Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (103)Книжкові видання та компакт-диски (68)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мунтян$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Мунтян І.С. 
Гендерний підхід у професійній підготовці студентів вищих педагогічних закладів: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.С. Мунтян ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса). — О., 2004. — 21 с. — укp.

Висвітлено провідні погляди сучасних науковців щодо розуміння феномену "гендер". Проаналізовано сутність гендерного підходу, передумови та джерела його виникнення і розвитку. Узагальнено передовий досвід щодо інтеграції гендерного підходу у національну систему вищої педагогічної освіти, теоретично обгрунтовано умови, що сприяють ефективності формування у студентів гендерної компетентності. Запропоновано та експериментально апробовано технологію гендерно орієнтованої професійно-педагогічної підготовки студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 +
Шифр НБУВ: РА332417

Рубрики:

      
2.

Мунтян С. В. 
Методика розвитку діалогічного мовлення у процесі реалізації соціокультурної змістової лінії в 6 - 7 класах: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / С. В. Мунтян ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2011. — 23 с.: табл., рис. — укp.

З'ясовано філософсько-лінгвістичні, психологічні та лінгводидактичні передумови навчання. Уточнено терміни "діалог", "діалогічне мовлення", "соціокультура", "соціокультурна компетентність" у шкільній лінгводидактиці, зміст навчання діалогічного мовлення та розвитку соціокультурної компетентності. Визначено критерії та рівні сформованості діалогічного мовлення на соціокультурній основі учнів VI, VII класів. Розроблено систему вправ, спрямовану на формування та вдосконалення відповідних умінь і навичок у продуктивних видах мовленнєвої діяльності. Побудовано лінгводидактичну модель розвитку діалогічного мовлення учнів середніх класів у процесі реалізації соціокультурної змістової лінії на когнітивній, комунікативно-діяльнісній і функціонально-стилістичній основі, що охоплює принципи, методи, прийоми та засоби навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-912.33
Шифр НБУВ: РА385084 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Мунтян С.О. 
Розробка і оптимізація методів лікування та профілактики жовчнокам'яної хвороби (клініко- експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / С.О. Мунтян ; Дніпропетровська держ. медична академія. — Д., 1998. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.43

Рубрики:

      
4.

Мунтян 
Російська медична лексика (назви хвороб і людських недуг) у мові початкового періоду формування російської нації: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / Олександр Олександрович Мунтян ; Національний педагогічний ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2008. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-34:Р + Р.в4
Шифр НБУВ: РА359073

Рубрики:

      
5.

Мунтян В.О. 
Системи діелькометрії в електромагнітних технологіях підвищення продуктивності біооб'єктів сільського господарства: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / В.О. Мунтян ; Харк. нац. техн. ун-т сільськ. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2007. — 38 с. — укp.

Проведено теоретичні й експериментальні дослідження для створення систем радіохвильового контролю діелектричної проникності (ДП) біооб'єктів після дії на них низькоенергетичних електромагнітних полів (ЕМП). Вивчено діектричні характеристики біооб'єктів залежно від параметрів ЕМП (частоти, потужності, експозиції) і встановлено зміни властивостей біооб'єктів у часі з урахуванням стимулювального або інгібіуючого ефектів. Розроблено й обгрунтовано принципи побудови систем радіохвильового контролю за зміною ДП біооб'єктів і проведено оптимізаційні дослідження основних параметрів. На базі квантової теорії проведено аналіз взаємодії електромагнітного випромінювання з біооб'єктами та визначено діапазон змін ДП. Теоретично обгрунтовано амплітудно-фазові методи вимірювання ДП біоречовин у квантових пристроях та проведено теоретичний аналіз з метою досягнення необхідних спектральних і флуктуаційних характеристик квантових вимірників ДП біоречовин. На базі результатів, одержаних завдяки проведеним дослідженням, створено системи вимірювання ДП біоречовин, які можуть бути використані для визначення біотропних параметрів ЕМП для різних об'єктів (на клітинному, тканинному й органному рівнях), що дозволить створити нові речовини та технології у сільському господарстві, промисловості та медицині. Розроблені системи контролю застосовано у рослинництві та тваринництві, що дозволило збільшити врожайність гороху на 40 % у порівнянні з контролем та збільшити продуктивність тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П012 +
Шифр НБУВ: РА356184

Рубрики:

      
6.

Мунтян С.В. 
Технологічне забезпечення вирощування сталих урожаїв зерна і насіння рису в Україні: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Мунтян ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2005. — 16 с. — укp.

Експериментально встановлено ефективність використання нових технологій вирощування сталих урожаїв зерна і високоякісного насіння рису. Досліджено доцільність застосування в первинних ланках насінництва технологічних прийомів виділення насіння з головних і бічних порядків волотей з подальшим результативним використанням у посівах. Визначено сортові характеристики формування продуктивного стеблостою, урожаю зерна, виходу конденційного насіння, а також його посівних якостей і вартості готової продукції. Досліджено ефективність впливу рівня азотного живлення та норм висіву на урожайність зерна і вихід насіння рису залежно від сорту сільськогосподарської культури. Визначено показники різноякісності насіння у межах рослини та волоті. Встановлено можливість практичного використання явища різноякісності у первинних ланках насінництва. З метою забезпечення гарантованого урожаю зерна та насіння рису рекомендовано оптимальні дози азотних добрив і норми висіву. Наведено розрахунки економічної доцільності використання запропонованих агротехнічних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.3-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА337699

Рубрики:
 Рис 

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського