Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Тематичний інтернет-навігатор (3)Наукова електронна бібліотека (33)Реферативна база даних (790)Книжкові видання та компакт-диски (177)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>K=УГОРЩИН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 94
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Малиновський Б.В. 
Аграрна політика Австро-Угорщини та Німеччини в Україні, 1918 р.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Б.В. Малиновський ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто аграрну політику Австро-Угорщини та Німеччини в Україні у 1918 р. в контексті східної політики зазначених держав періоду Першої світової війни. Висвітлено політичні та економічні фактори, які обумовили зацікавленість Центральних держав у вирішенні аграрного питання в Україні. Охарактеризовано взаємовідносини між представниками Німеччини й Австро-Угорщини з одного боку й урядами Української Народної Республіки та української держави - з іншого, які склалися з приводу та в процесі вирішення аграрного питання в Україні. Проаналізовано діяльність австро-угорських і німецьких військ, пов'язану з реалізацією політичних рішень керівництв Центральних держав у галузі земельних відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)61-2 + Т3(0)61-6
Шифр НБУВ: РА317113 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Балух О.В. 
Буковина у складі Молдавської держави у 40-х роках XIV-першій третині XVI ст. (воєнно-політичний аспект): автореф. дис. ... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.В. Балух ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано значення краю у контексті зовнішньо-політичних відносин Угорщини, Польщі, Великого князівства Литовського, Османської імперії та Молдавської держави. Встановлено, що у досліджуваний період на території регіону відбулися істотні політичні зміни, тісно пов'язані з періодичними іноземними нашестями, внаслідок яких відбувалися важливі перетворення, що сприяли його розвитку у складі Молдавської держави до прийняття нею васальної залежності від Османської імперії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР337)4-05 + Т3(4МОЛ)42 +
Шифр НБУВ: РА370891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Семйон В. С. 
Бухгалтерський облік необоротних активів в Україні та Угорщині: порівняльний аналіз: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / В. С. Семйон ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади використання компаративного методу в наукових дослідженнях у сфері бухгалтерського обліку, уточнено визначення понять "активи" та "необоротні активи". Визначено основні відмінності систем бухгалтерського обліку в Україні й Угорщині. Проведено порівняльний аналіз організації бухгалтерського обліку необоротних активів в Україні й Угорщині. Надано рекомендації щодо вдосконалення документального оформлення операцій з необоротними активами й облікової політики щодо основних засобів. Розкрито особливості облікового відображення операцій з надходження, вибуття, амортизації та відновлення основних засобів на підприємствах України й Угорщини та вдосконалено методичні підходи щодо бухгалтерського обліку у частині оцінки основних засобів, визнання та відображення. Розроблено методичний підхід щодо трансформації облікових даних на підставі використання ситуаційно-матричної моделі бухгалтерського обліку з урахуванням особливостей облікових систем даних країн. Висвітлено можливості та шляхи вдосконалення комп'ютерних програм щодо обліку основних засобів і розроблено модуль оперативної трансформації звітної інформації на підставі ситуаційно-матричної моделі бухгалтерського обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-145.71 + У052.9(4УГО)20-145.71
Шифр НБУВ: РА376126 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Горбач Ю.С. 
Взаємовідносини Німеччини і країн Вишеградської групи (1991 - 2004 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Ю.С. Горбач ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Показано зміни, які відбулися у зовнішньополітичному курсі Німеччини після її об'єднання. З'ясовано значення цих змін для вишеградських країн. Визначено місце Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини у зовнішній політиці ФРН й охарактеризовано роль цієї держави у зовнішньополітичних курсах зазначених країн. Проаналізовано процес становлення та розвитку політико-дипломатичних, торговельно-економічних, культурних відносин між об'єднаною Німеччиною та країнами Вишеградської групи. Проаналізовано еволюцію цих стосунків у взаємозв'язку з європейською інтеграцією та у процесі вирішення ряду актуальних історичних питань. Розкрито зміст, характер, цілі й основні напрями взаємовідносин Німеччини та країн Вишеградської групи, розглянуто результати та сучасний стан цього партнерства. Висвітлено недостатньо вивчені зарубіжними та вітчизняними науковцями аспекти німецької зовнішньої політики щодо Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Визначено перспективи подальшого дослідження проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ГЕР)65-6 +
Шифр НБУВ: РА340783

Рубрики:

      
5.

Єрмолаєв В.М. 
Вищі представницькі органи влади в Україні (історико-правове дослідження): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / В.М. Єрмолаєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 40 с. — укp.

Проведено аналіз формування та розвитку теорії народного представництва. Вивчено витоки народовладдя та ставно-представницьких органів у Київській Русі, сеймовий досвід польсько-литовського періоду та Ради на Гетьманщині (склад, компетенцію, порядок роботи), а також українське представництво у парламентських установах Австро-Угорщини та Державній думі Росії. Значну увагу приділено становленню вітчизняного парламентаризму у добу національно-визвольних змагань 1917 - 1920-х рр., зокрема, формуванню складу та представництва, організаційних структур, компетенції, функцій та порядку роботи Української Центральної Ради; ідеям і спробам скликання народного представництва доби Гетьманату та Директорії; розвитку парламентаризму в ЗУНР, започаткуванню радянських вищих представницьких органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)-523.1 + Х809(4УКР)62-1 +
Шифр НБУВ: РА343907

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Василенко С.В. 
Військові втручання СРСР у внутрішні справи сусідніх європейських держав у 50 - 60-х роках XX ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / С.В. Василенко ; Нац. акад. оборони України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено воєнно-політичний та військовий аспекти військових втручань СРСР у внутрішні справи Угорщини 1956 р. та Чехословаччини 1968 р. Виявлено спільні риси й особливості у причинах, політичному змісті, характері та наслідках цих втручань. Узагальнено досвід застосування військ і опору їх діям під час вторгнень, розроблено рекомендації щодо урахування цих уроків за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)63-681 + Ц35(2)63 +
Шифр НБУВ: РА338391

Рубрики:

      
7.

Саєвич Й.Й. 
Військовополонені українці в таборах Австро-Угорщини і Німеччини в період Першої світової війни: вишкіл та організація побуту: Автореф. дис... канд. іст. наук: 22.02.22 / Й.Й. Саєвич ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 19 с. — укp.

На підставі здобутків вітчизняної та зарубіжної історіографії, аналізу нових архівних документів, матеріалів і спогадів учасників подій узагальнено роль українського політикуму в утворенні таборів військовополонених українців російської армії в Австро-Угорщині та Німеччині, національно-патріотичну та культурно-освітню працю галицько-буковинських і наддніпрянських громадсько-політичних діячів серед полонених українців. Показано матеріально-побутові умови табірного життя та їх вплив на піднесення національної свідомості українського вояцтва, діяльність табірних кооперативних структур. Досліджено військово-політичну роботу українського політичного проводу з метою організації збройних формувань Української національно-демократичної революції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(0)532.2-92 + Ц4,8(4УКР)1:611/612 + Т3(4УКР)524-68...6 +
Шифр НБУВ: РА349480

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Попов В.Ж. 
Громадські та культурні зв'язки народів Австро-Угорщини з українцями в 60 - 80-рр. ХІХ ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / В.Ж. Попов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему міжнаціональних громадських та культурних зв'язків народів Австро-Угорщини з українцями. Визначено головні центри, напрямки і масштаби діяльності українських національних організацій і громадських діячів у Австро-Угорщині. Досліджено складне сполучення різнорідних політичних рухів, ідеологічних поглядів, художніх і наукових шкіл, яке позначається на міжетнічному спілкуванні на теренах Центральної Європи в період формування індустріального суспільства у 1860 - 1980-ті рр. Доведено, що на взаємини українців з іншими народами особливий відбиток наклало піднесення слов'янського національного руху. Досліджено динаміку діяльності українських громадських кіл на австрійських землях та в прикордонній смузі. Обгрунтовано роль, яку відігравали міжетнічні контакти в національному відродженні українського народу, пожвавленні українських національно-визвольних змагань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)5-6 + Т3(4Авс)5-6
Шифр НБУВ: РА318377 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Егрі І. 
Досвід розвитку продовольчого господарства Угорщини в умовах ринкової економіки та можливості його використання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І. Егрі ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 1998. — 18 с. — укp.

Аналізується роль і місце продовольчого господарства Угорщини у розвитку економіки країни у 80-90-х рр. ХХ ст., досліджуються другий і третій блоки агропромислового комплексу Угорщини - сільське господарство та харчова промисловість в умовах переходу до ринкової економіки. В роботі досліджено процес інтеграції виробництва кінцевої продукції продовольчого господарства з точки зору його ефективності, а також враховуючи виключно високий агроекологічний потенціал України - перспективи його більш ефективного використання. В роботі узагальнюється угорський досвід (як позитивні, так і негативні результати) розвитку продовольчого господарства країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ВЕН)320

Рубрики:

      
10.

Філеп Д. 
Еколого-економічні засади розвитку прикордонних регіонів України та Угорщини: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Д. Філеп ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2003. — 18 с. — укp.

Досліджено еколого-економічні особливості розвитку прикордонних регіонів України (Закарпаття) та Угорщини (Саболч-Сатмар-Берег область). Відзначено стратегічну роль геополітичного фактора в розширені транскордонного співробітництва даних прикордонних регіонів. Розглянуто шляхи імплантації досвіду Європейского Союзу в практику реалізації регіональної політики України та Угорщини в сфері транскордонного співробітництва. Запропоновано форми і методи активізації співпраці прикордонних регіонів даних держав. Обгрунтовано пріоритетні напрями активізації співробітництва прикордонних регіонів у сфері екологічної безпеки та освоєння рекреаційного потенціалу територій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)828 + У9(4УГО)828 +
Шифр НБУВ: РА325528

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Гузинець Ю.І. 
Етнополітичний аспект угорсько-українських міждержавних відносин: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.05 / Ю.І. Гузинець ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф.Кураса. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Комплексно та системно проаналізовано роль і місце України в системі східної політики Угорщини на сучасному етапі. Розкрито роль етнополітичних факторів у політиці право- та ліволіберального угорських урядів стосовно України. Обгрунтовано, що співробітництво між Угорщиною та Україною в етнополітичній сфері займає важливе місце у двосторонніх міждержавних взаєминах і має різноплановий, цілісний і комплексний характер. Воно здійснюється на всіх рівнях міждержавних взаємин - від центрального до регіонального та локального. За цього співробітництво охоплює різноманітні сфери - від захисту прав національних меншин до господарської співпраці та координації соціально-економічного розвитку прикордонних регіонів двох сусідніх держав. Обгрунтовано, що політика Угорщини щодо України після розширення ЄС в 2004 р. та 2007 р. продовжує базуватися на основних пріоритетах угорської зовнішньої політики: загальноєвропейській та євроатлантичній інтеграції, добросусідських відносинах, турботі про угорську національну меншину за кордоном. Ці зовнішньополітичні пріоритети політики Угорщини закріплені на довгостроковий період - до 2020 р. у новому концептуальному документі Угорщини "Стратегії зовнішніх зв'язків Угорщини".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УГО)64-(4УКР) + Ф4(4УКР)64-(4УГО) + Ф51(4УКР) + Ф51(4УГО) +
Шифр НБУВ: РА360948

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Бабинець І.І. 
Закарпаття в системі міждержавних відносин України і Угорської Республіки (1991 - 2004 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / І.І. Бабинець ; Ужгор. нац. ун-т. — Ужгород, 2004. — 24 с. — укp.

Досліджено процес становлення та розвитку системи українсько-угорського міждержавного співробітництва у 1991 - 2004 рр., місце і значення у формуванні міждержавних відносин прикордонної Закарпатської області України. На підставі аналізу архівних матеріалів, протоколів Державних Зборів Угорщини, наукових здобутків вітчизняних та угорських дослідників, вивчення діяльності преси обох країн охарактеризовано етап зародження їх двосторонньої співпраці на початку 1990-х рр., встановлено особливості формування договірно-правової бази міждержавних відносин. Досліджено розвиток політичного діалогу України та Угорщини на всіх рівнях, еволюцію, стан і перспективи розвитку їх транскордонного співробітництва як важливого підрівня цілісної системи двосторонніх взаємин. Висвітлено українсько-угорські зв'язки у межах Карпатського Єврорегіону. Розглянуто культурно-гуманітарну та економічну співпрацю Закарпаття з прикордонними територіальними громадами Угорської Республіки. Проаналізовано діяльність змішаної українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин. Охарактеризовано становище угорців в Україні й українців та русинів в Угорщині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР333)64-6 +
Шифр НБУВ: РА331926

Рубрики:

      
13.

Лозинський А.Ф. 
Збройні сили Австро-Угорщини (1867 - 1918 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / А.Ф. Лозинський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто збройні сили Австро-Угорщини, особливості й організаційно-правові засади їх формування. Вивчено структуру сухопутного війська. Проаналізовано його піхотні та кавалерійські формування, умови створення першої національної української частини у складі австро-угорської армії. Досліджено проблему обмундирування та екіпіровки війська й умови їх зміни. Вивчено питання розбудови військово-морського флоту в його кількісному та якісному аспекті. Значну увагу приділено військово-повітряним силам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4АВС)1:5 + Т3(4АВС)5-54 +
Шифр НБУВ: РА346687

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Батюк Т.В. 
Збройні сили України в протистоянні турецько-татарській експансії у другій половині XVI - на початку XVII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Т.В. Батюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено склад, чисельність, структуру та організацію, озброєння, бойові можливості українського козацького війська, військових формувань українських князів та коронних контингентів, які формувалися в українських землях, їх порівняно з військами основних противників - Оттоманської імперії та Кримського ханства. Висвітлено участь українських військ у протистоянні кримсько-турецькій експансії, зокрема сухопутних і морських походах, а також експедиціях до Молдови та Угорщини. Розглянуто також політичний фон цих подій, взаємини запорізького та донського козацтва, їх вплив на політику держав Східної та Центральної Європи, спроби уряду реформувати запорізьке козацтво, причини та наслідки морських походів та зазначених експедицій. Уточнено деталі походів і битв, зокрема здобуття Кафи у 1616 р. Зроблено загальну оцінку військової справи в українських землях у другій половині XVI - початку XVII ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)46-5 + Ц4,8(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА327495

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Головач А.Й. 
Зміна політичної системи Угорщини в 1990 - 1994 роках: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / А.Й. Головач ; Ужгор. нац. ун-т. — Ужгород, 2004. — 22 с. — укp.

Дослідежно історичні, політичні, соціально-економічні та міжнародні передумови мирного еволюційного переходу Угорщини від тоталітаризму до демократії. Визначено основні напрями політичної реформи в Угорській Республіці (УР) у першій половині 1990-х рр. Висвітлено особливості становлення багатопартійної системи в УР і характер основних політичних сил країни. Здійснено порівняльний аналіз результатів парламентських виборів 1990 р. і 1994 р. Розглянуто процес формування конституційно-законодавчої основи стабільного функціонування політичної системи в УР у першій половині 1990-х рр. З'ясовано значення зовнішніх чинників у суспільно-політичній трансформації в УР, виділено головні напрями угорської зовнішньої політики та розвитку українсько-угорського співробітництва у 1990 - 1994 рр. Узагальнено досвід зміни політичної системи в УР, обгрунтовано можливість використання його позитивних здобутків у процесі проведення вітчизняної політичної реформи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕН)64-5 +
Шифр НБУВ: РА331654

Рубрики:

      
16.

Бойчук А. Ю. 
Інститут адвокатури на західноукраїнських землях другої половини XIX - початку XX ст. (на матеріалах Галичини): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / А. Ю. Бойчук ; Відкритий міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-правові основи становлення інституту адвокатури в Галичині у складі Австрії й Австро-Угорщини. Розкрито місце та роль адвокатури в Галичині у державно-політичній системі Австрії й Австро-Угорщини. Виявлено переваги, недоліки й особливості функціонування адвокатури, зумовлені специфікою Галичини. Проаналізовано організаційну структуру, компетенцію та правові засади українських правничих товариств у Галичині. Охарактеризовано діяльність професійних об'єднань галицьких правників та їх значення у формуванні національно-державницької ідеї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР3)5-629.18 + Х891.9(4УКР)8-1
Шифр НБУВ: РА382855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Дем'янець В.І. 
Інтеграційна політика владних органів країн Вишеградської групи щодо ЄС і НАТО у 1989 - 1999 рр.: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / В.І. Дем'янець ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Вивчено особливості процесу вироблення та реалізації інтеграційної політики держав Центральної Східної Європи (ЦСЄ), що посідають авангардні позиції серед молодих демократичних країн - Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини. Вперше в українській політичній науці комплексно розглянуто складові формування та втілення внутрішньо- та зовнішньополітичних стратегій даних країн на засадах національних інтересів і врахування процесів глобалізації на континенті у постконфронтаційний період розвитку. Проаналізовано форми співробітництва, особливості інституціалізації відносин, оцінено ефективність співпраці ЄС і НАТО з країнами Вишеградської групи щодо зміцнення демократичних перетворень та інтеграції їх до євроатлантичного простору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф022.1
Шифр НБУВ: РА315653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Федака П.П. 
Історія етнографічного вивчення Закарпаття в українській крайовій періодиці другої половини XIX - першої половини ХХ ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / П.П. Федака ; Держ. вищ. навч. закл. "Ужгород. нац. ун-т". — Ужгород, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено історію вивчення народної культури українців Закарпаття на сторінках періодичних видань краю другої половини XIX ст. - першої половини XX ст. Проаналізовано стан і характер джерельної бази. Установлено ступінь дослідження проблеми у вітчизняній і зарубіжній історіографії. Визначено напрямки та рівень етнографічних досліджень, їх тематику, аспект регіонального вивчення щодо закарпатської української етнографічної зони, особи дослідників у різні для Закарпаття історичні періоди: часів Австро-Угорщини (1867 - 1918 рр.), Чехословаччини (1919 - 1939 рр), хортистської Угорщини (1939 - 1944 рр.). Проаналізовано етнографічні матеріали на тему матеріальної та духовної культури, етнічної історії та етногенезу закарпатських українців, опубліковані у 16-ти крайових періодичних виданнях дослідженого періоду. Визначено місце та роль кожного з видань і окремих дослідників в етнографічному вивченні Закарпаття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР 74 За) г +
Шифр НБУВ: РА361010

Рубрики:

      
19.

Ферков О.В. 
Історія Закарпаття у крайовій угорськомовній історіографії XIX - початку XX століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / О.В. Ферков ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено становлення історичної науки Угорщини, виявлено та проаналізовано угорськомовні праці вчених Закарпаття. Вивчено етапи формування та зміст концепції історичного розвитку краю, якісного зростання досліджень, наявність дискусійних моментів та маловивчених питань. Значну увагу приділено розширенню джерельної бази, розглянуто питання виникнення нових напрямків у науці. Проаналізовано збірники документів періоду XIX - на початку XX ст. Надано оцінку джерелознавчих аспектів спадщини істориків. Показано місце доробку угорських вчених у вітчизняній та світовій історіографії. Зроблено висновок, що історична наука в Угорщині та на Закарпатті у XIX - на початку XX ст. існувала та плідно розвивалась. На підставі аналізу угорськомовних праць визначено, що історії Закарпаття приділялося особливе місце у скарбниці науки та культури Угорщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР333)5 +
Шифр НБУВ: РА334653

Рубрики:

      
20.

Алмаші 
Історія розвитку підприємництва в аграрній сфері Угорщини (1980-2004 роки): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Шандор Алмаші ; Ужгородський національний ун-т. — Ужгород, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕН)64-2
Шифр НБУВ: РА359230

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського