Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (30)Реферативна база даних (983)Книжкові видання та компакт-диски (947)Журнали та продовжувані видання (913)
Пошуковий запит: (<.>U=Н8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 75
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Скляренко 
Функціонально-планувальна структура житлових і громадських будівель з урахуванням вимог людей з інвалідністю: автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.02 / Юрій Віталійович Скляренко ; Київський національний ун-т будівництва та архітектури. — К., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н833.03
Шифр НБУВ: РА353182

      
Категорія: Будівництво   
2.

Лобов І.М. 
Функціонально-планувальна реабілітація забудови порушених територій (на прикладі Донецько-Макіївської агломерації): Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.04 / І.М. Лобов ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено узагальнену класифікацію порушених територій з метою створення науково-обгрунтованої методики реабілітації архітектурного міського середовища. Сформульовано концепцію та розроблено методику реабілітації архітектурного середовища на прикладі порушених територій, як одного з найважливіших резервів покращання якості міського середовища. Удосконалено методику розрахунку економічної ефективності реабілітації порушених територій та напрямки їх використання у міському середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н794 + Н82(4Укр)
Шифр НБУВ: РА319610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
3.

Ксеневич М.Я. 
Формування функціонально-планувальної структури міст - центрів Донецько-Макіївської агломерації в умовах довгострокового сталого розвитку: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.04 / М.Я. Ксеневич ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2000. — 18 с. — укp.

На основі дослідження тенденцій розвитку міст-центрів Донецько-Макіївської агломерації, аналізу практики їх проектування та реалізації, визначення проблем та завдань більш ефективного управління розвитком науково обгрунтовано переадресування формування структур міст - центрів агломерацій, за умов довгострокового сталого розвитку. Запропоновано альтернативні варіанти та визначено пріоритетний напрямок розвитку Донецька та Макіївки як центрів надвеликої міської агломерації, за умов обмеження ресурсних можливостей, екологічних негараздів та соціально-економічної та містобудівної динаміки. Розроблено цільову ресурсно-нормативну модель, нормативи, методи та методику, шо забезпечують поетапні та різнорівневі підходи до забезпечення довгострокового сталого розвитку досліджуваних міст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н82(4УКР)-02
Шифр НБУВ: РА310863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Сокольська О.С. 
Формування рекреаційного середовища для молоді: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / О.С. Сокольська ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню особливостей формування системи об'єктів рекреації для молоді в міському середовищі. Визначені структура і номенклатура, виявлені рівні рекреаційного середовища. Досліджені особливості, виявлена структура та предметний зміст рекреаційної діяльності молоді. Розроблені теоретичні принципи та запропонована модель формування рекреаційного середовища з урахуванням комплексу визначних факторів і соціально-педагогічних завдань, розроблені рекомендації по проектуванню молодіжних рекреаційних об'єктів з високою соціальною ефективністю в нових соціально-економічних умовах суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н824

Рубрики:

      
5.

Харчук Х.Р. 
Формування архітектури Трускавця у XIX - першій половині XX ст. (на прикладі курортної забудови): Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.01 / Х.Р. Харчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 24 с. — укp.

На підставі архівних матеріалів і результатів натурних досліджень виявлено передумови та сукупність чинників, які впливали на формування архітектури м.Трускавця у XIX - першій половині XX ст. Визначено основні періоди локалізації архітектури курортної забудови Трускавця, проаналізовано її сучасний стан. Висвітлено практичні шляхи розв'язання актуальних проблем охорони та збереження історичної спадщини, показано її роль у подальших процесах сучасного та перспективного містобудівного розвитку, а також у формуванні архітектурного образу курорту. Запропоновано внести Трускавець до Списку історичних населених місць України, а об'єкти його історичної спадщини до Державного реєстру національного культурного надбання "Пам'ятки архітектури і містобудування".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР331)5 + Н82(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА339787

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
6.

Усачова О.Ю. 
Удосконалення композиційних прийомів формування рекреаційного середовища для дітей в сучасному місті (на прикладі м. Харкова): автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / О.Ю. Усачова ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Виявлено композиційну структуру інноваційних об'єктів відпочинку для дітей в міському середовищі та розроблено їх типологічну характеристику. Визначено принципи композиційного формування інноваційних об'єктів відпочинку для дітей в міському середовищі з використанням засобів ландшафтного дизайну. Розроблено методику вдосконалення композиційних прийомів формування рекреаційного середовища для дітей у містах України із застосуванням тематичних модулів і їх інтеграцією в рекреаційні комплекси, дитячі центри та інші типи середовища. Уточнено й доповнено поняття "рекреаційне середовище для дітей", "типологія об'єктів відпочинку для дітей", "рекреаційний комплекс", "тематичний модуль". Узагальнено та систематизовано особливості композиційного формування рекреаційного середовища для дітей з розважальною функцією на прикладі зарубіжного досвіду. Визначено, що найбільш поширеним типом рекреаційного середовища є рекреаційні простори типу "Діснейленд". Виявлено основні прийоми композиційного формування цих об'єктів, зокрема, функціональне, образне, динамічне моделювання. Встановлено, що в результаті еволюційного розвитку цих об'єктів виникло рекреаційне середовище з розважально-оздоровчою функцією та з'явилися в кінці ХХ ст. об'єкти відпочинку з водним середовищем. Проаналізовано їх композиційну структуру на основі досвіду проектування, будівництва й експлуатації цих об'єктів у далекому та ближньому зарубіжжі. Визначено три типи об'ємно-просторової організації, а також основні критерії диференціації та відповідну типологію рекреаційного середовища з розважально-оздоровчою функцією. Проведено аналіз сучасного стану науки та практики з досліджуваної проблематики. Уточнено задачі удосконалення композиційних прийомів формування рекреаційного середовища для дітей в сучасному місті, розглянуто існуючий рекреаційний потенціал в містах України. Встановлено, що найкращим рекреаційним потенціалом і високою мобільністю володіють мініпростори з переважанням розважальної та розважально-оздоровчої функції з системою тематичних модулів. Розроблено типологічну характеристику типів рекреаційного середовища для дітей з системою тематичних модулів. Запропоновано модель розміщення об'єктів відпочинку для дітей в міському середовищі (на прикладі м. Харкова).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н824 +
Шифр НБУВ: РА367142

Рубрики:

      
7.

Цигичко С.П. 
Удосконалення еколого-естетичних властивостей архітектурного середовища великих міст (ландшафтний аспект): автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / С.П. Цигичко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено еколого-естетичні властивості архітектурного середовища великих міст, визначено їх особливості й обгрунтовано принципи удсконалення. Встановлено критерії комфортності архітектурного сердовища життєдіяльності людини. Виявлено особливості сукупного (рекреаційного й економічного) потенціалу різних типів територій нераціонального використання. Визначено основні напрямки й обгрунтовано вимоги щодо еколого-естетичного удосконалення архітектурного середовища на загальноміському та локальному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(0)6 + Щ110.065 + Н82-027 +
Шифр НБУВ: РА354057

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
Категорія: Будівництво   
8.

Смілка В.А. 
Структура інформаційного забезпечення містобудівного проектування системи навчально-виховних закладів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / В.А. Смілка ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Вперше розглянуто мережі навчально-виховних закладів всіх рівнів як цілісний об'єкт інформаційного забезпечення у сфері містобудування та територіального планування. Розроблено структуру інформаційного забезпечення навчально-виховних закладів як підсистему містобудівного кадастру для розв'язання задач планування територій. Структуровано навчально-виховні заклади за рівнями освіти для процесу містобудівного проектування. Упорядковано структуру функціональних зон навчально-виховних закладів. Описано склад будівель і споруд даних зон. Розроблено структуру техніко-економічних показників для інформаційного забезпечення містобудівного проектування системи навчально-виховних закладів і встановлено їх склад для розробки кожного виду містобудівної документації. Запропоновано метод визначення профілю навчального закладу з великою кількістю спеціальностей для містобудівного проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.7 +
Шифр НБУВ: РА362592

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Шолух М. В. 
Системні принципи архітектурного удосконалення реабілітаційного середовища промислового міста: автореф. дис. ... д-ра архітек. : 18.00.01 / М. В. Шолух ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архітек.. — Х., 2010. — 36 с. — укp.

Розроблено методологічні положення та принципи архітектурного удосконалення реабілітаційного середовища промислового міста. Запропоновано концепцію єдиного інтегрального поняття реабілітаційного середовища, яке відображає його значущі аспекти й основні якості. Розглянуто структуру, рівні та фактори, що визначають зміст, функціонування й розвиток реабілітаційного середовища як системи. Запропоновано диференційовану систему врахування наслідків техногенного впливу на людину та навколишнє середовище. Розроблено теоретичну модель структурних і функціональних взаємозв'язків основних складових реабілітаційного середовища промислового міста. Визначено критерії й алгоритм одержання інтегральної оцінки якісного стану міста. Встановлено науково-практичні рекомендації й пропозиції щодо модернізації й розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста в районах концентрованого проживання інвалідів певних медичних категорій. Обгрунтовано соціальну й економічну ефективність архітектурного вдосконалення реабілітаційного середовища промислового міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.34-022 + Н820.3
Шифр НБУВ: РА369796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Ніфонтова М. О. 
Система методів удосконалення композиційних засобів архітектурних об'єктів (на прикладі малоповерхової житлової забудови): автореф. дис. ... канд. архіт. : 18.00.01 / М. О. Ніфонтова ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено евристичний алгоритм аналізу, катологізації й удосконалення візуально-естетичних якостей малоповерхової житлової забудови, заснований на систематизації її композиційних характеристик. Побудовано модель взаємодії та взаємовпливу основних категорій архітектурної композиції (об'єктивних, емоційно-оцінних та інформаційних характеристик архітектурної форми). Вибудовано концепцію впровадження інформаційного підходу до методики викладання архітектурної композиції. Створено базу для розробки навчальних програм з моделювання архітектурної форми й архітектурної композиції, яка враховує композиційні властивості формування її візуального образу. Розроблено способи інформаційної фіксації та створення каталогів композиційних характеристик існуючих творів архітектури. Сконструйовано графічні просторово-композиційні моделі існуючих об'єктів малоповерхової житлової забудови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н822.083.1 + Щ110.53 с
Шифр НБУВ: РА382484 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Коптєва Г.Л. 
Рух як формотвірний фактор в архітектурній композиції (актуальність і генетичні передумови): Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / Г.Л. Коптєва ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження формотвірної дії руху в архітектурній композиції в естетико-психологічному аспекті сприйняття вузлів просторово-часової структури міста. На підставі порівняльного аналізу архітектурних, загальнонаукових і мистецтвознавчих концепцій, а також вибраної методики дослідження проведено вивчення історичних містобудівних ансамблів Чернігова, Ізюма, Святогорська щодо ритмічних побудов їх композиції з виявленням естетико-емоційного (архетипічного) аспекту сприйняття архітектурно-просторових структур. Розкрито емоційно-психологічний та інформаційно-формотвірний потенціал фактора руху. У науковий обіг введено поняття "порогового простору" як архетипічного аспекту ритмічного акценту. Встановлено, що на синтез вражень, сформованих шляхами руху, впливає ритмічна послідовність просторів, утворених акцентами і паузами. Відзначено, що акцент повинен мати якості "порогового простору", а пауза - "розрядки". Розроблено методику архітектурно-семіотичного аналізу композиційної структури міста (ансамблю), що враховує психологічний аспект сприйняття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.2 + Щ110.51 +
Шифр НБУВ: РА343475

Рубрики:

      
12.

Лукомська З.В. 
Розвиток розпланувально-композиційної структури середмістя Івано-Франківська у XVII - XX ст.: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / З.В. Лукомська ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено еволюційні процеси розпланувально-композиційної структури середмістя від XVII ст. до сьогодення. Визначено головні розпланувальні та композиційні елементи, які формували середмістя від періоду закладення до сучасного стану. З'ясовано головні закономірності розвитку розпланувально-композиційної структури середмістя. Установлено етапність розвитку. Визначено містоформувальні фактори, які впливали на розвиток середмістя. Розроблено модель розвитку розпланувальної, композиційної та функціональної структур середмістя. Запропоновано методичні рекомендації щодо збереження історичного центру міста, програму регенерації історичного середмістя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-2ІВА)4/6 + Щ110.5 + Н82-00(4УКР-2ІВА) +
Шифр НБУВ: РА349431

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Кравчуновська Т. С. 
Розвиток наукових основ організаційно-технологічного проектування комплексної реконструкції житлової забудови: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.23.08 / Т. С. Кравчуновська ; ДВНЗ "Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт.". — Д., 2011. — 33 с. — укp.

Вперше обгрунтовано концепцію організаційно-технологічної системи проектування комплексної реконструкції житлової забудови як цілісної, відкритої, організованої та гнучкої структури з неоднорідних складових. Вперше сформульовано методологічні принципи організаційно-технологічного проектування комплексної реконструкції житлової забудови. Вперше виявлено закономірності впливу організаційно-технологічних та економічних факторів на прогнозовані тривалість і вартість комплексної реконструкції житлової забудови. Результати виконаних досліджень використані під час розробки нормативного документа, а також впроваджені в діяльність проектно-будівельних організацій та навчальний процес ВНЗ будівельного профілю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22
Шифр НБУВ: РА382782 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
14.

Чабанюк О.Я. 
Регенерація житлового середовища районів багатоповерхневої забудови 1970 - 80 рр. (на прикладі Львова): Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.01 / О.Я. Чабанюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 20с. + дод. — укp.

Розроблено методику комплексного аналізу просторової організації та функціонування житлового середовища районів багатоповерхової забудови 1970 - 1980 рр. на прикладі міста Львова. Створено типологію внутрішньоквартальних просторів даних районів за їх топологічно-геометричними характеристиками. Досліджено умови житлового середовища районів багатоповерхової забудови 1970 - 1980 рр., визначено чинники його формування, запропоновано функціонально-просторову модель. Сформульовано принципи та розроблено архітектурно-планувальні засоби і програму регенерації житлового середовища з метою наближення до сучасних стандартів і задоволення потреб споживачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22 +
Шифр НБУВ: РА329206

      
Категорія: Будівництво   
15.

Шкодовський Ю.М. 
Регіональні особливості реабілітації міського середовища: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.01 / Ю.М. Шкодовський ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання реабілітації міського середовища на основі функціонально-планувальних та ергономічних заходів. Запропоновано концепцію реабілітації міського середовища. Сформульовано модель і розроблено методику реабілітації житлового утворення. Викладено рекомендації щодо удосконалення міського середовища в окремих районах Харкова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22 + Щ110.03
Шифр НБУВ: РА312381 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Биваліна М.В. 
Проблеми та методи модернізації районів масової житлової забудови 60 - 70-х років (на прикладі м.Києва): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / М.В. Биваліна ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено та сформульовано проблеми модернізації районів масової житлової забудови 1960 - 1970-х рр. на сучасному етапі соціального, економічного та містобудівного розвитку міст України. Визначено фактори, які зумовлюють методи, інженерно-технічні засоби, економічні аспекти та перспективи модернізації районів масової житлової забудови. Розроблено моделі реконструкції великопанельних житлових будинків. Обгрунтовано та розроблено наукові пропозиції та моделі модернізації таких районів даного періоду з урахуванням соціально-демографічних, екологічних, економічних, технічних вимог і містобудівних умов. Розроблено рекомендації стосовно модернізації районів масової житлової забудови у найзначніших, великих і середніх містах України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22 +
Шифр НБУВ: РА351662

      
Категорія: Будівництво   
17.

Дмитренко А.Ю. 
Принципи функціонально-планувальної організації малих сільських поселень (на прикладі Північно-Східного регіону України): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / А.Ю. Дмитренко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання перспективної функціональної спеціалізації та принципи планування організації малих сільських поселень за сучасних соціально-економічних та демографічних умов. Запропоновано їх функціональну спеціалізацію, що сприяє стабілізації населення та розроблено концепцію перспективної організації сільської поселенської мережі. Визначено принципи вдосконалення функціонально-планувальної структури малих сільських поселень. Описано планувальні прийоми щодо поселень з розвинутим рекреаційним сектором та фермерських господарств, визначено основні етапи реалізації таких проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н850.3 +
Шифр НБУВ: РА343413

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Халед Абу Таам 
Принципи функціонально- планувальної організації приморських громадських центрів Бейрутської агломерації: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.04 / Халед Абу Таам ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено принципові положення і методичні рекомендації щодо функціонально-планувальної організації приморських громадських центрів як елементів планувальної структури Бейрутської агломерації. На основі аналізу генеральних планів розвитку Бейрута та Бейрутської агломерації виділено основні етапи його проектування. Визначено проблеми перспективного розвитку Бейрутської агломерації та її приморських громадських центрів. Надано порівняльну функціонально-планувальну характеристику 11 приморським суспільним центрам на основі оцінки містобудівних умов локальних зон їх розміщення на морському узбережжі. Розроблено принципову схему та функціонально-планувальні моделі формування перспективної організації системи приморських громадських центрів розвитку. Визначено основні положення програми формування приморських суспільних центрів у структурі Бейрутської агломерації та шляхи її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.9
Шифр НБУВ: РА313931 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Даниленко Є. Л. 
Принципи формування суспільно-торговельних просторів у житловій забудові міста: автореф. дис. ... канд. архіт. : 18.00.01 / Є. Л. Даниленко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше проведено комплексне дослідження сучасного стану суспільно-торгівельних просторів (СТП) з урахуванням рангу архітектурно-планувальних умов великого міста у порівнянні з сучасним світовим досвідом їх формування. Розроблено методику натурних обстежень архітектурно-планувальних фокусів міста вищого рангу поблизу масової жилої забудови. Встановлено типологічну класифікацію СТП за умов найбільших міст України. Запропоновано формування функціональних, містобудівних, архітектурно-просторових основ розвитку СТП у містах України. Наведено рекомендації щодо їх проектування з урахуванням загально теоретичних і місцевих вимог. Розроблено методичну базу, яка визначає принципи та прийоми структурно-просторової організації СТП в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.7
Шифр НБУВ: РА373115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Гордієнко Ю. С. 
Принципи формування природоінтегрованої архітектури: автореф. дис. ... канд. архіт. : 18.00.01 / Ю. С. Гордієнко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено композиційні особливості та принципи формування природоінтегрованих архітектурних об'єктів у міському середовищі. Проаналізовано сучасний стан науки та практики з даної проблеми, розглянуто основні етапи розвитку архітектури, інтегрованої з природним середовищем. Розроблено ієрархічну модель природоінтегрованих архітектурних об'єктів та з урахуванням основних критеріїв формування виявлено їх основні типи. У мало- і середньоповерховій забудові виділено геометричні (класичні та органічні) та нелінійні (біонічні та лендформні) природоінтегровані архітектурні об'єкти. У висотній і підвищеної поверховості забудові виділено: ехохмарочос, атріумний хмарочос, інтегрований біокліматичний хмарочос. Виявлено основні фактори, що впливають на формування даних об'єктів. Визначено основні структуроформувальні елементи, виявлено засоби та встановлено принципи формування природоінтегрованих архітектурних об'єктів. Розроблено структурно-логічну модель композиційного формування даних об'єктів у міському середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.065 + Щ118.3(4УКР) + Н82-027
Шифр НБУВ: РА382501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського