Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Швець О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Швець О.В. 
Дослідження фазових перетворень та закономірностей структуроутворення в сплавах, що деформуються, на основі алюмінію для виробів різноманітного призначення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / О.В. Швець ; Нац. металург. акад. України. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Розглянуто вплив модифікування на структуру, фазовий склад та механічні властивості алюмінієвих, придатних до деформування, сплавів систем Al-Cu-Si-Mg і Al-Mg-Si-Cu у литому стані, після деформування та термічного оброблення. Встановлено, що у модифікованому сплаві послідовність фазових перетворень, що притаманна немодифікованому сплаву, залишається, а змінюються лише їх температурні інтервали, які призводять до зміни фазового складу та кількісного співвідношення інтерметалідних фаз при модифікуванні. На підставі проведених досліджень розроблено та випробувано у промислових умовах технологію модифікування та режими термічного оброблення, що дозволяє поліпшити комплекс механічних та експлуатаційних властивостей виробів із сплавів досліджених систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.104.3-1с + К233.108
Шифр НБУВ: РА307790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Швець О.В. 
ННЧ-ДНЧ радіозондування порожнини Земля - іоносфера: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.В. Швець ; НАН України. Ін-т радіофізики та електроніки. — Х., 2008. — 32 с. — укp.

Розроблено та реалізовано нові методи наднизькочастотного - дуже низькочастотного (ННЧ - ДНЧ) радіозондування нижньої іоносфери та моніторингу світової грозової активності, створені на підставі результатів вимірювання природних електромагнітних ННЧ - ДНЧ полів у резонансній порожнині Земля - іоносфера. Детально досліджено вплив такого явища космічної погоди, як сонячні протонні події на параметри глобального (шуманівського) резонансу. Розв'язано зворотні радіофізичні задачі, які є основою методів пасивної локації розподілених у просторі джерел ННЧ - ДНЧ полів. Дані методи створені на однопозиційних вимірюваннях середніх спектрів природного ННЧ фону та реконструкції дистанційних профілів світової грозової активності, а також на багатопозиційних вимірюваннях для проведення ННЧ - ДНЧ радіотомографії просторового розподілу гроз. Розглянуто нові однопозиційні методи локації блискавок і визначення характерних параметрів нижньої іоносфери з використанням широкосмугових природних сигналів - ДНЧ атмосфериків, на базі яких проведено моніторинг регулярних варіацій (добових і сезонних) параметрів нічної нижньої іоносфери. Визначено особливості флуктуації сигналів ДНЧ радіопередавачів, що поширюються поздовж сейсмоактивних трас. Виявлено збурення у ДНЧ сигналах з періодами внутрішніх гравітаційних і планетарних хвиль, які передують потужнім землетрусам, що проходили поблизу трас поширення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23 с141.25 +
Шифр НБУВ: РА357013

Рубрики:

      
3.

Швець О.В. 
Оцінка діагностичної ефективності різних методів визначення Helicobacter pylori у хворих на хронічний гастрит та виразкову хворобу дванадцятипалої кишки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / О.В. Швець ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Досліджено питання удосконалення діагностики інфекції Hp у хворих на хронічний антральний гастрит та виразкову хворобу дванадцятипалої кишки (ВХДПК). Проведено порівняльну оцінку чутливості, специфічності та економічної прийнятності інвазивних методів визначення Hp в біоптах слизової оболонки шлунку: швидкого уреазного тесту (ШУТ), а також гістологічного (ГДБ), бактеріологічного та цитологічного дослідження біоптатів, а також неінвазивних методів - сечовинного дихального тесту (СДТ), визначення фекального антигену та серологічного дослідження. Встановлено, що серед вивчених методів стовідсоткову чутливість та специфічність мають ГДБ та СДТ. Зазначено, що під час контролю ерадикації бактерій Hp слід використовувати неінвазивний метод СДТ. Зауважено, що у ході проведення аналізу СДТ слід звертати увагу на їх кількісні показники, які мають прогностичне значення щодо результату подальшого лікування. За результатами порівняння діагностичної ефективності та вартості вивчених тестів зроблено висновок, що найкращим, з урахуванням цих двох параметрів, інвазивним тестом є ШУТ, а найкращим неінвазивним - СДТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.2-46 +
Шифр НБУВ: РА324343

Рубрики:

      
4.

Швець О.В. 
Формування політичного іміджу України в міжнародному інформаційному просторі: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / О.В. Швець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження наукової проблеми формування політичного іміджу держави в міжнародному інформаційному просторі, зумовленого феноменом впливу комунікативних технологій на політичну культуру та ідеологію світової спільноти та політичної діяльності суб'єктів міжнародних відносин. Охарактеризовано та концептуалізовано сучасний стан і тенденції розвитку світової політичної системи в контексті формування інформаційної парадигми міжнародних відносин і здійснення зовнішньої політики. Виявлено пріоритети національної політики шляхом компаративного аналізу стратегій забезпечення національних інтересів за умов становлення інформаційного суспільства. Розкрито природу, сутність і функції політичного іміджу. Розглянуто структуру та когнітивну семантику "Я-концепції" (самосприйняття) держави та її складових. Визначено чинники впливу зовнішньополітичних комунікативних технологій, зокрема, таких як, іміджеві, медіа, віртуальної та публічної дипломатії, державного брендінгу у сфері міжнародних відносин. У контексті політичних трансформацій сучасного світу досліджено процеси формування та розвитку політичного іміджу України, простежено еволюцію та динаміку його функціонування в історичній та діахронічній площині. Сформульовано рекомендації щодо розробки політичної стратегії забезпечення національних інтересів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф055.1 + Ф018 + Ф4(4УКР)64 +
Шифр НБУВ: РА345505

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського