Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (28)Тематичний інтернет-навігатор (16)Наукова електронна бібліотека (797)Реферативна база даних (10739)Книжкові видання та компакт-диски (8935)Журнали та продовжувані видання (8217)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 642
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пятисоцька С.С. 
Індивідуалізація підготовки юних каратистів на початковому етапі з використанням інформаційних технологій: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. вих. і спорту : 24.00.01 / С.С. Пятисоцька ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Визначено індивідуальні особливості, які впливають на успішність тренувальної та змагальної діяльності спортсменів на етапі початкової підготовки у східних єдиноборствах (на прикладі Шотокан карате-до). Створено спеціальну комп'ютерну програму для обліку індивідуальних особливостей юних каратистів і планування навантажень у спортивній підготовці. Визначено факторну структуру загальної та спеціальної фізичної підготовленості юних каратистів на початковому етапі. Удосконалено методику планування учбово-тренувального процесу юних каратистів з використанням засобів інформаційних технологій. Уточнено кількісні характеристики рівня фізичного розвитку та фізичної підготовленості юних каратистів 7 - 10-ти років на етапі початкової підготовки з можливістю здійснення відбору найбільш обдарованих дітей для подальших занять карате. Уточнено дані щодо рухових якостей, які визначають успішність у Шотокан карате. Розроблено тести оцінювання спеціальної фізичної підготовленості у карате у юних спортсменів-каратистів. Визначено психологічні особливості юних спортсменів-єдиноборців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.158
Шифр НБУВ: РА370399 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Юй Шань 
Індивідуалізація процесу підготовки кваліфікованих тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / Юй Шань ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Показано, що на етапах початкової спортивної підготовки та спортивного вдосконалення контроль підготовленості спортсменів, які займаються тхеквондо, проводиться в цілому недостатньо регулярно. Розширено знання щодо особливостей прояву сенсомоторних реакцій у тхеквондистів різної кваліфікації та встановлено їх зв'язок зі швидкістю виконання спортсменами базових ударів, а також визначено засоби та методи, що впливають на підвищення сили ударів. Вивчено особливості використання технічних прийомів тхеквондистами на Кубках світу 2005-их і 2006-их рр. Доповнено знання про біодинамічні і біокінематичні компоненти основних ударів, виконуваних спортсменами різної кваліфікації. Уточнено знання щодо динаміки підготовленості тхеквондистів на різних етапах річного тренувального циклу та розроблено рекомендації щодо вдосконалення тренувального процесу тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю їх функціональної та технічної підготовленості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.159.15
Шифр НБУВ: РА379708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Базильчук О.В. 
Індивідуалізація системи фізичної підготовки кваліфікованих гандболісток: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Базильчук ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2004. — 23 с.: рис., табл. — укp.

Установлено, що за останні 20 років значно зросли кількісні показники компонентів змагальної діяльності гандболісток різної кваліфікації і знизилися їх якісні показники. Визначено зміст модельних характеристик їх фізичної підготовки, зокрема, 10-ти показників загальної та чотирьох - спеціальної. Уперше у жіночому гандболі визначено факторну структуру фізичної підготовки кваліфікованих гандболісток. Запропоновано й експериментально підтверджено методичні підходи щодо розробки програми їх диференційованої фізичної підготовки та модельних характеристик більш кваліфікованих спортсменок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.761.526 +
Шифр НБУВ: РА328904

      
4.

Литвиненко А. М. 
Індивідуалізація техніко-тактичної підготовки кваліфікованих каратистів на основі модельних характеристик змагальної діяльності: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / А. М. Литвиненко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 22 с. — укp.

На основі системного підходу до визначення критеріїв ефективності техніко-тактичних дій в спортивному поєдинку розроблено моделі змагальної діяльності кваліфікованих каратистів в періоди різкого загострення спортивної боротьби, які дозволяють визначити індивідуальні особливості застосування спортсменами техніко-тактичного арсеналу карате-до. Розроблено й експериментально перевірено ефективність методики техніко-тактичної підготовки кваліфікованих каратистів до результативних дій в періоди різкого загострення спортивного поєдинку з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.158.11
Шифр НБУВ: РА379738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Данько Г.В. 
Індивідуалізація тренувального процесу борців високої кваліфікації у циклах безпосередньої підготовки до змагань: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Г.В. Данько ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Представлені експериментальні дані про зміст засобів і методів організації поточного контролю за станом спеціальної працездатності борців високої кваліфікації у циклах тренування на етапі безпосередньої підготовки до головних змагань. Обгрунтовано комплекс інформативних контрольних тестів, розкрито загальні закономірності у реакціях організму борців на загальноприйняті тренувальні програми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.151.51

      
6.

Салук І.А. 
Індивідуалізація фізичного виховання студентів з різним рівнем здоров'я: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / І.А. Салук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено питання індивідуалізації фізичного виховання студентів ВНЗ з різним рівнем фізичного здоров'я. Встановлено незадовільний стан показників соматичного здоров'я, фізичного розвитку та рухової підготовленості студентів. Підтверджено позитивний вплив засобів різної спортивної спрямованості на функціональний стан студентів. Розроблено методику, яка передбачає застосування диференційованих фізичних навантажень відповідно до функціональних характеристик організму студентів у процесі фізичного виховання. Запропоновано новий спосіб поділу студентів на однорідні типологічні підгрупи залежно від показників рівня соматичного здров'я з використанням новітніх технологій. Експериментально доведено ефективність запропононої методики індивідуалізації фізичного виховання студентів-юнаків з різним рівнем здоров'я, зокрема, зафіксовано покращання їх соматичного здоров'я, фізичного розвитку та рухової підготовленості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА370925 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Тюх І.А. 
Індивідуальні норми фізичної підготовленості молодших школярів у процесі фізичного виховання: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / І.А. Тюх ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше визначено пріоритетні фактори, що забезпечують рівень прояву окремих фізичних якостей дітей віком 7 - 9-ти років з різним рівнем фізичного здоров'я на підставі вивчення структури фізичного стану й окремих його компонентів. Вперше індивідуальні норми фізичної підготовленості обгрунтовано з використанням не тільки математичного підходу, а й з урахуванням особливостей розвитку організму, індивідуальних періодів формування фізичних якостей та стану фізичного здоров'я сучасних школярів України віком 7 - 9-ти років. Вперше розроблено орієнтовні нормативи фізичної підготовленості, які доступні для школярів даного віку з низьким, нижчим за середній і середнім рівнем фізичного здоров'я, з урахуванням вимог дидактичних принципів індивідуалізації та доступності. Розроблено алгоритм розрахунку індивідуальних норм фізичної підготовленості молодших школярів у навчальному процесі шкільного фізичного виховання залежно від індивідуальних особливостей організму дітей молодшого шкільного віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143/144 + Ч421.221.354 +
Шифр НБУВ: РА362833

Рубрики:

      
8.

Малинський І.Й. 
Індивідуальні особливості функціональної підготовленості кваліфікованих борців вільного стилю (включаючи вікові відмінності): Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / І.Й. Малинський ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Наведено результати теоретичного й експериментального дослідження індивідуальних особливостей рівня розвитку різних компонентів фізичної підготовки та функціональних можливостей кваліфікованих борців (юніорів та дорослих). Показано значну розбіжність у досягненні спеціальної працездатності за показниками силових, анаеробних і аеробних можливостей, рівня розвитку рухливості, стійкості, економічності функціональних і метаболічних процесів, а також у реалізації енергетичних можливостей за умов, які є типовими для спортивної боротьби. Зазначено, що кваліфікованих борців різних вікових категорій характеризує виражений розвиток одного з компонентів функціональної підготовки, а також типове для кожного спортсмена співвідношення рівня розвитку основних компонентів. Визначено їх граничні рівні, відмінності та типовий характер взаємокомпенсації, які визначають індивідуальність функціональної підготовки кваліфікованих борців і можуть використовуватися для індивідуалізації критеріїв етапного контролю процесу підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.155.15
Шифр НБУВ: РА318286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Кенані С. 
Індикатори психологічного клімату спортивної команди: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С. Кенані ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й емпірично досліджено індикатори аналізу компонентів психологічного клімату спортивної команди. Доведено, що структура даного психологічного клімату відображає взаємозв'язок базових компонентів, які є індикаторами його динаміки. Виявлено суб'єктивні й об'єктивні групи факторів, які визначають стан психологічного клімату футбольної команди. Розроблено й апробовано програму тренінгу корекції як основної форми опанування зовнішніх і внутрішніх змін, спрямованих на підвищення ефективності використання особистісних, групових і організаційних ресурсів спортивної команди. З'ясовано, що впровадження розробленої авторської технології регуляції психологічного клімату до тренувального процесу футбольних команд істотно поліпшує груповий настрій і взаємовідносини у системах тренер - спортсмен і спостмен - спортсмен.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.4(4УКР)7 + Ю954.04 +
Шифр НБУВ: РА341322

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Глоба Г.В. 
Інноваційна система фізичного виховання школярів з використанням аеробних технологій: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.02 / Г.В. Глоба ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено інноваційну методику корекційної та комплексної фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями за умов систематичних занять комбінаційною аеробікою. За результатами досліджень визначено вікову динаміку здоров'я та вікові особливості фізичної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл Донеччини. Установлено осообливості нервово-м'язової працездатності учнів за умов використання базових засобів степ-аеробіки та футбол-аеробіки. Експериментально визначено раціональні параметри фізичних навантажень у системі таких занять (інтенсивність, обсяг, час одноразового впливу фізичного навантаження, кількість серій, інтервали відновлення та його форми, темп музичного супроводження). Визначено психологічні, педагогічні механізми ефективної інтеграції степ-аеробіки та футбол-аеробіки до системи фізичного виховання учнів. Установлено кількісні та якісні показники оптимального проведення з учнями загальноосвітніх шкіл занять з комбінованої аеробіки. Розроблено комплексну педагогічну технологію застосування комбінаційної аеробіки у структурі системи фізичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354 + Ч516.521.14 +
Шифр НБУВ: РА349528

Рубрики:

      
11.

Сергієнко В.М. 
Інноваційна технологія викладання легкої атлетики на факультетах фізичної культури вищих навчальних закладів: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В.М. Сергієнко ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено інноваційну інтегровану технологію викладання легкої атлетики у вищих навчальних закладах, що включає активні методи та форми навчання, комп'ютерні технології, проблемне навчання та контекстний підхід. Розроблено критерії та доповнено систему показників, які визначають і надають змогу оцінити рівень легкоатлетичної підготовки студентів на різних етапах професійно-педагогічної підготовки. Розроблено програму організації та проведення занять з дисципліни "Легка атлетика з методикою викладання", в основу якої покладено професійну модель, що дає змогу удосконалити зміст шкільної фізкультурної освіти. Доповнено дані про рівень та компоненти професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури (теоретичної, методичної, технічної, фізичної). Запропоновано нові засоби та методичні прийоми викладання легкої атлетики у вищих навчальних закладах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11 р-30 +
Шифр НБУВ: РА348864

Рубрики:

      
12.

Мітова О.О. 
Інтегральна підготовка баскетболістів 17 - 19 років при переході в команди суперліги: Автореф. дис... канд. з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.О. Мітова ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано методику інтегральної підготовки баскетболістів віком 17 - 19 років під час переходу до команди Суперліги. Визначено слабкі сторони в кожному з видів підготовленості молодих баскетболістів у порівянні з досвіченими гравцями. Доповнено та розширено результати дослідження інших учених щодо методик удосконаленя спеціальної фізичної, техніко-тактичної, психологічної підготовленості баскетболістів високої класифікації. Запропоновано план підготовки молодих спортсменів на перші шість місяців їх пербування у команді майстрів. Розроблено програми тренувань, спрямовані на удосконалення слабких сторін спеціальної фізичної та технічної підготовленості баскетболістів, які перейшли у команду Супрліги. Створено комплекс методичних прийомів для оптимізації процесів адаптації до психічних змагальних навантажень. Розроблено програми передзамагальної розминки з урахуванням особливостей нервової системи. Запропоновано методичні прийоми, спрямовані на оптимізацію соціально-психологічної адаптації у новій команді. Уточнено фактори, що лімітують ефективність змагальної діяльності баскетболістів 17 - 19 років під час переходу до команди Суперліги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.661.522 +
Шифр НБУВ: РА330741

      
13.

Коломієць Н.А. 
Інтегральна підготовка у спортивному орієнтуванні на основі індивідуальних особливостей кваліфікованих спортсменів: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Н.А. Коломієць ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Розкрито методику комплексної підготовки орієнтувальників, яка включає набір засобів і методів з розвитку функціональних можливостей спортсменів, основою яких є засоби легкої атлетики й екстремальних гонок, спеціальні вправи для розвитку оперативності мислення, уваги, пам'яті під час фізичного навантаження, комп'ютеризовані методики для розвитку спеціального оперативного мислення, пов'язані з читанням карти, спортивні ігри.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.291
Шифр НБУВ: РА372815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Радченко О. М. 
"Інтурист" в Українській РСР: структура, кадри, основні напрями діяльності (60 - 80-ті рр. XX ст.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. М. Радченко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено структуру, кадри, основні напрями діяльності "Інтуриста" в Українській PCP у 1960 - 1980-ті pp. На основі грунтовного аналізу широкого кола архівних і опублікованих джерел, а також наукової літератури комплексно вивчено діяльність провідної організації з іноземного туризму в УРСР "Інтурист". Визначено загальносоюзну та республіканську законодавчу та нормативно-правову базу розвитку міжнародного туризму. Окреслено організаційні та правові засади функціонування, міжнародні зв'язки республіканського "Інтуриста". З'ясовано діяльність "Інтуриста" в розбудові готельної бази та підприємств громадського харчування, організації транспортних перевезень, круїзного туризму, зосереджено увагу на кадровій політиці та фінансово-економічному забезпеченні. Проаналізовано основні напрями діяльності, зокрема, рекламну, участь в організації виїзного туризму, маршрути та програми перебування для іноземних туристів, агітаційно-пропагандистську роботу з туристами різних країн, в тому числі з іноземцями українського походження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-7 + Ч518.14(4УКР) ж
Шифр НБУВ: РА382753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Філенко Л.В. 
Інформатизація навчального процесу вищих навчальних закладів фізичної культури з урахуванням когнітивних якостей студентів: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Л.В. Філенко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено дані щодо використання інформаційних технологій під час підготовки студентів вищих навчальних закладів фізичної культури та здійснено дослідження впливу когнітивних якостей студентів на рівень засвоєння знань з використанням комп'ютерних навчальних програм. Інформатизація начального процесу вищих навчальних закладів (ВНЗ) фізичної культури полягає у розробці та впровадженні інформаційно-алгоритмічних моделей навчання з урахуванням когнітивних якостей студентів. Здійснено теоретичне та практичне обгрунтування інформаційних технологій навчання з урахуванням когнітивних якостей студентів даних ВНЗ. Експериментально встановлено рівень впливу когнітивних якостей студентів різних спортивних спеціалізацій на засвоєння навчального матеріалу та створено їх групові й індивідуальні когнітивні моделі. Розроблено та впроваджено комбіновану безперервну та дискретну модель побудови навчального процесу з використанням комп'ютерних навчальних програм, які базуються на когнітивних моделях студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 р31(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА350140

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Томашевський В.В. 
Історія і тенденції розвитку програми сучасних Олімпійських ігор: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / В.В. Томашевський ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто особивості формування програми Олімпійських ігор в історичному аспекті, висвітлено фактори, що впливають на її формування та з'ясовано тенденції та перспектив її розвитку. Проаналізовано процес становлення програми сучасних Олімпійських ігор, що є одним з найважливіших компонентів Олімпійського спорту. Встановлено фактори, що впливають на формування програми Олімпійських ігор за всю історію розвитку сучасного олімпійського спорту, досліджено їх роль у формуванні програми Олімпійських ігор. Виділено чотири періоди розвитку програми Олімпійських ігор за переважним впливом окремих факторів, наведено їх характеристику. Виявлено зміни олімпійської програми, здійснено прогноз її розвитку на найближчі олімпійські цикли.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(0)90
Шифр НБУВ: РА318707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Корнієнко В.В. 
Історико-культурна спадщина та її використання в туристичній сфері України (1991 - 2007 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Корнієнко ; НАН України; Ін-т історії України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі результатів комплексного вивчення джерел і літератури, а також даних, одержаних за умов експедиційних досліджень, проаналізовано практичний і теоретичний досвід пристосування пам'яток історії та культури України до функціонування у туристичниій сфері. Складено реєстр пам'яток історії та культури національного значення, які є туристичними об'єктам. Установлено загальні чинники, які впливають на інтенсивність їх залучення до екскурсійних маршрутів і залежать від якостей пам'яток. Такими чинниками є високий рівень концентрації екскурсійних об'єктів, на емоційному рівні ступінь впливу пам'ятки на глядача, наявність туристичної інфрастуктури щодо кожного екскурсійного об'єкта. З урахуванням одержаних даних сформовано концепцію найоптимальнішої форми перетворення складових історико-культурної спадщини на екскурсійні туристичні об'єкти. Суть даної концепції полягає у створенні на базі пам'ятки тематико-експозиційного музейного комплексу з метою формування національної системи туристично-екскурсійних маршрутів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3е(4УКР)64 л60 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА358044

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Римар О.В. 
Історико-соціальні аспекти розвитку параолімпійського руху в Україні: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Римар ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто роль і значення параолімпійського руху в системі міжнародного спорту. Проаналізовано передумови зародження інвалідного спорту, генезу зародженя Параолімпійських ігор, особливості проведення різноманітних міжнародних спортивних змагань серед інвалідів (літні, зимові Параолімпійські ігри, Дефлімпійські ігри, Спеціальні Олімпіади). Представлено організаційну структуру параолімпійського руху. Наведено характеристику діяльності міжнародних спортивних організацій інвалідів, Міжнародного параолімпійського комітету, охарактеризовано зміст спортивної програми даних організацій. На підставі всебічного аналізу сучасної вітчизняної та зарубіжної літератури, даних інформаційної мережі "Інтернет", статистичних матеріалів, результатів бесід, інтерв'ю керівників вітчизняного параолімпійського руху узагальнено історико-соціальні аспекти функціонування спортивного руху інвалідів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(4Укр)90
Шифр НБУВ: РА319746 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Степанюк С.І. 
Історико-соціальні аспекти розвитку студентського спортивного руху в Україні: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / С.І. Степанюк ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Узагальнено історію розвитку, структуру та форми організації міжнародного студентського спортивного руху, а також визначено передумови і періоди формування та розвитку цього руху на Україні. Зібрано та опрацьовано статистичну інформацію щодо участі українських спортсменів-студентів у Всесвітніх Універсіадах та результати проведення Всеукраїнських студентських ігор (1993 - 2003 рр.). Окреслено тенденції, сучасні проблеми й перспективи розвитку студентського спортивного руху в Україні. Проаналізовано роль, місце та значення цього руху як соціального чинника в системі фізичного виховання молоді. Зібрано та проаналізовано емблематику "Тижнів спорту" (1949 - 1959 рр.), Всесвітніх студентських ігор (1959 - 2007 рр.) та поштові марки різних країн, присвячені розвитку студентського спортивного руху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(4УКР) + Ч511.153.1 г(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА327465

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сушко Н. В. 
Історичні місця та розвиток туризму на Черкащині ( 90-ті роки XX - початок XXI ст. ): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Н. В. Сушко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЧЕК)64 л 6 + Ч518.14(4УКР-4ЧЕК) +
Шифр НБУВ: РА371076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського