Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Тематичний інтернет-навігатор (36)Наукова електронна бібліотека (89)Реферативна база даних (851)Книжкові видання та компакт-диски (525)Журнали та продовжувані видання (26)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОКУРАТУР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 122
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Логінова С.М. 
Адвокатська таємниця: теорія і практика: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / С.М. Логінова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено історико-правовий аналіз змісту поняття "адвокатська таємниця". Виявлено недоліки у правовому регулюванні поняття, змісту та гарантій адвокатської таємниці з урахуванням положень Конституції України та міжнародно-правових актів у галузі прав людини. Визначено шляхи вирішення проблемних питань забезпечення адвокатської таємниці. Досліджено формування адвокатської таємниці та її економічне підгрунтя шляхом системного аналізу таких правових інститутів, як суд, прокуратура та адвокатура. Розкрито взаємозв'язок її морально-етичних та правових проблем. Досліджено основні напрямки реформування адвокатської таємниці через призму реформування судово-правової системи. Виявлено закономірності формування адвокатської таємниці та їх залежність від правового статусу адвокатури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)8-2
Шифр НБУВ: РА319163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Іщук О. С. 
Адміністративна юрисдикція органів прокуратури: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. С. Іщук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено зміст та обсяг адміністративної юрисдикції, розглянуто особливості та значення діяльності органів прокуратури щодо забезпечення законності у цій сфері. Визначено функції органів прокуратури, місце та роль прокурора в системі суб'єктів адміністративної юрисдикції. Проаналізовано особливості правового регулювання й участі прокурора в таких адміністративних провадженнях, як провадження у справах про адміністративні правопорушення, дисциплінарне провадження, провадження за зверненням громадян. Досліджено питання, пов'язані з представництвом органами прокуратури інтересів громадянина та держави в адміністративному суді. Сформульовано ряд конкретних пропозицій щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62
Шифр НБУВ: РА380781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шуба В.В. 
Адміністративно-правові відносини в діяльності органів прокуратури України: загальнотеоретичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Шуба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми адміністративно-правових відносин у діяльності органів прокуратури України. Досліджено суть, структуру й особливості прояву правовідносин, які виникають у процесі діяльності прокуратури. Розглянуто її місце та роль у системі влади в Україні. Зроблено висновок про можливість віднесення прокурорської влади до самостійної гілки влади. Сфомульовано поняття адміністративно-правових відносин за умов діяльності органів прокуратури, здійснено їх класифікацію, проведено розмежування зазначених відносин з відносинами, що регулюються іншими галузями права. Виявлено особливості проявів юридичних фактів у внутрішньоорганізаційній і зовнішній діяльності прокуратури. Проаналізовано особливості адміністративно-правового регулювання функціонування прокуратури та розроблено пропозиції для його вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА349710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Берідзе М.Н. 
Адміністративно-правові засади провадження із звернень громадян в органах прокуратури: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.Н. Берідзе ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано систему процесуальних проваджень у адміністративному процесі та визначено місце у ній провадження зі звернень громадян. Проведено якісну оцінку звернень за їх видами. Визначено місце прокуратури у системі суб'єктів провадження зі звернень громадян, розглянуто правові засади забезпечення законності у цьому провадженні органами прокуратури. Визначено основні напрямки вдосконалення адміністративно-правового регулювання провадження зі звернень громадян в даних органах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА339520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бородін І.Л. 
Адміністративно-правові способи захисту прав та свобод людини і громадянина: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / І.Л. Бородін ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 38 с. — укp.

Досліджено проблеми теорії та організаційно-правових засад адміністративно-правових способів захисту прав і свобод людини та громадянина. Досліджено правову природу і зміст конституційних прав і свобод людини. Розглянуто їх адміністративно-правовий статус. Проаналізовано законодавство стосовно правової регламентації реалізації конституційного права громадян на оскарження, судового контролю та нагляду у контексті особливості організації діяльності адміністративної юстиції, а також наглядової діяльності прокуратури та представницької функції прокурора в адміністративному судочинстві. Висвітлено конституційно-правові та адміністративно-правові гарантії прав і свобод громадян. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого регулювання та організації діяльності судів, прокуратури та інших правоохоронних органів щодо захисту прав і свобод людини та громадянина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Х819(4УКР)07 +
Шифр НБУВ: РА331522

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Крилова І. І. 
Акти прокурорського реагування: правовий статус та реалізація: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / І. І. Крилова ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу актів прокурорського реагування, їх правовий статус, особливості застосування, значення в механізмі правового регулювання та місця в системі актів органів державної влади. Розглянуто основні положення теорії юридичних актів, актів органів державної влади. Запропоновано поняття юридичних (правових) актів, актів органів державної влади, актів прокуратури й охарактеризовано їх особливості. Розглянуто питання нормативності, юридичної сили, форми, сфери дії кожного з видів актів прокуратури, висвітлено елементи їх юридичної природи. Розкрито питання актів прокурорського реагування та їх особливостей, наводиться визначення поняття актів прокурорського реагування та критерії класифікації. Зазначено, що місце прокуратури в державному механізмі повинно бути пов'язано із контрольною функцією влади та підтриманням державного обвинувачення в суді, що буде важливою гарантією публічного захисту передбачених законом прав та інтересів громадян або держави. Встановлено необхідність обмежити прокурорський нагляд до нагляду за дотриманням законів в оперативно-розшуковій діяльності, дізнанні, досудовому слідстві, під час виконання судових рішень у кримінальних справах, за застосування до громадянина заходів примусового характеру, які пов'язані з обмеженням особистої свободи громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62-30
Шифр НБУВ: РА376169 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
8.

Котелевець А.В. 
Актуальні питання правозастосовчої діяльності у галузі екології: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / А.В. Котелевець ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам правозастосовної діяльності у сфері екології, розглянутої як діяльність компетентних державних та громадських органів у межах своїх повноважень стосовно застосування норм екологічного права з метою захисту прав та інтересів відповідних суб'єктів. Розкрито зміст поняття правозастосовної діяльності в галузі екології, необхідним елементом визначення якої є самозастосування норм екологічного права. Визначено основні суб'єкти застосування норм екологічного права, до складу яких увійшли місцеві органи влади і управління, спеціальні природоохоронні органи, органи суду, прокуратури, міліції, громадські організації, власники і природокористувачі певних природних ресурсів. На основі комплексного аналізу повноважень даних суб'єктів правозастосовної діяльності у сфері екології виявлено елементи дублювання в повноваженнях деяких органів, викладено рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА310969 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Давиденко В. Л. 
Виявлення та усунення суб'єктами кримінального судочинства причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Л. Давиденко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінологічну діяльність суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводяит до вчинення злочинів. Визначено зміст кримінологічної діяльності суб'єктів кримінального судочинства. Розглянуто кримінологічну роль основних суб'єктів кримінального судочинства (слідчого, прокурора, адвоката-захисника, суду) з виявлення та усунення причин та умов злочинів. Досліджено питання меж вивчення причин та умов злочинів під час розслідування кримінальних справ та основних вимог, яким повинні відповідати профілактичні документи. Запропоновано теоретичну модель організації структури з контролю фактичного вжиття заходів з виконання профілактичних документів слідчих, органів дізнання, прокуратури і суду. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо вдосконалення превентивної діяльності суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводили до вчинення злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Микитин Ю. І. 
Відновне правосуддя у кримінальному процесі: міжнародний досвід та перспективи розвитку в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Ю. І. Микитин ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто сутність, історичне підгрунтя та форми відновного правосуддя. Проаналізовано поняття та принципи відновного правосуддя, надано характеристику її форми, а також досліджено історію кримінально-процесуальної політики у сфері примирення та посередництва в Україні. Висвітлено закріплення відновного правосуддя у міжнародно-правових актах та європейський досвід його впровадження, застосування. Розкрито передумови впровадження відновного правосуддя в Україні та шляхи його імплементації. Запропоновано зміни щодо КК України та КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)7 + Х911.313
Шифр НБУВ: РА374615 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Кулієв А.Ю. 
Віктимологічна профілактика насильницьких злочинів проти особистості: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.Ю. Кулієв ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

На підставі аналізу сучасних теоретичних розробок у галузі права визначено сутність поняття й основні завдання віктимологічної профілактики насильницьких злочинів проти особистості. Визначено місце та роль віктимологічної профілактики у системі запобіжних заходів. Проаналізовано практику здійснення віктимологічної профілактики насильницьких злочинів проти особистості правоохоронними органами, вивчено зарубіжний досвід діяльності у даній сфері. Розмежовано поняття "потерпілий" у кримінальному праві та "жертва злочину" у кримінальній віктимології. Визначено кількісні та якісні характеристики кримінальної віктимності, а також характер жертв насильницьких злочинів проти особистості, розроблено їх класифікацію та типологію. Виявлено основні віктимогенні чинники та ситуації, які впливають на вчинення насильницьких злочинів проти особистості. Проаналізовано можливості системи кримінально-правової статистики щодо реєстрації фактів віктимної поведінки під час вчинення насильницьких злочинів проти особистості. Зроблено висновок, що вивчення злочинності без віктимологічного аналізу є неповним і неточним. Розглянуто форми та види профілактики насильницьких злочинів, виділено її віктимологічний напрям, обумовлений ідеєю про залежність скоєння злочину від багатьох чинників, що можуть бути встановлені, а потім нейтралізовані. З'ясовано, що одним із таких чинників є жертва злочину та її поведінка. Обгрунтовано необхідність переорієнтації правоохороної системи на виконання превентивної функції, забезпечення безпеки особистості, захист життя, здоров'я, прав і свобод людини та громадянина. Наведено пропозиції щодо створення єдиної системи запобігання злочинам, в якій особливе місце відведено віктимологічній профілактиці. Визначно основні напрями удосконалення системи віктимологічної профілактики злочинів, підвищення ефективності загальної й індивідуальної віктимологічної профілактики, захисту та соціально-профілактичної реабілітації жертв злочинів. Сформульовано теоретичні засади віктимологічної політики, обгрунтовано необхідність і стратегію її впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)3 + Х893.9(4УКР)17 +
Шифр НБУВ: РА370091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Мірошниченко С.С. 
Головні напрямки діяльності органів прокуратури України з попередження організованої злочинності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.С. Мірошниченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему запобігальної діяльності органів прокуратури стосовно організованої злочинності. Надано розгорнуту характеристику соціальної суті цієї діяльності, визначено систему, розроблено її принципи, а також з'ясовано основні напрямки цієї діяльності. З урахуванням специфіки зазначених напрямків висвітлено основні питання її організаційного забезпечення. Досліджено інформаційно-аналітичне та наукове забезпечення запобігальної діяльності. Наведено результати аналізу й узагальнення практики останньої, її кримінологічного прогнозування, планування та координації, а також міжнародного співробітництва органів прокуратури та критерії оцінки ефективності запобігальної діяльності органів прокуратури щодо організованої злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА352009

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Никифорак М.В. 
Державний лад і право на Буковині в 1774 - 1918 рр.: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / М.В. Никифорак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 37 с. — укp.

На підставі вивчення вітчизняної та зарубіжної наукової літератури, аналізу нормативно-правових актів, архівних документів, матеріалів преси здійснено системний аналіз державного ладу і права на Буковині у період її перебування у складі Австрії. Визначено основні етапи та форми розвитку австрійської адміністрації на Буковині, їх загальні ознаки та особливості. Обгрунтовано періодизацію історії австрійського парламентаризму, показано специфіку та значення представництва Буковини в австрійському парламенті для розвитку краю. Проаналізовано правовий статус української мови в Австрії, з'ясовано зміст, структуру та особливості системи самоврядування на Буковині, висвітлено правові засади та специфіку судоустрою краю, сутність і форми юридичної допомоги. Встановлено значення правничої освіти на Буковині, досліджено діяльність правоохоронних органів (прокуратури, поліції, жандармерії). Обгрунтовано особливості приєднання краю до правового простору Австрії, уточнено зміст та обсяг її правової акультурації щодо Буковини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР337)415-52 +
Шифр НБУВ: РА332223

Рубрики:

      
15.

Пшонка А.В. 
Дисциплінарна відповідальність прокурорів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / А.В. Пшонка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено суть і механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Проаналізовано підстави даного виду юридичної відповідальності прокурорсько-слідчих працівників, розкрито зміст стадій дисциплінарного провадження. Значну увагу приділено особливостям відповідальності, гарантіям її обгрунтованого застосування та проблемам законодавчого регулювання. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке закріплює механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Наголошено на необхідності створення колегіальних органів дисциплінарної юрисдикції в прокурорській системі - дисциплінарних комісій прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6-7 + Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА345831

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Фідря Ю.О. 
Діяльність прокурора в контрольних стадіях кримінального процесу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Ю.О. Фідря ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми судочинства та діяльності прокуратури у контрольних стадіях кримінального процесу (КСКП). Досліджено еволюцію, сучасний стан і перспективи розвитку в Україні КСКП. Визначено особливості правового статусу прокурора як учасника перегляду судових рішень (СР) у кримінальних справах загалом і за окремими КС судочинства. Проаналізовано практику участі прокурора в апеляційному, касаційному та виключному провадженні на основі матеріалів кримінальних справ і СР. Наведено рекомендації щодо змін і доповнень до Закону України "Про прокуратуру", КПК України, галузевого наказу Генерального прокурора України для удосконалення організації діяльності суду і прокуратури у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)623 + Х893.9(4УКР)78
Шифр НБУВ: РА370299 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
17.

Пепеляєв С.Г. 
Європейський правовий гуманізм як чинник реформування кримінально-процесуального права України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / С.Г. Пепеляєв ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Розроблено шляхи удосконалення методології кримінально-процесуальної законотворчості, а також філософсько-правовий і концептуально-методологічний апарат у сучасній філософії права. Визначено зміст і соціальну цінність правового гуманізму як чинника реформування українського кримінально-процесуального права. Доведено, що правовий гуманізм є головним принципом юриспруденції. Проаналізовано взаємозв'язок правових і гуманістичних засад у кримінальному процесі. Розроблено практичні рекомендації щодо втілення провідних ідей європейського гуманізму під час удосконалення сучасного кримінально-процесуального права України, зазначено, що такий підхід має важливе практичне значення, може сприяти теоретичному забезпеченню та практичному насиченню гуманістичним змістом положень кримінально-процесуального законодавства та діяльності органів дізнання, досудового слідства, прокуратури й суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х002.01 +
Шифр НБУВ: РА338169

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Марущак Н. В. 
Забезпечення права особи на повагу до її гідності на стадії досудового розслідування у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н. В. Марущак ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано комплекс теоретичних положень, на яких базується висновок про те, що забезпечення поваги до гідності особи є самостійним принципом кримінального процесу. Досліджено систему процесуальних гарантій принципу поваги до гідності особи, з'ясовано особливості дії процесуальних гарантій поваги до гідності особи в кримінальному процесі. Розглянуто моральну шкоду як наслідок приниження гідності особи в кримінальному процесі, досліджено порядок і стан відшкодування моральної шкоди, що завдана незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду на стадії досудового розслідування в кримінальному процесі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.014
Шифр НБУВ: РА376966 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Глоба К. П. 
Запобігання злочинам у сфері приватизації майна: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / К. П. Глоба ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто кримінально-правову та кримінологічну характеристику злочинів у сфері приватизації майна, їх кількісно-якісні ознаки залежно від видів та об'єктів посягання. Визначено кримінологічні ознаки особи-суб'єкта злочинів у сфері приватизації майна. Досліджено основні детермінанти злочинів, які зумовлюють і сприяють вчиненню незаконного відчуження державного та комунального майна. Запропоновано комплекс загальносоціальних і спеціально-кримінологічних заходів щодо запобігання злочинам у даній сфері суспільних відносин. Розроблено практичні пропозиції та рекомендації, щодо вдосконалення діяльності правоохоронних органів, зокрема, ОВС і прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 + Х839(4УКР)110.41
Шифр НБУВ: РА371999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Анісімова М.Ф. 
Зобов'язання України щодо прав людини у зв'язку зі вступом до Ради Європи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / М.Ф. Анісімова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Висвітлено проблеми виконання Україною своїх членських зобов'язань перед Радою Європи стосовно забезпечення та захисту прав людини. У систематизованому вигляді за кількісними, якісними та змістовими показниками детально проаналізовано стан і динаміку виконання державних зобов'язань перед європейською спільнотою. За допомогою критеріїв (реформування суду, прокуратури, системи юридичної освіти, перебудови роботи та структури пенітенціарної системи) визначено фактори, що гальмують їх чітке та своєчасне виконання і сформульовано рекомендації щодо їх усунення. Розглянутол деякі громадські права (право на життя, право на свободу, пересування та вільний вибів місця проживання, право на свободу світогляду та віросповідання) досліджено відповідність чинного законодавства України вимогам Європейської конвенції про права й основні свободи людини, внесено пропозиції щодо його удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.39(4УКР) + Х915.232.4-7(4УКР)
Шифр НБУВ: РА315599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського