Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (15)Тематичний інтернет-навігатор (557)Наукова електронна бібліотека (238)Реферативна база даних (2213)Книжкові видання та компакт-диски (281)Журнали та продовжувані видання (139)
Пошуковий запит: (<.>K=ВІЙСЬКОВА$<.>+<.>K=АДМІНІСТРАЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 86
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Тимощук О.В. 
Охоронний апарат Української Держави (квітень - грудень 1918 р.): історико-правове дослідження: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Тимощук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2000. — 39 с. — укp.

Висвітлено історичні передумови та організаційно-правові засади створення охоронного апарату Української Держави 1918 р., визначено сутність охоронної концепції гетьмана П. Скоропадського та форми її нормативного забезпечення. Встановлено, що структурними елементами охоронної системи останнього українського гетьманату були підрозділи Державної варти МВС, воєнізована адміністрація та служба безпеки голови держави, центральні установи та територіальні військово-охоронні підрозділи, військові частини особливого призначення, охоронні установи та збройні сили міністерств фінансів, шляхів і земельних справ, судовий апарат і заклади виконання покарань, а також добровольчі охоронні формування. Доведено, що розгалужений гетьманський охоронний апарат створювався на підставі широкого використання російської імперської нормативної спадщини з урахуванням українських національних особливостей та історичного моменту. Неспроможність охоронної системи, збудованої П.Скоропадським забезпечити непохитність його влади зумовлена причинами не організаційного, а політичного характеру. Спростовано визначення державно-політичного режиму гетьмана як "диктаторського", "маріонеткового", а його охоронного апарату як "карального", "репресивного".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)611-621 + Т3(4УКР)611-32
Шифр НБУВ: РА311794 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Прошин Д.В. 
Політика адміністрації Р.Рейгана в галузі дослідження і використання космічного простору (1981 - 1989 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Д.В. Прошин ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено історичні передумови, ідейні засади, зміст і результати головних ініціатив космічної політики Рейгана. Встановлено, що історичною місією адміністрації Р.Рейгана в галузі космічних досліджень було виведення космічної програми США з періоду політичної невизначеності, що почався в 70-ті рр. Показано, що незважаючи на конкуренцію, яка розгорнулася між США, Західною Європою і Японією, та ослаблення позицій США у ряді напрямків космічної діяльності внаслідок недоліків американської політики, адміністрація Рейгана зберегла провідну роль США в галузі космічних досліджень. Зроблено висновок, що головним результатом міжнародної складової космічної політики Рейгана була орієнтація на взаємодію з іншими країнами з метою досягнення пріоритету США в космосі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(7США)63-5
Шифр НБУВ: РА315527 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Величко В.О. 
Організаційно-правові питання діяльності місцевої державної адміністраціі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / В.О. Величко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено юридичну природу, організаційні структури, порядок формування, функції, компетенцію та форми діяльності місцевих державних адміністрацій. На теоретичному рівні проаналізовано сучасний правовий статус інституту місцевих державних адміністрацій, особливості становлення та сутність. Розроблено теоретичні моделі порядку формування, прийняття та реалізації управлінських рішень у місцевих державних адміністраціях. Розглянуто інформаційне забезпечення та сформульовано концептуальні засади їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)66 + Х819(4УКР)011.2
Шифр НБУВ: РА315755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Смолянюк В.Ф. 
Військова могутність сучасної Української держави (політологічний аналіз): Автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.02 / В.Ф. Смолянюк ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 36 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз сутності, змісту, структури, механізмів формування та напрямів практичної реалізації військової могутності сучасної Української держави. Розглянуто військову могутність як складне багатопотенціальне соціально-політичне утворення, що визначає характер адаптації незалежної України до регіональних і світових геополітичних реалій, а також впливає на кількісно-якісні характеристики подальшого становлення національної воєнної організації. Систематизовано й оновлено понятійно-категоріальний апарат теорії та практики забезпечення військової могутності держави. Розкрито взаємозв'язок між військовою могутністю сучасної держави та її воєнною безпекою і обороноздатністю. Визначено сукупність державних механізмів, призначених для формування військової могутності України. Досліджено шляхи підвищення ефективності їх функціонування. Висвітлено взаємовплив військової політики Української держави та її військової могутності на прикладі взаємодії України з Російською Федерацією та НАТО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)1:64 + Ф083
Шифр НБУВ: РА315567 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Ілієв І.В. 
Судовий контроль за законністю актів органів місцевої виконавчої влади у Республіці Болгарія: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / І.В. Ілієв ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано важливість механізму оспорювання індивідуальних актів, виданих місцевою адміністрацією на підставі їх власних повноважень на сучасному етапі у Республіці Болгарія, у регулюванні суспільних відносин у сфері державного управління. Визначено його місце та роль у забезпеченні законності діяльності місцевих адміністрацій щодо видання індивідуальних актів. Вперше звернуто увагу на специфіку оспорювання (оскарження) актів, що приймалися місцевими адміністраціями на підставі спеціальних повноважень, наданих їм окремими законодавчими актами. Вперше зроблено порівняльний аналіз чинного законодавства, що регламентує процедуру оскарження індивідуальних актів виконавчої влади. Досліджено питання оспорювання (оскарження) індивідуальних актів виконавчої влади, який є одним з видів регулювання суспільних відносин у сфері державного регулювання, а також контролю щодо законності та доцільності діяльності місцевих адміністрацій. Визначено роль і місце судового контролю у забезпеченні законності та правопорядку. Зазначено, що повноваження місцевих адміністрацій в Республіці Болгарія складаються з повноважень, передбачених основними актами, які визначають їх статус у системі виконавчої влади, а також з повноважень, що містяться в спеціальних нормативних актах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4Бол)182 + Х819(4Бол)011.2
Шифр НБУВ: РА316393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Таран М.А. 
"Тайванська проблема" в зовнішній політиці США в 1990-і роки: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / М.А. Таран ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

У контексті змін у американській зовнішньополітичній стратегії в Східній Азії, а також формування нових підходів у відносинах з КНР досліджено сутність політики США щодо Тайваню в 1990-х рр. Визначено сутність "тайванської проблеми" в зовнішній політиці США. Розкрито основні напрямки стратегії Вашингтона стосовно забезпечення безпеки Тайваню, а також проаналізовано його роль у конфлікті між урядами в Пекіні та Тайбеї щодо незалежності о.Тайвань і статусу уряду на ньому. Висвітлено відмінності у поглядах на зовнішньополітичний курс щодо Тайваню та Китаю між президентськими адміністраціями Б.Клінтона (1993 - 2000 рр.) та американського Конгресу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(5КИТ891)63-6 + Т3(7США)63-64(5)
Шифр НБУВ: РА318787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Прохненко І.А. 
Історія військової справи даків І ст. до н.е. - початку ІІ ст. н.е.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.А. Прохненко ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2002. — 17 с. — укp.

Джерельною основою дослідження є свідчення античних авторів, епіграфіка, зображення римської скульптури (колона та трофей Трояна), нумізматичні та речові матеріали, а також військово-оборонні пам'ятки. Розглянуто історичну ситуацію в Карпато-Дунайському ареалі та викладено у хронологічній послідовності події протистояння даків і римлян, кельтських племен бойїв і таврисків, населенням міст - полісів Західного та Північно-Західного Понту, сарматських племінних об'єднань язигів і роксолан. На підставі аналізу речей озброєння встановлено особливість екіпірування й складу дакійського війська. За результатами дослідження реконструйовано зразки військового зодчества. Розглянуто місцеві традиції зброярства, військового будівництва й виділення елементів, запозичених під час контактів з кельтами, греками, римлянами та сарматами. З метою з'ясування місця дакійського війська серед озброєних формувань варварського й античного світу проаналізовано здобутки військового навчання римлян, сарматів і германців. Зроблено висновок, що військова справа даків відповідала рівню своєї епохи, а дакійське військо може бути віднесеним до найбільш боєздатних формувань варварського світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)324.453 + Ц35(0)32
Шифр НБУВ: РА319251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Шпитальов Г.Г. 
Військова служба запорозького козацтва періоду Нової Січі в російсько-турецьких війнах: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Г.Г. Шпитальов ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 16 с. — укp.

З'ясовано організаційно-функціональну структуру, особливості комплектації, мобілізації, управління, бойової підготовки та забезпечення Війська Запорізького періоду Нової Січі та визначено місце запорізького козацтва в системі збройних сил Російської імперії. Реконструйовано бойовий шлях і конкретизовано особливості військової служби підрозділів Війська Запорізького у ході російсько-турецьких війн 1735 - 1739 рр. та 1768 - 1774 рр. Визначено ступінь відповідності бойових традицій і воєнного мистецтва Запорізького козацтва європейській воєнній теорії та практиці XVIII ст. Висвітлено роль бойового досвіду запорізького козацтва періоду Нової Січі у боротьбі з турецько-татарськими військами у подальшому розвитку воєнної справи України та Росії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)4-294.1
Шифр НБУВ: РА319176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Позняков 
Українська військова преса як складова інформаційного простору в реалізації ідеї державності (1917-1921 рр.): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / Олексій Павлович Позняков ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА320566

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Микитишин 
Військова справа в Україні у другій половині ХІV - першій половині XV ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Валентина Олександрівна Микитишин ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Львів, 2003. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(4УКР)433 + Т3(4УКР)42-7
Шифр НБУВ: РА322754

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Журавльов Д.В. 
Військова справа в слобідських козацьких полках у другій половині XVII - першій половині XVIII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Д.В. Журавльов ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 22 с. — укp.

Доведено, що військова справа в слобідських полках розвивалася в руслі загальноукраїнської козацької традиції, але їй була притаманна і певна специфіка (першорядна роль кінноти, фортифікацій тощо). Показано вплив військового критерію на процес заселення Слобідської України XVII - XVIII ст., досліджено зміни, що відбувалися в козацькому середовищі в цей період під впливом все тіснішої інкорпорації даного війська до загальноросійських імперських військових структур. Проаналізовано військову організацію, комплектування, забезпечення, роди військ та озброєння слобідського козацтва. Приділено увагу історії воєн і збройних конфліктів XVII - XVIII ст., у яких брали участь слобідські козаки, що залучалися до численних обтяжливих походів як досвідчена та ефективна іррегулярна кіннота.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР52)46-7 +
Шифр НБУВ: РА324975

Рубрики:

      
12.

Кравченко І.В. 
Педагогічні основи формування навчально-виховних груп у вищих військових закладах освіти: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.В. Кравченко ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Розкрито та науково уточнено зміст понять "військова навчально-виховна група", "педагогічний потенціал військової навчально-виховної групи", "управлінський вплив", "структурна цілісність", "діяльнісна цілісність", "рівень сформованості групи", "згуртованість групи". Теоретично обгрунтовано ознаки узагальненої організаційно-функціональної моделі, процес і етапи формування військових навчально-виховних груп, а також виявлено та теоретично обгрунтовано сукупність специфічних об'єктивних і суб'єктивних педагогічних умов процесу їх формування. Визначено роль і значення формального лідера, вплив місцевих і дистанційних управлінських структур на процес формування військової навчально-виховної групи. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено систему засобів формування даних груп відповідно до етапів процесу. Розроблено "Програму поетапного формування військової навчально-виховної групи військового закладу освіти".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)243.1 + Ц4,8(4УКР)390-3 +
Шифр НБУВ: РА325920

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Корж І.Ф. 
Військова служба в Україні: вступ, просування, припинення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Ф. Корж ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено проблемні теоретичні та прикладні аспекти вступу громадян на військову службу, їх просування та припинення військово-службових відносин. Висвітлено правовий зміст поняття військової служби, визначено основну мету її функціонування. Встановлено характерні особливості військової служби, виявлено відмінності від інших видів державної служби. Зроблено висновок про належність військової служби до особливого виду державної. Розглянуто істотні елементи правового статусу військовослужбовця як суб'єкта військово-службових відносин: права, обов'язки, обмеження, гарантії, пільги та проблеми їх реалізації. Проаналізовано військово-службові правовідносини, запропоновано класифікацію й обгрунтовано їх належність до адміністративно-правового виду. Досліджено підстави виникнення суспільних відносин між державою та громадянином України, пов'язаних з його вступом на військову службу, особливості механізму просування та припинення військово-службових відносин. Проаналізовано стан нормативних актів, що регулюють зазначені питання. Обгрунтовано недосконалість законодавчого забезпечення військово-службових відносин і запропоновано шляхи усунення виявлених недоліків. Визначено основні напрямки правового регулювання військово-службових відносин і наведено пропозиції щодо внесення відповідних законодавчих змін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)243 +
Шифр НБУВ: РА334734

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Колосовська І.І. 
Формування іміджу місцевих державних адміністрацій в Україні: Автореф. дис... канд. з держ. упр.: 25.00.02 / І.І. Колосовська ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методологічні та прикладні засади формування іміджу, його моделі і механізми управління у місцевих державних адміністраціях. Проаналізовано нормативно-правову базу створення іміджу місцевих органів виконавчої влади, обгрунтовано теоретичну модель іміджу владної інституції. Запропоновано методику оцінювання іміджу місцевих державних адміністрацій. Проаналізовано діяльність інформаційних служб органів влади щодо утворення іміджу, удосконалено механізм управління даним процесом. Обгрунтовано вплив організаційної культури на формування іміджу владних інституцій. Запропоновано концептуальні засади програми становлення та підтримки позитивного іміджу місцевих державних адміністрацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 +
Шифр НБУВ: РА332215

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Грицюк В.М. 
Військова організація та воєнне мистецтво скіфів: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / В.М. Грицюк ; Нац. акад. оборони України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історіографії здійснено комплексну реконструкцію організаційних та функціональних компонентів скіфського війська, запропоновано періодизацію виникнення та розвитку військової організації скіфів. Проаналізовано природні умови скіфського часу та їх вплив на розвиток воєнної справи. Систематизовано знання про війни за участю скіфів, уточнено та обгрунтовано хронологію їх походів до Передньої Азії у VII ст. до н.е., виявлено особливості скіфського воєнного мистецтва. Зроблено спробу дослідити систему забезпечення воєнних дій скіфського війська. На підставі оцінки кардинальних змін у комплексі озброєння, військовій організації, способах та прийомах ведення бойових дій зроблено припущення про те, що у скіфський період відбулась революція у воєнній справі на теренах Південно-Східної Європи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)233 + Ц8г + Ц35(0)3 +
Шифр НБУВ: РА331727

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
16.

Нещадим М.І. 
Військова освіта України: історія, теорія, методологія, практика: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.04 / М.І. Нещадим ; Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. — К., 2004. — 56 с. — укp.

Відтворено генезис військової освіти (ВО) в Україні за 1991 - 2001 рр., на підставі аналізу конкретно-історичних передумов визначено її етапи, проаналізовано та систематизовано загальні риси розвитку та становлення. Обгрунтовано сучасну систему військової освіти (СВО) на засадах гуманістичної філософії освіти з урахуванням позитивного вітчизнянного та зарубіжного досвіду. Визначено її структуру та теоретико-методологічні засади оптимального функціонування. Проаналізовано досвід підготовки офіцерських кадрів декількох розвинутих країн світу. Розкрито та удосконалено зміст базових категорій та понять підготовки військових фахівців відповідно до гуманістичної парадигми ВО. Досліджено особливості управління ВО, наведено практичні підходи до управлінського забезпечення ефективності функціонування СВО, а також перспективи його подальшого розвитку. Здійснено методологію функціонального моделювання та стратегічного планування розвитку СВО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)3в +
Шифр НБУВ: РА328566

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Патяка О.О. 
Гродський суд у системі владних структур Київського, Брацлавського та Волинського воєводств (друга половина XVI - перша половина XVII ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.О. Патяка ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2005. — 22 с. — укp.

На базі документальних джерел розглянуто процеси функціонування гродських судів на території Київського, Врацлавського та Волинського воєводств у другій половині XVI - першій половині XVII ст. у контексті соціально-політичної історії України. На підставі документів актових гродських книг з'ясовано склад і обов'язки адміністрації гродського суду, уточнено коло його компетенції, проаналізовано основні етапи судочинства та визначено його правові джерела. Установлено, що адміністрація гродського суду складалася зі старости, підстарости, гродського судді, та судових виконавців: вижів, децьких і возних. Доведено, що у реальному житті компетенція гродського суду була значно ширшою, ніж було встановлено законом (Статутом 1566 р.). Для встановлення істини гродські судові урядники застосовували різноманітні слідчі методи, взаємодіючи з іншими повітовими судами, а також з судом копним і доменіальним, а сам процес базувався на складній доказовій системі та передбачав глибоке знання чинних правових норм. Під час винесення вироків суд спирався не тільки на право "посполите" (Статут 1566 р.), а й на норми давнього звичаєвого права. Доведено, що саме це право часто мало вирішальне значення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)44-5 + Х2(4УКР)44-629.1 +
Шифр НБУВ: РА341358

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Папакін Г.В. 
Приватні архіви української родової еліти в національній історії другої половини XVII - XX ст. (на прикладі архівної спадщини роду Скоропадських): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.10 / Г.В. Папакін ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Досліджено історико-архівознавчий феномен фамільних архівів національної родової еліти Лівобережної України другої половини XVII - XX ст., у яких відображена політична, економічна, військова, культурна, побутова та регіональна історія країни упродовж трьох століть. Наведено відомості про архів Скоропадських - відомого гетьмансько-старшинського роду, який дав двох гетьманів, генеральних старшин, вищих військових чинів, губернського та повітових маршалів, знаних меценатів і благодійників. Проаналізовано архівну спадщину П.Скоропадського, який опікувався відновленням архівалій предків, поповненням фамільного архіву документами, зокрема, що були утворені за його емігранського життя (1919 - 1945 рр.) і мали виняткове історико-політичне значення. Показано роль і місце фамільних архівів у складі Національного архівного фонду України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4УКР) + Т211(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА335698

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Торохтій Ю.З. 
Правові засади взаємодії місцевих державних адміністрацій та місцевого самоврядування в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Ю.З. Торохтій ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено еволюцію взаємовідносин між місцевими органами публічної влади на території сучасної України протягом X - XX ст., юридичних засад взаємодії підсистем даної влади на сучасному етапі розвитку української держави, форм і методів такої взаємодії, а також проблем її нормативного регулювання та реалізації. Здійснено теоретичний аналіз системи принципів, на яких базуються взаємовідносини місцевих держадміністрацій та органів місцевого самоврядування в Україні, досліджено компетенційну основу такої взаємодії, визначено її особливості в адміністративно-територіальних одиницях України зі спеціальним статусом. Визначено загальні та спеціальні принципи взаємодії між місцевими державними адміністраціями та місцевим самоврядуванням, виявлено три рівні правової бази даної взаємодії, досліджено її інституційні, правові, організаційні, інформаційні та матеріально-фінансові форми. Сформульовано концептуальні положення, обгрунтовано нові пропозиції та висновки стосовно зазначених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-91 +
Шифр НБУВ: РА338200

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Юхно О.О. 
Діяльність транспортної міліції щодо попередження крадіжок приватного майна громадян на пасажирському залізничному транспорті: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Юхно ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено наукове дослідження проблем організації та здійснення транспортною міліцією діяльності щодо запобігання крадіжкам приватного майна громадян на пасажирському залізничному транспорті. Запропоновано теоретичні положення та практичні рекомендації, сформульовані з урахуванням особливостей предмета злочинного посягання, механізму вчинення вказаних злочинів, практики їх розкриття, розслідування та запобігання. Розроблено кримінологічну характеристику крадіжок приватного майна громадян на пасажирському залізничному транспорті. Досліджено організаційно-функціональні засади боротьби та запобігання злочинам даного виду, визначено та проаналізовано основні напрямки та заходи запобігання, які набули поширення в діяльності транспортної міліції. Наведено рекомендації щодо оптимізації інформаційного забезпечення запобігання злочинам і вдосконалення взаємодії між лінійними та територіальними органами Внутрішніх Справ, а також адміністраціями залізниць.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.16 + Х819(4УКР)112.011.013 + Х881.9(4УКР)124 +
Шифр НБУВ: РА338243

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського