Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (20)Реферативна база даних (282)Книжкові видання та компакт-диски (108)
Пошуковий запит: (<.>K=ШАХРАЙСТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 43
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Лисодєд О.В. 
Кримінологічні проблеми шахрайства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Лисодєд ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено кримінологічним проблемам сучасного шахрайства проти приватної власності громадян в Україні. Досліджуються його кримінально-правова та кримінологічна характеристики, особистість шахрая, фактори, причини та умови вчинення цього виду злочинів, особливості механізму злочинної поведінки. Запропоновано заходи попередження шахрайства, розглядається система суб'єктів його попередження, даються пропозиції та рекомендації щодо активізації та вдосконалення їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.122.4

Рубрики:

      
2.

Мойсик В.Р. 
Проблеми кримінальної відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.Р. Мойсик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено кримінально-правову характеристику шахрайства з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК України) з детальним розкриттям змісту елементів і ознак складів злочину. На підставі аналізу об'єкта даного злочину визначено його самостійне місце в системі злочинів у сфері господарської діяльності. Досліджено всі ознаки складів злочину, передбаченого ст. 222 КК України, проведено грунтовне відмежування його від інших злочинів. Описано правові категорії, які базуються на нормах національного законодавства. Проаналізовано в контексті диспозиції ст. 222 КК України поняття "шахрайство", "предмет шахрайства з фінансовими ресурсами". Розглянуто питання кваліфікації шахрайства з фінансовими ресурсами за чинним КК України. Наведено практичні рекомендації для правильного застосування відповідних кримінально-правових норм у слідчій, прокурорській та судовій практиці, а також пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.02
Шифр НБУВ: РА320848 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Курман О.В. 
Методика розслідування шахрайства з фінансовими ресурсами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Курман ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики розслідування шахрайства з фінансовими ресурсами (спосіб злочину, обстановка та типові сліди злочину, особа злочинця). Досліджено особливості початкового етапу розслідування даного злочину: організація та планування роботи слідчих і оперативних підрозділів, типові ситуації, слідчі версії, які висуваються на даному етапі розслідування, специфіка необхідних початкових слідчих дій, тактичні операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)8 + Х881.9(4Укр)117.4
Шифр НБУВ: РА319495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Пивоваров В.В. 
Податкова і кредитно-фінансова злочинність: кримінологічна характеристика та попередження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.В. Пивоваров ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Наведено кримінологічну та кримінально-правову характеристики податкової та кредитно-фінансової злочинності в Україні, особи злочинців, які ухиляються від сплати податків та шахрайства з фінансовими ресурсами, розкрито причини та розглянуто умови вчинення зазначених видів злочинів. Висвітлено заходи щодо попередження податкової та кредитно-фінансової злочинності, питання розробки та прийняття Концепції боротьби зі злочинами у податковій та кредитно-фінансовій сферах України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х883.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА328051

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Смаглюк О.В. 
Шахрайство за Кримінальним кодексом України 2001 року: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Смаглюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто поняття, зміст, суть та юридичну природу кримінально-правової норми про відповідальність за шахрайство (ст. 190 Кримінального кодексу України), а також поняття розкрадання чужого майна, обману, зловживання довірою. Досліджено історичний розвиток законодавства щодо боротьби з шахрайством, склад цього злочину, кваліфіковано види шахрайства. Висвітлено проблемні питання, пов'язані з відмежуванням шахрайства від суміжних складів злочинів, встановлено критерії його відмежування. Обгрунтовано доцільність повернення до закону про кримінальну відповідальність поняття розкрадання чужого майна та подано власну його дефініцію. Враховуючи статистичні матеріали та емпіричні дані, визначено певні кримінологічні особливості особи злочинця під час здійснення шахрайства. Наведено пропозиції щодо вдосконалення окремих кримінально-правових норм та покращання практичної діяльності органів внутрішніх справ та судових органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116 +
Шифр НБУВ: РА328292

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Коваленко П.М. 
Запобігання шахрайству на фінансових ринках у біржовій торгівлі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / П.М. Коваленко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

З'ясовано соціальну суть, правову природу та історію розвитку шахрайства на фінансових ринках у біржовій торгівлі. Охарактеризовано рівень, динаміку, структуру та географію даного явища у біржовій торгівлі України. Досліджено особливості його детермінації. Наведено визначення, а також здійснено класифікацію та типологію осіб, які вчиняють шахрайство на фінансових ринках. На підставі аналізу законодавства та світового досвіду з'ясовано, що сучасна модель запобігання шахрайству на фінансових ринках у біржовій торгівлі в Україні та відповідна система нормативних актів розроблені недостатньо. Запропоновано шляхи вдосконалення нормативної бази України у сфері запобігання зазначеному феномену, у якій, на відміну від країн ЄС та США, відсутнє відповідне законодавство, узгоджене з існуючими міжнародними нормативними актами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 +
Шифр НБУВ: РА334798

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кравченко О.В. 
Психологічні особливості шахрайства: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Кравченко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 21 с. — укp.

Наведено результати дослідження комплексу історичних, кримінологічних та психологічних проблем, пов'язаних з шахрайством. Розроблено соціально-психологічний та кримінально-правовий портрет сучасного шахрая, визначено кримінально-правову та соціально-психологічну специфіку скоєння шахраями злочинних дій. Проаналізовано аспекти загальної схеми шахрайської операції, визначено її основні компоненти, маніпулятивні техніки, прийоми та засоби впливу шахрая на свою жертву. Висвітлено питання ролі жертви в механізмі скоєння шахрайства. Встановлено психологічні особливості мовного впливу шахрая на свою жертву. Запропоновано шляхи профілактики шахрайства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю953.31 + Ю936.2-81 + Х881.9(4УКР)116.4 +
Шифр НБУВ: РА339021

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Байда А.О. 
Відповідальність за незаконну лікувальну діяльність за КК України (аналіз складу злочину, питання кваліфікації): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.О. Байда ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми відповідальності за незаконну лікувальну діяльність. Проведено аналіз ознак складу злочину, передбаченого ст. 138 КК. Розкрито суть поняття "незаконна лікувальна діяльність", установлено його співвідношення з поняттям "незаконне лікарювання", яке мало місце в КК УРСР 1960 р., а також проаналізовано спеціальні суб'єкти назаконної лікувальної діяльності, запропоновано їх типологію. Висвітлено питання щодо співвідношення незаконної лікувальної діяльності з шахрайством і незаконним абортом. Сформульовано пропозиції щодо вдсконалення відповідних положень чинного кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.01 +
Шифр НБУВ: РА345961

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кулініч О.М. 
Економічні механізми боротьби з відмиванням грошей: українські завдання в контексті міжнародного досвіду: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.М. Кулініч ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено економічну сутність механізмів боротьби з відмивання грошей в контексті міжнародного досвіду та відповідних практичних завдань із забезпечення економічного правопорядку, які належить розв'язати в Україні за умов лібералізації та поглиблення глобальних інтеграційних процесів. Показано, що відмивання грошей за умов сучасної інтернаціоналізації та зростання взаємної залежності країн є функціональною ланкою загальної системи міжнародної економічної діяльності та застосовується з метою вилучення прибутку від нелегального підприємства, до якого залучаються злочинні угруповання. Виявлено, що міжнародний економічний кримінал найуразливіший на етапі легалізації одержаних прибутків. Обгрунтовано суттєве значення боротьби з відмиванням грошей, що дозволяє ефективно розслідувати випадки ухилення від сплати податків, шахрайства, корупції, наркоторгівлі, незаконної торгівлі зброєю та інших серйозних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-962 +
Шифр НБУВ: РА343987

Рубрики:

      
10.

Дудоров О.О. 
Проблеми кримінально-правової охорони системи оподаткування України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Дудоров ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Досліджено проблеми тлумачення, застосування та удосконалення кримінального законодавства, що передбачає відповідальність за злочини, які посягають на систему оподаткування. Розкрито соціальну обумовленість криміналізації порушень податкового законодавства. Запропоновано визначення злочинів, що посягають на систему оподаткування. Проаналізовано історичний досвід регламентації кримінальної відповідальності за податкові злочини. З урахуванням бланкетного характеру диспозицій відповідних норм КК розглянуто найбільш дискусійні питання врахування положень податкового законодавства у процесі здійснення кримінально-правової оцінки діянь учасників податкових правовідносин. Розглянуто основні положення та тенденції розвитку податкового законодавства України, а також зарубіжний досвід діяльності у даній сфері. Наведено пропозиції щодо оптимізації змісту диспозицій кримінально-правових заборон, зокрема, щодо заміни ст. 212 КК України нормами про відповідальність за податкове шахрайство, неперерахування податковим агентом податків і зборів та непогашення податкового боргу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х829(4УКР)207 +
Шифр НБУВ: РА351562

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мусієнко О.Л. 
Теоретичні засади розслідування шахрайства в сучасних умовах: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Л. Мусієнко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади розслідування шахрайства за сучасних умов. Визначено його суть, види та форми. Проаналізовано психологічний механізм реалізації шахрайського посягання. Запропоновано криміналістичну характеристику шахрайства та встановлено особливості її структурних елементів (способу зчинення злочину, місця, часу й обстановки, особи шахрая, предмету шахрайства, особи потерпілого, типових слідів). Розкрито зміст початкового етапу розслідування шахрайства. Типізовано слідчі ситуації та версії. Досліджено питання щодо оптимальності проведення першочергових слідчих дій та інших заходів. Розроблено тактичні операції, що мають важливе значення під час розслідування шахрайства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.401.4 + Х894.3(4УКР)311.6 +
Шифр НБУВ: РА355737

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Павлова Н.В. 
Особливості розслідування шахрайства, пов'язаного з відчуженням приватного житла: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.В. Павлова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено положення щодо криміналістичної характеристики шахрайства, пов'язаного з відчуженням приватного житла. Розглянуто теоретичні та практичні проблеми стосовно розслідування шахрайств, учинених у сфері приватного житла. Запропоновано шляхи їх вирішення. Розроблено рекомендації щодо перевірки заяв і повідомлень, що стосуються події зазначеного злочину за стадії порушення кримінальної справи. Визначено типові слідчі ситуації, що складаються під час розслідування та запропоновано алгоритми їх вирішення на початковому та подальшому етапах розслідування. Розглянуто особливості проведення окремих слідчих дій у процесі розслідування шахрайства, пов'язаного з відчуженням приватного житла (обшуку, виїмки, слідчого огляду документів, допиту, призначення експертизи).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.4 + Х894.9(4УКР)311.64 +
Шифр НБУВ: РА349705

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Мохаммед А М Байдусі 
Кримінальна відповідальність за шахрайство за законодавством Єгипту, Йорданії, України (порівняльно-правове дослідження): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Мохаммед А М Байдусі ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних проблем, пов'язаних з кримінальною відповідальністю за шахрайство за законодавством Єгипту, Йорданії та України. Вперше комплексно проаналізовано зміст поняття шахрайства за кримінальним законодавством Єгипту та Йорданії, здійснено порівняльний аналіз законодавства України та деяких інших держав з даної проблематики. Визначено об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу шахрайства та інших злочинів проти власності за кримінальним правом Єгипту, Йорданії та України. Сформульовано визначення поняття обману як форми вчинення шахрайства за кримінальним законодавстом цих держав. Розкрито зміст поняття зловживання довірою як самостійного злочину проти власності за кримінальним законодавством Єгипту та Йорданії та як форми шахрайства за Кримінальним кодексом України. Обгрунтовано необхідність відмежування даного злочину від цивільних правопорушень, вчинених шляхом обману, а також від інших злочинів проти власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(6ЄГИ)122.4 + Х881.9(5ЙОР)122.4 + Х881.9(4УКР)116.4 + Х999.88 +
Шифр НБУВ: РА350284

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Залєтов О.М. 
Державне регулювання ринку страхування життя в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / О.М. Залєтов ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано сучасний стан ринку страхування життя в Україні, визначено його роль у функціонуванні економічної системи держави. Виявлено недоліки державного регулювання вітчизняного ринку страхування життя, встановлено причини їх виникнення. З урахуванням позитивного зарубіжного досвіду обгрунтовано шляхи вирішення актуальних проблем забезпечення ефективного функціонування ринку страхування життя в Україні. Розкрито сутність, функції та принципи страхування життя, обгрунтовано економічну необхідність його здійснення. Визначено особливості функціонування ринку страхування життя та його державного регулювання. Досліджено історію розвитку ринку страхування життя в Україні, розкрито вплив держави на його становлення. Визначено зміст фінансової безпеки ринку страхування життя, показано її суспільне значення. Узагальнено зарубіжний досвід державного регулювання ринку страхування життя за умов глобалізації світової економіки. Обгрунтовано шляхи поліпшення ефективності функціонування системи страхового нагляду та заходи запобігання шахрайству та відмиванню "брудних" грошей. Наведено пропозиції щодо удосконалення механізму державного регулювання ринку страхування життя в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.733-21,01 +
Шифр НБУВ: РА353728

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Попов К.Л. 
Жертва шахрайства: віктимологічне дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / К.Л. Попов ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Сформульовано нові теоретичні положення, уточнено зміст основних віктимологічних категорій та запропоновано визначення шахрайства як обманного заволодіння чужим майном або придбання права на майно. Виявлено соціально-демографічні групи населення, які найбільшою мірою ризикують постраждати від шахрайства. Змодельовано двокомпонентну структуру віктимності особи стосовно шахрайства. Розроблено типологію жертв цього злочину. Установлено основні "мішені" маніпулятивного впливу, застосовуваного шахраєм. Наведено пропозиції щодо вдосконалення механізму відшкодування майнової шкоди, заподіяної жертвам шахрайства. Обгрунтовано необхідність психологічної підтримки у поводженні з постраждалими від шахрайського обману. Запропоновано правові, економічні, інформаційно-виховні та технічні заходи віктимологічної профілактики шахрайства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.401.3 + Х883.1 +
Шифр НБУВ: РА353380

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Пазинич Т.А. 
Криміналістична характеристика шахрайств та основні положення їх розслідування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.А. Пазинич ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження криміналістичної характеристики шахрайств і основних положень їх розслідування. Визначено загальні особливості шахрайства як майнового злочину. Здійснено класифікацію шахрайств за ознакою - соціальною сферою діяльності людей - за п'ятьма групами, якими є шахрайства, що вчиняються у сферах: задоволення повсякденних матеріальних і культурних потреб людини; побутовій; функціонування державних та інших суспільних інститутів; підприємницької діяльності; використання електронних технологій. Розроблено криміналістичну характеристику кожної окремої класифікаційної групи злочину даної категорії з урахуванням особливостей елементів: місця, обстановки та часу вчинення шахрайств, особливості предмету посягання, способів вчинення шахрайств, слідів шахрайств, особи шахрая, особи потерпілого. Сформульовано теоретичні положення та практичні рекомендації щодо розслідування шахрайств окремих класифікаційних груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.4 + Х881.9(4УКР)116.4 + Х881.9(4УКР)116.4
Шифр НБУВ: РА348522

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Головкін С.В. 
Криміналістична характеристика шахрайства відносно власності особи та її використання на початковому етапі розслідування: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.В. Головкін ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні проблеми криміналістичної характеристики шахрайства відносно власності особи та її використання на початковому етапі розслідування. Визначено предмет злочинного посягання під час шахрайства відносно власності особи за сучасних умов, розглянуто способи реалізації, механізм утвореня та виявлення слідів даного виду злочинної діяльності. Наведено характеристику осіб шахрая та потерпілого від шахрайства. Визначено особливості тактики проведення допиту, очної ставки, пред'явлення для впізнання, обшуку та призначення експертиз під час розслідування шахрайств відносно власності особи за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.6 + Х894.9(4УКР)311.6 + Х894.9(4УКР)311.6
Шифр НБУВ: РА361256

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Микитчик А.В. 
Кримінологічні засади запобігання шахрайству з нерухомістю: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.В. Микитчик ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено кримінально-правову та кримінологічну характеристики шахрайства з нерухомістю. З'ясовано структуру, стан і тенденції цього виду шахрайства. Досліджено особистість шахрая та жертви. Визначено детермінанти вчинення цього злочину й особливості механізму злочинної поведінки. Запропоновано комплекс дієвих заходів запобігання шахрайству з нерухомістю. Наведено пропозиції щодо активізації та вдосконалення діяльності на ринку нерухомості. Наведено рекомендації для власників нерухомості за укладання різного роду цивільно-правових договорів. Сформульовано обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального та цивільного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.4 + Х883.9(4УКР)711.16 + Х839(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА360179

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Дзюба Ю.П. 
Кримінальна відповідальність за викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження (аналіз складу злочину): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.П. Дзюба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми кримінальної відповідальності за викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток і заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, а також за їх знищення, пошкодження або приховування. Розглянуто історію законодавства про кримінальну відповідальність за даний вид злочину, визначено місце суспільних відносин, що виступають його об'єктом, у системі інших суспільних відносин, що охороняються кримінальним законом. Комплексно вирішено проблему відмежування родового об'єкта досліджуваного злочину від родових об'єктів суміжних груп злочинних діянь: у сфері службової, господарської діяльності, проти правосуддя. Визначено об'єктивні й суб'єктивні ознаки складу злочину, на даній підставі проведено його відмежування від суміжних і запропоновано нову редакцію ст. 357 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881(4УКР)125 + Х881(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА358680

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сарнавський О.М. 
Кримінально-правова характеристика викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.М. Сарнавський ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину, передбаченого ст. 262 КК. Виявлено недоліки чинного кримінального законодавства та практики його застосування. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації цього злочину, питання відмежування його від суміжних злочинів. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення положень кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)119 + Х881.9(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА364613

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського