Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Тематичний інтернет-навігатор (3)Наукова електронна бібліотека (150)Реферативна база даних (934)Книжкові видання та компакт-диски (173)Журнали та продовжувані видання (39)
Пошуковий запит: (<.>K=КОНТРАКТН$<.>+<.>K=АРМІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Требін М.П. 
Армія в суспільстві, що трансформується (соціально-філософський аналіз): Автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.03 / М.П. Требін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 32 с. — укp.

Створено соціально-філософську концепцію місця та ролі армії в суспільстві за умов трансформації, у контексті якої на підставі аналізу взаємозв'язків армії та суспільства в економічній, соціальній, політичній і духовній сферах життєдіяльності розкрито специфіку, типологію та форми взаємодії армії та суспільства за сучасних умов, запропоновано моделі оптимізації цієї взаємодії у пострадянських країнах. Здійснено апроксимацію характеру розвитку сучасної збройної боротьби на оборонну політику держави у сфері економіки. Висвітлено особливості трансформації даних держав та її вплив на соціальні процеси у Збройних силах. Визначено місце та роль армії за умов демократичного суспільства. З'ясовано суть глобальних проблем сучасності та особливості їх впливу на життєдіяльність Збройних сил. Обгрунтовано головні напрямки оптимізації взаємодії армії та суспільства у перехідних системах. Запропоновано конкретні заходи в соціальній, економічній, політичній і духовній сферах життєдіяльності суспільства, що мають сприяти підвищенню бойової готовності та боєздатності Збройних сил України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*668 + Ю6*328.933 + Ц018 +
Шифр НБУВ: РА337809

Рубрики:

      
2.

Слюсаренко П.М. 
Армія Української Народної Республіки в умовах боротьби за українську державність (вересень 1919 - листопад 1920 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / П.М. Слюсаренко ; Нац. акад. оборони України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Висвітлено будівництво армії Української Народної Республіки (УНР) під час боротьби за українську державність за умов військової співпраці з Польською Республікою. Визначено концептуальні засади створення структур військового керівництва нового зразка, а саме: Вищої Військової Ради, Військового міністерства, Генерального штабу, Генеральної інспекції, штабів дієвої армії. Виявлено характерні риси реформування військових установ, з'єднань і частин УНР. Розвинуто положення щодо розкриття особливостей бойової діяльностї армії УНР за умов боротьби за українську державність під час спільних дій з Військом Польським. Здійснено поетапний аналіз бойової діяльності української армії та досліджено частину повстанського руху, з яким вона координувала свої дії під час Зимового походу та російсько-польської війни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)132 + Т3(4УКР)612-54 +
Шифр НБУВ: РА348190

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Круть П.П. 
Армія як суб'єкт забезпечення національної безпеки України (соціально-філософський аналіз): Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / П.П. Круть ; Харк. військ. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

У дисертації здійснено соціально-філософський аналіз передумов і методологічних засад вивчення армії як суб'єкта забезпечення національної безпеки українського суспільства у період його системної трансформації, що дає можливість сформулювати розуміння збройних сил як соціального інституту захисту життєво важливих інтересів посттоталітарної країни. Визначені основні суперечності і особливості військового будівництва, яке потребує свого вдосконалення. Обгрунтовуються проблеми оптимізації діяльності армії в контексті забезпечення національної безпеки України. Головним концептуальним положенням роботи є ідея про залежність безпеки країни від цілісності діяльності основних суб'єктів захисту життєво важливих інтересів українського народу та загального процесу соціокультурної реформації суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1,8(4УКР)

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Матвій І.Є. 
Аутсорсинг логістичних бізнес-функцій машинобудівного підприємства: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / І.Є. Матвій ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичні основи та практичні рекомендації щодо використання аутсорсингу в логістиці вітчизняних машинобудівних підприємств. Розвинуто класифікацію аутсорсингових рішень даного підприємства та систематизацію видів аутсорсингу з урахуванням класифікаційної ознаки - етапів впровадження. Вдосконалено структуризацію логістичних операторів за допомогою матриці "володіння логістичною інфрастуктурою - широта асортименту логістичних послуг", яка дозволяє здійснити поділ логістичних операторів на чотири основних групи підприємств. Досліджено тенденції формування та розвитку ринку логістичних послуг в Україні, теоретичні та практичні аспекти організації логістичної діяльності машинобудівних підприємств, а також оцінено ефективність аутсорсингу на вітчизняних підприємствах. Розвинуто методичні підходи щодо прийняття рішення впровадження контрактного аутсорсингу, яке реалізується поетапно з відповідними обгрунтуваннями. Розкрито суть поняття "стратегічна податливість виокремлення логістичних бізнес-функцій підприємства", що відображає рівень можливості передачі підприємством певної частини логістичних бізнес-функцій на аутсорсинг під впливом певних чинників. Розроблено методичні положення щодо обгрунтування витратно-цінових залежностей прийняття аутсорсингових рішень на підставі розрахунку порогу прийняття рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1 +
Шифр НБУВ: РА363848

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Фірсов О.В. 
Військово-політична діяльність П. Сагайдачного та Б. Хмельницького: порівняльний аналіз: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.В. Фірсов ; Держ. вищ. навч. закл. "Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г.Сковороди". — Переяслав-Хмельниц., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено військово-політичну діяльність видатних українських гетьманів П. Сагайдачного та Б. Хмельницького у контексті створення та розвитку українського козацького війська за умов захисту українських земель і їх звільнення від чужоземного панування. Проведено порівняльне вивчення військово-політичної діяльності гетьманів і з'ясовано, що саме завдяки їх зусиллям в Україні була створена якісно нова армія, яка відрізнялась від інших тогочасних військових формувань принципами організації, навчання, комплектування та виховання вояків і мала власну козацьку школу воєнного мистецтва. Розкрито роль П. Сагайдачного та Б. Хмельницького у становленні та використанні українського козацького війська у досліджуваний період. Охарактеризовано соціально-економічне становище козацтва у першій половині XVII ст., висвітлено погляди П. Сагайдачного та Б. Хмельницького на досягнення прав і вольностей козацтва за умов польського панування та утвердження незалежного державного статусу українських земель. Проаналізовано військово-політичні концепції П. Сагайдачного та Б. Хмельницького, визначено їх відмінності у порівнянні з аналогічними теоріями іноземних держав даного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)441-8 Сагайдачний + Т3(4УКР)442-8 Хмельницький +
Шифр НБУВ: РА360202

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Проноза А.В. 
"Дідівщина" як соціально-культурне явище: механізми та форми відтворення: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / А.В. Проноза ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2005. — 15 с. — укp.

Вперше з застосуванням соціологічного підходу здійснено розгляд "дідівщини" як амбівалентного соціокультурного явища та з'ясовано специфічні механізми та форми його відтворення в армійському середовищі. Відзначено актуальність досліджуваної проблеми в зв'язку з переходом Збройних Сил України до комплектування за контрактом. Виявлено приховані механізми, способи та методи (поведінкові стереотипи з елементами міфологізації, неформальні ритуали, ранжирування військовослужбовців за терміном служби), які забезпечують стале існування і відтворення "дідівщини" в армійському середовищі. Досліджено знаково-символічні, художньо-графічні форми її прояву, зокрема "дембельскі" альбоми, вірші, татуювання, графіті як способу прояву творчості військовослужбовців строкової служби. Встановлено, що стабільність існування даного явища підтримується намаганням військовослужбовців задовольнити свої різноманітні культурні потреби та інтереси. Показано, що офіційно схвалена система міжособистих взаємовідносин неспроможна викорінити "дідівщину" в армійському середовищі. Доведено імовірність відтворення даного соціокультурного явища (в тому чи іншому вигляді) під час переходу до контрактної системи комплектування Збройних Сил України. Сформульовано комплекс практичних рекомендацій щодо легалізації неформальних ритуалів, удосконалення офіційно існуючої системи заохочень та стягнень, ліквідації практики покарань посадових осіб за фактом "дідівщини" в солдатському середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*668 +
Шифр НБУВ: РА339990

Рубрики:

      
7.

Деревінський В.Ф. 
Діяльність Організації українських націоналістів та Української повстанської армії в 1940 - 1953 рокі: етнонаціональний аспект: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / В.Ф. Деревінський ; Нац. акад. оборони України. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Визначено, що після тривалого процесу формування етнонаціональних задач політичної діяльності у 1940-х рр. за умов війни Організація українських націоналістів (ОУН) та Українська повстанська армія (УПА) розробили власну цілісну концепцію етнонаціональної політики. Встановлено, що відповідно до цієї концепції ОУН та УПА в ході збройної боротьби прагнули налагоджувати відносини з іншими народами та державами на основі взаємоповаги, толерантності, рівноправності та невтручання до внутрішніх справ протилежної сторони. Крім того, ОУН і УПА роздільно ставилися до окремо взятого народу та шовіністично налаштованих представників провідної верхівки цього народу. З'ясовано, що в етнонаціональній концепції ОУН і УПА визначено ставлення до національних меншин України, яким гарантувалися рівні з українцями права, зокрема, право на вільний політичний, соціальний, національний і культурний розвиток. Встановлено, що в етнонаціональній концепції ОУН і УПА значну увагу приділено необхідності створення фронту спільної боротьби поневолених нацистським і радянським тоталітаризмом націй задля свого визволення. Наголошено, що лише поневолені цими режимами нації є природними союзниками українців. Охарактеризовано специфіку та значення методів та форм агітаційно-пропагандистської діяльності для практичної реалізації принципів етнонаціональної політики ОУН і КПА, проаналізовано досягнення та недоліки етнонаціональної політичної діяльності даних організацій у 1940 - 1953 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА324650

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Гайдулін О.О. 
Зближення контрактного права країн - членів Європейського Союзу: основні засоби та напрями: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.О. Гайдулін ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процес інтеграції контрактного права держав - членів ЄС, який у компаративній юриспруденції одержав назву європеїзації контрактного права. Розкрито сутність науки європейського права як галузі компаративної юриспруденції та міжнародного приватного права, спеціальним методом якої є компаративно-правовий метод. Уточнено понятійний апарат правової інтеграції у сфері приватного права. Досліджено історичні передумови та тенденції зближення контрактного права європейських країн. Визначено основні джерела європейського контрактного права - національне право, міжнародне право, lex mercatoria та право ЄС. Досліджено "Принципи європейського контрактного права", директиви та Регламент ЄС, "Рим I". Наведено порівняльну характеристику основних засобів європеїзації контрактного права. Розглянуто основні напрямки зближення інститутів контрактного права європейських країн. Проаналізовано новітні концепції зближення приватного права країн-членів ЄС у напрямі доктринальної гармонізації. Зроблено висновок, що подальше зближення контрактного права має відбуватися переважно на основі загальних принципів права. Визначено основні параметри модернізації вітчизняної доктрини європейсько-правової інтеграції у сфері приватного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91 + Х915.232.5-7 + Х930 +
Шифр НБУВ: РА369267

Рубрики:

      
9.

Гозуватенко 
Збройні Сили України,їх створення, розвиток та реорганізація на контрактній основі (1991-2007): автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Галина Олександрівна Гозуватенко ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)1:64 + Ц4,8(4УКР)243.24
Шифр НБУВ: РА366114

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Лисенко О. В. 
Контрактна армія США: історія становлення, соціально-економічні та політичні проблеми функціонування: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.02 / О. В. Лисенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 15 с. — укp.

Вперше на підставі широкого масиву джерел висвітлено процес створення у США збройних сил на добровільних засадах і проаналізовано основні проблеми їх функціонування у 1973 - 2010 рр. Запропоновані результати є важливими для теоретичного узагальнення уроків переходу від призовної до контрактної армії та проблем функціонування збройних сил на добровільних засадах. Досліджено соціальний та тендерний склад контрактної армії США й охарактеризовано пропагандистське забезпечення набору військовослужбовців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(7СПО)63-54 + Ц4(7СПО)231
Шифр НБУВ: РА381589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Зайченко С.В. 
Контрактна взаємодія робочих органів безвібраційних бетоноформуючих агрегатів при виробництві пустотних панелей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.02 / С.В. Зайченко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено процеси роликового формування пустотних панелей та створено методику інженерного розрахунку параметрів і режимів роботи безвібраційного бетоноформівного агрегату для виробництва даних панелей. Розкрито закономірності зміни контактних тисків між роликовим робочим органом бетоноформівних агрегатів і бетонною сумішшю. Визначено опір переміщенню робочих органів агрегатів. Вирішено проблему узгодженості процесів за умов формування пустотних панелей. Сформульовано основні принципи створення подібних машин і на їх базі запропоновно методику розрахунку основних параметрів і режимів роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.105.66-5-02
Шифр НБУВ: РА316869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Паламарчук І.В. 
Контрактні перевезення як чинник підвищення конкурентоспроможності залізниць: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.В. Паламарчук ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано методичні підходи щодо визначення конкурентоспроможних тарифів на контрактні вантажні залізничні перевезення. Обгрунтовано необхідність і розроблено практичні рекомендації щодо впровадження контрактних перевезень на залізничному транспорті як інструмента підвищення його конкурентоспроможності. До наукового обігу введено поняття "контрактні перевезення", визначено основні напрямки підвищення конкурентоспроможності залізничного транспорту за умов подальшого посилення конкуренції. Обгрунтовано перспективні види контрактних залізничних перевезень для залізничного транспорту України. Запропоновано методичні підходи щодо визначення собівартості вантажних контрактних залізничних перевезень. На підставі аналізу існуючих методів ціноутворення на вантажні залізничні перевезення та з урахуванням чинника посилення конкурентної боротьби на ринку вантажних перевезень створено методику побудови тарифів на контрактні вантажні залізничні перевезення. Розроблено програмне забезпечення для визначення собівартості та побудови тарифів на контрактні перевезення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.0-813-866 +
Шифр НБУВ: РА362466

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Богатиренко А.А. 
Механізми динамічного управління підприємствами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.А. Богатиренко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 16 с. — укp.

На засадах сучасних методів логістики удосконалено концепцію динамічного управління підприємствами на підставі ідеї "динамічного ядра" з урахуванням фактору сезонності робіт, яка дозволяє забезпечити керівництво засобами превентивного управління та розвитку. На базі запропонованої концепції розроблено комплекс механізмів динамічного управління підприємствами, зокрема, організаційного проектування для збалансування повноважень підрозділів та перерозподілу персоналу; управління контрактними відносинами у закупівельній логістиці; функціонування системи маркетингу підприємства, а також удосконалено інформаційну модель управління ланцюгом постачань підприємтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА343384

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Меженська В.В. 
Моделювання життєздатної системи стратегічного управління підприємством: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / В.В. Меженська ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано концепцію синтезу життєздатної системи стратегічного управління підприємством за умов динамічного зовнішнього економічного середовища. Розроблено комплекс економіко-математичних моделей оптимального виробничого планування й оперативного регулювання для підприємств з виробництвом контрактно-орієнтованого типу. Запропоновано систему збалансованих показників для оцінки ефективності реалізації стратегії управління та структуру системи підтримки прийняття рішень у стратегічному управлінні підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301 +
Шифр НБУВ: РА368323

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гайван 
Моделювання контрактної діяльності економічного об'єкту в умовах ринкової економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Ігор Миколайович Гайван ; Донецький національний ун-т. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-21 в611
Шифр НБУВ: РА351775

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Калініченко І.Л. 
Мотиви і стимули у труді керівника сільськогосподарського формування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.Л. Калініченко ; Крим. держ. агротехнол. ун-т. — Сімф., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано зміст діяльності сучасного керівника сільськогосподарського формування, розглянуто бюджет та визначено рівень життя зазначених керівників. Визначено головні мотиви в їх труді та вплив професійного "вигоряння" на ефективність роботи керівника, запропоновано застосування контрактної форми цієї роботи, розроблено порядок розрахунку премії керівникові за підсумками роботи підприємства за рік та розрахунку інтегрального показника економічної та соціальної ефективності роботи керівника. Розраховано прогноз ефективності застосування контрактної системи за результатами роботи сільськогосподарського формування та структуру бюджету керівника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-212.14 +
Шифр НБУВ: РА326306

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Шевченко М.В. 
Наукове обгрунтування удосконалення фінансування первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики-сімейної медицини: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / М.В. Шевченко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Запропоновано концептуальну модель удосконалення фінансування закладів первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини (ЗПСМ) на підставі контрактних (договірних) відносин і з використанням окремих елементів програмно-цільового методу планування видатків (проведення моніторингу показників діяльності таких закладів та їх оцінки щодо ефективного використання бюджетних коштів). Виявлено особливості та закономірності функціонування та фінансування даних закладів, диспропорційність й асиметричність джерел їх фінансового забезпечення, зокрема, установлено відсутність ефективного механізму фінансування закладів первинної медичної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини. Зазначено про збереження постатейного принципу їх фінансування, за цього не відбулося системного збільшення витрат на надання первинної медичної допомоги на даних засадах для забезпечення потреб на виконання покладених на заклад функцій. Норматив щодо надання первинної медичної допомоги одній особі у 2003 - 2004 рр. збільшувався пропорційно зростанню макроекономічних показників (індексу споживчих цін, підвищенню рівня мінімальної заробітної плати та посадових окладів (ставок) без урахування обсягів діяльності первинної ланки. Лікарі ЗПСМ одержали можливість опосередковано контролювати затрати на надання медичної допомоги 70 - 85-ти відсоткам населення, яке осблуговувалося ними, за фактичних фінансових затрат на власну діяльність від 2,6 до 4 % залежно від рівня бюджетного фінансування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)2 + У9(4УКР)261.552 +
Шифр НБУВ: РА350270

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Кожушкін М.Е. 
Організаційний механізм формування витрат і управління ціноутворенням при виробництві трубної продукції з нержавіючих марок сталі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.Е. Кожушкін ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2009. — 22 с. — укp.

Розроблено практичні рекомендації щодо вибору трубним підприємством дієвого механізму формування витрат і управління ціноутворенням. Досліджено існуючі теоретичні підходи та методики ціноутворення з урахуванням технологічної специфіки трубного виробництва. Визначено основні складові компонентної моделі формування контрактної ціни на трубну продукцію. Обгрунтовано потенційні можливості підприємства для коригування ціни пропозиції. Удосконалено систему розрахунку собівартості трубної продукції шляхом використання поопераційного обліку виробничих витрат. Запропоновано інноваційний підхід до моделювання ціни трубної продукції, який базується на аналізі прибутковості кожного замовлення та збалансуванні вимог споживача та потреб виробника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.551.53-861-21 +
Шифр НБУВ: РА367956

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Посохова С.В. 
Організаційно-економічний механізм управління оплатою праці промислово-виробничого персоналу підприємств гірничого машинобудування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С.В. Посохова ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Удосконалено концепцію механізму оплати праці, визначено та обгрунтовано його основні складові системи та умови високої ефективності. З метою визначення місця та ролі заробітної плати у комплексному зв'язку з продуктивністю проведено кластерний аналіз на базі багатофакторної економіко-математичної моделі. Запропоновано методику визначення функції надтарифного фонду від потенційного прибутку за контрактом з урахуванням внутрішніх і зовнішніх критеріїв. Обгрунтовано роль внутрішньофірмової конкуренції на базі заводських тендерів у системі розподільчих відносин за умов різнорентабельного контрактного виробництва. Розроблено універсальний балансовий метод розподілу надтарифних коштів на підставі матриці структурних і вартісних зв'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-645-21 +
Шифр НБУВ: РА323538

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Адамкович М.М. 
Організаційно-економічні основи процесів корпоратизації та реструктуризації операторів телекомунікацій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.М. Адамкович ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми методологічного забезпечення процесів корпоратизації та реструктуризації акціонерних товариств, обумовлені особливостями функціонування операторів телекомунікацій. Обгрунтовано теоретичні засади взаємопоєднання концепцій монополій господарювання та привласнення результатів діяльності фізичних та юридичних осіб у системі корпоративного управління. Визначено організаційно-економічні передумови досягнення рівноваги між зовнішніми та внутрішніми збуреннями ділового середовща на телекомунікаційному ринку на основі теорії систем і принципів самоорганізації. На прикладі національного оператора ВАТ "Укртелеком" і дочірньої компанії "Утел" за результатами аналізу чинників стабілізації фінансово-майнового стану й інвестиційної привабливості товариства визначено особливості процедур реструктуризації з урахуванням моделей корпоративного управління й існуючої законодавчої бази. Розроблено методичні засади встановлення організаційно-економічної регламентації структурно-функціональних змін в управлінні операторів телекомунікацій з урахуванням європейських тенденцій у корпоративному праві. Наведено рекомендації щодо впровадження контрактних форм організації бізнес-процесів і відповідних їм договірних стосунків. Обгрунтовано шляхи здійснення подальшої реструктуризації операторів телекомунікацій на основі сучасних інформаційних та управлінських технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.0-961-31 +
Шифр НБУВ: РА368143

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського