Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>K=ЗАТРИМАНИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Борисова М.В. 
Викликані ЕЕГ-потенціали у дітей і підлітків: зв'язок з індивідуальними особливостями уваги: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / М.В. Борисова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано взаємозв'язок біопотенціалів головного мозку та індивідуальних характеристик уваги у дітей. На основі результатів дослідження у здорових дітей (5 - 16 років) та в дітей з порушеннями мовлення і затриманим психічним розвитком (10 - 12 років) зареєстровано викликані потенціали (ВП) у процесі визначення часу реакції, показники уваги за методиками "Таблиці Шульте" та "Знайди і викресли". Доведено, що особливістю ВП дітей 5 - 7 років є виражена хвиля N2, слабкий розвиток умовної негативної хвилі (УНХ). Виявлено кращі характеристики уваги у дітей зазначеної групи та у здорових дітей 10 - 12 років з максимально вираженою хвилею N1 - P2. Відзначено, що у дітей 15 - 16 років розвинено увагу з максимальними амплітудами Р1, Р2, УНВ, Р300 та мінімальною амплітудою N2, з функціональними порушеннями збільшений час реакції, знижена амплітуда УНХ, збільшені амплітуда і латентний період Р300.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.515 +
Шифр НБУВ: РА328127

Рубрики:

      
2.

Коба О.В. 
Дослідження систем обслуговування з поверненням заявок при неекспоненціальному розподілі часу перебування на орбіті: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.05.02 / О.В. Коба ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Розроблено теорію аналізу ергодичності систем обслуговування з поверненням заявок за умов дії неекспоненціального закону повернення (часу перебування на орбіті). Вперше систематизовано широкий клас типових систем з поверненням заявок за умов наявності загального рекурентного потоку заявок, розподілу часу обслуговування та дії неекспоненціального закону повернення з орбіти. Узагальнено відому модель Лакатоша й остаточно досліджено умову її ергодичності, виведено формули для її характеристик у стаціонарному випадку. Вперше у науковий обіг введено поняття системи з пріоритетом затриманих заявок та удосконалено умову її ергодичності. Одержано формули та оцінки основних характеристик деяких систем з поверненням заявок та складним характером обслуговування (обмежені час очікування та число повернень заявки). Вперше здійснено аналітичне порівняння однієї з характеристик ефективності для двох різновидів систем за швидкого повернення заявок з орбіти. Розроблено новий підхід щодо статистичного моделювання системи з поверненням заявок, проведено статистичний експеримент і здійснено порівняння її різновидів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.911-01 + О580.3 +
Шифр НБУВ: РА339399

Рубрики:

      
3.

Мазур О.С. 
Забезпечення прав та законних інтересів особи, яку затримано за підозрою у вчиненні злочину: Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О.С. Мазур ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження засобів забезпечення майнових, немайнових та інших прав і законних інтересів особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину. Досліджено сучасні проблеми забезпечення та реалізації прав і законних інтересів особи під час її затримання за такого випадку. На підставі результатів дослідження розроблено класифікацію зазначених прав та систему кримінально-процесуальних гарантій прав і законних інтересів майнового та немайнового характеру особи, затриманої за підозри у вчиненні злочину. Обгрунтовано необхідність щодо посилення охорони прав і зазначених законних інтересів затриманих осіб шляхом внесення змін до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)14 + Х893.9(4УКР)5 + Х809(4УКР)3:Х893
Шифр НБУВ: РА358997

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кондратьєв О.В. 
Організаційно-правові проблеми судового контролю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / О.В. Кондратьєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено організаційно-правові проблеми судового контролю, вивчено вітчизняний і зарубіжний досвід діяльності у даній сфері. Обгрунтовано пропозиції щодо формування сучасної української моделі судового контролю. Проведено комплексне дослідження співвідношення судового контролю з правосуддям і прокурорським наглядом. З'ясовано сутність, правову природу та функціональне значення судового контролю, охарактеризовано його види та визначено межі застосування з урахуванням прав і законних інтересів затриманих осіб або взятих під варту. Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності контрольної діяльності суду, зокрема надання слідчому дозволу на проведення обшуку житла, виїмки, накладання арешту на кореспонденцію та зняття інформації з каналів зв'язку. Розглянуто питання оскарження у суді дій і рішень органів дізнання, слідчого та прокурора. Проаналізовно процесуальний порядок розгляду скарг та прийняття судових рішень. Запропоновано шляхи удосконалення зазначених процедур. Обгрунтовано необхідність формування інституту апеляційної перевірки рішень суду, прийнятих під час здійснення судового контролю й сформульовано рекомендації щодо поліпшення ефективності чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)76 +
Шифр НБУВ: РА337744

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Фелик В.І. 
Реформування служб органів внутрішніх справ, що здійснюють адміністративну діяльність: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.І. Фелик ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Визначено поняття управління в адміністративно-правовій сфері та поняття адміністративної діяльності за сучасних умов, яке має завдання забезпечення прав і свобод громадян у сфері громадського порядку та громадської безпеки. Обгрунтовано дуалістичність природи інтересів у сфері громадського порядку, зміни пріоритетів відносин у цій сфері. Наведено результати аналізу відносин безпеки дорожнього руху, складової частини громадської безпеки, що зумовлює функціонування служби ДАІ в системі органів внутрішніх справ. Надано пропозиції щодо повного регулювання правовідносин громадського порядку в єдиному адміністративно-правовому акті - Законі України "Про охорону громадського порядку" та концептуальні положення цього закону. Розроблено положення стосовно необхідності перегляду норм Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" у зв'язку з новою класифікацією злочинів у Кримінальному кодексі України. Надано пропозиції щодо доцільності вдосконалення правового регулювання адміністративно-юрисдикційної діяльності органів внутрішніх справ. Запропоновано концептуальні положення з основних напрямів вдосконалення адміністративно-правового реформування дозвільної системи в Україні. Розглянуто питання щодо основних завдань Департаменту Державтоінспекції України та запропоновано класифікацію функцій цієї служби. Обгрунтовано необхідність скасування приймальників-розподільників для осіб, затриманих за бродяжництво, правового визначення поняття бродяжництва та його поняття. Надано пропозиції щодо запровадження в Україні Єдиного державного реєстру фізичних осіб та їх реєстрації, а також доцільність передачі його ведення та здійснення інших функцій паспортної системи Міністерству юстиції України. Зроблено висновки щодо необхідності реформування служби ДАІ та в системі МВС України. Обгрунтовано закономірності об'єднання підсистем МВС України - Департаменту адміністративної служби міліції та Департаменту Державтоінспекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 +
Шифр НБУВ: РА323284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Земляний О.В. 
Хаотичні автоколивання в широкосмугових генераторах із затримкою та амплітудною нелінійністю: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.В. Земляний ; Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова НАН України. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розвинуто методи генерації широкосмугових хаотичних коливань в автоколивальних системах з затриманим зворотнім зв'язком і амплітудною нелінійністю. Експериментально та з використанням числових методів проаналізовано залежність спектрально-кореляційних властивостей хаотичних автоколивань у динамічній системі з нелінійним елементом, що реалізує функції асиметричного трикутного відображення, від величини параметра асиметрії. Зважаючи на необхідність одержання складних сигналів з рівномірним спектром у широкому діапазоні частот, вивчено питання стосовно одержання рівномірної спектральної густини хаотичних автоколивань у системах з затримкою. Запропоновано метод згладжування нерівномірності спектрального складу таких автоколивань на підставі введення амплітудно-залежної затримки. У контексті вивчення автодинного ефекту у генераторі широкосмугових хаотичних коливань радіодіапазону розглянуто задачу оцінювання впливу неузгодженого навантаження на параметри генерації. З використанням результатів дослідження створено задаючі генератори хаотичних коливань для радіолокаторів 3-см і 8-мм діапазонів. Показано можливість створення вимірювальної системи з широкосмуговим хаотичним сигналом, призначеної для зондування ліній передачі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041 +
Шифр НБУВ: РА361916

Рубрики:

      
7.

Левін В. І. 
Процесуальний порядок забезпечення прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку / В. І. Левін. — Б.м., 2020 — укp.

Об'єктом дослідження є правовідносини, що виникають у зв'язку із забезпеченням прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку. Метою дослідження є з'ясування специфіки процесуального порядку забезпечення прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку, виявлення пов'язаних із цим проблем і розроблення науково обґрунтованих пропозицій, спрямованих на вдосконалення кримінального процесуального законодавства у цій сфері правовідносин та практики його застосування. Методи дослідження: загальнонаукові та спеціально-юридичні, зокрема, системний, логіко-семантичний, логічний, історико-правовий, порівняльно-правовий, статистичний методи, метод моделювання, інформаційний підхід тощо. Теоретичні і практичні результати, новизна: на підставі комплексного аналізу положень КПК України та практики їх застосування виділено спеціальну мету проведення обшуку, якою відповідно до ч. 3 ст. 233 КПК України є врятування життя людей чи майна або безпосереднє переслідування осіб, які підозрюються у вчиненні злочину; аргументовано доцільність виключити ст. 233 КПК України із глави 20, а передбачені в ній вимоги закріпити у ст. 13 КПК України з відповідними змінами; запропоновано положення ч. 1 ст. 12 КПК України викласти в наступній редакції: «Під час кримінального провадження ніхто не може триматися під вартою, бути затриманим або обмеженим у праві на вільне пересування під час проведення процесуальних дій інакше, як на підставах та в порядку, передбачених цим Кодексом»; аналіз процесуального порядку проведення обшуку житла чи іншого володіння здійснено з урахуванням трьох взаємопов'язаних етапів: 1) підготовчий; 2) розгляд слідчим суддею клопотання про проведення обшуку; 3) виконання ухвали слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи; теоретико-прикладна модель прокурорського нагляду за додержанням прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку охарактеризована з урахуванням трьох етапів: 1) досудовий; 2) судовий; 3) виконання ухвали слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння; доведено, що, реалізуючи повноваження щодо здійснення судового контролю при наданні дозволу на обшук житла чи іншого володіння особи, слідчий суддя має враховувати такі структурні елементи: 1) об'єкт обшуку; 2) предмет обшуку; 3) суб'єкт, який уповноважений на проведення обшуку; 4) суб'єкт, права, свободи та законні інтереси якого можуть бути обмежені внаслідок проведення обшуку; 5) логічний зв'язок між об'єктом, предметом і суб'єктом, права, свободи та законні інтереси якого можуть бути обмежені внаслідок проведення обшуку. Ступінь упровадження: розроблені та обґрунтовані висновки і пропозиції можуть бути використані у науково-дослідній сфері як підґрунтя для подальших теоретико-правових досліджень проведення обшуку; правотворчій діяльності для вдосконалення вітчизняного законодавства під час підготовки й уточнення низки законодавчих та підзаконних актів з питань розслідування кримінальних правопорушень; правозастосовчій діяльності з метою підвищення ефективності розслідування кримінальних правопорушень. Сфера використання: у навчальному процесі під час підготовки підручників та навчальних посібників з дисциплін «Кримінальний процес», «Досудове розслідування», «Доказування у кримінальному провадженні», «Криміналістика», «Методика розслідування злочинів», «Особливості тактики проведення окремих слідчих дій».^UThe object of the study is the legal relationship that arises in connection with the protection of the rights, freedoms and legitimate interests of the person during the search. The purpose of the study is to clarify the specifics of the procedural order of ensuring the rights, freedoms and legitimate interests of a person during a search, identify related problems and develop scientifically sound proposals aimed at improving criminal procedural law in this area and its practice. Research methods: general scientific and special-legal, in particular, systemic, logical-semantic, logical, historical-legal, comparative-legal, statistical methods, modeling method, information approach, etc. Theoretical and practical results, novelty: on the basis of a comprehensive analysis of the provisions of the CPC of Ukraine and the practice of their application identified a special purpose of the search, which in accordance with Part 3 of Art. 233 of the CPC of Ukraine is the saving of human life or property or direct prosecution of persons suspected of committing a crime; argued the expediency of excluding Art. 233 of the CPC of Ukraine from Chapter 20, and the requirements provided therein to enshrine in Art. 13 of the CPC of Ukraine with corresponding changes; proposed provisions of Part 1 of Art. 12 of the CPC of Ukraine to read as follows: "During criminal proceedings, no one may be detained, detained or restricted in the right to free movement during proceedings other than on the grounds and in the manner prescribed by this Code"; the analysis of the procedural procedure for conducting a search of a dwelling or other property was carried out taking into account three interrelated stages: 1) preparatory; 2) consideration by the investigating judge of a request for a search; 3) execution of the decision of the investigating judge on the permission to search the dwelling or other property of the person; theoretical and applied model of prosecutorial supervision over the observance of the rights, freedoms and legitimate interests of a person during a search is characterized taking into account three stages: 1) pre-trial; 2) judicial; 3) execution of the decision of the investigating judge on permission to search a dwelling or other property; it is proved that, when exercising the authority to exercise judicial control when granting a permit to search a home or other property of a person, the investigating judge must take into account the following structural elements: 1) the object of search; 2) the subject of the search; 3) the entity authorized to conduct the search; 4) the subject, whose rights, freedoms and legitimate interests may be restricted as a result of the search; 5) a logical connection between the object, subject and subject, whose rights, freedoms and legitimate interests may be limited as a result of the search. Degree of implementation: developed and substantiated conclusions and proposals can be used in the research field as a basis for further theoretical and legal research of the search; law-making activity for improvement of the domestic legislation during preparation and specification of a number of legislative and by-laws on questions of investigation of criminal offenses; law enforcement activities in order to increase the effectiveness of the investigation of criminal offenses. Scope: in the educational process during the preparation of textbooks and manuals in the disciplines "Criminal Procedure", "Pre-trial investigation", "Evidence in criminal proceedings", "Criminalistics", "Methods of crime investigation", "Features of tactics of individual investigative actions" .


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського