Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (46)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ЛІБІДО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Нодзельська А.С. 
Взаємозв'язок інфантилізму з психологічною імпотенцією та їх корекція: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / А.С. Нодзельська ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено взаємозв'язок інфантилізму з психологічною імпотенцією та розроблено методи їх корекції. Розкрито психологічний зміст інфантилізму та психологічної імпотенції, виявлено джерела їх формування, пов'язані з едіпальними залежностями. Доведено особливу роль у даному процесі періоду розвитку від 2-х до 6-ти років, в якому дитина особливо гостро преживає табу на вільне виявлення енергії лібідо, що призводить до її блокування й імпортування. З'ясовано, що інфантилізм і психологічна імпотенція деструктують поведінку суб'єкта, зумовлють ригідність вчинків, пасивність, несамостійність, депресивність. Виявлено глибинні детермінанти формування інфантилізму та тенденцію до психологічної смерті, встановлено їх взаємозв'язок з психологічним захистом, регресивними проявами та принципом задоволення. Доведено ефективність використання системно упорядкованих методик активного соціально-психологічного навчання, адекватних поставленій задачі щодо виявлення глибинних детермінант інфантилізму та психологічної імпотенції у їх взаємозв'язках з метою запобігання та нівелювання регресивних наслідків даних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.14 + Ю952.17 + Ю949.2 с +
Шифр НБУВ: РА356378

Рубрики:

      
2.

Мелоян А.Е. 
Глибиннопсихологічні витоки агресивності особистості (на матеріалах активного соціально-психологічного навчання): Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / А.Е. Мелоян ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто глибиннопсихологічні аспекти дослідження витоків агресивності особистості. За допомогою такого методу групової психокорекції як активне соціально-психологічне навчання (АСПН) визначено глибиннопсихологічні передумови виникнення агресії суб'єкта, основою яких є взаємодія внутрішніх тенденцій психіки на межі свідомого та несвідомого рівнів. Виявлено зв'язок першопричин агресії з неусвідомлюваними суперечностями психіки, об'єктними відношеннями індивіда, енергією лібідо та мортідо, дуалізмом потягів "до життя" та "до смерті". Встановлено інфантильні витоки проявів агресії, їх зв'язок з об'єктними відношеннями. Запропоновано визначення поняття агресії, розкрито його глибиннопсихологічний зміст та виявлено можливості упередження агресивних проявів особистості завдяки психокорекції за методом АСПН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937-953.6 + Ю949.2 с +
Шифр НБУВ: РА331259

Рубрики:

      
3.

Новицький В. П. 
Розробка та використання біологічно активних препаратів для стимуляції відтворювальної здатності кнурів: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.20 / В. П. Новицький ; Білоцерк. нац. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2011. — 19 с.: табл. — укp.

Вперше розроблено негормональні біологічно активні препарати на основі L-аргініну гідрохлориду - "Шанс" та "Янтаргін", призначені для стимуляції відтворювальної здатності кнурів. Вперше доведено, що згодовування кнурам цих препаратів сприяє посиленню їх лібідо, що виражається скороченням тривалості рефлексу статевого потягу на 73,1 - 85,3 % незалежно від породи, віку та режиму статевого використання тварин. Вперше встановлено, що препарати "Шанс" та "Янтаргін" зумовлюють зростання концентрації тестостерону в крові кнурів на 68,6 - 73,3 %, що, в свою чергу, сприяє підвищенню рівня андрогенно-естрогенного балансу на 72,7 - 80,4 %, посиленню білкового, вуглеводного й енергетичного обмінів в організмі плідників та інтенсифікації сперматогенезу. Встановлено динаміку основних показників спермопродуктивності кнурів, яка свідчить, що швидкість включення препарату "Янтаргін" у регуляцію сперміогенезу залежить від частоти його згодовування та не залежить від режиму статевого використання тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.41 + П855.59
Шифр НБУВ: РА385987 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського