, що забезпечують більш швидку позитивну динаміку клініко-параклінічних синдромів, сприяють запобіганню рецидивів захворювання, що підтверджується результатами клініко-параклінічного, токсилогічного, мікробіологічного та імунологічного обстежень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 +
Шифр НБУВ: РА343723

Рубрики:

      
13.

Волосянко А.Б. 
Прогнозування виникнення, профілактика і лікування хронічних гепатитів у дітей: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.10 / А.Б. Волосянко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2001. — 36 с. — укp.

На підставі вивчення клініко-параклінічних особливостей перебігу хронічного гепатиту В і С (ХГВіС) в дитячому віці, факторів ризику трансформації гострого гепатиту В у хронічний, функціонального стану печінки, імунного та вегетативного гомеостазу, розробки моделі прогнозування можливості хронізації гострого гепатиту В, диференційованих методів етапного патогенетичного лікування та реабілітації розглянуто питання удосконалення, оптимізації лікування та реабілітації дітей, хворих на вірусниий гепатит. Систематизовано фактори ризику розвитку хронічного гепатиту (ХГ), наведено модель алгоритму можливої трансформації гострого вірусного гепатиту В у хронічний процес. Науково обгрунтовано методи лікування і реабілітації дітей, хворих на ХГ залежно від активності фази патологічного процесу. Виявлено особливості імунного статусу, ендотоксикозу, вегетативної нервової системи. Показано необхідність проведення безперервного комплексного патогенетичного лікування, яке у дітей-реконвалесцентів гострого вірусного гепатиту (ГВГ) включає препарат "Вобензим". З'ясовано, що для лікування ХГВ необхідними заходами є раціональне лікувальне харчування відповідно віковим потребам і супутній соматичній патології та противірусна терапія лафероном у комбінації з вобензимом. Доведено, що диференційоване використання вобензиму та мінеральної води джерела N6 курорту Моршин поліпшує загальний стан дітей, хворих на ХГВ, функціональний стан печінки та імунний статус пацієнтів, подовжує періоди ремісії, зменшує частоту загострень ХГВ. Створено концептуальні моделі етапного спостереження, лікування, реабілітації дітей та прогнозування можливості трансформації гострого гепатиту в хронічний.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-3
Шифр НБУВ: РА315751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Корнієнко Л.В. 
Стан стоматологічного здоров'я у дітей з хронічними вірусними гепатитами та шляхи корекції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Л.В. Корнієнко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Вперше вивчено фактори ризику стоматологічного здоров'я та визначено особливості клінічного перебігу основних стоматологічних захворювань у дітей з хронічним вірусним гепатитом (ХВГ). Доведено роль порушень реологічних і біохімічних властивостей ротової рідини, мікроекології порожнини рота та нижніх відділів травного каналу у формуванні факторів ризику стоматологічного здоров'я у даної категорії пацієнтів. Вперше у дітей, хворих на ХВГ, встановлено високі показники прямих кореляційних зв'язків між обтяженістю факторів ризику стоматологічного здоров'я та рівнем ендогенної інтоксикації, ступенем дисбактеріозу слизової оболонки порожнини рота і дистальних відділів травного каналу. Вперше встановлено зв'язок між показниками стану стоматологічного здоров'я, інтенсивністю ендотоксикозу та станом системи колонізаційної резистентності порожнини рота дітей, хворих на ХВГ. Доведено наявність причинно-наслідкового зв'язку ендогенної інтоксикації та формування ангулярного хейліту внаслідок порушень детоксикаційної функції печінки, нагромадження токсичних продуктів метаболізму в тканинах і декомпенсації природної системи виведення токсинів у дітей з ХВГ. На підставі аналізу результатів клініко-лабораторного дослідження розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів, який сприяє відновленню властивостей ротової рідини, стану колонізаційної резистентності порожнини рота, дезінтоксикації та зменшенню виразності клінічних проявів стоматологічних захворювань і спрямований на зниження впливу факторів ризику та підвищення рівня стоматологічного здоров'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.426.6 + Р11(4УКР)442.866 + Р733.514.16 + Р733.413.510.11 +
Шифр НБУВ: РА363215

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
15.

Руссу Л.В. 
Удосконалення дезінтоксикаційної терапії хронічних гепатитів у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Л.В. Руссу ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2004. — 23 с. — укp.

З використанням сучасних методів дослідження встановлено особливості функціонального стану печінки, білкового обміну, синдромів цитолізу і холестазу у дітей з хронічними гепатитами залежно від етіології захворювання. На підставі аналізу анамнезу обстежених пацієнтів виявлено несприятливі фактори, що здатні впливати на розвиток і ступінь активності хронічного гепатиту у дітей. Вивчено чутливість, специфічність і прогностичну цінність біохімічних показників щодо визначення помірного ступеня активності хронічних гепатитів. Досліджено кореляційні співвідношення значень показників цитолізу, холестазу й ендогенної інтоксикації у дітей з даною патологією. З метою досягнення більш сприятливої клінічної динаміки захворювання та поліпшення результатів загальноприйнятої терапії у комплекс лікувальних заходів включено вітчизняний препарат сорбційно-детоксикаційної дії - мікроволокнистий високоструктурований вуглецево активований сорбент нового (п'ятого) покоління. Встановлено ефективність застосування ентеросорбції у комплексній терапії хронічних гепатитів. Проведено аналіз катамнестичних спостережень через рік після завершення лікувально-реабілітаційного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-52 +
Шифр НБУВ: РА331744

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського