Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (556)Книжкові видання та компакт-диски (334)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=П213.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 59
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Первачук М.В. 
Шкодочинність бур'янів та заходи захисту сої від них в Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук.: 06.01.13 / М.В. Первачук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Вивчено формування видового складу бур'янів в агроценозах сої зони Лісостепу України. Встановлено, що критичний період шкодочинності бур'янів настає на 25 - 30-ий день вегетації культури, а закінчується - на 45 - 50-ий день. Зазначено, що оптимальний строк їх знищення припадає на цей період. На основі комплексного вивчення шкідливості бур'янів визначено високоефективні гербіциди та їх композиції для прополки посівів сої. Виявлено дію грунтових гербіцидів "Трофі", 90 % к.е. та "Рейсер", 25 % к.е. та післясходових препаратів "Галаксі топ", 47,1 % в.р.к., "Поаст", 20 % к.е., "Селект" 12 % к.е., "Шогун", 10 % к.е. Проведено випробування гербіциду "Хармоні", 75 % в.г. Доведено, що дані препарати та їх композиції ефективно знищували бур'яни та виявили високу селективність до рослин сої. Показано, що гербіциди та їх бакові суміші виявили високу селективність до сої та негативного впливу на продуктивність та якість урожаю зерна не встановлено. Виявлено, що з застосуванням гербіцидів створювалися сприятливі умови для росту та розвитку сої, обумовлюючи приріст урожаю у межах 6,5 - 10,5 ц/га проти забур'яненого контролю. Зазначено, що використання даних препаратів та їх бакових сумішей є економічно та енергетично доцільним заходом контролювання бур'янів у посівах сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-467(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА324487

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
2.

Дробітько А.В. 
Формування урожаю зерна сої залежно від прийомів вирощування в умовах південно-західного Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / А.В. Дробітько ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень впливу різних доз азотно-фосфорних добрив у поєднанні з інокуляцією на процеси росту та розвитку, формування урожаю сортів сої. Науково обгрунтовано доцільність вирощування різних сортотипів сої, а також застосування стимуляторів росту для активізації бобово-ризобіального симбіозу й урожайності насіння сої. Надано економічну та енергетичну оцінку технології вирощування сої. Визначено міжфазний і загальний фотосинтетичний потенціал, а також хімічний та амінокислотний склад районованих і перспективних сортів сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА317661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
3.

Венедіктов О.М. 
Формування урожайності і якості сої залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах Правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / О.М. Венедіктов ; Вінниц. держ. аграр. ун-т М-ва аграр. політики України. — Вінниця, 2006. — 19 с. — укp.

Наведено результати досліджень з вивчення особливостей росту, розвитку та формування фотосинтетичної, симбіотичної та насіннєвої продуктивності сої залежно від строку сівби і заходів захисту від хвороб. Виявлено вплив строку сівби, передпосівної обробки насіння протруйником та післяходового обприскування посівів фунгіцидом на ступінь ураження сої хворобами й обгрунтовано шляхи контролю шкодочинних патогенів. Проведено біоенергетичну й економічну оцінку технологій вирощування сої та встановлено їх конкурентоздатність. Узагальнено дані, одержані в результаті дослідження, що дозволяє рекомендувати до впровадження у виробництво моделі технологій вирощування сої, які забезпечать стале одержання врожаю насіння за умов Правобережного Лісостепу України на рівні 2,96 - 3,01 т/га.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА346775

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
4.

Лупітько О. І. 
Формування продуктивності сої залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах північної частини Степу України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / О. І. Лупітько ; Ін-т зерн. госп-ва НААН України. — Д., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості росту та розвитку, формування надземної маси рослин, асимілюючої поверхні, показників індивідуальної продуктивності рослин і урожайності й якості насіння сої залежно від технології її вирощування, яка грунтується на застосуванні різних способів основного обробітку грушу - оранці (25 - 27 см), чизелюванні (25 - 27 см) та мілкого обробітку грунту (10 - 12 см), а також різному рівні мінерального живлення. Проведено економічне оцінювання вирощування сої залежно від технологічних прийомів, а також науконо обгрунтовано значення сої, як попередника під озиму пшеницю. Доведено економічну недоцільність внесення азоту навесні під час локального підживлення пшениці озимої, висіяної після сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА375983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
5.

Середа Л.М. 
Формування продуктивності сої залежно від строків сівби та стимуляторів росту в умовах Центрального Лісостепу України: Автореф. дис...канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Л.М. Середа ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Встановлено вплив ранніх строків сівби та стимуляторів росту на польову схожість і ступінь ураженості хворобами, а також реакцію сортів сої під час формування фотосинтетичного та симбіотичного апарату та продуктивності рослин. Визначено показники економічної та біоенергетичної ефективності технології вирощування сої на насіння за умов центрального Лісостепу України. Найвищу урожайність насіння сортів Київська 27 (27,9 ц/га) і Подільська 1 (30,1 ц/га) одержано внаслідок оптимального строку сівби та застосування вітаваксу 200 ФФ і ДГ-75 на фоні ризоторфіну та молібденовокислого амонію, що більше, відповідно, на 0,4 - 0,8 ц/га та 0,3 - 1,0 ц/га у порівнянні з оптимально-раннім і раннім строками сівби..

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-272.538.8(4Укр) + П213.6-451.1(4Укр)
Шифр НБУВ: РА315584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
6.

Коблай О. О. 
Формування продуктивності сої залежно від способів передпосівної підготовки насіння в умовах лівобережного Лісостепу України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / О. О. Коблай ; НААН України ; Ін-т зерн. госп-ва. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень особливостей проростання, росту, розвитку, формування фотосинтетичної, симбіотичної та зернової продуктивності сої залежно від способів передпосівної підготовки насіння, а також надано економічну та біоенергетичну оцінку технології вирощування насіння сої за умов лівобережного Лісостепу України. З'ясовано режими ефективного застосування обертального електромагнітного поля, натрієвих ламп високого тиску з домішками цезію, ультразвукового випромінювання для передпосівної підготовки насіння сої. Досліджено вплив фізичних факторів передпосівної підготовки насіння сої за умов ранніх строків посіву на процеси його проростання. Виявлено можливість створення вихідного селекційного матеріалу бобових культур під час опромінювання насіння обертальним електромагнітним полем та натрієвими лампами високого тиску з домішками цезію. Під час використання обертального електромагнітного поля приріст урожаю складав 0,21 і 0,15 т/га для сортів Аметист і Романтика, а під час застосування мікроелементів сумісно з ультразвуком приріст урожаю для сорту Аметист склав 0,22 - 0,29 т/га, а для сорту Романтика - 0,28 - 0,30 т/га.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-44
Шифр НБУВ: РА382106 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Леонова 
Фізіологічна активність Bradyrnizobium japonicum та ефективність соєво- ризобіального симбіозу за дії фіторегулювальних речовин: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.07 / Наталія Осипівна Леонова ; НАН України; Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного. — К., 2006. — 23 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-468.5 + П058.61
Шифр НБУВ: РА346923

Рубрики:

      
8.

Василюк 
Фізіологічні особливості взаємодії сої та люпину з новими штамами повільнорослих бульбочкових бактерій (Bradyrhizobium), отриманими транспозоновим мутагенезом: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.12 / Вікторія Миколаївна Василюк ; НАН України; Інститут фізіології рослин і генетики. — К., 2008. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.4-273.162.3 + П213.6-273.162.3
Шифр НБУВ: РА357088

Рубрики:
 Соя 

      
9.

Стариченко В.М. 
Успадкування тривалості періоду вегетації сої та його зв'язок з елементами продуктивності: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / В.М. Стариченко ; Нац. наук. центр "Ін-т земл-ва УААН". — К., 2008. — 21 с. — укp.

Встановлено генетичну залежність між періодом вегетації й іншими ознаками у гібридів, виявлено епістатичний ефект взаємодії генів, які контролюють тривалість періоду вегетації, висоту рослин, кількість насінин і масу насіння з рослини. Створено новий скоростиглий вихідний матеріал, виділено перспективні лінії, які на різних етапах селекційних досліджень перевищували національні стандарти за продуктивністю та скоростиглістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-31 +
Шифр НБУВ: РА358523

Рубрики:

      
10.

Чуонг Еанг 
Урожайність сої в залежності від площі живлення, добрив і регуляторів росту в Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Чуонг Еанг ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Вивчено вплив добрив і рівномірності розміщення насіння у рядку, біопрепаратів на продуктивність сої, структуру та якість у ході позакореневого живлення. Досліджено критерії загущення рослин сої в рядках на варіантах з різними дозами добрива. Висвітлено особливості росту та розвитку рослин сої залежно від застосування добрив і розміщення насіння у рядку. Проаналізовано особливості впливу добрив на збільшення врожайності та поліпшення якості насіння сої за різних способів посіву. Виявлено суттєве підвищення продуктивності сої завдяки оприскуванню препаратами "гумісол" і "гуміфорте" в період бутонізації рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-47-272.537.8(4УКР) + П213.6-47-273.2-434(4УКР)
Шифр НБУВ: РА314637 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
11.

Скалій І.М. 
Удосконалення елементів технології вирощування змішаних посівів кукурудзи з соєю на силос в Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / І.М. Скалій ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

За умов Лісостепу України встановлено закономірності росту та розвитку рослин, визначено особливості їх водоспоживання. Запропоновано теоретичне та практичне обгрунтування процесу формування врожайності гібридів кукурудзи та сортів сої залежно від технології вирощування. Вперше для зони Лісостепу України встановлено оптимальні строки сівби та густоту стояння рослин під час вирощування гібридів кукурудзи Титан 220 СВ, Десна СВ та сортів сої Артеміда та Подільська 416, підібрано найбільш продуктивні з них для змішаного посіву для вирощування на силос. Встановлено кореляційні залежності між основними погодними факторами та тривалістю вегетаційного періоду, а також між елементами технології та продуктивністю рослин. Наведено економічну та енергетичну оцінку строків і способів сівби та густоти стояння рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.1-4(4УКР) + П213.6-4(4УКР) + П212.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342306

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
12.

Марущак П.Г. 
Удосконалення елементів технології вирощування і кормового використання скоростиглих сортів сої в правобережному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / П.Г. Марущак ; Ін-т землеробства УААН. — К., 2005. — 22 с. — укp.

Удосконалено основні елементи технології вирощування нових скоростиглих сортів сої на чорноземі опідзоленому правобережного Лісостепу. Виявлено особливості формування рівня та стабільності їх урожайності. Проаналізовано азотфіксувальні властивості та якість насіння даних сортів сої залежно від строків сівби, норми висіву та передпосівної інокуляції насіння бульбочковими бактеріями Br.japonicum 71T. Встановлено сортову відмінність на строки сівби, норми висіву й особливості азотфіксувальної здатності. Визначено якість продуктів переробки насіння сої та підвищення ефективності їх використання у годівлі свинопоголів'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336992

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
13.

Турін Є.М. 
Розробка прийомів вирощування сої в Криму з використанням різних штамів бульбочкових бактерій: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Є.М. Турін ; Півд. філ. "Крим. агротехнол. ун-т" Нац. аграр. ун-ту. — Сімф., 2006. — 16 с. — укp.

Досліджено специфічність взаємодії сортів сої Вітязь 50, Валюта та Деймос з різними штамами бульбочкових бактерій. Встановлено, що у симбіозі сої з бульбочковими бактеріями максимальної ефективності можна досягнути лише у разі повної відповідності генотипів росилин і бульбочкових бактерій. Виявлено, що у підвищенні рівня ефективності азотфіксувальної системи бобових важливу роль відіграє не лише рослина-господар, його сортові особливості та фізіологічний стан, а й генотип мікросимбіота та його вплив на загальний ефект симбіотичного з'єднання азоту атмосфери. На підставі результатів наукового дослідження встановлено, що найбільш ефективним для обробки насіння сої сортів Вітязь 50, Валюта та Деймос є штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum 71T та Bradyrhizobium japonicum M8. У разі обробки насіння сої цими штамами встановлено найкращі параметри росту та розвитку рослин, зокрема, їх маси та висоти, а також кількості, маси й активності бульбочок. Показано, що штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum 71T та Bradyrhizobium japonicum M8 забезпечують найбільш високі показники основних параметрів урожайності й якості продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР-6КРИ) + П213.6-4(4УКР-6КРИ)
Шифр НБУВ: РА344442

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
14.

Уманський О.М. 
Розробка і обгрунтування елементів технології вирощування сої в рисовій сівозміні (для умов Краснознам'янської зрошувальної системи): автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / О.М. Уманський ; Держ. вищ. навч. заклад "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2007. — 16 с. — укp.

Уперше для специфічних умов рисових сівозмін півдня України запропоновано й апробовано культуру сої. Установлено кращі сорти культури, які за вегетаційним періодом найбільшою мірою пристосовані для вирощування у рисових сівозмінах. Визначено оптимальний режим зрошення сої. Удосконалено систему захисту її посівів від бур'янів та визначено дози мінеральних добрив, які доцільно використовувати під час вирощування культури. Розвинуто параметри оптимальної ширини міжрядь на посівах сої. Установлено статистичну залежність між факторами, наявних під час проведення дослідів, та продуктивністю рослин. Розроблено математичну модель урожаю. Визначено економічну ефективність вирощування зерна сої у рисових чеках залежно від певних факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-41 +
Шифр НБУВ: РА354172

Рубрики:
 Соя 

      
15.

Блащук М.І. 
Продуктивність сортів сої залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / М.І. Блащук ; Вінниц. держ. аграр. ун-т, Ін-т кормів УААН. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

Уперше за умов нестійкого зволоження правобережної частини Лісостепу доведено доцільність сівби сортів сої за умовно ранній термін на підставі позитивних змін індивідуальної продуктивності рослин. З'ясовано особливості формування врожаю та його якості залежно від умов мінерального живлення. Виявлено оптимальні параметри застосування мінеральних добрив та інокуляції насіння за умов зональної технології вирощування сої. Обгрунтовано економічно-енергетичну доцільність застосування удосконалених елементів технології вирощування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА350131

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
16.

Казанок О. О. 
Продуктивність сортів сої залежно від режиму зрошення та фону живлення в умовах півдня України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.02 / О. О. Казанок ; ДВНЗ "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше для умов півдня України досліджено вплив розрахункової дози добрив сумісно з позакореневими підживленнями комплексними мікродобривами за диференціації умов зволоження на продуктивність та якість зерна сої сортів Діона та Аполлон. Набули подальшого розвитку питання впливу умов оптимального режиму зрошення дощуванням на показники водоспоживання та випаровування, виносу елементів живлення сортами сої, ростові та продукційні процеси досліджуваних рослин. Удосконалено заходи ресурсозбереження в процесі вирощування сої досліджуваних сортів за поєднання оптимального режиму штучного зволоження та фону живлення. Надано комплексну економічну й енергетичну оцінку запропонованих елементів технології вирощування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-462(4УКР-9ПІВ) + П213.6-434(4УКР-9ПІВ)
Шифр НБУВ: РА380244 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
17.

Рищук Є.М. 
Продуктивність сої та якість її зерна залежно від систем живлення в умовах зрошення півдня України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Є.М. Рищук ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2005. — 16 с. — укp.

Визначено продуктивність зрошуваної сої залежно від систем живлення. Установлено, що максимальний урожай і рентабельність цієї культури формується за умов внесення розрахункової дози мінерального добрива. З'ясовано ефективність застосування фосфорно-калійного добрива під час висіву насіння сої, інокульованого ризоторфіном. За цього рентабельність становила 185 % і 156 %. Виявлено, що соя має найбільшу асиміляційну поверхню у період утворення бобів. Відзначено, що за умов внесення добрив вона збільшується у порівнянні з неудобреною контрольною рослиною, у фазу цвітіння - на 67,0 - 73,4 %, а за утворення бобів - на 32,9 - 73,4 %. Застосування на цьому фоні азотного добрива призводить до зменшення їх кількості на 38,4 - 50,1 %. Визначено, що добрива практично не впливають на вміст олії у зерні сої, але урожай за умов їх внесення зростає на 24,3 %. Аналогічним чином змінюється збір білку. Установлено, що біологічна цінність білка досягає максимуму у період стиглості зерна. Вміст лімітувальних амінокислот у сухій речовині зерна сої у разі впливу добрив змінюється несуттєво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-43(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА341223

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
18.

Красюк Л. М. 
Продуктивність сої залежно від способів основного обробітку грунту та догляду за посівами в умовах північного Лісостепу: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.01 / Л. М. Красюк ; ННЦ "Ін-т землеробства НААН України". — К., 2011. — 23 с. — укp.

Вперше встановлено у Лісостепу України на сірому лісовому крупнопилувато-легкосуглинковому грунті вплив тривалого застосування різних способів основного обробітку в семипільній сівозміні, за використання побічної продукції культур сівозміни, як добрива, на агрофізичні, біологічні, агрохімічні показники родючості грунту, потенційну та фактичну забур'яненість посівів, урожайність та якість насіння сої. Виявлено ефективність агротехнічних і хімічних заходів боротьби з бур'янами, а також їх комплексний вплив на формування врожаю й якості насіння сої за різних способів основного обробітку грунту та способів сівби. Визначено вплив технології вирощування сої на забур'яненість посівів і формування урожайності й якості зерна наступної культури в сівозміні - пшениці озимої. Встановлено, що ефективною є технологія вирощування сої, яка передбачає проведення безполицевого обробітку грунту на 25 - 27 см, сівбу широкорядним способом з шириною міжрядь 45 см і комплексний захист від бур'янів із застосуванням агротехнічних і хімічних заходів, і є організаційно, економічно й енергетично доцільною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4
Шифр НБУВ: РА383285 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Сологуб О.М. 
Продуктивність сої залежно від рівня інтенсифікації технологій вирощування в правобережному Лісостепу України: Автореф. дис. канд. с.-г. наук: 06.01.09 / О.М. Сологуб ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Вперше за умов правобережного Лісостепу України на чорноземах звичайних встановлено особливості формування врожаю та якості насіння сортів сої різних груп стиглості, які залежать від інтенсифікації технологій їх вирощування. Розроблено прийоми управління формуванням їх продуктивності на основі застосування рекомендованих доз мінеральних добрив, інокуляції насіння ризоторфіном, позакореневого підживлення та сеникації. Визначено енергетичну та біоенергетичну ефективність запропонованих технологій вирощування сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-47(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА328207

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
20.

Джура Ю.М. 
Продуктивність сої залежно від моделей технологій її вирощування в умовах правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Ю.М. Джура ; Вінниц. держ. аграр. ун-т. — Вінниця, 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вивчено сортові особливості росту, розвитку та формування врожаю сої внаслідок застосування різних моделей технологій її вирощування, які передбачають використання різних способів обробітку грунту та доз мінеральних добрив. Установлено чиники формування фотосинтетичних показників даної рослини залежно від її сорту. Обгрунтовано вплив способів обробітку грунту та доз добрив на формування симбіотичного апарату та рівнів біологічної фіксації азоту даною рослиною. Наведено результати оцінки показників індивідуальної продуктивності й урожайності, а також якості насіння сортів сої. Проаналізовано економічну та біоенергетичну моделі технологій її вирощування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА329231

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського