Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (434)Книжкові видання та компакт-диски (499)Журнали та продовжувані видання (257)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч63$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Шоріна А.Ю. 
Авторське телебачення: жанрові форми та різновиди: автореф. дис... канд. із соц. комунікацій / А.Ю. Шоріна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Досліджено авторське телебачення як один з напрямків національного телемовлення, становлення якого відбулося у другій половині 1990-х рр., коли вітчизняні телекомпанії запропонували своїй аудиторії найяскравіші зразки авторських програм. Подальший розвиток українських комерційних телекомпаній позначився посиленням конкурентної боротьби, що зумовила модернізацію технологій підготовки телевізійних програм і загострила проблему нестачі талановитих і харизматичних особистостей в ефірі ТБ. Сучасні авторські програми, залишаючи формальні ознаки перших авторських продуктів, які сформували у глядача стереотипи щодо якості інформаційного продукту, переважно змінилися і являють не стільки авторське, скільки персоніфіковане ТБ. Водночас принцип персоніфікації інформації, який має значний потенціал для подальшого комерційного успіху телекомпаній, не використовується максимально.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР)7
Шифр НБУВ: РА361379

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Сібірякова О.О. 
Відеокомунікація в структурі сучасної культури: еволюція впливу на людину: Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / О.О. Сібірякова ; Київ. держ. ун-т культури і мистецтв. — К., 1998. — 13 с. — укp.

На основі історико-культурного дослідження висвітлюється роль та історичне значення відеокомунікації в структурі сучасної культури. Визначається і обгрунтовується сутністна природа відеокомунікації в культурно-історичному процесі. Докладно простежуються основні етапи розвитку відеокомунікації в системі сучасної культури. Вводячи в науковий обіг великий фактографічний матеріал, дисертантка розкриває історичні особливості формування культурних норм та цінностей засобами відеокомунікації, аналізує основні форми впровадження відеокомунікаційного впливу на людину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.10

Рубрики:

      
3.

Гусак Н.А. 
Громадське ТБ як форма організації та функціонування телемовлення (зарубіжний досвід та українські реалії): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / Н.А. Гусак ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено діяльність громадського мовлення країн Європи та США у дуальній системі функціонування телебачення, простежено її вплив на визначення місця медіа у системі соціальних інститутів. На підставі аналізу організації та функціонування найбільш значущих і типових громадських медіа організацій Великобританії, Німеччини, Франції, Швеції акцентовано увагу на факторі громадського мовлення та його діяльності у європейських країнах та США. Розглянуто можливості та перспективи створення в Україні громадського телебачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4/8) +
Шифр НБУВ: РА338933

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кулик В.М. 
Дискурс українських медій: ідентичності, ідеології, владні стосунки: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.02 / В.М. Кулик ; Ін-т політич. і етнонаціон. дослідж. ім. І.Ф.Кураса . — К., 2010. — 28 с. — укp.

Проаналізовано український медійний дискурс 2000-х років з погляду творених і підтримуваних у ньому індентичностей, ідеологій і владних стосунків. Проведено оглад жанрово-тематичної структури й ідеологічних ефектів дискурсу популярних газет і телеканалів. Розглянуто окремі тематично окреслені дискурсивні практики. Проаналізовано дискурсивну нормалізацію різноманітних суспільних явищ, що є наслідком відсутності проблематизації даних подій. Акцентовано на медійному зображенні етнокультурних та етнополітичних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР)711.7 + Ч632.4(4УКР)7 + Ф018
Шифр НБУВ: РА373905 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Шмига Ю.І. 
Ефективність телереклами в Україні (комунікативний аспект): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / Ю.І. Шмига ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Визначено фактори комунікативної ефективності реклами (КЕР) на матеріалі сучасної телереклами в Україні. Розкрито теоретико-прикладні засади та сутність КЕР, розроблено її робочу концепцію. Розглянуто рекламу як форму масової комунікації, що включає складний комплекс когнітивно-комунікативних, емоційно-чуттєвих, ціннісно-нормативних компонентів, об'єднаних в ієрархічну структуру та спрямованих на формування попиту, реалізацію товарів і послуг, а також ідей і певних концепцій життя. Проаналізовано вплив факторів КЕР країни на споживача, на підставі формули Г.Лассвелля описано елементи комунікативного процесу як фактори КЕР. На підставі використання близько 400-т відеороликів уперше здійснено довгостроковий моніторинг сучасної комерційної телереклами, що демонструвалась на загальноукраїнських телеканалах з 2002 до 2005 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.162.5 + Ч632.4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342778

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Шальман Т.М. 
Жанрові діалогічні форми сучасного українського телебачення: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / Т.М. Шальман ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено технологію створення телевізійних програм жанрової діалогічної форми у контексті українського телебачення. Визначено рольові функції ведучого діалогічної форми програми і специфіку роботи на різних етапах. Проаналізовано особливості жанрових характеристик "діалогічної" телепрограми. Розглянуто питання встановлення, провадження та відмови від діалогу як реакцію глядачів на телепрограму та зворотній зв'язок в елементарному прояві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА350928

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Семенова О.В. 
Інтонаційна організація тексту радіорепортажу (експериментально-фонетичне дослідження на матеріалі французької мови): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / О.В. Семенова ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості функціонування інтонаційних компонентів у створенні інваріантної інтонаційної моделі тексту французького радіорепортажу. Зауважено, що семантичний, синтаксичний і фонетичний рівні мови знаходяться у безпосередній залежності від контекстного оточення, що становить систему тісно пов'язаних і однонаправлених елементів смислу. Відзначено, що взаємодія цих рівнів сприяє створенню певної фоностилістичної моделі тексту французького радіорепортажу. Обгрунтовано інваріантні й варіантні інтонаційні ознаки основних структурних одиниць (ритмічних груп, синтагм, фраз) тексту радіорепортажу, що виражаються його мелодичними часовими й динамічними характеристиками. Одержано нові дані про участь інтонаційних засобів в актуалізації комунікативного центру радіорепортажу, уточнено роль пауз та її основні диференційні ознаки у делімініації його тексту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч631.162.4 + Ш147.11-1 с5 +
Шифр НБУВ: РА335926

Рубрики:

      
8.

Гоян В.В. 
Інформаційна телевізійна програма: типологічна характеристика, параметри діяльності журналіста: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / В.В. Гоян ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню становлення і розвитку в Україні інформаційного телебачення, аналізу типоформотворення інформаційних телепрограм. Розглядається специфіка професійної діяльності журналіста в процесі отримання і відображення інформації. Досліджено механізми структурної та типологічної побудови інформаційної телепрограми, які безпосередньо пов'язані зі стилістичними і жанровими особливостями. Вперше введено ряд проекцій (персоніфікація інформації, імідж особистості, зображальна естетика, кольористика), які сприяють комплексному вивченню предмета. Викладено практичні рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційного телемовлення в Україні. Зроблено спробу створення універсальної класифікаційної моделі інформаційної телевізійної програми і визначення закономірностей її розвитку та оптимізаційних аспектів на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.162.1

Рубрики:

      
9.

Нагорняк М.В. 
Інформаційне мовлення Національної радіокомпанії України: сутність і структура: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.В. Нагорняк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто суть і структуру інформаційного мовлення Національної радіокомпанії України. Проаналізовано етапи становлення інформаційного мовлення. Значну увагу приділено особливостям створення радіо, зокрема новинного мовлення, а також перспективам його розвитку в інформаційному просторі Української держави. Вивчено суспільно-історичні умови зародження та розвитку інформаційного мовлення Національної радіокомпанії України, визначено перспективні напрями подальших досліджень функціонування мовлення та головні чинники підвищення ефективності його діяльності. Розглянуто явище персоніфікації інформаційних програм, зумовлене переходом до журналістського ведення й активного використання інтерактивних форм мовлення. Надання програмам новин особистісного забарвлення дозволило наблизити їх до інтересів пересічного слухача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч631.4(4УКР)71 +
Шифр НБУВ: РА349101

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Янішевський С.О. 
КВН як соціокультурне явище: генеза, історія розвитку, сучасний стан: Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / С.О. Янішевський ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Проаналізовано історіографію КВН (Клубу Веселих і найкмітливіших), охарактеризовано основні особливості джерельної бази дослідження. З'ясовано історичні обставини зародження феномену КВН, досліджено напрями його подальшої еволюції. Розкрито чинники процесу виходу телевізійної гри "КВН" за межі телебачення та розвитку масового кавеенівського руху, специфіку відтворення екранного та позаекранного різновидів КВН у різні періоди часу, причини перетворення КВН з ігрового явища на мистецьке, досліджено вплив на розвиток феномену суспільно-політичних та соціокультурних трансформацій радянського і пострадянського суспільств. Надано періодизацію історії КВН. Значну увагу приділено кавеенівському руху наприкінці XX - на початку XXI ст. Висвітлено розвиток КВН в Україні у пострадянський період, а також у країнах далекого зарубіжжя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.163.9 +
Шифр НБУВ: РА331168

Рубрики:

      
11.

Гоян О.Я. 
Комерційна радіожурналістика в Україні: становлення, розвиток, перспектива: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.01.08 / О.Я. Гоян ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 36 с. — укp.

На підставі комплексного аналізу великого масиву емпіричного матеріалу зроблено спробу розглянути концепцію розвитку комерційної радіожурналістики за умов пострадянського суспільства, характерної для медіасистеми України. Запропоновано концептуальні засади функціонального становлення комерційного радіомовлення на пострадянському ринку засобів масової інформації (ЗМІ). Визначено комерційний радіоефір як суб'єкт формування медіаринку у монополізованому інформаційному середовищі, завдяки чому було організовано дуальну систему ураїнського радіомовлення, характерними особливостями якої є конкуренція та процеси роздержавлення. Проаналізовано роль і значення комерційного радіомовлення для становлення, а також майбутнього розвитку українського радіомовного ринку та радіожурналістики. Обгрунтовано передумови виникненння комерційного радіоефіру в Україні та перспективи його функціонування, що є ознакою демократизації інформаційного простору, інтеграції вітчизняних ЗМІ до загальносвітових прогресивних медіа, ознакою плюралізму та відкритості суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч631.4(4УКР)7 +
Шифр НБУВ: РА349448

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Дячук В.П. 
Комунікативна культура прямого телевізійного ефіру: автореф. дис... канд. культурології: 26.00.01 / В.П. Дячук ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Висвітлено особливості комунікативної культури прямого телевізійного ефіру як специфічної форми інтерактивної реальності у контексті осмислення феномену прямого телефіру, в якому формуються реалії безпосереднього зв'язку з аудиторією, висвітлено хаактеристики екранної естетики. Розкрито онтологічний аспект комунікативної культури як способу спілкування, інформаційної взаємодії. Увагу приділено проблемі самоактуалізації людини, творчої самореалізації у просторі можливих комунікацій, що актуально у контексті розгортання політтехнологічних реалій і формування комунікативних мегаспільнот. Досліджено український досвід прямого ефіру як комунікативної технології, визначено проблему співіснування та взаємодії суб'єктів теледискурсу як форми самореалізації людини - суб'єкту комунікації, де реципієнт відіграє роль не пасивного спостерігача, він є співучасником діалогу екранного дійства. Розглянуто телебачення (ТБ) як цілісну естетичну систему як процес естетичної діяльності. Художній вимір телепростору грунтується на художній образності, створеній за допомогою репродукції видів мистецтва, призначених для телепоказу (показу оперних, балетних спектаклів, симфонічних концертів, авторських телепередач). Розглянуто особливості комунікативної та діалогової культури учасників прямого телефіру (ведучого й аудиторії) на українському ТБ. Розглянуто шлях "побудови" телемостів на радянському й українському ТБ. За умов масового мовлення популярною є комунікація, адресована мегааудиторії, роль інформаційного впливу на об'єкт зростає. З використанням монологічних і діалогічних форм спілкування телекомунікатори сприяють активізації процесу діалогу, ідентифікації глядацьких позицій у визначенні та рішенні багатьох проблем. Прямий ефір визначено як засаду телереальності, за цього засоби ТБ індустрії характеризуються в модусі комунікативних, культурологічних, естетичних, мистецьких ознак. Охарактеризовано зображувальні основи телепоетики як інтерактивної технології. Ідентичність суб'єктів ТБ дискурсу, що є своєрідною поліфонією у контексті прямого ефіру, вивчено як діалог і полілог. Визначено роль і місце технопопуляцій цифрового відео у процесі відтворення екранного образу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.161.3 + Ч632.10 +
Шифр НБУВ: РА366637

Рубрики:

      
13.

Малий М.В. 
Міжнародний відділ новин на телебаченні: організаційний, жанрово-творчий і технологічний потенціал: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.В. Малий ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто організаційні аспекти діяльності міжнародного відділу новин як важливої складової світового та вітчизняного телебачення. Проаналізовано сучасні механізми опрацювання міжнародної інформації. Досліджено філософський, політологічний, економічний, психологічний і соціальний аспекти організаційного, жанрово-творчого та технологічного потенціалу міжнародного відділу новин у контексті вивчення теорій журналістики та масової комунікації. Удосконалено уявлення про функціональну специфіку журналістики й обгрунтовано перспективи інтеграції національного інформаційного простору в європейський і світовий. Вперше у вітчизняному журналістикознавстві розроблено теоретико-практичну концепцію організації роботи міжнародного відділу новин телебачення у структурі редакцій з урахуванням основних творчо-організаційних факторів впливу міжнародної інформації на суспільну свідомість і поведінку. Обгрунтовано перспективні шляхи розвитку української міжнародної журналістики на підставі визначення специфічних критеріїв і підходів у сфері міжнародної інформаційної діяльності на базі узагальнення вітчизняного та світового досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.171 +
Шифр НБУВ: РА336214

Рубрики:

      
14.

Скорик А.Я. 
Музичні програми регіонального телебачення в інформаційному просторі сучасності (на прикладі програм Львівського телебачення): автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 26.00.01 / А.Я. Скорик ; Львів. нац. муз. акад. ім. М.В.Лисенка. — Л., 2009. — 16 с. — укp.

Проаналізовано мистецьку діяльність українських медійних засобів. Сформульовано основні соціокультурні принципи мистецьких, зокрема музичних програм телебачення, на прикладі регіональної студії Львівського телебачення (ЛТБ) і проаналізовано історичну зміну їх тенденцій відповідно до традицій краю та загальних засад діяльності культурно-мистецьких програм ЗМІ. Досліджено музичні програми Львівської обласної держтелерадіокомпанії протягом 50-ти років з часу її заснування. Проаналізовано становлення та розвиток музичних програм ЛТБ у масмедійному просторі України. Досліджено феномен блоку художніх (зокрема музичних) програм регіонального ЛТБ як специфічного регіонально-суспільного явища, в якому відображено окремі історико-культурні традиції краю, відмінні від інших регіонів України. Виявлено сприйнятливість музичних передач ЛТБ до специфіки духовно-культурної традиції краю. Проведено соціокультурний аналіз історичних етапів музичних програм ЛТБ у співвідношенні з аналогічними етапами музичних програм інших телекомпаній. Розроблено концепцію соціокультурної функції мистецьких програм у духовному житті краю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР-4ЛЬВ-2Л) + Щ382.3(4УКР-2ЛЬВ)-044.2 +
Шифр НБУВ: РА363061

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Хоменко І.А. 
Оригінальна радіоп'єса: історія, теорія, практика: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / І.А. Хоменко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Висвітлено досвід української авізуальної драматургії тридцятих років ХХ ст. Переосмислено суперечливі положення теорії радіоп'єси, що спричинили конфронтацію різних наукових напрямків. Проаналізовано еволюцію радіодрами з позицій теорії масової комунікації та інженерії знань. Уперше розглянуто жанрову своєрідність радіоп'єс залежно від ступеня абстрагованості втілених у них моделей реальності, що дозволяє на теоретичному рівні зняти суперечність між "акустичною" та "поетичною" концепціями радіомистецтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч631.639 + Ч631.639
Шифр НБУВ: РА317106 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Головчук О.В. 
Регіональне телебачення України в контексті політичних трансформацій суспільства: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / О.В. Головчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено вплив політичної складової на систему функціонування регіонального мовлення. Узагальнено специфічні риси державного та недержавного телебачення як феномена політичної комунікації. Проаналізовано прояви політичного тиску на діяльність телеорганізацій протягом усього періоду становлення українського регіонального телебачення, а також історичний досвід і моделі світового мовлення. Визначено принципи становлення відносин між медіа та суб'єктами політичної діяльності, які базуються на прозорості та дотриманні законодавства. Проведено й узагальнено результати опитувань серед працівників регіональних телестудій щодо їх бачення взаємовідносин медіа, представників влади й аудиторії. Проаналізовано специфіку взаємовідносин телеорганізацій європейських держав з суб'єктами політики. З урахуванням зарубіжного досвіду розроблено рекомендації щодо правового й економічного реформування українського телебачення. Обгрунтовано можливості забезпечення фінансової незалежності регіональних телеорганізацій. Узагальнено характеристики регіонального медіаринку, що раніше не досліджувалися у даному аспекті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ч632.4(4УКР)72 +
Шифр НБУВ: РА355794

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Невмержицька О.В. 
Розважальні програми центральних каналів телебачення України як чинник морального виховання підлітків: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.В. Невмержицька ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2006. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження процесу морального виховання підлітків засобами розважальних програм (РП) центральних каналів телебачення України. Виявлено особливості морального виховання на сучасному етапі. Охарактеризовано ціннісний потенціал сучасних РП українського ТБ з метою розробки їх класифікації. Надано рекомендації органам влади та суб'єктам виховання щодо організації морального нагляду над телепередачами, розглянуто питання формування у даної категорії населення моральних вартостей засобами ТБ. Запропоновано методику самозахисту дитини від шкідливої інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352 + Ч632.144 +
Шифр НБУВ: РА343040

Рубрики:

      
18.

Бабенко 
Семіотичний інструментарій у комунікативній стратегії українського телебачення: автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій: 27.00.06 / Вікторія Володимирівна Бабенко ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. Інститут журналістики. — К., 2008. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА359106

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Субота Є. В. 
Становлення та розвиток недержавного телебачення Харківщини в умовах незалежності України: соціокультурні аспекти: автореф. дис. ... канд. культурології : 26.00.04 / Є. В. Субота ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто особливості функціонування недержавного регіонального телебачення в Україні. Досліджено соціокультурні передумови виникнення та специфіку діяльності недержавних телеканалів на Харківщині й інших регіонах України протягом 1991 - 2010 рр. Узагальнено основні принципи діяльності недержавного телебачення в культурно-інформаційному просторі Харківського регіону. Проаналізовано соціокультурні аспекти діяльності недержавного телебачення Харківщини, його вплив на формування духовної культури особистості. Визначено перспективи впровадження медіаосвіти в приватне телебачення України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР-4ХАР)
Шифр НБУВ: РА374483 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Усенко Ю.В. 
Становлення та розвиток українського телебачення як засобу масової комунікації: Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / Ю.В. Усенко ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі історико-порівняльного аналізу вперше здійснено комплексне дослідження становлення та розвитку українського телебачення як засобу масової комунікації, виділено етапи його розвитку. Розкрито суть понять "телебачення", "українське телебачення", "комунікація", "засоби комунікації", "масова комунікація". Виявлено особливості розвитку електронного телебачення в Україні як засобу масової інформації та комунікації. Проаналізовано сучасні тенденції у розвитку українського телебачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА345075

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського