Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛІСНИЙ$<.>+<.>A=ГЕОРГІЙ$<.>+<.>A=ДМИТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кручиненко О. В. 
Ефективність акарицидних препаратів у хворих на псороптоз кролів і їх вплив на гематологічні показники / О. В. Кручиненко, М. О. Лісний // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 4. - С. 191-197. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.616 + П873.641-951

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Няньковський С. Л. 
Оцінка ефективності застосування пробіотиків при атопічному дерматиті на фоні харчової алергії в дітей / С. Л. Няньковський, О. С. Няньковська, М. І. Городиловська, Я. В. Томків, Г. З. Вівчарівська, В. Д. Шайдич, О. М. Горайська, Л. В. Заставна, А. В. Возняк, Г. М. Троцький, А. Є. Лісний, З. В. Томків // Здоровье ребенка. - 2019. - 14, № 6. - С. 356-365. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

За даними European Academy of Allergy and Clinical Immunology, у середньому в європейських країнах 17,3 % населення мають прояви харчової алергії протягом життя. При цьому підвищена концентрація специфічних IgE до харчових продуктів визначається у 12,2 % дітей і підлітків і 4,1 % дорослих. Атопічний дерматит - це поширене хронічне запальне захворювання шкіри, що вражає до 20 % дітей і 10 % дорослих в індустріально розвинених країнах світу. Мета роботи - вивчити ефективність пробіотичного препарату Лактіалє для дітей і Лактіалє малюк у дітей з атопічним дерматитом на фоні харчової алергії. Під нашим спостереженням перебували 97 дітей віком від 6 міс. до 9 років з діагнозом харчової алергії і атопічного дерматиту. Діти були розподілені на 2 групи. Основна група - 59 дітей, які одержували пробіотичний препарат Лактіалє для дітей або Лактіалє малюк протягом 3 місяців. Група контролю - 38 дітей, які не отримували пробіотичний препарат. Їм надавалися лише загальні рекомендації. Харчова алергія та атопічний дерматит на сьогодні залишаються однією з актуальних проблем сучасної педіатрії, оскільки посідають одну з домінуючих позицій у структурі захворюваності дітей раннього віку. Встановлено, що в дітей основної групи перебіг атопічного дерматиту на фоні харчової алергії був тяжчим, симптоматика порушення загального стану й показники копрологічного й бактеріологічного аналізів калу були вірогідно гіршими, ніж у дітей групи контролю, проте наприкінці дослідження спостерігалася вірогідно краща позитивна динаміка саме в дітей основної групи, які додатково одержували пробіотичний препарат Лактіалє для дітей або Лактіалє малюк, що свідчить про його ефективність і можливість рекомендувати його включення в схеми лікування алергологічних захворювань, харчової алергії й атопічного дерматиту зокрема.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.601.3 + Р733.41,2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кручиненко О. В. 
Ефективність акарицидних препаратів у хворих на псороптоз кролів і їх вплив на гематологічні показники / О. В. Кручиненко, М. О. Лісний // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 4. - С. 191-197. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.616 + П873.641-951

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Бурлака А. А. 
Врахування анатомії борозни Рув'є в хірургії печінки у хворих на метастатичний колоректальний рак / А. А. Бурлака, І. І. Лісний, Т. О. Рудюк, Р. Р. Хворостовський, О. О. Колеснік // Клинич. онкология. - 2018. - 8, № 3. - С. 197-200. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Борозна Рув'є (БР) - важливий анатомічний орієнтир в хірургії печінки. Ідентифікація БР може запобігти пошкодженню структур воріт печінки при виконанні анатомічних резекцій в проекції правої частки та забезпечити вибірковий контроль судин глісоновим методом, включно з селективним маневром Прінгла у хворих на метастатичний колоректальний рак (мКРР). Мета роботи - визначити варіантну анатомію БР у хворих на мКРР. БР була присутня у 82 % випадків, із них у 72 % ідентифікована в печінці як відкрита. Сплавлений тип виявлено у 12 % випадків, проте 18 % печінки борозни не мали. Протяжність відкритої БР становила 28 мм (24 - 32 мм), її глибина - 6 мм (діапазон 4 - 8 мм). Праву задню секційну ніжку виявлено у 70 % випадків, а у 25 % - гілку портальної вени до VI сегмента. Висновки: знання аспектів варіантної анатомії БР робить більш безпечними оперативні втручання на правій частці печінки при мКРР.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.3 + Р569.435

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лісний І. І. 
Вплив L-орнітину-L-аспартату на деякі показники функції печінки в пацієнтів після резекції печінки / І. І. Лісний, О. А. Лазарєва, А. К. Онищенко, Х. А. Закальська, М. О. Катриченко, А. А. Бурлака // Медицина неотлож. состояний. - 2018. - № 2. - С. 47-52. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто питання впливу L-орнітину-L-аспартату (Гепа-Мерц) на білоксинтезуючу функцію печінки у разі її резекції з приводу первинного або метастатичного ураження. L-орнітин-L-аспартат - сіль природних амінокислот орнітину та аспартату, що покращують виживання гепатоцитів, збільшують їх кількість і вірогідно посилюють секрецію ними трансферину in vitro. На базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Національного Інституту раку (м. Київ) проведено проспективне дослідження ефективності L-орнітину-L-аспартату у разі його використання в онкологічних хворих у періопераційному періоді, яким було охоплено 42 пацієнти, прооперовані під загальним інгаляційним наркозом у комбінації з продовженою епідуральною анестезією, яких було розподілено на дві групи. Хворі 1-ї групи одержували внутрішньовенно L-орнітин-L-аспартат (Гепа-Мерц) у дозі 10 мл (5 г) 1 раз на добу за 2 доби до і впродовж 3 - 4 днів після операції, хворим контрольної групи L-орнітин-L-аспартат не призначали. Показано, що періопераційне введення L-орнітину-L-аспартату у хворих із резекцією печінки може позитивно впливати на показники ефективності синтетичної функції печінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.445.51-83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Литвин О. М. 
Новий метод відновлення зображень в зонах відсутності попіксельної інформації / О. М. Литвин, О. О. Литвин, Г. Д. Лісний, О. В. Славік // Управляющие системы и машины. - 2017. - № 1. - С. 46-58. - Библиогр.: 16 назв. - укp.

Задача відновлення зображення в зонах відсутності попіксельної інформації є вкрай актуальною. Такі задачі виникають в машинобудуванні, сейсмографії, обробці даних дистанційного зондування Землі. Для розв'язання такого роду задач розроблено метод інтерстрипації, в даній роботі взятий за основу для нового модифікованого методу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лісний А. Є. 
Вплив забезпеченості організму дитини цинком та повноти проведення перинатальної антиретровірусної профілактики на частоту вертикальної трансмісії ВІЛ у Львівській області : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / А. Є. Лісний; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького. - Львів, 2017. - 18 c. - укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуального питання сучасної педіатрії: підвищення ефективності запобігання вертикальній передачі ВІЛ від матері до дитини та удосконалення прогнозування розвитку захворювань у ВІЛ-інфікованих дітей на підставі вивчення особливостей їх клінічного перебігу. Наведено результати комплексного клінічного, біохімічного й імунологічного обстеження дітей з перинатальною експозицією ВІЛ. Одержано дані про вплив коректного дотримання та повноти застосування протоколів профілактичного лікування на рівень вертикальної передачі ВІЛ. Встановлено вірогідні чинники ризику порушень коректності слідування протоколів ППМД. Обгрунтовано алгоритм дій та оцінено доцільність вибору особливого протоколу в окремих випадках неприйняття APB-терапії. Визначено рівень забезпеченості цинком дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями. Виявлено взаємозв'язок між рівнем Zn у крові ВІЛ-інфікованих матерів, ВІЛ-інфІкованих дітей, народжених ними, і розвитком у них інфекцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.0-5 + Р733.514.0-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Лісний І. І. 
Економічні складові різних видів анестезії / І. І. Лісний, Х. А. Закальська, О. В. Стрєпетова // Хірургія України. - 2016. - № 1. - С. 103-108. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - порівняти клініко-економічну складову 2-х видів анестезії (інгаляційної і тотальної внутрішньовенної) у разі хірургічних втручань в онкопроктології. Проведено порівняння 2-х груп хворих. У першій групі анестезію проведено з використанням інгаляційного анестетика севофлурану, в другій - з використанням пропофолу. В обох групах анестезію комбінували з епідуральним знеболюванням. Оцінювали глибину анестезії за біспектральним індексом, тривалість пробудження, потребу у фентанілі та м'язових релаксантах, а також вартість кожного виду анестезії. Установлено, що рівень седації за біспектральним індексом, тривалість пробудження, потреба у фентанілі і м'язових релаксантах статистично значуще не відрізнялися у групах. Вартість анестезії з використанням севофлурану дорівнювала 294,48 грн, з використанням пропофолу - 457,55 грн. Висновки: інгаляційна анестезія - економічно обгрунтований сучасний метод загальної анестезії, який надає змогу зменшити вартість і підвищити якість періопераційного лікування та безпечність для пацієнта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р451

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Генетика риб : підруч. для студентів ВНЗ / В. В. Базалій, В. В. Бех, Ю. В. Пилипенко, В. А. Лісний. - Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2015. - 305 c. - Бібліогр.: с. 305 - укp.

Викладено сучасні знання про матеріальні основи спадковості, розглянуто основні закономірності спадковості та мінливості ознак. Висвітлено питання спеціальної генетики риб, увагу приділено впливу антропогенних факторів на генофонд риб. Розглянуто питання генетики популяцій риб, розподіл генів і генотипів у популяції. Описано генетичні основи інбридингу і гетерозису у риб. Охарактеризовано основи біотехнології та генної інженерії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*44 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА789446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Демченко В. Ф. 
Математичне моделювання гідродинамічних та теплових процесів при вирощуванні кристалів із розплаву / В. Ф. Демченко, О. П. Федоров, І. В. Шуба, Ю. А. Асніс, А. Б. Лісний // Соврем. электрометаллургия. - 2015. - № 2. - С. 42-50. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Запропоновано математичну модель теплових і гідродинамічних процесів у процесі вирощування кристалів із використанням методу безтигельної електронно-променевої плавки та за схемою Бріджмена. Як препарати для формування кристалів розглянуто кремній (метод плаваючої зони) та прозору речовину сукцінонітрил (схема Бріджмена). Математична модель базується на повній системі рівнянь руху в'язкої нестисливої рідини та рівнянні конвективно-кондуктивного переносу енергії в вісесиметричному наближенні. В моделі враховано наступні силові фактори, що спричинюють рух розплаву: підйомну силу Архімеда; термокапілярну силу Марангоні; вібрацію елементів технологічного обладнання. За допомогою методу математичного моделювання проведено порівняльний аналіз гідродинамічних і теплових процесів у процесі вирощування кристалів за схемою Бріджмена та за допомогою методу зонної плавки. Вивчено особливості гідродинамічного стану розплаву за формування кристалів за земних умов та умов мікрогравітації як за відсутності вібраційних збурень, так і накладання аксіальної вібрації за гармонічним законом. Показано, що технологічні процеси вирощування кристалів із розплаву є особливо чутливими до вібраційних збурень у тому разі, коли сумарне прискорення (фонове + вібраційне) змінює знак упродовж одного періоду вібрації. У такому випадку можлива релей-тейлорівська втрата стійкості руху рідкої фази, яка неминуче виникає у випадку вирощування кристалу за схемою Бріджмена за умов невагомості. Вібрація невисокої інтенсивності може слугувати знаряддям для пригнічення вторинних вихорів поблизу фронту кристалізації за вирощування кристалів за земних умов як за допомогою методу зонної плавки, так і методу Бріджмена. Результати розрахунків порівняно з окремими експериментальними даними.


Індекс рубрикатора НБУВ: В375.143.1 в641 + В253.32 в641

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Лісний І. І. 
Низькоопіоїдна анестезія при колоректальних операціях в онкохірургії / І. І. Лісний, О. О. Колеснік, Х. А. Закальська, Є. О. Горкавий, Д. Е. Махмудов // Клинич. онкология. - 2015. - № 3. - С. 23-27. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Досліджено ефективність і безпеку застосування дексмедетомідину як анальгетичного ад'юванта при анестезіологічному забезпеченні колоректальних операцій в онкохірургії, а також для оцінки опіоїдзберігаючого ефекту дексмедетомідину під час анестезії. Для цього пацієнтам додатково до загальної комбінованої анестезії призначали інтраопераційну інфузію дексмедетомідину з попереднім введенням навантажувальної дози. Результати нашого дослідження показали, що застосування дексмедетомідину під час оперативного втручання суттєво знижує інтраопераційні потреби в опіоїдах, зменшує інтенсивність післяопераційного болю, а також, імовірно, може сприяти зниженню депресії імунної системи та підвищувати виживаність хворих у віддалений післяопераційний період. Використання дексмедетомідину як компонента мультимодальної анестезії не викликало виражених порушень гемодинаміки, що свідчить про його безпеку в зазначених дозах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.746-1 + Р569.433.3-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Лісний І. І. 
Моніторинг і корекція нейровегетативних та ноціцептивних порушень у хірургічних пацієнтів в процесі післяопераційної інтенсивної терапії : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.30 / І. І. Лісний; МОЗ України, Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2013. - 39 c. - укp.

Висвітлено проблеми адекватності знеболювання і седації пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ) після травматичних оперативних втручань, корекції й запобігання депривації сну і когнітивних розладів, зниження частоти хронізації гострого післяопераційного болю і розвитку посттравматичної стресорної реакції. Отримано нові дані про стан адекватності лікування гострого післяопераційного болю в Україні. Виявлено специфічні для ВІТ причини періопераційного дистресу та визначено їх побічні ефекти упродовж періопераційного періоду. Доведено вплив різних підходів до знеболювання пацієнтів на інтенсивність післяопераційного болю, порушення якості сну та когнітивної функції. Показано вплив різних методів знеболювання на розвиток стресреакції у хірургічних пацієнтів ВІТ на підставі рівня кортизолу в плазмі та рівня глікемії. Визначено ефективну дозу мелатоніну для корекції сну і седації пацієнтів у ВІТ. Доведено гемодинамічну безпеку застосування епідуральної аналгезії у тяжких пацієнтів з політравмою, а також поліпшення мозкового кровообігу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р453.8 + Р451

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395897 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Лісний Б. М. 
Асиметричний ромбічний ланцюжок Ізінга - Габбарда з притяганням / Б. М. Лісний // Укр. фіз. журн. - 2013. - 58, № 2. - С. 195-200. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Розглянуто основний стан і термодинамічні властивості асиметричного ромбічного ланцюжка Ізінга - Габбарда з одноцентровим електрон-електронним притяганням, який є точно розв'язуваним за допомогою декораційно-ітераційного перетворення. У випадку антиферомагнітної взаємодії Ізінга вивчено вплив цього притягання на основний стан і температурну залежність намагніченості, магнітної сприйнятливості та теплоємності.


Індекс рубрикатора НБУВ: В317.242

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Лісний Г. Д. 
Теорія та практика побудови сейсмічних зображень для еліптично-анізотропних середовищ : автореф. дис. ... д-ра геол. наук : 04.00.22 / Г. Д. Лісний; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 43 c. - укp.

Уперше запропоновано ефективний підхід до аналізу геометричних та хвильових характеристик сейсмічних зображень анізотропних середовищ, що грунтується на спільному розгляді дійсних та уявних джерел різної форми та з різним часом початку роботи. Уперше одержано рівняння плоских та криволінійних відбиваючих границь на сейсмічних зображеннях для середовищ, що характеризуються анізотропією швидкостей поширення сейсмічних хвиль. Уперше одержано рівняння для опису фазової структури сейсмічних зображень анізотропних середовищ для дійсних та уявних джерел різної форми. Уперше наведено вирази для визначення однозначності сейсмічних зображень неоднорідних анізотропних середовищ. Уперше розроблено спосіб анізотропної декомпозиції сейсмічних зображень, за допомогою якого уточнено швидкісні моделі для площ центральної частини Дніпровсько-Донецької западини. Одержано нові результати побудови об'ємних сейсмічних зображень анізотропних середовищ за даними площинних сейсмічних зйомок на території центральної частини Дніпровсько-Донецької западини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.417

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Сінчук І. О. 
Технічна діагностика електрообладнання. Типові задачі та лабораторний практикум : навч. посіб. / І. О. Сінчук, В. М. Кутін, М. І. Лісний, В. І. Поярков, О. Є. Мельник, О. О. Удовенко; ред.: І. О. Сінчук; Кременчуц. нац. ун-т ім. М. Остроградського. - Кременчук : Щербатих О.В., 2012. - 143 c. - укp.

Наведено теоретичні положення, типові задачі та приклади їх розв'язування. Увагу приділено побудові діагностичної моделі у вигляді діаграми проходження сигналу та визначенню функції передачі, визначенню чутливості передачі до зміни параметрів в елементах об'єкта діагностування, а також умов роботоздатності елемента об'єкта діагностування. Наведено алгоритм пошуку несправностей за параметрами надійності та інформаційний алгоритм пошуку пошкоджень. Запропоновано оптимальну стратегію пошуку пошкоджень в розподільних повітряних мережах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-07 я73-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА765799 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Троцький Г. М. 
Сучасний погляд на кишкову інфекцію у дітей з перинатальним контактом з ВІЛ / Г. М. Троцький, Ю. С. Коржинський, А. Є. Лісний, М. Б. Служинська, Л. В. Бережна // Архів клініч. медицини. - 2012. - № 1. - С. 13-16. - Бібліогр.: 50 назв. - укp.

Наведено сучасні уявлення про етіологію, патогенез, клінічні прояви та можливості корекції станів, що супроводжуються діарейним синдромом у дітей з ВІЛ. Наведено дані щодо найпоширеніших збудників діареї у дітей з ВІЛ та особливості їх діагностики. Визначено основні напрямки подальших досліджень для оптимізації лікування діарейного синдрому у дітей з ВІЛ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1 + Р733.514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Сінчук О. М. 
Основи надійності та технічної діагностики електроустаткування промислових підприємств : навч. посіб. / О. М. Сінчук, М. І. Лісний, І. О. Сінчук, Є. І. Скапа, О. О. Удовиченко; ред.: О. М. Сінчук. - Кременчук : Вид. ПП Щербатих О.В., 2012. - 262 c. - Бібліогр.: с. 262. - укp.

Висвітлено основи теорії надійності та технічної діагностики, загальні положення діагностики електричних установок і приладів, методичні й організаційні питання щодо їх реалізації. Подано детальну інформацію про кількісні показники надійності, розрахунки показників надійності елементів електроустаткування у ході планування та за даними експлуатації. Значну увагу приділено контролю працездатності, пошуку дефектів, прогнозуванню зміни стану та організації систем діагностування. Акцентовано на питаннях побудови та аналізу діагностичних моделей, проектування технічних засобів діагностування та діяльності людини-оператора. Розглянуто питання визначення ефективності систем діагностування, наведено методи обробки та верифікації одержаних даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Лісний Б. М. 
Спін-1/2 асиметричний ромбічний ланцюжок Ізинга - Гайзенберга / Б. М. Лісний // Укр. фіз. журн. - 2011. - 56, № 11. - С. 1238-1246. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В317.242

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Коржинський Ю. С. 
Вміст цинку в крові дітей, народжених ВІЛ-інфікованими жінками з урахуванням супутньої патології / Ю. С. Коржинський, А. Є. Лісний, Г. М. Троцький // Архів клініч. медицини. - 2011. - № 1. - С. 32-34. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.0 + Р716.216.514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Лісний А. Є. 
Нові шляхи корекції дисбіозу піхви у вагітних / А. Є. Лісний, Д. Є. Москвяк-Лесняк, О. В. Третяк, Г. М. Троцький // Галиц. лікар. вісн.. - 2010. - 17, № 4. - С. 90-93. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведене дослідження продемонструвало головні властивості й переваги гелів для інтимної гігієни Біона ТМ "Доктор БІОКОН" у профілактиці та лікуванні дисбіозу піхви вагітних. Доведено клінічну ефективність засобу, яка виражалась високим відсотком одужання пацієнток. У всіх вагітних покращився загальний стан, зменшилися патологічні виділення з піхви, зник неприємний запах та больовий симптом. Виявлено тенденцію до нормалізації кількісного та якісного складу мікрофлори інтимної ділянки - зникли патогенні збудники, натомість зменшення числа паличок Дедерлейна виявлено не було. Підтверджено безпеку засобу - були відсутні токсичні та алергічні прояви, відмічено високий комплаєнс (зручність у застосуванні), короткий курс застосування засобу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.215-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського