Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (57)Реферативна база даних (3586)Книжкові видання та компакт-диски (4849)Журнали та продовжувані видання (2049)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)112$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 610
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Беззубов Д.О. 
Юридичний ризик при застосуванні примусу в службово-бойовій діяльності органів внутрішніх справ України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 21.07.05 / Д.О. Беззубов ; Акад. упр. М-а внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено сучасний стан функціонування ОВС України у службово-бойовій діяльності (СБД). Надано загальну характеристику ситуаціям і наслідкам у діяльності працівників ОВС. Визначено сучасні види категорії ризику в повсякденній діяльності ОВС. Проаналізовано міжнародний досвід визначення й юридичного закріплення поняття "ризик". Змодельовано ситуації ризику в діяльності працівника ОВС під час вжиття заходів правового примусу. Розглянуто сучасний стан правового забезпечення СБД ОВС в Україні. Запропоновано механізми зниження юридичного ризику в СБД ОВС України на підставі побудови експериментальних і теоретичних моделей ризикових ситуацій. Розглянуто варіанти впровадження в життя одержаних результатів та їх подальше оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031
Шифр НБУВ: РА374408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Костовська К. М. 
Юридична техніка актів правозастосування в діяльності органів внутрішніх справ: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / К. М. Костовська ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2011. — 16 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання, пов'язані із юридичною технікою актів правозастосування в діяльності органів внутрішніх справ (ОВС). Розглянуто історичний шлях формування юридичної техніки, її правову основу та практичне значення актів правозастосування в діяльності ОВС. Визначено юридичну техніку актів правозастосування в діяльності ОВС з юридичною технікою, а також із правозастосовною технікою. Обгрунтовано необхідність виділення окремих методів дослідження юридичної техніки актів правозастосування в діяльності ОВС, розроблено методичні рекомендації щодо покращання застосування працівниками ОВС актів правозастосування у практичній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.3 + Х002.3
Шифр НБУВ: РА383538 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Коломоєць Т.О. 
Штрафи за законодавством про адміністративні правопорушення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.О. Коломоєць ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено характеристиці штрафів як виду адміністративних стягнень. Проаналізовано сутність, особливості та підстави адміністративно-штрафної відповідальності, матеріальні і процесуально-правові властивості адміністративного штрафу у порівнянні з іншими юридичними штрафними санкціями. Подано характеристику нормотворчості у сфері адміністративно-штрафного законодавства в Україні в історичному аспекті та виділені особливості сучасного періоду. Проаналізовано порядок провадження в справах про застосування адміністративних штрафів та засоби забезпечення законності в адміністративно-штрафній діяльності. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення адміністративно-штрафного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х819(4УКР)112.03

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ковальова В.В. 
Шляхи удосконалення організації діяльності експертно-криміналістичної служби МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено правові, організаційні та техніко-криміналістичні проблеми забезпечення діяльності експертно-криміналістичної служби органів внутрішніх справ України на сучасному етапі її розвитку. Вивчено історію розвитку експертної служби на етапі перебудови, з'ясовано її роль у системі МВС і місце в системі експертних установ України. Діяльність експертної служби України розглянуто через призму правових, організаційних і техніко-криміналістичних аспектів. Висвітлено питання формування системи нормативно-правового та процесуального регулювання діяльності експертної служби. Визначено особливості організації діяльності експертно-криміналістичної служби на якісно новому рівні з використанням результатів науково-технічного прогресу, з метою надання зазначеній службі статусу організатора техніко-криміналістичного забезпечення всіх етапів боротьби зі злочинністю. Проаналізовано існуючу модель організації діяльності експертно-криміналістичної служби та визначено властиві їй закономірності, необхідні для формування діючої моделі з урахуванням історичного минулого, порівняльного аналізу форм, принципів і шляхів організації. Розглянуто проблеми ефективного функціонування механізму техніко-криміналістичного забезпечення, проведення експертних досліджень для органів кримінального судочинства. Визначено стратегічні напрямки пошуку нових підходів до організації та функціонування експертно-криміналістичної служби відповідно до реалій і сучасних потреб слідчої практики. Вивчено науково-практичні основи діяльності експертної служби в Україні. Розглянуто механізм забезпечення практичних підрозділів техніко-криміналістичними засобами, грунтуючисьв на міжнародно-правових принципах і стандартах, яким повинна відповідати діяльність служби. Охарактеризовано спектр наявних практичних проблем на сучасному етапі розвитку експертно-криміналістичної служби в Україні. Проаналізовано теоретичні та практичні можливості створення моделі організації діяльності експертної служби МВС у єдиній правовій і організаційній системі судово-експертних установ України в цілому. Визначено шляхи удосконалювання організації діяльності науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Зроблено висновок про необхідність створення єдиного органу з керівництва установами судової експертизи, який в державному масштабі мав би визначати необхідну мережу установ судової експертизи, планувати підготовку кадрів, координувати розробку нових експертних методик, здійснювати контроль за діяльністю даних установ, незалежно від їх відомчого підпорядкування. Обгрунтовано новий механізм правового, організаційного, кадрового, інформаційного та техніко-криміналістичного забезпечення розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)л4 + Х819(4УКР)112.011.013
Шифр НБУВ: РА314902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Присяжнюк В. П. 
Цивільно-правова відповідальність за збиток і шкоду, що завдані працівникам правоохоронних органів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. П. Присяжнюк ; Нац. акад. прав. наук України, НДІ приват. права і підприємництва. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено основні елементи конструкції цивільно-правової відповідальності (ЦПВ) за збитки та шкоду, заподіяні працівникам правоохоронних органів під час виконання ними своїх посадових обов'язків. Репрезентовано результати дослідження ЦПВ, визначено її особливості, зокрема, генерального та спеціального деліктів. У разі заподіяння фізичної шкоди працівнику правоохоронних органів розглянуто особисті немайнові та майнові права самого працівника правоохоронних органів як потерпілого, а також майнові права й інтереси держави, що охороняються законом, у сфері охорони правопорядку, його матеріального та кадрового забезпечення. Визначено кваліфікуючі ознаки спеціального делікту, пов'язаного з відповідальністю за збитки та шкоду, що заподіяні працівникам правоохоронних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.1 + Х819(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА383202 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Міщенко І.В. 
Цивільно-правові договори в митній справі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.В. Міщенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено цивільно-правові договори, що укладаються у сфері митної справи, визначено їх специфіку та характерні риси. Вперше проаналізовано договірні відносини за участі суб'єктів митної справи. На підставі аналізу положень чинного законодавства розроблено класифікацію цивільно-правових договорів, які укладаються суб'єктами митної справи та спрямовані на реалізацію окремих її складових (митного контролю, оформлення та режиму). Визначено особливості суб'єктного складу, змісту, порядку укладення та виконання цивільно-правових договорів у митній справі України, пов'язані з подвійним правовим регулюванням - нормами цивільного та митного права. Наведено рекомендації щодо удосконалення положень Цивільного та Митного кодексів України й інших актів митного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х839(4УКР)211.8 +
Шифр НБУВ: РА355276

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кріцак І. В. 
Функція надання послуг населенню органами внутрішніх справ України: теоретико-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / І. В. Кріцак ; Харків. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито природу функції надання послуг за умов розвитку соціальної держави та громадянського суспільства, з'ясовано її співвідношення з іншими функціями органів внутрішніх справ, зокрема, з правоохоронною функцією. Досліджено міжнародний досвід впровадження функції надання послуг у діяльність поліції на загальноцивілізаційному (стратегічному) рівні, рівні базових моделей поліціювання та рівні окремих проектів і програм реалізації функції надання поліцією послуг населенню. Проаналізовано принципи та напрями реалізації функції надання послуг населенню органами внутрішніх справ. Узагальнено та систематизовано нормативно-правові засади проведення соціального обслуговування міліцією України, внесено пропозиції щодо вдосконалення його нормативного регулювання. Розглянуто сучасні проблеми підвищення ефективності функціонування органів внутрішніх справ у сфері надання послуг населенню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-9 в
Шифр НБУВ: РА378158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Плотко О.В. 
Формування у працівників податкової міліції здатності до саморегуляції в емоціогенних умовах: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / О.В. Плотко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості саморегуляції поведінки працівників податкової міліції за емоціогенних умов діяльності. Проведено психологічний аналіз професійної діяльності працівників у даній галузі, визначено фактори, що впливають на її здійснення. Встановлено, що значну роль у структурі професійної придатності службовців відіграє саморегуляція поведінки, яка забезпечує ефективність професійної діяльності. Виявлено два типові профілі структури саморегуляції, властиві, відповідно, для груп успішних та неуспішних професіоналів. Доведено, що узгодженість усіх механізмів саморегуляції (планування, моделювання, програмування поведінки та оцінки її результатів) є основною характеристикою ефективного стилю діяльності. З'ясовано роль у структурі саморегуляції компенсаторних механізмів, зокрема гнучкості. Виявлено, що стиль діяльності зазнає змін за умов застосування спеціальної процедури впливів розвивального (тренінгового) характеру. Запропоновано програму оптимізації здатності до саморегуляції за емоціогенних умов професійної діяльності працівників податкової міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю936.2-355.2 + Х819(4УКР)112.011.013.2п
Шифр НБУВ: РА331013

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Машук І.О. 
Формування психологічної готовності учнів спеціалізованих загальноосвітніх закладів міліції до навчально-службової діяльності в системі МВС України: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / І.О. Машук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти формування психологічної готовності до навчально-службової діяльності в органах внутрішніх справ (ОВС) України. Проаналізовано існуючі концепції та підходи щодо визначення поняття "психологічна готовність", розглянуто особливості її формування в ОВС України. Встановлено, що належна сформованість даної якості можлива за умови забезпечення цілеспрямованої професійно-психологічної підготовки з використанням сучасних методів і досягнень психологічної науки, зокрема, психотренінгових технологій. Визначено компоненти психологічної готовності до навчально-службової діяльності у правоохоронних органах, побудовано її структуру. Розроблено та впроваджено у навчально-виховний процес юридичного ліцею КНУВС ім. Я. Кондратьєва систему заходів формування психологічної готовності ліцеїстів до навчально-службової діяльності, встановлено критерії її оцінювання. Розроблено тренінгову програму, спрямовану на формування психологічної готовності ліцеїстів до навчально-службової діяльності в ОВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю941.19:Х + Х819(4УКР)112.01р +
Шифр НБУВ: РА362908

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Каверін О.В. 
Формування психологічної готовності до охорони громадського порядку курсантів вищих навчальних закладів МВС України: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Каверін ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти формування психологічної готовності курсантів ВНЗ МВС України до службової діяльності з охорони громадського порядку. Проаналізовано нормативно-правовий зміст такої діяльності Органів внутрішніх справ (ОВС). Наведено загальну характеристику оперативно-службової діяльності ОВС стосовно охорони громадського порядку у контексті відповідної професійно-психологічної готовності курсантів. Експериментально встановлено професійно значущі якості, що визначають готовність до охорони громадського порядку. З'ясовано місце та роль професійно-психологічної підготовки курсантів у формуванні їх даної готовності. Розроблено й апробовано психодіагностичну методику добору до охорони громадського порядку на підставі визначення психологічної готовності курсантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-8 + Х819(4УКР)112.01р3 +
Шифр НБУВ: РА362068

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Молотай В.А. 
Формування психологічної готовності військовослужбовців внутрішніх військ МВС України до діяльності по охороні громадського порядку: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.09 / В.А. Молотай ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б.Хмельницького. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

Виявлено фактори, що детермінують стан психологічної готовності, а також психологічні умови її формування у військовослужбовців Внутрішніх військ (ВВ). Визначено структуру, критерії та показники їх психологічної готовності. Уточнено суть і зміст поняття "психологічна готовність", конкретизовано рівні та структурні компоненти стану психологічної готовності військовослужбовців ВВ. Досліджено особливості виникнення та динаміки стану даного виду готовності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.034.1 +
Шифр НБУВ: РА346051

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Чміль 
Формування психологічної готовністі працівників органів внутрішніх справ до застосування табельної вогнепальної зброї: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Михайло Олексійович Чміль ; Харківський національний ун-т внутрішніх справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-351 + Х819(4УКР)112.010.24
Шифр НБУВ: РА354568

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Дяченко В.І. 
Формування професійної усталеності курсантів вищих закладів освіти системи МВС: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / В.І. Дяченко ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського. — О., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему професійної усталеності співробітника органів внутрішніх справ, визначено та науково обгрунтовано сутність поняття, структуру та ознаки даної усталеності. Теоретично обгрунтовано та експериментально апробовано психолого-педагогічні умови ефективного формування професійної усталеності курсантів на заняттях з вогневої підготовки: поглиблення змістового компонента навчального заняття, диференційований підхід до навчання курсантів, емоційну регуляція діяльності курсантів, а також оволодіння курсантами оцінним компонентом та адекватним застосуванням його у напружених ситуаціях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю941.199 + Ю947.29 + Х819(4УКР)112п
Шифр НБУВ: РА308656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
14.

Безбородий В.О. 
Формування професійної правової культури керівників органів внутрішніх справ: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / В.О. Безбородий ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Вперше визначено зв'язок між професійною правовою культурою керівника та його управлінською діяльністю, розкрито їх сутність і особливості. Виявлено педагогічні умови формування професійної правової культури керівника органу внутрішніх справ, яка є компонентом і показником його професіоналізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01п
Шифр НБУВ: РА316492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Миропольська О. В. 
Формування професійної компетентності фахівців митних органів в умовах службової діяльності: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. В. Миропольська ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. — Хмельниц., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасний стан формування професійної компетентності фахівців митних органів, виявлено сутність, зміст та особливості даного процесу. Визначено ключові компетентності фахівців митних органів та їх компетенції. Обгрунтовано рівні сформованості професійної компетентності митників. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено організаційно-педагогічні умови та модель формування професійної компетентності фахівців митних органів за умов службової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 п
Шифр НБУВ: РА371788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Трегубенко Т. В. 
Формування професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції у процесі фахової підготовки: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Т. В. Трегубенко ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. — Хмельницький, 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан сформованості професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції, обгрунтовано поняття "професійна компетентність дільничного інспектора міліції". Визначено сутність і специфіку професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції, обгрунтовано компоненти, критерії, показники та рівні сформованості професійної компетентності. Теоретично обгрунтовано й експериментально апробовано модель формування професійної компетентності майбутніх дільничних інспекторів міліції у процесі фахової підготовки у ВНЗ МВС України та педагогічні умови (набуття курсантами власного досвіду виконання службово-професійної діяльності, відповідно до вимог Статуту, стимулювання майбутніх дільничних інспекторів міліції до рефлексії своїх професійних дій с позиції їх відповідності професійній компетентності, поетапної професіоналізації теоретичної та практичної підготовки курсантів як майбутніх дільничних інспекторів міліції).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.4 р
Шифр НБУВ: РА381354 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Штефанич Г.Г. 
Формування професійно-моральної стійкості у майбутніх офіцерів МВС України: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Г.Г. Штефанич ; Нац. акад. держ. прикордон. служби України ім. Б.Хмельницького. — Хмельниц., 2003. — 18 с. — укp.

Уточнено суть професійно-моральної стійкості офіцерів МВС України, визначено її структурні компоненти: загально-світоглядний і мотиваційно-смисловий (спрямованість), емоційно-оцінний та регулятивно-вольовий (саморегуляцію), когнітивно-пізнавальний і операціонально-змістовий (активність). Визначено критерії, показники й рівні сформованості професійно-моральної стійкості у курсантів вищих військових навчальних закладів МВС України. Обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування стійкості: гуманізація взаємовідносин викладацько-офіцерського складу з курсанатами; посилення спрямованості навчально-виховного процесу на розвиток їх моральної свідомості; створення ситуацій у навчальній та професійній діяльності, які вимагають напруження морально-вольових зусиль; розвиток у курсантів потреби та практичної готовності до морально-вольового самовдосконалення. Розроблено педагогічну модель діяльності керівників і офіцерів-вихователів даних підрозділів щодо підвищення ефективності формування професійно-моральної стійкості курсантів за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.024 + Х819(4УКР)112.011р
Шифр НБУВ: РА326960

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Марчук І.П. 
Формування професійно-моральних якостей майбутніх працівників правоохоронних органів у вищих навчальних закладах МВС України: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.П. Марчук ; Кіровоград. держ. пед. ун-т ім. В.Винниченка. — Кіровоград, 2005. — 23 с. — укp.

На підставі результатів дослідження процесу формування професійно-моральних якостей курсантів вищої юридичної школи МВС України та дослідно-експериментальної перевірки визначено суть професійно-моральних якостей майбутніх правоохоронців, їх зміст, показники, кваліметричний механізм їх виявлення й оцінювання. Розкрито особливості та рівні сформованості зазначених якостей. Обгрунтовано систему професійно-моральної підготовки курсантів, визначено організаційно-педагогічні умови та зміст процесу формування професійно-моральних якостей у майбутніх правоохоронців. Здійснено експериментальну перевірку ефективності шляхів даного формування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 р 3 +
Шифр НБУВ: РА337070

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Тимченко Н.С. 
Формування професійно-етичних якостей майбутніх службовців-митників: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Н.С. Тимченко ; Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти АПН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Обгрунтовано правомірність виділення професійної етики службових осіб митних органів у відносно самостійний розділ етики як науки, що вивчає загальні й професійні норми моралі, властиві даній професійній групі. Виявлено й систематизовано професійно-етичні якості службовців-митників, виокремлено найвагоміші для цієї професії: громадянськість, толерантність, відповідальність, вимогливість до себе й інших, людяність, сумлінність та інші. Досліджено виховні можливості відповідних вищих навчальних закладів щодо формування професійно-етичних якостей курсантів. Розроблено й експериментально апробовано методику формування цих якостей, яка містить інформаційно-змістовний та організаційно-діяльнісний компонент та грунтується на структурі моральної якості, основними складовими якої є моральна свідомість і моральна поведінка, на механізмі переведення моральних норм і принципів у внутрішнє надбання особистості курсанта, виховних можливостях навчального процесу; використанні комплексу активних методів навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 р + Ю751.3 +
Шифр НБУВ: РА326014

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Самохвал О.О. 
Формування професійних якостей майбутніх менеджерів митної служби у процесі фахової підготовки: автореф. дис... канд. біол. наук: 13.00.04 / О.О. Самохвал ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасні наукові підходи щодо тлумачення понять "професійна компетентність" і "професійні якості", запропоновано визначення поняття "професійно важливі якості". Уперше розроблено модель, теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування професійних якостей майбутніх менеджерів митної служби у процесі фахової підготовки. Встановлено критерії, показники та рівні сформованості професійних якостей майбутніх менеджерів митної служби. Розглянуто основні завдання професійної діяльності працівників митної служби України. Розроблено методичні рекомендації та навчальні матеріали для викладчів і студентів ВНЗ щодо формування професійних якостей майбутніх спеціалістів митної служби у процесі професійної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 р +
Шифр НБУВ: РА369010

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського